مسیر بالعکس
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما رامسر به کیش

questions کدام ایرلاین ها در پرواز رامسر کیش فعالند؟
arrow down icon

در حال حاضر تنها هواپیمایی کیش ایر این پرواز را ارائه می دهد.

questions فاصله و مدت زمان پرواز رامسر کیش چقدر است؟
arrow down icon

فاصله رامسر تا کیش حدودا 1200 کیلومتر می باشد و مدت زمانی را که شما در این پرواز برای رسیدن به مقصد دارید به طور متوسط 2 ساعت می باشد.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما رامسر کیش را می توانید به صورت آنلاین و تلفنی رزرو نمایید. شما می توانید با مراجعه به این سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا، می توانید از بهترین روزها برای خرید ارزانترین قیمت بلیط رامسر کیش در ماه و همچنین ساعت و روزهای پرواز رامسر به کیش مطلع شوید.

بلیط هواپیما رامسر کیش

قیمت بلیط هواپیما رامسر کیش

قیمت پرواز رامسر به کیش همیشه از موضوعات اصلی و مورد توجه مسافران این مسیر بوده است؛ البته با توجه به اینکه پروازها دارای قیمت ثابتی نیستند نمی توان در رابطه با نرخ آن ها صحبت قطعی کرد اما می توان فاکتورهای موثر در قیمت پرواز رامسر به کیش را معرفی نمود.

تاریخ و بازه زمانی پرواز رامسر کیش

زمان خرید بلیط هواپیما، یک عامل مهم در تعیین نرخ پرواز است مخصوصا اگر مقصد کیش یعنی دومین مقصد توریستی کشور باشد. اگر کم شدن هزینه سفر برایتان مهم است و از نظر زمانی محدودیتی ندارید، می توانید در زمان هایی که حجم مسافران جزیره کمتر است سفرتان را برنامه ریزی نمایید تا هم پرواز ارزانتری داشته باشید و هم اقامتی ارزان تجربه نمایید.

ایرلاین و کلاس پروازی

برند ایرلاین و کلاس پرواز دو عامل بسیار مهم در قیمت بلیط هواپیما رامسر کیش می باشند. هر ایرلاین، با توجه به رتبه و امکاناتی که در پرواز برای مسافر در نظر گرفته است، قیمت متفاوتی ارائه می دهد. کلاس پروازهای رامسر به کیش شامل دو کلاس اکونومی و بیزینس است که اکونومی همیشه قیمت پایین تری دارد.

نوع بلیط هواپیما رامسر کیش

هر نوع بلیط با توجه به خدماتی که در هواپیما به مسافر ارائه می گردد، تعیین قیمت می شود. سیستمی و چارتری دو نوع پرفروش بلیط هستند که هریک با توجه به امکانات و محدودیت هایشان، قیمت متفاوتی نیز دارند.

اطلاعات پرواز رامسر کیش

رسپینا با فراهم کردن امکان اطلاع از جزئیات تمامی پرواز ها از طریق صفحه اطلاعات پرواز، توانسته به خوبی نیاز مسافران را نسبت به آگاهی یافتن از جزئیات سفرشان رفع نماید.

فاصله و مدت زمان پرواز رامسر کیش

فاصله ای که برای رسیدن به رامسر از مبدا کیش طی می کنید حدودا 1200 کیلومتر می باشد و مدت زمانی را که شما در این پرواز برای رسیدن به مقصد به سر می برید به طور متوسط 2 ساعت می باشد.

کدام ایرلاین ها در این مسیر فعال می باشند ؟

برای خرید بلیط هواپیما رامسر کیش هواپیمایی کیش ایر در این مسیر فعال می باشد که سرویس دهی در این مسیر در روزه های سه شنبه و جمعه صورت می پذیرد.

پرواز رامسر کیش

مراحل سفر هوایی از رامسر به کیش :

راه های دسترسی به فرودگاه رامسر: دسترسی به فرودگاه رامسر از طریق تاکسی و وسیله نقلیه شخصی امکان پذیر می باشد. شایان ذکر است در صورت استفاده از وسیله نقلیه شخصی می توانید از پارکینگ فرودگاه که به صورت رو باز و با ظرفیت 110 خودرو می باشد استفاده نمائید.

