tglCty
مسافران : 1
اکونومی
سه شنبه 1402/09/14
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینW5 می باشد W5
6,833 ت
چهارشنبه 1402/09/15
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینG9 می باشد G9
15,329 ت
پنجشنبه 1402/09/16
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینW5 می باشد W5
6,794 ت
جمعه 1402/09/17
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینOV می باشد OV
15,976 ت
شنبه 1402/09/18
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینG9 می باشد G9
11,011 ت
یکشنبه 1402/09/19
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینG9 می باشد G9
14,912 ت
دوشنبه 1402/09/20
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینG9 می باشد G9
14,996 ت
سه شنبه 1402/09/21
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینAJ می باشد AJ
13,688 ت
چهارشنبه 1402/09/22
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینG9 می باشد G9
14,912 ت
پنجشنبه 1402/09/23
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینW5 می باشد W5
6,794 ت
جمعه 1402/09/24
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
17,463 ت
شنبه 1402/09/25
 کمترین قیمت مربوط به ایرلاینPC می باشد PC
17,560 ت

اطلاعات پرواز تهران به مسکو

تعداد سفرهای روزانه تعداد سفرهای روزانه :
302
انواع پروازهای مسیر انواع پروازهای مسیر :
اکونومی - بیزینس - فرست
timer مدت زمان سفر :
03 ساعت و 45 دقیقه
routing مسافت
6539 Km
clock زمان اولین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 14:50
clock زمان آخرین حرکت از مبدأ تهران :
ساعت 23:40
شلوغ ترین روزها شلوغ ترین روزها :
سه شنبه
خلوت ترین روزه خلوت ترین روزها :
پنجشنبه

ایرلاین های پرواز تهران مسکو

arrowRight
Anadolu jet
Emirates Airline
Flydubai
Air Arabia
Iraqi Airways
Azerbaijan Airlines
Kuwait Airways
Lufthansa
Salam Air
Pegasus Airlines
Qatar Airways
Turkish Airlines
Mahan Air
arrowLeft
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران به مسکو

questions - چه نکته ی مهمی را باید قبل از خرید بلیط هواپیما خارجی مورد توجه قرار دهیم؟
arrow down icon

لازم است مسافر قبل از هرگونه اقدام برای خرید بلیط هواپیما خارجی از اعتبار ویزای خود مطمئن گردد.

questions - آیا امکان استرداد وجه بلیط برای پروازهای چارتر خارجی وجود دارد؟
arrow down icon

امکان استرداد بلیط برای برخی از پروازهای چارتری با شرایط خاص و اعمال جریمه ی مشخص شده از سمت چارتر کننده وجود دارد.

questions - امکان خرید بلیط کودکان با پاسپورت والدین وجود دارد؟
arrow down icon

خیر. امکان خرید بلیط برای آنها با پاسپورت والدین وجود ندارد.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما تهران مسکو برای افرادی که قصد دارند سفر ارزان به پایتخت فرهنگ هنر سیاست روسیه داشته باشند بسیار اهمیت دارد. روسیه از کشورهای ارزان برای سفر نیست اما با استفاده از ترفندهایی می توانید قیمت به هزینه خرید بلیطی خود را کاهش دهید. مهمترین بخش‌های اقتصادی سفرتان می توان در هزینه خرید بلیط، هزینه اقامت و هزینه گردش در شهر تقسیم بندی کرد. بنابراین اگر بتوانید ارزانترین بلیط هواپیما را خریداری نمایید تا حد زیادی بودجه لازم روسیه را کاهش خواهید داد. هزینه خرید بلیط شما توسط فاکتورهایی تعیین می گردد که اگر آنها را بشناسید امکان کنترل قیمت وجود خواهد داشت. ما در ادامه این فاکتورها را به شما معرفی خواهیم کرد، با  رسپینا همراه بمانید.

