مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : یکشنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما بندر جاسک تهران را با تضمین ارزانترین قیمت از رسپینا تهیه کنید. رسپینا به شما تضمین می دهد که پس از رزرو پرواز بندر جاسک تهران، در صورت مشاهده نمودن نرخ پایین تر در سایت های دیگر، با اطلاع به کارشناسان، 2 برابر اختلاف قیمت را به عنوان خسارت به شما باز گرداند. از ابتدای همین صفحه و در چند دقیقه بلیط هواپیما مد نظر خود را رزرو کنید. 

خرید بلیط هواپیما تهران

پرواز بندر جاسک به تهران

پرواز بندر جاسک به تهران در تعداد محدودی انجام می شود و در ابتدای همین صفحه می توانید لیست پروازهای این مسیر را مشاهده کنید. با کلیک بر روی هر بلیط هواپیما میتوانید در چند مرحله آن را رزرو کنید. خرید بلیط هواپیما بندر جاسک تهران برای بسیاری از مسافرانی که قصد سفر به پایتخت را دارند گزینه بسیار راحتی است و از آن جایی که برای سفر از بندر جاسک تا تهران باید چیزی به اندازه عرض ایران را طی کنید ، بهترین و سریع ترین راه ، سفر هوایی بهترین گزینه خواهد بود. 

اطلاعات پرواز بندر جاسک تهران 

در این قسمت، جزئیات کاملی از اطلاعات پرواز بندر جاسک به تهران را بررسی می کنیم. اطلاعات پرواز به شما کمک می کند با شناخت جزئیات، سفری راحت و بدون نگرانی را تجربه نمایید.

فرودگاه مبدا فرودگاه شهدای بندر جاسک 
فرودگاه مقصد فرودگاه مهرآباد تهران
شماره ترمینال مقصد در کارت پرواز درج شده است
مدت زمان پرواز 1 ساعت و 30 دقیقه

میزان بار مجاز پرواز بندر جاسک تهران 

 بر اساس ایرلاین و کلاس پروازی متغیر است. اما به طور معمول میزان بار مجاز برای بلیط های بیزینس 30 کیلوگرم و برای بلیط های اکونومی ، 20 کیلوگرم است. میزان بار مجاز برای کودکان و نوزادان نیز حدود 10 کیلوگرم است. همچنین امکان حمل بار به میزان 5 الی 7 کیلوگرم به صورت همراه و در داخل کابین وجود دارد. شما می توانید پس از خرید بلیط هواپیما بندر جاسک تهران میزان بار مجاز به ازای هر فرد را در قسمت اطلاعات بلیط مشاهده کنید.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما بندر جاسک به تهران

وبسایت رسپینا به گونه ای طراحی شده تا خرید بلیط هواپیما بندر جاسک تهران در رسپینا در چند مرحله کوتاه انجام شود و حتی اگر با خرید اینترنتی آشنا نیستید یا به اینترنت و رمز دوم دسترسی ندارید، می توانید با پشتیبانی 24 ساعته رسپینا تماس گرفته و پرواز خود را رزرو کنید. در ادامه نیز راهنمای کوتاهی برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما بندر جاسک تهران نوشته شده است. 
- برای خرید بلیط بندر جاسک تهران امروز از بالای صفحه یکی از بلیط ها را انتخاب کنید. در صورتی که بلیط روز دیگری نیاز دارید، از قسمت تقویم پروازی تاریخ مورد نظر را انتخاب کنید تا پروازهای همان روز به شما نشان داده شود.
- پس از انتخاب بلیط وارد صفحه اطلاعات مسافرین خواهید شد که باید اطلاعات مسافران به فارسی و لاتین با دقت وارد نمایید.
- در قسمت اطلاعات تماس باید ایمیل و شماره تلفن خود را که فعال است را وارد کنید.
- پس از تایید اطلاعات وارد صفحه پرداخت می شوید.
- در نهایت و پس از خرید موفق‌، لینک بلیط رزرو شده برای شماره تماس و ایمیل شما ارسال می شود.
کاربرد تقویم پروازی رسپینا: تقویم ابتدای صفحه به گونه ای طراحی شده که مسافران به تمامی پروازهای سیستمی و چارتر بندر جاسک تهران تا ۲ ماه آینده دسترسی داشته باشند. از دیگر مزایای آن می توان به فیلترهای جستجو اشاره کرد که کمک می کند، بلیط مورد نظر را بر اساس برنامه شخصی خود پیدا کنید. اگر روز دیگری را برای سفر مدنظر دارید، می توانید تاریخ موردنظر را از نوار بالایی آن جست و جو کنید یا بر علامت ذره بین کلیک و تاریخ موردنظر خود را انتخاب کنید. علاوه بر این با استفاده از فیلترهای سمت چپ صفحه می توانید لیست نمایش را بر اساس زودترین پرواز یا ظرفیت مرتب نمایید. فیلترهای سمت راست صفحه به شما کمک می کنند با انتخاب زمان حرکت و زمان رسیدن، نوع بلیط (سیستمی و چارتری)، کلاس پروازی (اکونومی و بیزینس) و شرکت هواپیمایی، بهترین بلیط بندر جاسک به تهران را رزرو نمایید.