ادرس فرودگاه رامسر: از میدان امام خمینی به سمت جاده ساحلی حرکت می کنید و پس از طی کردن 4.8 کیلومتر و پس از حدود 10 دقیقه به فرودگاه رامسر می رسید.

توجه داشته باشید که حد فاصل میدان معلم تا میدان رامک اغلب منطقه پر ترافیکی می باشد که برای داشتن برنامه ریزی زمانی مطمئن جهت رسیدن به موقع به محل فرودگاه توجه به این نکته حائز اهمیت است.

فرودگاه کیش: دسترسی به فرودگاه کیش از طریق تاکسی امکان پذیر می باشد همچنین برای رسیدن به محل فرودگاه از طریق خودرو شخصی می توانید از بزرگراه کمربندی که جزیره کیش را دور می زند استفاده نمائید.

مراحل تهیه بلیط هواپیما رامسر کیش از طریق سایت رسپینا

برای تهیه بلیط هواپیما کیش شما می توانید در قسمت بالای همین صفحه با انتخاب تاریخ مورد نظر خود از ساعت و قیمت پروازهای فعال در این تاریخ مطلع گردید همچنین با تغییر منو از حالت یک طرفه به حالت رفت و برگشت قادر خواهید بود بلیط برگشت خود را نیز در همین لحظه خریداری نمائید.

پس از تعیین تاریخ و انتخاب پرواز مدنظرتان ، صفحه ای برای شما باز می شود که می توانید تعداد مسافرین را مشخص کنید

پس از انتخاب تعداد مسافرین بر روی گزینه تائید کلیک نمائید تا وارد منو مربوط به اطلاعات شخصی شوید.

در این مرحله اطلاعات مورد نیاز مسافرین را وارد می نمائید و در صورتی که قبلا تجربه خرید بلیط از طریق رسپینا را داشته اید دیگر نیازی نیست که دوباره فیلد های مربوط به اطلاعات شخصی را پر نمائید و با انتخاب گزینه مسافرین سابق و ورود شماره تماسی که مرتبه پیش از آن استفاده کرده بودید این مرحله با استفاده از سوابق شما به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد.

درنهایت پس از تکمیل این قسمت در پایین صفحه سمت چپ بر روی گزینه ثبت کلیک می نمائید تا وارد مرحله بعد شوید.

در این مرحله اطلاعات ورودی به شما نمایش داده می شود که در صورت تائید بر روی گزینه ادامه کلیک نمائید تا وارد صفحه پرداخت شوید.

در پایان پس از تکمیل فرایند پراخت، اطلاعات پرواز به صورت ایمیل و پیامک برای شما ارسال می گردد همچنین قادر خواهید بود که برای دریافت بلیط خود از سایت رسپینا استفاده نمائید.

بلیط هواپیما رامسر به کیش

بلیط هواپیما رامسر کیش رسپینا

علاوه بر رزرو راحت و ارزان پرواز رامسر به کیش، از دیگر امکانات مهم و جذابی که توسط همکاران ما در رسپینا در این بخش برای شما تعبیه شده امکان رزرو اقامتگاه می باشد. اهمیت این موضوع از این جهت است که شما می توانید برنامه ریزی دقیقی برای مدت زمانی که در شهر مقصد به سر می برید انجام دهید و پس از تهیه بلیط دیگر نگرانی بابت رزرو محل اقامت خود نداشته باشد. همچنین از دیگر مزایای رسپینا، خرید بلیط هواپیما رامسر کیش با پشتیبانی 24 ساعته است که مسافران از لحظه ورود به سایت تا زمان رسیدن به مقصد از آن برخوردار می باشند. با رزرو خدمات سفر از رسپینا می توانید از امکان استرداد آنلاین و البته پشتیبانی 24 ساعته حرفه ای برخوردار شوید.

رامسر به کیش -

آیا به بلیط برگشت از کیش به رامسر نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما کیش رامسر