خرید بلیط هواپیما تهران مسکو

چرا خرید بلیط هواپیما تهران مسکو؟

مسکو پایتخت کشور روسیه محسوب می شود این شهر با داشتن ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر جمعیت در خود پرجمعیت ترین شهر قاره اروپا و همچنین ششمین شهر شلوغ جهان سال  ۲۰۱۰ شناسایی شد.

درباره مسکو جالب است بدانید که این شهر بیش از ۴۰ درصد خود را با پوشش گیاهی پر کرده است به همین دلیل آن را به عنوان یکی از سردترین پایتخت های اروپا می شناسند.

خوشبختانه برای سفر به مسکو از تهران پروازهای مستقیم ارائه می‌شود که در زمان شما به اندازه زیادی صرفه جویی خواهد کرد. پس از ورود به هواپیما تنها ۳ ساعت و نیم بعد در فرودگاه این شهر خواهید بود.

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به مسکو

جهت خرید بلیط هواپیما خارجی این مسیر از گام های زیر باید استفاده کنید:

گام اول : جست و جو بلیط

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید. بهتر است از طریق جدول ارزان ترین پروازهای تهران به مسکو در ماه جاری، پرواز مد نظر خود را انتخاب کنید و به سراغ گام دوم بروید.

در غیر این صورت در جدول جستجوی پرواز به مبدا و مقصد خود را  به همراه تاریخ وارد نمایید و بر روی دکمه جست و جو کلیک کنید.

گام دوم : ثبت اطلاعات

پس از انتخاب پرواز، نوبت به ثبت اطلاعات می‌رسد قبل از رزرو بلیطی مسکو باید اطلاعات خود را به صورت کاملا صحیح و با دقت وارد نمایید و در نهایت با انتخاب گزینه " ثبت" به مرحله بعد خواهید رفت.

گام سوم : بررسی صحت مشخصات

در صفحه بعدی با بررسی صحت مشخصات وارد شده و کلیک بر گزینه " ادامه" به صفحه پرداخت آنلاین هدایت خواهید شد.

جاذبه های دیدنی مسکو که با خرید بلیط هواپیما مسکو می توانید به دیدار آنها بروید 

از نظر وجود مراکز گردشگری با شهرت جهانی دارد. مهمترین کاری که باید برای سفر به مسکو انجام دهید برنامه ریزیست تا بتوانید در مدت زمانی که در این شهر به سر می برید از اکثر دیدنی های شهر بازدید نمایید.

کلیسای سنت باسیل

یکی از شگفت انگیز ترین جاذبه های دیدنی مسکو با خرید بلیط هواپیما تهران مسکواز ان دیدن می کنید ،  کلیسای جامع سنت باسیلِ که به جرات می توان گفت: هیچ عکسی نمی تواند، زیبایی خیره کننده ی این کلیسا رو توصیف کند. این کلیسا از 9 کلیسای کوچکِ با گمبدهای رنگارنگ  جذاب تشکیل شده و اولین چیزی هست که، به محض ورود به میدان سرخ به چشمتان می خورد. مسکو، وجود کلیسای جامع پُکرُوسکی یا همون کلیسای جامع سنت باسیل را، مدیون پیروزی ایوان مخوف در جنگ با تاتارهاست. گفته می شود که بعد ازینکه کار ساخت این بنا تموم شد، ایوان مخوف چشمهای معمارش را کور می کند، تا دیگر نتواند بنایی به این زیبایی بسازد.

کاخ کرملین

 کاخ کرملین در ساحل شمالی رود مسکو، سالهای زیادی مثل یک کاخ ممنوعه حضور داشت. کرملین، با یاد جنایات ایوان مخوف، لشکرکشی ناپلئون بناپارت، لنیین، استالینی، گورباچف و… گره خورده است. تا قبل از سال 1955 مردم عادی و حتی توریست ها هم اجازه ورود به این کاخ رو نداشتند. با گذشت زمان کم کم، درهای کرملین رو، به روی گردشگران باز کردند، امروزه گردشگرانی زیادی از سراسر دنیا برای دیدن این کاخ های تاریخی و باشکوه به مسکو سفر می کنند.

