{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما ارومیه مشهد

ارزانترین نرخ پرواز ارومیه مشهد معمولا در روز های سه شنبه است

بلیط هواپیما ارومیه مشهد

پنجشنبه

03/05

بررسی

جمعه

03/06

774 ت

شنبه

03/07

بررسی

یکشنبه

03/08

بررسی

دوشنبه

03/09

بررسی

سه شنبه

03/10

1243 ت

چهارشنبه

03/11

بررسی

پنجشنبه

03/12

بررسی

جمعه

03/13

1308 ت

شنبه

03/14

بررسی

یکشنبه

03/15

بررسی

دوشنبه

03/16

بررسی

سه شنبه

03/17

1243 ت

چهارشنبه

03/18

بررسی

پنجشنبه

03/19

بررسی

جمعه

03/20

1243 ت

شنبه

03/21

بررسی

یکشنبه

03/22

بررسی

دوشنبه

03/23

بررسی

سه شنبه

03/24

1243 ت

چهارشنبه

03/25

بررسی

پنجشنبه

03/26

بررسی

جمعه

03/27

1243 ت

شنبه

03/28

بررسی

یکشنبه

03/29

بررسی

دوشنبه

03/30

بررسی

سه شنبه

03/31

1243 ت

چهارشنبه

04/01

بررسی

پنجشنبه

04/02

بررسی

جمعه

04/03

بررسی

بروز رسانی :

تضمین بهترین قیمت

رسپینایی عزیز ! برای اینکه مطمئن باشید بهترین نرخ پرواز را رسپینا به شما نمایش میدهد کافی است بعد از خرید پرواز مورد نظر ، اگر همین بلیط را با نرخ کمتری پیدا کردید ، به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید پس از بررسی موضوع ، رسپینا معادل دو برابر اختلاف قیمت را به شما پس خواهد داد.

پرواز ارومیه مشهد

اطلاعات مهم پرواز در این مسیر
فرودگاه مبدا :
فرودگاه بین المللی ارومیه
فرودگاه مقصد :
فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد
مدت زمان سفر :
-
مسافت :
-

نرخ پرواز ارومیه مشهد

میانگین نرخ پرواز درماه های گذشته

بلیط هواپیما ارومیه مشهد امروز

نرخ بلیط امروز در روزهای گذشته چقدر بوده است ؟

اولین پرواز ارومیه مشهد

شماره پرواز
نام ایرلاین
زمان پرواز
نرخ پرواز

5664

آتا

جمعه 1401/03/06

870,000 تومان

5664

آتا

سه شنبه 1401/03/10

1,250,000 تومان

درمسیر ارومیه به مشهد چه ایرلاینهایی پرواز دارند ؟

نرخ بلیط پرواز ارومیه مشهد براساس ایرلاین

پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه

آتا

ارومیه مشهد آتا پنجشنبه

-

870,000

-

-

-

1,220,000

-

چرا رسپینا ؟

خرید آسان و کنسلی بی دردسر

خرید آسان و کنسلی بی دردسر

به راحتی بلیط بخرید و بدون نگرانی کنسل کنید
از خرید خود لذت ببرید

از خرید خود لذت ببرید

بهترین نرخ ها و کد های تخفیف رات دریافت کنید
سفر لذت بخش را تجریه کنید

سفر لذت بخش را تجریه کنید

پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 5
تعداد رای ها : 1

بلیط هواپیما ارومیه مشهد یک شروع خوب برای سفر مقرون به صرفه به شهر امام رضا می‌باشد. بسیاری از مسافرانی که قصد سفر به مشهد می‌کنند تمایل دارند تا بلیط پرواز خود را ارزان خریداری نمایند. برای خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت، روش‌های بسیاری وجود دارد که تنها از طریق اطلاع ازعوامل تاثیرگذار در نرخ بلیط می‌توان آن را کنترل کرد. ما در این نوشته قصد داریم تا به شما تمامی آنچه که برای سفر از ارومیه به مشهد نیاز است بدانید را توضیح دهیم، لذا در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بلیط هواپیما ارومیه مشهد

