• پرواز داخلی
 • پرواز خارجی
tglCty
مسافران : 1
همه
02191012900
پنجشنبه 1402/01/10
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینTK می باشد TK
25,977 ت
جمعه 1402/01/11
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینAJ می باشد AJ
10,302 ت
شنبه 1402/01/12
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینAJ می باشد AJ
11,295 ت
یکشنبه 1402/01/13
--
دوشنبه 1402/01/14
--
سه شنبه 1402/01/15
--
چهارشنبه 1402/01/16
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینFZ می باشد FZ
15,621 ت
پنجشنبه 1402/01/17
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
13,631 ت
جمعه 1402/01/18
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینFZ می باشد FZ
40,826 ت
شنبه 1402/01/19
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
12,073 ت
یکشنبه 1402/01/20
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
18,043 ت
دوشنبه 1402/01/21
--

اطلاعات پرواز تهران به کپنهاگ

تعداد سفرهای روزانه تعداد سفرهای روزانه :
60
انواع پروازهای مسیر انواع پروازهای مسیر :
اکونومی - بیزینس - فرست
timer مدت زمان سفر :
05 ساعت و 25 دقیقه
routing مسافت
6060 Km
clock زمان اولین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 18:20
clock زمان آخرین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 22:45
شلوغ ترین روزها شلوغ ترین روزها :
سه شنبه
خلوت ترین روزه خلوت ترین روزها :
پنجشنبه

ایرلاین های پرواز تهران کپنهاگ

arrowRight
Anadolu jet
Emirates Airline
Flydubai
Kuwait Airways
Lufthansa
Swiss International Air Lines
Austrian Airlines
Pegasus Airlines
Qatar Airways
Turkish Airlines
arrowLeft
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

من میخواهم به کشور زیبای دانمارک سفر کنم، قبل از سفر باید درباره ی این کشور اطلاعات ضروری جمع آوری کنم. در سایت های تراول سرچ کردم و به این نتیجه رسیدم که خیلی راحت می توانم این بلیط هواپیما را بوک کنم. اکنون به جستجوی اطلاعات پایه در زمینه کشور دانمارک می پردازم.

خرید بلیط هواپیما تهران به دانمارک

نحوه خرید بلیط هواپیما تهران به دانمارک

دراینجا می خواهیم شما را از اطلاعاتی راجع به شرایط خرید بلیط هواپیما تهران به دانمارک و کلا بلیط پروازهای خارجی با خبر کنیم .

1.ابتدا به شما توصیه می کنم حتما قبل از خرید بلیط هواپیما خارجی از اعتبار ویزای خود مطمئن شوید.

 2. هزینه بلیط در صورتی بطور کامل عودت داده می شود که مسافر موفق به دریافت بلیط نشده باشد.

3.برای پرواز های چارتردر صورت استرداد و اعمال جریمه ازقوانین چارتر کننده بلیط  تبعیت می کند.

4.در پرواز ها ی خارجی مسافران حداقل سه ساعت قبل در فرودگاه حضور پیدا کنند.

5. تنها مسافرانی که قصد اقامت دائم یا موقت دارند یا بلیط سفر به مسیر دیگری را تهیه کردند می توانند بلیط یک طرفه خریداری کند.

6.در افرادی که بلیط مسیر دیگری را در ادامه سفر انتخاب می کند حتما قبلا از خرید تاریخ بلیط و ویزای خود را مد نظر قرار دهند. درغیر این صورت عواقب آن به عهده خودشان  می باشد.

7. حتما برای سفرتان برنامه ریزی کنید. خرید بلیط  زمان حضور در فرودگاه ، فواصل فرودگاهها ی مقصد و مبدا و هیمن طور ورودی و خروجی ترمینال های حائز اهمیت است.

8.شرایط کودکان و نوزادان حتما در زمان ورود و خروج باید طبق قانون هواپیمایی باشد: سن نوزاد کمتر از دوسال و کودکان 2تا 12 سال است.

9. مدت زمان توقف ترانزیت درهر فرودگاهی متفاوت است، حتما مسافر باید قبل از خرید بلیط مستقیم تهران به دانمارک و رزرو بلیط مدت زمان توقف را کاملا مد نظر قرار دهد و د رصورت جاماندن از پرواز، حضور با ویزای ترانزیت بیشتر از زمان مجاز، غیرقانونی می باشد.