مجسمه یادبود مادر میهن

مگر می شود در روسیه قدم گذاشت و مجسمه ی غول پیکر روسیه را ندید. مجسمه ی یادبود مادر میهن، زنی است شمشیر به دست که به یادبود کشته شدگان جنگ جهانی دوم، در شهر ولگوگراد روسیه، خودنمایی می کند. این مجسمه تنها با اختلاف 85 متر، جایگاه دومین مجسمه ی بلند جهان را پس از مجسمه ی آزادی نیویورک، در کتاب رکوردهای گینس، به خود اختصاص داده است. قرار دادن این مجسمه ی عظیم بر بلند ترین نقطه ی شهر، باعث شده تا از هر جای شهر بتوانید آن را ببینید.

هفت خواهران استالین

هفت خواهران استالین (آسمان خراش های استالین) از مکان های دیدنی مسکو هستند. استالین دستور ساخت هشت سازه شبیه به هم را در سال 1947 داد.  هدف این بود، به مناسبت 800 مین سال احداث مسکو این بناها را به منزله ی یادبود ساخته بشوند. اما ساخت هشتمین سازه با مرگ استالین متوقف شد. در حال حاضر هتل، نمایشگاه و دانشگاههای زیادی را می تونین در این سازه های زیبا ببینید. 

مراکز خرید مسکو

از آنجا که شهر مسکو یکی از معروف ترین و محبوب ترین شهر ها کردشگری برای مسافران عاشق فرهنگ روسیه است می توان حدس زد که مراکز خرید زیادی داشته باشد.

 از آنجایی که خرید در هنگام سفر یکی از هیجان انگیز ترین کارهایی است که مسافران انجام می‌دهد اطلاع از مراکز خرید شهر پیش از خرید بلیط هواپیما تهران مسکو اهمیت دارد. در فروشگاه این شهر می توانید های مختلف مطرح دنیا را متناسب با مبلغی که برای خرید کنار گذاشته پیدا کنیم تنها کافی است با این مراکز آشنا شد.

 مهمترین مراکز تجاری از موارد زیر می باشد:

متروپلیس، ماننا پلوشاد، اوروپسکی، اوچان، فروشگاه های زنجیره ای گام، آویا پارک، اوکاتنی راید

بلیط هواپیما تهران به مسکو

بهترین زمان برای سفر به مسکو

بهترین زمان برای سفر به مسکو برای هر فردی ممکن است متفاوت باشد. این زمان با توجه به میل و سلیقه مسافران متفاوت می باشد. بهترین زمان جهت سفر به مسکو بر اساس معیارهای آب و هوای مسکو و قیمت خدمات گردشگری است که در این شهر برگزار می گردد، می تواند سنجیده شود که به تفصیل درباره هر کدام از آن ها توضیح خواهیم داد.

بهترین زمان سفر به مسکو از نظر آب و هوا

به صورت کلی روسیه آب و هوای بسیار سرد  خود شهرت دارد. برای آنکه بتوانید در هنگام سفر به این شهر از آب و هوای آنهم لذت ببرید بهتر از قبل از خرید بلیط هواپیما تهران مسکو سری به وب سایت های تعیین آب و هوا شهرهای روسیه بزنید. بهترین زمان جهت سفر به مسکو از نظر آب و هوا ماه های آپریل تا می یعنی از  نیمه فروردین تا نیمه خرداد است. در این زمان از سال شما علاوه بر آنکه از آفتاب گرم و خورشید بهره مند خواهید بود قیمت هتل و قیمت بلیط زیاد نشده است.

هرچند از نظر دمای مسکو در فصل تابستان گرم تر از سایر زمان هاست اما از آنجایی که هزینه های گزاف سفر به شما تحمیل خواهد شد پیشنهاد می کنیم سفر خود را بهار موکول کنید. زمستان ها در مسکو به شکل بی رحمانه ای هوا سرد است اما باز هم قدم زدن در میدان یخ زده سرخ تجربه جالبی است که هر کسی آن را به دست نمی آورد.

