مسیر بالعکس
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

خرید بلیط هواپیما کاشان مشهد از رسیپینا در کمتر از یک دقیقه زمان میبرد و با تضمین ارزان‌ترین قیمت نیز همراه است. به منظور رزرو پرواز کاشان به مشهد می توانید از ابتدای همین صفحه و از میان لیست، بلیط دلخواه خود را انتخاب کنید. همچنین در صورت ایجاد هر گونه مشکلی در مراحل رزرو بلیط هواپیما می توانید با پشتیبانی 24 ساعته رسپینا تماس بگیرید. 

خرید بلیط هواپیما

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کاشان به مشهد 

به منظور رزرو اینترنتی پرواز کاشان مشهد، بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. لیست پروازهای ابتدای صفحه که بصورت پیش فرض، پرواز کاشان مشهد فردا را نشان می دهند را بررسی کرده و بلیط مد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین در این مرحله می توانید با استفاده از فیلترهای موجود در سمت راست صفحه، نمایش بلیط ها را بر اساس نیاز خود مرتب کنید.
 2. چنانچه تاریخ دیگری برای سفر مد نظر دارید، روی گزینه تغییر کلیک کرده و اطلاعات جدید را وارد کنید تا لیست پروازهای دلخواه شما نمایش داده شود. در تقویم پروازی رسپینا امکان مشاهده و رزرو بلیط هواپیما کاشان مشهد تا 30 روز آینده امکان پذیر است. 
 3. پس از انتخاب بلیط هواپیما کاشان مشهد خود، می بایست مشخصات مسافر یا مسافران را بر اساس مندرجات کارت شناسایی، به صورت صحیح و بدون غلط املایی وارد نمایید.
 4. در آخرین مرحله و پس از تایید اطلاعات مسافر جهت واریز وجه به درگاه های بانکی هدایت خواهید شد. پس از واریز وجه، لینک دانلود بلیط برای شما فعال می گردد.

قیمت بلیط هواپیما کاشان مشهد 

چندین عامل می تواند روی قیمت پرواز کاشان مشهد تاثیر گذار باشد. توجه به هر کدام از این فاکتورها می تواند به شما کمک کند، ارزان ترین بلیط هواپیما کاشان به مشهد را رزرو کنید. برخی از مهم ترین این عوامل در ادامه بررسی شده اند: 

 • نوع بلیط: بلیط های چارتر کاشان مشهد نسبت به سیستمی از نوسان قیمتی بیشتری برخوردارند. بطوریکه در بعضی ایام سال ارزانتر از سیستمی بوده و در برخی دیگر (بخصوص زمان پیک سفر) حتی تا 2 برابر بیشتر هم افزایش قیمت خواهند داشت.
 • زمان سفر: اگر به قصد زیارت به مشهد سفر می کنید، توجه داشته باشید که در ایام تعطیلات نوروزی و شهادت، تقاضا برای رزرو بلیط هواپیما کاشان مشهد افزایش می یابد و در نتیجه قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد. بنابراین بهتر است پرواز خود حداقل دو هفته پیش از سفر رزرو کنید. 
 • کلاس پروازی: کلاس پروازی تاثیر بسیار زیادی بر قیمت بلیط هواپیما کاشان مشهد دارد، به نحوی که بلیط بیزینس کلاس تا دو برابر اکونومی می باشد. 
 • شرکت هواپیمایی برگزار کننده پرواز: ایرلاین برگزار کننده پرواز، بر اساس خدماتی که ارائه می دهد و ناوگانی که بکار می روند و سابقه برند خود، در تعیین قیمت بلیط نقش مهمی دارد. 

پرواز کاشان مشهد

پرواز کاشان به مشهد در روزهای محدودی از ماه توسط برخی از شرکت های هواپیمایی ارائه می شود و جزو مسیرهای پروازی پرتردد نیست. با این حال انتخاب بلیط هوایپما کاشان به مشهد، سهولت سفر شما را تضمین می کند. 

میانگین مدت زمان پرواز یک ساعت و نیم
فرودگاه مبدا فرودگاه کاشان
فرودگاه مقصد فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد
برخی از ایرلاین های ارائه دهنده آتا، آسمان، ایران ایرتور، معراج، تابان، پارس ایر
میزان بار مجاز برای کلاس اکونومی 20 kg و برای بیزینس 30 kg

بلیط هواپیما ارزان کاشان به مشهد

به منظور رزرو پرواز ارزان کاشان مشهد، رسپینا سرویس اختصاصی به نام "خبرم کن" طراحی کرده تا فرآیند جست و جو و رزرو بلیط آسان تر گردد. با فعال کردن این سرویس به محض کاهش قیمت بلیط کاشان مشهد، پیامک اطلاع رسانی برای شماره ثبت شده ارسال خواهد شد. پس از ورود به جدول بلیط های سایت از سمت راست صفحه روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک کرده و میزان کاهش قیمت بلیط را به همراه شماره تماس وارد کنید. پس از تایید شماره این سرویس در صورت کاهش نرخ یا حتی عدم تغییر قیمت، به شما اطلاع خواهد داد تا سفر خود را برنامه ریزی کنید. 

بلیط هواپیما کاشان به مشهد چارتر

بلیط هواپیما کاشان به مشهد چارتربلیط هواپیما کاشان به مشهد در دو نوع سیستمی و چارتر عرضه می شود. این دو نوع بلیط چند تفاوت با یکدیگر دارند که بهتر است پیش از رزرو پرواز چارتری کاشان مشهد آن ها را در نظر بگیرید. 

