{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما کرمانشاه بندرعباس

ارزانترین نرخ پرواز کرمانشاه بندر عباس معمولا در روز های سه شنبه است

بلیط هواپیما کرمانشاه بندرعباس

جمعه

02/30

بررسی

شنبه

02/31

بررسی

یکشنبه

03/01

بررسی

دوشنبه

03/02

بررسی

سه شنبه

03/03

1286 ت

چهارشنبه

03/04

بررسی

پنجشنبه

03/05

بررسی

جمعه

03/06

1286 ت

شنبه

03/07

بررسی

یکشنبه

03/08

بررسی

دوشنبه

03/09

بررسی

سه شنبه

03/10

1286 ت

چهارشنبه

03/11

بررسی

پنجشنبه

03/12

بررسی

جمعه

03/13

بررسی

شنبه

03/14

بررسی

یکشنبه

03/15

بررسی

دوشنبه

03/16

بررسی

سه شنبه

03/17

بررسی

چهارشنبه

03/18

بررسی

پنجشنبه

03/19

بررسی

جمعه

03/20

بررسی

شنبه

03/21

بررسی

یکشنبه

03/22

بررسی

دوشنبه

03/23

بررسی

سه شنبه

03/24

بررسی

چهارشنبه

03/25

بررسی

پنجشنبه

03/26

بررسی

جمعه

03/27

1286 ت

شنبه

03/28

بررسی

بروز رسانی :

تضمین بهترین قیمت

رسپینایی عزیز ! برای اینکه مطمئن باشید بهترین نرخ پرواز را رسپینا به شما نمایش میدهد کافی است بعد از خرید پرواز مورد نظر ، اگر همین بلیط را با نرخ کمتری پیدا کردید ، به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید پس از بررسی موضوع ، رسپینا معادل دو برابر اختلاف قیمت را به شما پس خواهد داد.

پرواز کرمانشاه بندر عباس

اطلاعات مهم پرواز در این مسیر
فرودگاه مبدا :
فرودگاه بین المللی شهید اشرفی اصفهانی
فرودگاه مقصد :
فرودگاه بین المللی بندر عباس
مدت زمان سفر :
-
مسافت :
-

نرخ پرواز کرمانشاه بندر عباس

میانگین نرخ پرواز درماه های گذشته

بلیط هواپیما کرمانشاه بندر عباس امروز

نرخ بلیط امروز در روزهای گذشته چقدر بوده است ؟

اولین پرواز کرمانشاه بندر عباس

شماره پرواز
نام ایرلاین
زمان پرواز
نرخ پرواز

1207

قشم ایر

جمعه 1401/02/30

1,290,000 تومان

1207

قشم ایر

سه شنبه 1401/03/03

1,290,000 تومان

درمسیر کرمانشاه به بندر عباس چه ایرلاینهایی پرواز دارند ؟

نرخ بلیط پرواز کرمانشاه بندر عباس براساس ایرلاین

جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه

قشم ایر

کرمانشاه بندر عباس قشم ایر جمعه

1,290,000

-

-

-

1,290,000

-

-

چرا رسپینا ؟

خرید آسان و کنسلی بی دردسر

خرید آسان و کنسلی بی دردسر

به راحتی بلیط بخرید و بدون نگرانی کنسل کنید
از خرید خود لذت ببرید

از خرید خود لذت ببرید

بهترین نرخ ها و کد های تخفیف رات دریافت کنید
سفر لذت بخش را تجریه کنید

سفر لذت بخش را تجریه کنید

پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 4
تعداد رای ها : 1

بلیط هواپیما کرمانشاه بندرعباس یکی از بهترین انتخاب ها برای شروع سفرهای کاری و تفریحی می باشد که می تواند زمینه ساز امن ترین شیوه برای سفر به شمار رود. امنیت بسیار بالا در سفرهای هوایی و طی کردن مسافت طولانی در کمترین زمان و همچنین تعداد اندک پروازهای این مسیر باعث میشود تا برای خرید بلیط هواپیما این مسیر تقاضای زیادی وجود داشته باشد. در ادامه چند راهکار مهم برای خرید پرواز، نحوه اطلاع از تاخیر پروازهای پرواز و آنچه برای سفر به این شهر لازم است را معرفی خواهیم کرد. با رسپینا همراه باشید.