بهترین زمان برای سفر ارزان به مسکو         

ارزان ترین فصلی که در مسکو خواهید یافت زمستان است زیرا سرمای هوا و بارش برف مانع بزرگی برای سفر گردشگرانیست که تمایل دارند در خارج از هتل به گشت و گذار شهری بپردازند. در این ایام قیمت رزرو هتل و هزینه خرید بلیط مسکو کاهش پیدا می کند اما اگر تحمل سرمای زیاد هوا را ندارید پیشنهاد می شود سفر خود را برای زمان ذکر شده در قسمت قبل موکول کنید.

سفر در بهار علاوه بر این که هزینه زیادی از شما نخواهد گرفت، هوای عالی مسکو بسیار لذت بخش خواهد بود.

نحوه دریافت ویزای روسیه

نحوه دریافت ویزای توریستی روسیه به این شکل است که باید در ابتدا برای شما دعوت نامه صادر شود و پس از آن می توانید از طریق ارسال دعوتنامه  به کنسولی ویزا دریافت نمایید. بهترین روش برای مسافرانی که قصد سفر به مسکو را دارند آن است که با مراجعه به آژانس های گردشگری درخواست صدور ویزا داده تا تمام کارهای مربوطه را کارشناسان انجام بدهند.

هزینه دریافت ویزای توریستی روسیه در ۷ روز کاری ۱۲۵ دلار آمریکا و غفوریان در ۳ روز کاری ۲۲۰ دلار آمریکا هزینه بردار خواهد بود. در نظر داشته باشید جهت صدور این میزان حداقل باید گذرنامه شما ۶ ماه اعتبار داشته باشد.

 نکته دیگری که باید مد نظر قرار دهید آن است که مرزبانی روسیه تنها واچرهای هتلی را قبول می کند که مورد تایید باشد.

حمل و نقل در مسکو

سفر به شهر غریبه همیشه وحشت زیادی داشته است مخصوصاً اگر ندانید در خیابان های آن چگونه باید تردد کنید. ترس دیگری به نام هزینه های گشت و گذار شهری را هم به آن اضافه کنید تا متوجه اهمیت اطلاع از سیستم حمل و نقل عمومی در هنگام سفر شوید.

 از آنجایی که مسکو مکان های گردشگری زیادی جهت پیشنهاد به مسافران دارد بسیار مهم است که حتی قبل از خرید بلیط هواپیما تهران مسکو خود از نحوه عملکرد حمل و نقل عمومی این شهر مطلع شوید.

 وسعت مسکو سبب شده است که لیست حمل و نقل متنوعی برای انتخاب در مقابل پای شما وجود داشته باشد. بهترین و محبوب ترین گزینه ای که می توانید جهت تردد درون شهری استفاده کنید مترو است مترو مسکو از ساعت پنج و نیم صبح تا یک بامداد فعالیت دارد و بسته به نوع کارتی که خریداری می نمایید بین ۳۶ روبل تا ۵۵ روبل از شما هزینه خواهد گرفت. جالب است بدانید که ورود کودکان زیر ۷ سال نیز به مترو رایگان است.

  از دیگر گزینه های پیش روی شما تراموا و اتوبوس های برقی هستند که کند اما راحت هستند.مونوریل یکی از متفاوت ترین وسایل حمل و نقل این شهر است که به شما امکان تماشای پایتخت را از بالای شهر خواهد داد پیشنهاد می شود استفاده از آن را از دست ندهید.

بلیط هواپیما تهران مسکو

قیمت بلیط هواپیما تهرانبه مسکو

قیمت بلیط های هواپیما به چند معیار متفاوت بستگی دارد که می توانید با آگاهی از آن ها به سادگی بلیط ارزان هواپیما تهران به مسکو را خریداری کنید. این معیارها شامل موارد زیر هستند:

1-مسافت هوایی

2- ایرلاین

3- زمان سفر

4- زمان خرید بلیط

5-کلاس هواپیمایی

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط هواپیما تهران مسکو فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز تهران مسکو محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما تهرانبه مسکو عبارتند از:

مسافت هوایی

منظور از مسافت هوایی ، برایند تمام مسیرهایی است که هواپیما مجبور به طی کردن است تا به مسکو برسد. مسافت هوایی به این دلیل که پرواز مستقیم از تهران به مسکو وجود دارد در این قسمت اهمیت چندانی ندارد.