چرا بلیط هواپیما ارومیه مشهد؟

مشهد به عنوان پایتخت معنوی و مذهبی ایران یکی از گردشگر پذیرترین شهرهای کشورمان محسوب می‌شود. اغلب مسافران برای زیارت امام رضا (ع) به این شهر سفر می‌کنند. شهر مشهد علاوه بر همجواری با بارگاه ملکوتی حضرت رضا (ع) دارای جاذبه‌های تاریخی و طبیعی بسیاری نیز می‌باشد. از آنجایی که فاصله شهر ارومیه تا مشهد نسبتا مسافت طولانی است توصیه می‌کنیم که با خودرو شخصی سفر نکنید، چرا که مدت زمانی که در مسیر خواهید بود بسیار طولانی و خسته کننده است. سفر با هواپیما به دلیل سرعت در طی نمودن مسافت در این مسیر بهترین انتخاب می‌باشد.

قیمت بلیط هواپیما ارومیه مشهد

برای تعیین و نرخ‌گذاری قیمت بلیط هواپیما مشهد فاکتورهای مختلفی هستند که تاثیر گذار می‌باشند. اطلاع از این فاکتورها مهم‌ترین گام برای این است که بتوانیم بلیط پرواز را ارزان‌تر بخریم. از جمله مهم‌ترین عوامل در تعیین نرخ بلیط‌های پرواز عبارت‌اند از: ایرلاین، کلاس هواپیمایی، نوع بلیط و زمان سفر که در ادامه به بررسی هر یک از این عوامل می‌پردازیم.

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به میزان تقاضا خرید پرواز در هر مسیر، در بازه‌های زمانی متفاوت نرخ بلیط با تغییر رو به رو می‌شود. در ایام خاص مانند تعطیلات نوروز به دلیل افزایش میزان تقاضا برای خرید بلیط قیمت‌ها نیز با افزایش رو به رو است. بنا براین اگر برای سفر برنامه ریزی خاصی ندارید و می‌خواهید پرواز ارومیه مشهد را ارزان بخرید در انتخاب تاریخ کمی منعطف باشید.

ایرلاین و کلاس پروازی

ایرلاین و کلاس پروازی از جمله مهم‌ترین فاکتورها در تعیین قیمت اند، زیرا هر ایرلاین با توجه به خدمات و امکاناتی که برای مسافران در نظر گرفته قیمت متفاوتی دارد، اما اصلا جای نگرانی نیست چرا که شرکت‌های هواپیمایی سعی می‌کنند تا پروازها را طوری طراحی کنند که همه افراد جامعه توانایی استفاده از سفر هوایی را داشته باشند. کلاس‌های پروازی که برای هر بلیط وجود دارد شامل: فرست، بیزینس و اکونومی است، قیمت این موارد به ترتیب از زیاد به کم می‌باشد.

نوع بلیط

با توجه به اینکه بلیط چارتر مشهد را خریداری می کنید یا سیستمی، هزینه های متفاوتی را نیز می بایست پرداخت کنید. منظور از نوع بلیط سیستمی یا چارتری بودن آن است. بلیط‌های اکونومی یا سیستمی بلیط‌هایی هستند که معمولا دارای قیمت مشخص شده و مصوب برای هر مسیر‌اند اما نوع دوم بلیط‌های ارزان قیمتی هستند که گاهی از سوی برخی شرکت‌های هواپیمایی برای برخی از پروازها در نظر گرفته می‌شود. پس یکی از نکاتی که در هنگام انتخاب بلیط باید به آن دقت کنید نوع بلیط است.