 • جریمه کنسلی بلیط چارتر کاشان مشهد نسبت به سیستمی ها بیشتر است و حتی در برخی مواقع امکان کنسلی قبل از پرواز وجود ندارد.
 • در پروازهای چارتری، نرخ بلیط کودک (۲ تا ۱۲ سال) معادل بلیط بزرگسال محاسبه می شود. در صورتیکه قیمت بلیط های کاشان مشهد سیستمی برای کودکان معادل ۵۰ تا ۸۵ درصد نرخ بلیط بزرگسال است.
 • در صورتی که مسافر از پرواز جا بماند، اگر بلیط رزرو شده چارتری باشد، کل مبلغ آن سوخت خواهد شد. اما سیستمی ها این امکان را به مسافر می دهند تا درخواست کنسلی نوشو (no show) دهند و بخشی از مبلغ بلیط را استرداد کنند

برای خرید بلیط کاشان به مشهد چارتر می توانید پس از جست و جوی پرواز، در صفحه لیست پروازها و با انتخاب گزینه چارتر در فیلتر نوع بلیط، تنها بلیط های چارتر را مشاهده و رزرو کنید.

بلیط هواپیما کاشان مشهد

بلیط هواپیما کاشان به مشهد لحظه آخری

بلیط لحظه آخری نیز نوعی بلیط چارتر محسوب می شود که به فروش نرسیده اند و در ساعات نزدیک به پرواز کاهش می یابند. رزرو بلیط لحظه آخری کاشان به مشهد برای مسافرانی که برای سفر خود برنامه ریزی دارند، مناسب نیست. چراکه با چالش هایی مانند نرخ های بالا و تکمیل ظرفیت پروازها مواجه شوند. بهترین زمنی که می توانید بلیط کاشان مشهد لحظه آخری ارزان رزرو کنید، بازه های زمانی خلوت سال است. 

خرید بلیط هواپیما کاشان مشهد رفت ‌و برگشت

رزرو بلیط هواپیما کاشان مشهد بصورت رفت و برگشت نسبت به جداگانه از لحاظ قیمت تفاوت چندانی ندارد. اما این کزیت را دارد که تنها یک بار پرواز را جستجو و اطلاعات را وارد کرده و با یک تراکنش بانکی بلیط خود را رزرو می کنید. همچنین با بلیط های گران لحظه آخری و پروازهای تکمیل ظرفیت مواجه نخواهید شد. 
برای رزرو بلیط رفت و برگشت کاشان مشهد می توانید از بالای صفحه گزینه رفت و برگشت را انتخاب و سپس تاریخ رفت و برگشت را وارد کنید. به این ترتیب سامانه رسپینا در ابتدا بلیط های تاریخ رفت و سپس بلیط های مسیر بالعکس در تاریخ برگشت را نمایش می دهد.

مزایای خرید بلیط هواپیما کاشان مشهد از رسپینا 

رسپینا، اولین وب سایت ارائه دهنده بلیط سیستمی بصورت آنلاین در کشور است که روزانه به هزاران مسافر از سرتاسر کشور خدمات رسانی می کند. خرید بلیط هواپیما کاشان مشهد با مزایای زیر برای مسافران همراه خواهد بود:
اطلاع رسانی تاخیرهای پروازی: شرکت رسپینا، اولین و تنها شرکت خدمات مسافرتی در کشور است که به محض اعلام تاخیر پرواز از سوی ایرلاین و فرودگاه (حتی 1 دقیقه)، به مسافر از طریق ارسال پیام صوتی اطلاع رسانی می کند.
کاربری آسان و امکان رزرو فوری بلیط: طراحی وبسایت رسپینا به گونه ای است که حتی افرادی که برای اولین بار اقدام به رزرو اینترنتی بلیط هواپیما کاشان مشهد می کنند، با مراحل و اطلاعات مبهم رو به رو نخواهند شد. مهمترین مزیت رسپینا این است که برای خرید بلیط نیازی به ایجاد حساب کاربری در سایت نیست و پس از انتخاب بلیط مستقیما وارد صفحه درج مشخصات فردی و سپس درگاه پرداخت خواهید شد. هم چنین در خرید بعدی از سایت نیز، با ورود شماره تماس، تمامی اطلاعات شما به صورت خودکار در فیلدهای مربوطه قرار خواهد گرفت.
پشتیبانی 24 ساعته بدون قید و شرط: اصلی ترین تمایز رسپینا با سایرین در خدمات پشتیبانی آن است که توسط کارشناسان خبره پرواز داخلی به صورت شبانه روزی و بدون معطلی ارائه می شود. تماس های مسافران در کم تر از چند دقیقه پاسخگویی و پیگیری می شود. حتی مسافران می توانند در وبسایت حساب کاربری ایجاد نموده و سوالات یا مشکلات خود را از طریق پنل ارسال نمایند.
تضمین بازگشت وجه: خدمات کنسلی بلیط در سایت رسپینا بدون کسر کارمزد اضافی از طرف شرکت در سریع ترین زمان صورت می گیرد. وجه پرداختی نیز پس از کسر جریمه ایرلاین یا شرکت چارترکننده در بازه زمانی 48 تا 72 ساعت به حساب مسافر مسترد می گردد.

کاشان به مشهد -

آیا به بلیط برگشت از مشهد به کاشان نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما مشهد کاشان