خرید بلیط هواپیما کرمانشاه بندرعباس

چرا خرید بلیط هواپیما کرمانشاه بندرعباس؟

بندرعباس از زیباترین شهرها در شمال تنگه هرمز می باشد که علاوه بر سفرهای تفریحی، از نظر انجام فعالیت های تجاری در این منطقه بسیار مهم است. وجود بندر امام خمینی و شهید رجایی و انجام تبادلات دریایی بسیار زیاد در آن باعث شده است تا بندرعباس در اغلب روزهای سال شلوغ باشد. وجود جاذبه های طبیعی و سواحل بسیار زیبا در آن شرایط مناسبی را برای سفرهای تفریحی فراهم نموده است. این شهر مرکز استان هرمزگان بوده و از نظر موقعیت استراتژیک نیز بسیار مهم است.

کارهایی که در بندرعباس باید انجام بدهیم

علاوه بر انجام کارهای مهم تجاری، می توان از بازارهای متعدد بندرعباس خرید ارزانی را تجربه کرد. بازارهای این شهر نه تنها مجموعه های کاملا سنتی را شامل میشوند، بلکه مراکز خرید لوکس و مدرنی را نیز در دل خود جای داده اند. بازار سنتی بندرعباس، بازار لاری ها، مرکز خرید ستاره جنوب، مرکز خرید زیتون و ستاره شهر از جمله گزینه های عالی برای خرید سوغات و انواع پوشاک و اجناس با قیمت های مناسب می باشند. خرید خرما، مرکبات، صنایع دستی حصیری و میگو و وسایل سفالگری از دیگر انتخاب هایی می باشند که در طول این سفر نباید از دست داد.

بازدید از جاذبه های طبیعی و تاریخی بهترین انتخاب هایی خواهند بود که سفر با خرید بلیط پرواز کرمانشاه بندرعباس را بهتر و کاملا به یادماندنی خواهند کرد. بهترین دیدنی های بندرعباس عبارتند از:

حمام گله داری، پل لاتیدان، عمارت کلاه فرنگی، روستای سرخون، معبد هندوها، جنگل های حرا، سواحل آرام و زیبا

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما کرمانشاه بندرعباس

با توجه به شرایط آب و هوایی حاکم بر خطه جنوب کشورمان، لازم است در انتخاب زمان سفر دقت زیادی داشته باشید. از بهترین زمان ها برای سفر به بندرعباس در شرایط آب و هوایی عالی می توان به تعطیلات نوروز و پاییز و زمستان اشاره کرد. تابستان های این منطقه بسیار گرم و شرجی بوده و زمان مناسبی برای تجربه سفرهای ارزان به آن خواهد بود.

حمل و نقل عمومی در بندرعباس

تردد در سطح شهر بندرعباس و بازدید از جاذبه های تاریخی و طبیعی و همچنین خرید از بازارهای آن بهتر است با سیستم حمل و نقل عمومی انجام شود. با این انتخاب می توان مدیریت هزینه بهتری داشت. تاکسی و اتوبوس دو وسیله بسیار پرکاربرد برای تردد در بخش های مختلف این شهر به شمار می رود.

بلیط هواپیما کرمانشاه بندرعباس

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما کرمانشاه به بندرعباس

جهت خرید بلیط ارزان هواپیما کرمانشاه به بندرعباس از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان هواپیما کرمانشاه بندرعباس

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان هواپیما بندرعباس، استفاده از جدول ارزان ترین پروازهای کرمانشاه به بندرعباس در ماه جاری می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین پرواز را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو پرواز، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب پرواز، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید بلیط با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه بندرعباس رسپینا

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه بندرعباس فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط هواپیما در هر مسیر، نرخ بلیط هواپیما نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی بندرعباسو همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پرواز کرمانشاه بندرعباس با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط هواپیما بندرعباس نیز با افزایش مواجه می گردد.