10. حتما در زمان خرید بلیط به میزان بارمجاز و قوانین ایرلاین توجه داشته باشید.ایرلاین های مختلف قوانین متفاوتی جهت بار ارائه می دهند.

11.هر گونه کنسلی، عدم حضور در گیت پرواز و تغییر تاریخ پرواز با قوانین مربوط به ایرلاین محاسبه می شود.

12.هزینه کنسلی یا no show بعد ا ز24 ساعت برگرداننده شود.

13. اگر مسافر قصد تغییر اطلاعات را داشت بلیط را باید کنسل کرد و مجددا صادر کنید و مسافر باید مجدد هزینه پرداخت کند.

14. جهت در خواست هرگونه کنسلی با کارشناسان ما رسپینا تماس بگیرید.

15. هیچ گونه مسئولیتی ا زطرف رسپینادر کنسلی یا تاخیر پروازها پذیرفته نمی شود و کاملا بر عهده ای ایرلاین مربوطه می باشد.

درباره ی دانمارک

کشوری از کشورهای اسکاندیناوی که در آن شبه جزیره و جزایر متعدد وجود دارد. دانمارک با استفاده از پل Oresund ارتباط نزدیکی با سوئد دارد. پاتخت این کشور شهر کپنهاگ که با کاخ های سلطنتی و بندر رنگارنگ  Nyhavn وهمین طور پارک تفریحی  Tivoliو مجسمه پری دریایی کوچولو معروف شده است.

زمان پرواز تهران به دانمارک

اگر شما از پرواز مستقیم تهران به  دانمارک استفاده کنید، این پرواز با تایم 6 ساعت و 40 دقیقه زمان پرواز و 13 ساعت و 55دقیقه زمان توقف است. اگر این سفر را با پرواز استانبول به دانمارک بخواهید بوک کنید کل زمان پرواز 6ساعت و 40  دقیقه و زمان توقف 3 ساعت می باشد. بهر حال زمان پرواز به نوع بلیط، مبدایی که در آن هستید و ایرلاینی انتخاب می کنید بستگی دارد.

هزینه بلیط تهران به دانمارک چطور برآورد می شود ؟

خرید بلیط  پرواز مستقیم تهران به دانمارک بستگی به ایرلاین انتخابی شما دارد. نوع پرواز و خدماتی که در پرواز برای شما ارائه می شود به کلاس پرواز وابسته است. صندلی ها ی هواپیما از لحاظ کلاس به سه سطح درجه یک یا فرست کلاس، کلاس تجاری یا همان بیزینس کلاس و سطح سوم کلاس اقتصادی یا همان کلاس اکونومی که این سطح از کلاس پرواز از نوع و درجه نرخی متفاوت برخوردار است تقسیم می شود که بر اساس این سطوح خدمات در حین پرواز به شما ارائه می شود.

خرید بلیط هواپیما تهران به دانمارک

چطور می توانیم از بلیط  ارزان تر تهران به دانمارک استفاده کنیم؟

اگر میخواهید پرواز ارزانتری را بوک کنید حتما فاصله خرید بلیط تا تاریخ پرواز بیشتر باشد د راینصورت شما می توانید از بلیط پرواز تهران به دانمارک با نرخ مقرون به صرفه و هزینه کمتری استفاده کنید وهیمن طور با خیال آسوده به برنامه ریزی برای سفرتان بپردازید. در اینجا به شما توصیه می کنیم که هرچه فاصله زمان خرید بلیط و تاریخ پرواز نزدیکتر باشد بلیط گران تر و هرچه این مدت زمان بیشتر باشد هزینه برای شما کمتر می شود.

حمل و نقل در دانمارک چطور برآورد می شود؟

در کپنهاگ پایتخت دانمارک هزینه سیستم های حمل و نقل به شرح زیر است:

24 کرون هزینه بلیط تک نفره است و در کل هزینه برای یک ماه بلیط حدود 390 کرون است. این در صورتی است که شما از اتوبوس های شهری، مترو و قطار استفاده کنید.در دانمارک سیستم حمل و نقل شهری در تمام کشور فعال است و تمامی مناطق را ساپورت می کند.

برای تاکسی ها ورودی در نظر گرفته اند زمانی که شما سوار تاکسی می شوید، هزینه ی ورودی 37 کرون محاسبه می شود و هر کیلومتر مسافت که طی می کند 15 کرون به قیمت افزوده می شود.