قیمت بلیط هواپیما جاسک تهران

بطور کلی حداکثر و حداقل قیمت بلیط های پرواز بصورت سالیانه توسط سازمان هواپیمایی کشوری اعلام می شود اما عواملی وجود دارد که بر اساس آن ها قیمت بین حداقل و حداکثر نرخ دچار نوسان می شود. شناخت این عوامل به شما کمک می کند با توجه به بودجه و برنامه خود، پرواز بندر جاسک تهران را با قیمت مناسب را پیدا کنید. از مهمترین آن ها می توان به نکات زیر اشاره کرد:
بازه زمانی خرید بلیط: با افزایش تقاضا برای خرید بلیط هواپیما بندر جاسک به تهران، نرخ آن نیز به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. از آنجایی که بندر جاسک در استان هرمزگان است، امکان خرید این پرواز توسط افرادی که مقصد آن ها کیش یا قشم است نیز افزایش پیدا می کند.
شرکت های هواپیمایی: تعیین نرخ بلیط های سیستمی بر عهده شرکت های هواپیمایی است که بر اساس نوع ناوگان هوایی، شرایط و امکانات خود اقدام به قیمت گذاری می نمایند. 
کلاس پروازی: صندلی های پرواز در هواپیمایی های داخلی شامل اکونومی کلاس و بیزینس کلاس بوده که بلیط بندر جاسک به تهران اکونومی نسبت به بلیط های بیزینس کلاس از امکانات و قیمت های پایین تری برخوردار است. از امکانات صندلی های کابین بیزینس می توان به فاصه بیشتر بین صندلی ها، کیفیت بهتر صندلی، امکان زودتر سوار شدن و پیاده شدن از هواپیما، ارائه منوی غذایی متنوع تر با کیفیت بیشتر و امکان انتخاب توسط مسافر و ... اشاره کرد.
نوع بلیط: چارتری یا سیستمی بودن بلیط هوایی بندر جاسک تهران نیز خود عامل مهمی در تعیین قیمت آن است. گاهی قیمت بلیط هواپیما سیستمی از چارتر گران تر است و گاهی نیز این روند معکوس می گردد.

بلیط هواپیما بندر جاسک تهران

بلیط چارتر بندر جاسک تهران 

بلیط چارتر بندر جاسک به تهران، نوعی بلیط است که توسط آژانس ها و شرکت های هواپیمایی با قوانین و قیمت های متفاوت بفروش می رسد. در واقع می توان گفت قوانین پرواز چارتر تابع ایرلاین نیست و قیمت آن نیز نوسان زیادی داشته و حتی گاهی بسیار گران است. برای بررسی قیمت و رزرو بلیط بندر جاسک تهران چارتر، در تقویم پروازی رسپینا روی فیلتر نوع بلیط کلیک کرده و گزینه چارتر را انتخاب کنید. 

بلیط لحظه آخری بندر جاسک تهران 

بلیط های لحظه آخری در واقع همان چارتر هستند که در ساعات آخر مانده به پرواز بفروش می رسند. مانند بلیط چارتر قیمت بلیط لحظه آخری بندر جاسک به تهران ممکن است ارزان باشد یا با نرخ های گران‌تری ارائه شود. برای خرید این نوع بلیط باید بصورت مداوم سایت های مختلف را پیگیری و جستجو کنید. برای حل این مسئله، رسپینا دو سرویس هوشمند با نام خبرم کن و چند بخرم را به شما پیشنهاد می دهد.

اطلاع از ارزان ترین بلیط لحظه آخری بندر جاسک تهران

فعال سازی سرویس خبرم کن کاملا رایگان است و به محض کاهش قیمت بلیط لحظه آخری بندر جاسک تهران، سامانه برای شما پیامکی مبنی بر کاهش قیمت بلیط ارسال می کند. برای فعال کردن آن پس از مراجعه به جدول بلیط های سایت، از سمت راست صفحه بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک نموده و میزان تخفیف موردنظر را به همراه شماره همراه خود وارد نمائید. پس از تایید شماره، در صورتی که بلیط هواپیما بندر جاسک تهران در تاریخ مورد نظر، با کاهش قیمت روبه رو شود، پیامکی برای شما ارسال خواهد شد.  