راهنمای خرید آنلاین بلیط هواپیما از ارومیه به مشهد

برای اینکه بتوانید بلیط‌های پرواز را به صورت آنلاین خریداری کنید راه سختی پیش رویتان قرار ندارد. برای این منظور ابتدا باید یکی از معتبر‌ترین سایت‌های ارائه دهنده خدمات گردشگری را انتخاب کنید و سپس ۳ گام زیر را طی کنید، به مراحل زیر توجه کنید:

گام اول : جست و جو بلیط هواپیما ارومیه مشهد

برای جستجو بلیط بعد از اینکه وارد سایت شدید و پروازهای داخلی را انتخاب کردید، باید مبداء، مقصد و تاریخ پرواز را مشخص کنید، در این سفر که پرواز ارومیه مشهد هدف ما است، ارومیه را به عنوان مبدا و مشهد را به عنوان شهر مقصد در نظر می‌گیریم. بعد از تکمیل اطلاعات باید دکمه جستجو را بزنید تا لیستی از پروازهای مختلف با شرایط متفاوت نمایش داده شود، برای انتخاب ارزان‌ترین بلیط می‌توانید فیلتر جستجو را بر اساس قیمت تنظیم کنید.

گام دوم : ثبت اطلاعات

در گام دوم بعد از انتخاب بلیط وارد صفحه‌ای می‌شوید که در آن باید اطلاعات خود را وارد کنید، این اطلاعات مواردی از قبیل شماره ملی، شماره پاسپورت، تاریخ تولد و نام و نام خانوادگی هستند، پس از وارد کردن اطلاعات دکمه ثبت را بزنید تا به مرحله بعد یروید.

گام سوم : بررسی صحت مشخصات

در مرحله سوم پس از ثبت اطلاعات شما یکبار دیگر می‌توانید مشخصات وارد شده را بررسی کنید تا در صورت وجود اشتباه اطلاعات را ویراش کنید، بعد از تایید صحت موارد با زدن دکمه ثبت به صفحه پرداخت هدایت می‌شوید که پس از پرداخت هزینه، بلیط به نام شما رزرو خواهد شد.

قیمت بلیط هواپیما ارومیه مشهد

اطلاعات پرواز ارومیه مشهد

اینکه قبل از خرید بلیط هواپیما ارومیه مشهد بتوانیم اطلاعات کاملی را درباره مبدا، مقصد و مسیر هوایی داشته باشیم به ما در آسوده خاطری در حین سفر کمک می‌کند. فاصله بین دو شهر، مدت زمان پرواز وایرلاین‌های فعال در مسیر مهم‌ترین مواردی هستند که حتما باید قبل از سفر درباره آن‌ها آگاهی داشته باشیم، که در ادامه این موارد را برای مسیر هوایی ارومیه به مشهد بررسی می‌کنیم:

فاصله هوایی ارومیه تا مشهد چقدر است؟

فاصله شهر ارومیه که در قسمت شمال غربی کشور قرار گرفته است تا شهر مشهد حدود ۱۷۰۰ کیلومتر می‌باشد که در مسیر پرواز، هواپیما این مسافت را در مدت زمان کمتر از ۲ ساعت (معمولا پرواز این مسیر ۱ ساعت نیم زمان می‌برد.) طی می‌کند.

ایرلاین ها مسیر پرواز ارومیه مشهد

پروازهای این مسیر که در چند وقت اخیر به دلیل بیماری کرونا کنسل شده بود، پس از چند ماه دوباره از سر گرفته شده و در حال حاضر برای پروازهای این مسیر تنها ایرلاین فعال هواپیمایی آتا می‌باشد.

هواپیما ارومیه به مشهد در چه روزهایی پرواز دارد؟

پرواز ارومیه به مشهد در حال حاضر تنها در دو روز هفته، ۲ شنبه‌ها و پنج شنبه‌ها انجام می‌گیرد. در صورتی که می‌خواهید از ساعت دقیق پرواز مطلع شوید باید در هنگام خرید بلیط به ساعت حرکت توجه داشته باشید و یا اینکه برای اطلاعات بیشتر با فرودگاه تماس حاصل فرمائید.

