مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : یکشنبه ها 02191012900
جمعه 1401/09/18
تکمیل ظرفیت
شنبه 1401/09/19
تکمیل ظرفیت
یکشنبه 1401/09/20
تکمیل ظرفیت
دوشنبه 1401/09/21
تکمیل ظرفیت
سه شنبه 1401/09/22
تکمیل ظرفیت
چهارشنبه 1401/09/23
تکمیل ظرفیت
پنجشنبه 1401/09/24
تکمیل ظرفیت
جمعه 1401/09/25
تکمیل ظرفیت
شنبه 1401/09/26
تکمیل ظرفیت
یکشنبه 1401/09/27
تکمیل ظرفیت
دوشنبه 1401/09/28
تکمیل ظرفیت
سه شنبه 1401/09/29
تکمیل ظرفیت
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران به بندر جاسک

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما تهران جاسک برای مسافرانی که علاقه مند به قدم زدن در حاشیه دریای عمان هستند، یک فرصت عالی محسوب می شود. جاسک واقع در استان هرمزگان یکی از بنادر مهم و استراتژیک ایران به شمار می رود. سالانه افرادی برای انجام امور کاری و قراردادهای نفتی به این بندر سفر می کنند؛ اما به علت کم بودن تعداد مسافران میزان پروازها به سمت جاسک بسیار محدود است؛ به همین دلیل داشتن اطلاعات کافی از نحوه رزرو اینترنتی بلیط هواپیما از سایت رسپینا این مسیر بسیار مهم می باشد. لذا برای آگاهی بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.

 بلیط هواپیما تهران جاسک

چرا خرید بلیط هواپیما تهران جاسک؟

بندر جاسک واقع در استان هرمزگان می باشد. این بندر به دلیل اینکه در حاشیه دریای عمان قرار دارد، از موقعیت استراتژیکی خاصی برخوردار است. اکثرا افرادی که به جاسک سفر می کنند، غیر بومیان شاغل در این شهر هستند. به دلیل در دسترس نبودن مسیر زمینی مستقیم به جاسک، بهترین انتخاب برای رفتن به این شهر سفر هوایی و خرید بلیط پرواز می باشد.

راهنمای رزرو پرواز تهران جاسک

اگر قصد دارید که بلیط سفر خود را آنلاین خریداری کنید، باید بگوییم که برای این منظور راه سختی را پیش رو ندارید. مراحلی که برای رزرو اینترنتی بلیط در سایت های خدمات گردشگری باید انجام دهید عبارت اند از:

گام اول: جست و جو بلیط هواپیما تهران جاسک

اولین گامی که برای رزرو بلیط پیش رو دارید ورود به بخش پروازهای داخلی سایت مورد نظر است. در قسمت پروازهای داخلی باید بعد از مشخص نمودن مبداء، مقصد و زمان پرواز از دکمه جستجو برای به نمایش درآمدن لیست پروازها استفاده کنید. همچنین اگر می خواهید که در این لیست پروازها به ترتیب قیمت نمایش داده شوند، می توانید از فیلتر استفاده نمائید.

گام دوم : ثبت اطلاعات مسافر

در مرحله دوم پس از اینکه پرواز مورد نظر را بررسی و انتخاب نمودید، باید اقدام به ثبت مشخصات مسافر در فرم مربوطه کنید. صحت اطلاعات در این مرحله بسیار مهم است، چرا که اگر اطلاعات مطابق با کارت شناسایی نباشد در هنگام ورود به هواپیما با مشکل رو به رو خواهید شد.

گام سوم : بررسی مشخصات و پرداخت

با توجه به اینکه صحیح بودن اطلاعات در هنگام رزرو بلیط بسیار حائز اهمیت است، در آخرین مرحله نیز یکبار دیگر می توانید این اطلاعات را بررسی کنید. پس از ثبت نهایی اطلاعات به صفحه پرداخت هدایت می شوید؛ بعد از پرداخت هزینه پرواز تهران به جاسک به نام شما صادر خواهد گردید.