رزرو خودکار بلیط لحظه آخری بندر جاسک تهران 

سرویس چند بخرم رسپینا امکان رزرو پرواز بندر جاسک به تهران را با نرخ دلخواه برای مسافران را فراهم کرده است. با فعالسازی این سرویس و تعیین قیمت دلخواه، رسپینا بلیط مد نظر شما را به صورت خودکار برای شما رزرو می کند. پس از ایجاد حساب کاربری در سایت و افزایش موجودی تا نرخ بلیط، پرواز خود را  انتخاب کرده و در قسمت اطلاعات مسافران، گزینه چند بخرم را انتخاب کنید. پس از تکمیل اطلاعات و تایید آن ها، در صورتی که بلیط بندر جاسک تهران تا نرخ مشخص شده کاهش یافت، سیستم بلیط شما را رزرو کرده و اطلاعات آن را برای شما پیامک می کند.

بلیط لحظه آخری تهران

مزایای رزرو بلیط هواپیما بندر جاسک تهران رسپینا

خرید بلیط هواپیما در کمترین زمان و بدون دغدغه و در عین حال با قیمت کمتر، هدف اصلی رسپینا بوده است و برای این منظور امکاناتی را فراهم کرده تا تجربه مسافران از خرید بلیط بهبود یابد. 
پشتیبانی 24 ساعته: از لحظه ای که مسافر برای رزرو بلیط هواپیما از بندر جاسک به تهران وارد سایت می شود تا زمان رسیدن به فرودگاه مقصد، تیمی از کارشناسان پرواز آماده پیگیری و رفع مشکلات احتمالی سفر هستند. برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی می توانید با شماره 02191012900 تماس بگیرید. 
اطلاع رسانی تاخیرهای پرواز: رسپینا، اولین و تنها شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در کشور بوده که به محض اعلام تاخیر از سوی ایرلاین و فرودگاه (حتی 1 دقیقه)، بلافاصله تاخیر پرواز را به مسافرین اعلام می کند. لذا می توانید با خیال راحت از ساعت دقیق پرواز خود، به فرودگاه بروید.
تقویم قیمت پرواز شیراز تهران: در ابتدای صفحه، می توانید تقویم پرواز بندر جاسک تهران را مشاهده نمایید. در این تقویم امکان مشاهده اطلاعات پرواز شیراز به تهران امروز و 30 روز آینده به همراه ارزان ترین قیمت ها وجود دارد. با بررسی روزهای آینده در این تقویم می توانید ارزانترین روز را مشاهده و انتخاب کنید.

راهنمایی سفر هوایی از بندر جاسک به تهران

پس از آنکه بلیط هواپیما بندر جاسک تهران خود را رزرو نمودید، باید حداقل دو ساعت پیش از ساعت پرواز به فرودگاه شهدای بندر جاسک مراجعه کنید. پس از آن با علام پروازتان به سمت کانتر مربوطه رفته و کارت پرواز خود را دریافت کنید و چمدان های خود را تحویل دهید. در مرحله بعدی باید سوار هواپیما شوید. مهمانداران برای پیدا کردن صندلی به شما کمک خواهند کرد. پس از رسیدن به مقصد از هواپیما خارج شده و چمدان خود را از نوار مقاله بر می دارید. 

فرودگاه مقصد شما، فرودگاه مهرآباد تهران است که چندین ترمینال دارد و با توجه به اینکه پرواز شما با کدام شرکت هواپیمایی ارائه شده است، از یک ترمینال مخصوص خارج خواهید شد.برای پیدا کردن مسیر خود می توانید از تابلوهای راهنما نیز کمک بگیرید. همچنین مترو، اتوبوس و تاکسی برای تردد از فرودگاه به مرکز شهر وجود دارد.
مترو تهران دارای یک مسیر ویژه برای فرودگاه مهرآباد بوده که دو ایستگاه دارد. یک ایستگاه نزدیک به ترمینال های 1 و 2، همچنین ایستگاه دیگری نزدیک به ترمینال ها 4 و 6 است. با توجه به اینکه در کدام ترمینال از فرودگاه خارج می شوید می توانید به هر کدام از این ایستگاه ها دسترسی داشته باشید.

بندر جاسک به تهران -

آیا به بلیط برگشت از تهران به بندر جاسک نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما تهران بندر جاسک