جهت کنترل مسافت هوایی ، بهتر است مسیرهای پرواز تهران به مسکو را بررسی کنید، تا از مختصات و تعداد توقفگاه های مسیر مطلع شوید.

ایرلاین

ایرلاین ها هم در بازی تعیین قیمت بلیط مسکو نقش دارند. ممکن است شما دو مسیر پروازی یکسان را بیابید که قیمت یکسانی نداشته باشند ، بخشی از این عدم برابری قیمت بلیط به دلیل ایرلاین است. یک قیمت ابتدایی برای تمام پروازهای مسکو وجود دارد و پس از آن ، سایر هزنیه ها به آن افزوده می شود. این فاکتورها به این شکل هستند:

1-هزینه سوخت

جهت سوختگیری هواپیما معمولا از نفت و بنزین و مشتقات این دو استفاده می گردد. معمولا هزینه سوخت هواپیما میان ایرلاین ها مختلف برابر است اما با این حال اندکی هم تفاوت به علت سال تولید هر هواپیما و در نتیجه میزان مصرف سوخت ، در ان ها وجود دارد. بخشی از نوسانات هزینه بلیط مسکو به دلیل تغییر نرخ اعلام شده برای نفت توسط اوپک است.

بلیط هواپیما مسکو

2-مالیات

همیشه پای مالیات در تمام هزینه های ما در میان است. توضیح درباره مالیات از واضحات است اما این مقدار میان تمام ایرلاین ها برابر است و دلیلی برای تغییر قیمت بلیط مسکو میان ایرلاین ها نیست.

3-سطح خدمات

سظح خدماتی که ایرلاین ها ارائه می دهند دلیل عمده این تفاوت قیمتی است. برخی از ایرلاین ها با ارائه سرویس های اضافه بر میزان تعریف شده ، دست در قیمت بلیط مسکو می برند.

این سرویس ها شامل مواردی مانند : امکان انتخاب صندلی ، افزایش باز مجاز همراه مسافر و یا امکان انتخاب غذا از طریق منوی سفر باشد.

زمان سفر

زمانی که شما برای سفر به مسکو انتخاب می کنید نیز بر قیمت بلیط مسکو تاثیر دارد. چنان چه در ایامی قصد سفر به مسکو را کنید که شهر خالی از گردشگران باشد، می توانید اقدام به خرید ارزان ترین بلیط هواپیما تهرانبه مسکو کنید.

تاثیر زمان سفر در هزینه های خود را دست کم نگیرید ، با انتخاب درست زمان سفر می توانید بودجه خود را بین 40 تا 50 درصد کاهش دهید.

زمان خرید بلیط

علاوه بر زمان سفر ، زمانی که شما اقدام به خرید اینترنتی بلیط مسکو هم می کنید تاثیر گذار است. بهترین زمان جهت خرید بلیط مسکو بین دو هفته الی 2 ماه قبل از پرواز شماست. یعنی زمانی که آفرهای آژانس های مختلف خود را نشان می دهند.

در این ایام شانس این که ارزان ترین بلیط مسکو را بیابید ، بیشتر از سایر زمان هاست.

فراموش نکنید که به خیال خرید بلیط لحظه آخری هواپیما مسکو ، خرید خود را به دقیقه 90 نیاندازید. اگر خیلی دیر اقدام کنید ممکن است بلیط های ارزان مسکو را از دست بدهید و مجبور به صرف هزینه بیشتر شوید.