خرید بلیط هواپیما تهران به دانمارک

شرایط آب و هوایی کشور دانمارک

با توجه به اینکه کشور دانمارک در منطقه ی اسکاندیناوی واقع شده است، شرایط آب و هوایی شبیه به کشور خودمان ایران را دارد و از چهار فصل سال برخوردار است. از این رو پیشنهاد می شود که برای داشتن سفری جذاب و راحت در اواخر فصل بهار یا در فصل تابستان به این کشور سفر کنید. هرچند اگر شما و خانواده تان افرادی نیستید که از سرما گریزان باشید، می توایند فصل زمستان را با مناطق فوق العاده جذاب و دیدنی در این کشور تجربه کنید.

شهر های دیدنی دانمارک

کپنهاگ

شهر گپنهاگ، شهری دیدنی و از جمله شادترین شهرهای جهان به شمار می رود. این شهر میزبان شما با مکان ها و بنا های تاریخی، جواهرات فرهنگی ست، شهری مدرن که در آ ن ازمعماری کلاسیک ، بناهای جدید استفاده شده که همگی د رکنار هم صورت زیبایی به این شهر بخشیده است.

  آرهوس

شهری علمی و دانشگاهی در استان یوتلاند د رغرب این کشورقرار دارد. شهری که به آرامش مشهور است  وتمامی دغدغه های شما در این شهر به پایان می رسد.

دانسه

سومین شهر بزرگ دانمارک و یک شهر تاریخی می باشد. به کسانی که به تاریخ علاقه مند هستند پیشنهاد می شود و چند شهر دیگر مثل آلبورگ، اورهواس، راندرس نیز بسیار دیدنی و زیباست.

 بلیط هواپیما تهران به دانمارک

جاذبه ها ی گردشگری  دانمارک

کانال نیهاون

این کانال د رقرن هفدم بنا شد و جایی محبوب برای کافه نشینی و لذت بردن از صدای آب و هوای خوش سرسبزاست. خانه کریستین اندرسن ، نویسنده معروف در کنار این کانال است. قایق ها ی چوبی زیبا در این کانل برای تفریح وجود دارد. در سمت جنوب این کانال قایق ها ی چوبی تاریخی دیده می شود.

کاخ روزنبورگ

بنایی دیدنی و بسیار شیک در میان باغی سرسبز که شمارا به سمت خاندان مشهوردانمارکی می برد. این کاخ در قرن هفدهم توسط کریستین چهارم به سبک رنسانس هلندی بنا شده است و جاذبه گردشگری بسیار ارزنده است که هرساله میلیون ها نفر را جذب خود می کند.

منطقه تاریخی دنگامل

در شهر آرهوس مکانی دیدنی وجود دارد که به منطقه دنگامل مشهور است. موزه ای تاریخی که دارای مهمان خانه ها، میوه فروشی ها و رستوران هایی ست که می توانید تا ساعت پنج بعد ازظهرآنجا قدم بزنید و این مکان تاریخی را تماشا کنید.

خرید بلیط هواپیما تهران به دانمارک

مراسم و جشنواره های دانمارک

درکپنهاگ دانمارک مراسم و جشنواره هایی برگزار می شود که جشنواره جاز یکی از این جشن هاست و در تاریخ 12 تا 21 تیر ماه زمان اجرای آن می باشد.

جشنواره آرهوس که تاریخ برگزاری آن 4 تا 13 شهریور است و جشنواره ی موسیقی 14 بهمن تا 7 اسفند و د رفصل زمستان انجام می شود.

رستوران در کپنهاگ

یکی ا ز برترین رستوران های دنیا در کپنهاگ قرار دارد نام این رستوران نوما می باشد. رستوران نوما بعنوان یکی از پنجاه رستوران برتر دنیاست که برای چهارمین بار برنده جایزه ویژه شده و سر آشپزی حرفه ای در زمینه ی پخت غذا ها دارد. اگربه دانمارک سفر داشتید حتما از این رستوران دیدن کنید.

باید ها و نباید های سفر تهران به دانمارک

در این شهر آب لوله کشی قابلیت آشامیدن دارد.

 دانمارک جاییست که در آن امنیت بسیار بالایی وجود دارد و شما با اطمینان خاطر د رآن جا اقامت کنید و در خیابان های آن براحتی قدم بزنید.پلیس این کشور با افراد خاطی برخورد بسیار جدی دارد.