ایرلاین و کلاس پروازی

برند ایرلاین ها و نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما می باشد. علاوه براین، صندلی های هواپیما بر اساس نوع امکانات و شرایط موجود در هر یک کلاس بندی میشوند. این کلاس بندی که اغلب به صورت اکونومی (اقتصادی)، بیزینس (تجاری)، فرست (ویژه) می باشد، به شدت بر گران یا ارزان بودن بلیط اثر دارد. به طوریکه خرید بلیط هواپیما در کلاس اکونومی ارزان ترین قیمت را داشته و بیزینس و فرست در رتبه های بعدی قرار دارند.

نوع بلیط هواپیما (سیستمی یا چارتر)

با توجه به اینکه بلیط چارتر کرمانشاه بندرعباس خریداری می کنید یا بلیط سیستمی، هزینه های متفاوتی را برای بلیط باید پرداخت نمایید. خرید بلیط هواپیما چارتر و بلیط سیستمی دارای محدودیت ها و مزایای خاصی هستند و بر همین اساس قیمت های آنها با هم تفاوت دارد. به طوریکه در برخی از مواقع خرید بلیط چارتر بندرعباس ارزانتر از سیستمی بوده و در بعضی از مواقع عکس آن ممکن می باشد.

 بلیط چارتر کرمانشاه بندرعباس

رزرو هتل در بندرعباس

در تمام سفرهای کاری و تفریحی که مقصد شهرهای داخلی و خارجی می باشند، نباید بدون رزرو هتل کوله بار سفر برداشت. با رزرو آنلاین هتل می توان در یک نگاه هتل های مختلف را با هم مقایسه و در نهایت بهترین ها را انتخاب کرد. رسپینا برای راحتی و آسایش بیشتر همراهانش امکان رزرو اینترنتی هتل را در کنار خرید بلیط ارزان هواپیما کرمانشاه بندرعباس فراهم نموده است.

خدمات خرید اینترنتی بلیط هواپیما در رسپینا

بلیط ارزان بندرعباس

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا، ارائه بلیط ارزان هواپیما و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش پروازهای تمام ایرلاین های داخلی و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط هواپیما ادر این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

خرید بلیط چارتر کرمانشاه بندرعباس

پروازهای ارائه شده در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما رسپینا در دو نوع سیستمی و چارتر می باشد. در نتیجه می توان با کمترین هزینه، بهترین و ارزان ترین بلیط را خریداری نمود. همچنین می توان با جستجوی ساده و به صورت کاملا آنلاین، بلیط لحظه آخری کرمانشاه بندرعباس را خریداری نمایید.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط هواپیما از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط هواپیما کرمانشاه بندرعباس از رسپینا ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

فرودگاه بندرعباس

فرودگاه بین المللی بندرعباس با توجه به موقعیت جغرافیایی ویژه ای که دارد، یکی از مهم ترین فرودگاه ها در جنوب ایران به شمار می رود. در این فرودگاه هر هفته بیش از 250 پرواز داخلی و خارجی انجام میشود و تمام این پروازها از تنها ترمینال آن صورت میگیرد. در ترمینال این فرودگاه امکاناتی از قبیل شعبه های باتکی، رستوران، فروشگاه، دستگاه های خودپرداز ارائه میشود. همچنین می توانید با تاکسی و اتوبوس از فرودگاه به داخل شهر تردد داشته باشید.

از جمله پروازهای کرمانشاه به بندرعباس که در فرودگاه بین المللی بندرعباس فرود می آیند می توان به پرواز کرمانشاه بندرعباس آسمان اشاره نمود

با خرید بلیط هواپیما کرمانشاه به بندرعباس از رسپینا روی زمین نمی مانید..

نیاز به راهنمایی دارید؟