قیمت بلیط هواپیما تهران به جاسک

به طور کلی پرواز دارای قیمت مشخصی نیست و در هر بازه زمانی نرخ خاصی برای آن تعریف می شود؛ اما در این تعیین قیمت، فاکتورهایی هستند که همیشه مورد توجه شرکت های هواپیمایی قرار می گیرند. بازه زمانی خرید، نوع هواپیما،  برند ایرلاین، کلاس هواپیمایی و نوع بلیط از جمله مهم ترین عوامل کاهش و افزایش هزینه پرواز هستند. برای آگاهی بیشتر از نحوه تاثیر این موارد بر قیمت بلیط به موارد زیر توجه فرمائید:

بازه زمانی خرید بلیط پرواز تهران جاسک

همانطور که گفتیم بازه زمانی یکی از معیارهای تعیین قیمت پرواز از سوی شرکت های هواپیمایی است. یقینا زمانی که تقاضا برای سفر و خرید بلیط زیاد باشد، هزینه بلیط نیز با افزایش رو به رو خواهد بود. در صورتی که قصد دارید هزینه های سفرتان کاهش پیدا کند، در انتخاب بازه زمانی منعطف باشید و سعی داشته باشید که زمان هایی را انتخاب کنید که از لحاظ گردشگری در فصل "لو سیزن" قرار دارند.

نوع بلیط

قطعا اگر تا به حال با هواپیما سفر کرده باشید می دانید که برای پرواز بلیط های متنوعی در نظر گرفته شده است. هر بلیط با توجه به امکاناتی که به مسافر ارائه می دهد تعیین قیمت می شود. از جمله پر فروش ترین بلیط هواپیما تهران جاسک می توان به انواع سیستمی و بلیط های ارزان قیمت چارتری اشاره نمود.

ایرلاین و کلاس پروازی

برند ایرلاین و نوع کلاس صندلی هواپیما دو عامل مهم در تعیین قیمت نهایی بلیط هستند. نکات مربوط به ایرلاین و کلاس بندی صندلی ها هنگام رزرو مشخص می باشد. شما می توانید با توجه به بودجه و یا شناخت قبلی که نسبت به ایرلاین ها دارید اقدام به تهیه بلیط نمائید. کلاس های پروازی اکونومی و بیزینس کلاس توسط شرکت های هواپیمایی ارائه می شود. تهیه بلیط از ایرلاین های معتبر که دارای خدمات متنوعی در طول پرواز می باشند از سایت رسپینا امکان پذیر است. شما می توانید با استفاده از فیلتر ایرلاین ها و با یک کلیک ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پرواز تهران جاسک

بلیط رفت و برگشت پرواز تهران جاسک

اگر قصد دارید که در مسیر رفت و برگشت با هواپیما سفر کنید، توصیه می کنیم تا برای این مسیر بلیط دو طرفه تهیه نمائید؛ چرا که با توجه به کم بودن پروازها ممکن است در روزهای نزدیک به پرواز برای تاریخ مدنظر ظرفیت صندلی های هواپیما تکمیل شده باشند.

فرودگاه شهدای هفتم آذر جاسک

فرودگاه شهدای هفتم آذر، در گذشته با کاربری نظامی فعالیت داشته است؛ اما بعد از اولین پرواز هواپیمایی هما، پروازهای داخلی از شهر های مهم را نیز پشتیبانی می کند. با توجه به کوچک بودن این فرودگاه، امکانات کاملی در این مکان وجود ندارد و تعداد پروازهای داخلی و خارجی، بسیار محدود می باشد.

خدمات خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران جاسک

در حال حاضر با توجه به اینکه اکثر افراد ترجیح می دهند تا رزرو بلیط سفر خود را به صورت اینترنتی انجام دهند، برای این نحوه فروش خدماتی در نظر گرفته شده است تا سبب جلب رضایت و رفاه مسافران گردد. از جمله مهم ترین این خدمات که در اغلب وب سایت های فروش برای مسافران در نظرگرفته شده می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

خرید ارزان ترین بلیط

یکی از بهترین خدماتی که در هنگام خرید اینترنتی بلیط در اختیار مسافران قرار می گیرد، امکان بررسی تقویم پروازی از جهات مختلف است. برای اینکه بتوانید ارزان ترین پرواز تهران جاسک را در یک سایت گردشگری بیابید کافیست تا در هنگام جستجو فیلتر را بر اساس قیمت تنظیم کنید.

دسترسی به بلیط ارزان قیمت چارتر

بلیط های ارزان قیمت چارتری همیشه جزء محبوب ترین بلیط ها بوده اند؛ دلیل این امر قیمت کمتر آنها نسبت به نوع سیستمی می باشد. در حال حاضر امکان دسترسی به این بلیط ها در تمامی سایت های فروش خدمات گردشگری برای مسافران فراهم می باشد. بلیط پرواز تهران جاسک چارتری در زمان هایی که تقاضا خرید در این مسیر بالا باشد، موجود می شود.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما تهران به جاسک

اگر قبل از زمان پرواز بنا بر هر دلیلی برنامه سفرتان تغییر کرد و یا لغو شد، می توانید اقدام به کنسلی بلیط به صورت آنلاین نمائید. البته در این زمینه توجه داشته باشید که تمامی بلیط های پرواز قابل استرداد نیستند و برای استرداد، هرچه به زمان پرواز نزدیک تر شوید، میزان خسارت بیشتری متوجهتان خواهد شد.