معرفی فرودگاه مشهد ( شهید هاشمی نژاد )

فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مقصد سفر شما با خرید بلیط هواپیما ارومیه مشهد می‌باشد. این فرودگاه به دلیل تردد بالای مسافر دارای خدمات و امکانات خوبی برای عرضه به گردشگران است، از جمله مهم‌ترین این امکانات می‌توان به امکان کرایه اتوموبیل، اتاق تشریفات، فروشگاه، رستوران، کافی شاپ، محوطه جهت استراحت مسافران و هتل اشاره نمود. بعد از رسیدن به مشهد و خروج از فرودگاه می‌توانید با استفاده از تاکسی‌هایی که در مقابل خروجی پارک شده‌اند و یا از طریق متروبه مرکز شهر بروید.

معرفی فرودگاه ارومیه ( شهید باکری)

فرودگاه بین المللی شهید باکری ارومیه یکی از مهم‌ترین و مجهزترین فرودگاه‌های ایران در شمال غربی کشور می‌باشد، این فرودگاه با توجه به نزدیک بودن به مرز از موقعیت استراتژیکی خاصی برخوردار است. فرودگاه شهید باکری دارای ۲ ترمینال برای پروازهای داخلی و ۱ ترمینال برای پرواز‌های خارجی می‌باشد. این فرودگاه در فاصله ۱۵ کیلومتری شهر قرار دارد و برای دسترسی به آن باید از وسیله‌های نقلیه‌ای همچون، تاکسی، اتوبوس و یا خودرو شخصی استفاده کنید. همچنین با تاکسی از مرکز شهر تا فرودگاه حدود ۲۰ دقیقه راه خواهید بود.

خدمات خرید بلیط هواپیما ارومیه مشهد از رسپینا

با خرید اینترنتی بلیط پرواز خدماتی شامل حال شما می‌شود که ممکن است در خرید حضوری این خدمات وجود نداشته باشد. مزایای خرید اینترنتی بلیط باعث شده تا بسیاری از گردشگران این روش را به جای مراجعه به دفاتر خدمات گردشگری ترجیح دهند. برخی از مهم‌ترین این خدمات عبارت‌اند از:

خرید بلیط ارزان

خرید ارزان بلیط همیشه دغدغه مسافران بوده است، تا از این طریق بتوانند هزینه‌های سفرشان را کاهش دهند. در خرید آنلاین پرواز این امکان برای شما وجود دارد که به قیمت بلیط‌های مختلف دسترسی داشته باشید و بتوانید تنها با چند کلیک، ارزان‌ترین گزینه موجود برای پرواز ارومیه مشهد را انتخاب کنید.

بلیط مقرون به صرفه لحظه آخری

این بلیط‌ها در واقع نوعی از بلیط‌های ارزان قیمت چارترهستند، با این تفاوت که تا زمان حرکت آن‌ها تنها چند ساعت باقی مانده است. اگر در لحظات پایانی تمام بلیط‌ها به فروش نرسیده باشد شرکت‌های هواپیمایی سعی می‌کنند تاحد ممکن قیمت بلیط را کاهش دهند بلکه تمامی صندلی‌های پرواز به فروش برسد. این نوع بلیط‌ها را می‌توانید از سایت‌های معتبر و رسمی خریداری کنید اما باید برای خرید بلیط هواپیما ارومیه مشهد کمی سرعت عمل به خرج دهید، زیرا بلیط های این مسیر به سرعت به فروش می‌رسند.