کلاس پرواز

حتما درباره کلاس پروازی تا به حال زیاد شنیده اید، طبیعتا اگر شما مایل به یک سفر لاکچری باشید پرواز " فرست کلس " ، مناسب شماست. اما اگر تمایل داشته باشید تا در مقرون به صرفه ترین حالت سفر خود را انجام دهید بهتر است شناسه نرخی " اکونومی کلس " را انتخاب نمایید.

پروازهای گروه اکونومی نسبت به سایر کلاس ها ، ارزان تر است. پس از ان گروه " بیزینس کلس " قیمت بیشتری دارد. هر شناسه نرخی بنا بر خدماتی که به مسافران ارائه می دهند ، برای پروازهای خود قیمت معین می کنند.

این خدمات خود را در نوع صندلی ، فواصل میان آن ها ، منوی غذا ، خدماتی مانند نمایشگر ، لپ تاپ ، اینترنت ماهواره ای و ... ارائه می شوند.

بلیط لحظه آخری مسکو

خدمات خرید اینترنتی بلیط در رسپینا

بلیط ارزان مسکو

یکی از مهم ترین خدمات رسپینا ، ارائه ارزان ترین قیمت های بلیط است تا دیگر نیازی به نگرانی درباره هزینه های سفر خود نداشته باشید. با استفاده از فیلترهای جست و جوی پرواز می توانید اقدام به خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به مسکو نمایید.

بلیط چارتر مسکو

رسپینا با ارائه خدمات مختلف در حوزه گردشگری ، دایره انتخاب را برای مسافران بزرگ تر کرده است. امکان خرید بلیط های چارتر تهران مسکو یکی دیگر از خدمات رسپینا است تا با کمترین هزینه از تمامی خدمات پرواز بهره مند شوید.

بلیط لحظه آخری مسکو

بلیط لحظه آخری در حقیقت نوعی از بلیط های چارتری است که به زمان پرواز بسیار نزدیک شده است و چارتر کننده سعی دارد با کاهش قیمت صندلی های هواپیما را به مسافران اجاره دهد. البته زمان دقیقی برای خرید آن وجود ندارد، اما در نظر داشته باشید که همیشه در لحظات آخر بلیط های چارتری ارزان تر نیستند.

استرداد آنلاین بلیط

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران مسکو از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط هواپیما تهران مسکو ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

امکان انتخاب فرودگاه

در رسپینا امکان انتخاب فرودگاه مقصد برای شما وجود دارد. اگر فرودگاه مقصد برای شما اهمیت دارد می توانید در هنگام جستجو فرودگاه مدنظر خود را انتخاب نمایید.

بلیط ارزان پرواز تهران مسکو

فرودگاه مسکو

از تهران به سمت مسکو پرواز مستقیم به دو فرودگاه متفاوت این شهر انجام می‌شود. مسکو چهار فرودگاه بین المللی دارد که از میان آنها فرودگاههای ونوکووا  و فرودگاه شرمتیوو پروازهایی را به سمت تهران دارد.

فرودگاه شرمتیوو که در ۲۹ کیلومتری شمال غرب مسکو قرار دارد در سال ۱۹۵۷ افتتاح شد. پروازهای که توسط شرکت هواپیمایی ایرفلوت انجام می شود در این فرودگاه به زمین خواهند نشست. پس از آنکه به این فرودگاه رسیدید می‌توانید از قطار و اتوبوس و تاکسی جهت  دسترسی به شهر استفاده نماید.

اگر پرواز تهران مسکو ماهان را خریداری کرده اید خوبست بدانید که مقصد تمام این پروازها به فرودگاه ونوکووا می باشد.

فرودگاه بین المللی ونوکووا در ۲۸ کیلومتری شهر مسکو قرار دارد و سومین فرودگاه بزرگ و شلوغ روسیه  محسوب می شود. برای آنکه از این فرودگاه به  مرکز شهر شهر سفر کنید می توانید از اتوبوس های شماره ۶۱۱ و ۶۱۱ سی استفاده کنید. شاتل فرودگاه گزینه دیگری است که می توانید با استفاده از آن خود را به شهر به شکل مقرون به صرفه تری برسانید.

نمایش بیشتر arrow-down