سرویس خبرم کن بلیط هواپیما تهران جاسک

سرویس خبرم کن یکی از امکانات سایت رسپینا است که با استفاده از آن می توانید در هر زمانی از تغییر قیمت ها در مسیرهای مختلف مطلع شوید. برای استفاده از این سرویس در پرواز تهران به جاسک رسپینا، باید پس از ورود به صفحه پروازهای داخلی و تعیین مبداء و مقصد، از کنار صفحه روی سرویس خبرم کن کلیک نمائید. در صفحه ای که پیش رویتان ظاهر می شود موارد خواسته شده را طبق جدول کامل کنید؛ تا هر زمانی که قیمت بلیط به مبلغ مورد نظر شما رسید از سمت سرویس برای شما پیامک ارسال شود.

پرواز تهران به جاسک

امکان خرید بلیط های پرفروش لحظه آخری

در واقع بلیط های محبوب لحظه آخری نوعی چارتر هستند. هر زمانی که شرکت های هواپیمایی شاهد میزان بالایی از صندلی های خالی در پرواز باشند، تصمیم می گیرند تا با کاهش قیمت ها، تمام بلیط ها را به فروش برسانند. توجه داشته باشید که برای خرید بلیط های ارزان لحظه آخری زمان خاصی وجود ندارد.

پشتیبانی 24 ساعته

یکی از بهترین خدماتی که با خرید اینترنتی بلیط در اختیار مسافران قرار می گیرد امکان برقراری ارتباط با پشتیبانی است. با وجود پشتیبانی تمام وقت، شما می توانید در هر زمانی که برای رزرو یا استرداد بلیط با مشکل رو به رو شده اید با کارشناسان در ارتباط باشید.

اطلاعات پرواز تهران بندر جاسک

در دست داشتن اطلاعات پرواز به خصوص در مسیرهایی مانند بندر جاسک که تعداد پروازهای محدودی دارد، یکی از ضروری ترین نیاز های مسافران است. چرا که با استفاده از این اطلاعات می توان به راحتی برای سفر برنامه ریزی کرد. در ادامه تمامی مواردی که برای مسیر تهران جاسک نیاز است بدانید را بررسی کرده ایم:

مسافت هوایی تهران بندرجاسک

فاصله بین دو شهر تهران تا بندرجاسک تقریبا مسافتی طولانی است، این فاصله در حدود1582 کیلومتر مربع  می باشد. در مسیر هوایی، هواپیما مسافت بین این دو شهر را در مدت زمان نزدیک به 2 ساعت طی می کند. البته توجه داشته باشید که مدت زمان پرواز در هر مسیری می تواند با توجه به شرایط جوی تغییر کند.

ایرلاین های فعال در مسیر

در حال حاضر با توجه به کم بودن میزان پروازها و تقاضا برای خرید بلیط هواپیما تهران جاسک تنها ایرلاین فعال در این مسیر مربوط به هواپیمایی پارس ایر می باشد.

روز و ساعت پرواز

پروازهای تهران به سمت بندر جاسک در حال حاضر تنها یک روز در هفته (روزهای پنج شنبه) انجام می پذیرند. لازم به ذکر است که اغلب پروازها در ساعت 6:50 دقیقه صبح می باشند.

بهترین زمان برای سفر به بندرجاسک

با توجه به این که جاسک یک بندر است، اغلب در فصل های گرم سال آب و هوای شرجی دارد؛ بنابراین اگر آب و هوا در اولویت برنامه هایتان می باشد بهتر است که در ماه دی یا بهمن به جاسک سفر کنید. با توجه به موارد ذکر شده بهترین زمان برای سفر ارزان به بندر جاسک فصل تابستان می باشد؛ چرا که با توجه به گرم بودن آب و هوا مسافر کمی به این منطقه سفر می کند.

بلیط هواپیما تهران جاسک رسپینا

خرید بلیط هواپیما تهران جاسک از رسپینا

با توجه به راهنمای ارائه شده در رابطه با رزرو بلیط می توانید اقدام به خرید بلیط پرواز تهران به جاسک در رسپینا نمائید. رسپینا به عنوان یکی از معتبرترین وب سایت های فروش خدمات گردشگری همواره آماده خدمت رسانی به شما مسافران گرامی می باشد. چنانچه در هنگام رزرو و یا استرداد بلیط با مشکل رو به رو شدید، کافیست با ما در ارتباط باشید.

نمایش بیشتر arrow-down

آیا به بلیط برگشت از بندر جاسک به تهران نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما بندر جاسک تهران