پشتیبانی 24 ساعته پرواز ارومیه مشهد

با توجه به این که ممکن است در مراحل رزرو یا استرداد پرواز با مشکل مواجه شوید و نیاز به راهنمایی داشته باشید، برای تمامی سرویس‌ها پشتیبانی تمام وقت در نظر گرفته شده است، تا با استفاده از این امکان بتوانید در هر ساعت از شبانه روز برای پاسخ به سوالاتتان از کارشناسان کمک بگیرید.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما ارومیه مشهد

امکان استرداد آنلاین یا کنسلی بلیط یکی از بهترین خدمات خرید آنلاین بلیط است. زیرا شما می‌توانید بدون از دست دادن زمان و در سریع‌ترین حالت ممکن بلیط خریداری شده را استرداد کنید تا خسارت کم‌تری متوجه شما شود. برای اینکار کافیست وارد سایتی که بلیط را از آن خریداری کرده‌اید شوید و درخواست استرداد را ثبت کنید، تا پس از تایید وضعیت هزینه پرداختی به حسابتان عودت گردد.

 خرید بلیط های چارتر ارومیه مشهد

بهترین زمان برای سفر ارزان به مشهد

مشهد شلوغ‌ترین شهر ایران از نظر تعداد گردشگر می‌باشد. در گردشگری به زمان‌هایی که شهر از این نظر شلوغ‌تر می‌باشد «های سیزن» و به ایام خلوتی سال «لو سیزن» گفته می‌شود. اگر در ایام «های سیزن» به مشهد سفر کنید نباید انتظار رزرو ارزان هتل و یاخرید ارزان بلیط را داشته باشید. معمولا در ایام و مناسبت‌های مذهبی شهر مشهد شلوغ‌تر روزهای معمولی خود است، بنابراین برای کاهش هزینه‌ها از سفر در این ایام خودداری کنید. همچنین رسپینا موفق به ایجاد انواع تورهای آنلاین مشهد شده است که می توانید اقدام به رزرو نمایید تا سفری بی دغدغه را تجربه نمایید.

حمل و نقل عمومی در مشهد

یکی از نکات مهم دیگر که شاید برای مسافران پرواز ارومیه مشهد مهم باشد، وضعیت حمل و نقل عمومی در شهر است. در این زمینه باید بگوییم که با توجه به بزرگ بودن مشهد حمل و نقل عمومی آن در شرایط مطلوبی قرار دارد و شما به این منظور می‌توانید برای جا به جایی در سطح شهر از تاکسی، مترو و اتوبوس استفاده کنید. قطارشهری مشهد ۲ خط دارد که نیمی از منطقه شهری را پوشش می‌دهد و در اکثر نقاط گردشگری شهر ایستگاه دارد. از داخل فرودگاه تا حرم مطهر با مترو کم‌تر از ۲۰ دقیقه راه است.

رزرو قطار ارومیه مشهد

رسپینا تمامی مسیرهای ریلی در ایران و برخی از مسیرهای خارجی را پوشش داده است. به طوری که می توانید با قیمت های واقعی بلیط را برای مسیر مورد نظر خریداری کنید. برای رزرو اینترنتی قطار این مسیر به منوی قطار از کادر بالای صفحه وارد شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید. این اطلاعات شامل مبدا، مقصد و تاریخ سفر می باشد. با کلیک بر روی دکمه جستجو لیست کاملی از تمام قطارهای موجود در این مسیر را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب هر یک از گزینه های ارائه شده می توانید بلیط را خریداری نمایید.

رزرو اینترنتی اتوبوس ارومیه مشهد

برای سفر با اتوبوس در این مسیر کافیست وارد منوی اتوبوس از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید. لازم به ذکر است تمام بلیط هایی که از سامانه رسپینا خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

خرید بلیط هواپیما ارومیه مشهد از رسپینا

در این بخش ما تمامی آنچه که درباره رزرو بلیط پرواز از ارومیه به مشهد نیاز بود بدانید را بررسی کردیم، تا شما مسافران عزیز بتوانید با آگاهی کامل‌تری برای خرید اقدام نمائید، با این حال چنانچه در این زمینه نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید و یا در مراحل رزرو یا استرداد بلیط با مشکل مواجه شدید، ما در تمام ساعات شبانه روز کنارتان هستیم تا به سوالات و ابهامات شما پاسخ دهیم. با رسپینا روی زمین نمی مانید...

نیاز به راهنمایی دارید؟