مسیر بالعکس
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما کرج به کیش

questions قوانین پرواز برای افراد بیمار و خانم های باردار چگونه است؟
arrow down icon

خانم های باردار و افرادی که با بیماری های خاص مانند دیابت، بیماریهای قلبی و غیره مواجه می باشند، باید مجوزهای لازم را برای استفاده از پرواز همراه داشته باشند. طبق قوانین تعریف شده توسط ایرلاین ها خانم های باردار در ماه های ابتدایی و انتهایی امکان استفاده از پرواز را ندارند.

questions رستوران های مشهور جزیره کیش کدامند؟
arrow down icon

بهترین رستوران های این جزیره شامل موارد زیر هستند: رستوران کوه نور، رستوران پدیده، رستوران عمو اکبر، رستوران رویال استار، رستوران توتی فروتی، رستوران میرمهنا

questions جاذبه های گردشگری کیش را نام ببرید؟
arrow down icon

جاذبه های گردشگری کیش عبارت اند از: کشتی یونانی ، آب انبار دوقلو کیش، شهر باستانی حریره کیش ، شهر زیرزمینی کاریز، اسکله تفریحی کیش، ساحل مرجان کیش، جزیره هندورابی کیش، پارک دلفین ها، بوستان آهوان، خانه بومیان، ساحل مرجان، جزیره هندورابی، ارک ساحلی میرمهنا، روستای باغو، پارک ساحلی سیمرغ وخانه اعیانی کیش

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما کرج کیش به تازگی و از 16 مهر ماه 1398 فرصت سفری امن و آسان را برای هموطنانمان فراهم می کند. این پروازها که از فرودگاه پیام انجام می شوند، به تازگی به لیست پروازهای داخلی پیوسته اند. در ادامه نگاهی به آنچه که باید درباره ی خرید بلیط هواپیما این مسیر بدانید خواهیم داشت. با رسپینا همراه باشید.

بلیط هواپیما کرج کیش

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کرج کیش رسپینا

یکی از مهم ترین نکاتی که برای خرید بلیط هواپیما در مسیرهایی که تعداد پروازها در آنها محدود می باشد باید در نظر داشته باشید، سرعت عمل برای خرید می باشد. به همین خاطر بهترین و هوشمندانه ترین انتخاب قطعا خرید اینترنتی بلیط خواهد بود. با خرید اینترنتی بلیط کرج کیش می توان در کمترین زمان و بدون از دست دادن زمان بلیط را خریداری نمود.

استرداد آنلاین بلیط

خرید آنلاین بلیط هواپیما کرج کیش مزایای زیادی را به همراه دارد که جمله این مزایا می توان به فراهم شدن امکان استرداد بلیط اشاره نمود. دقت داشته باشید که ایرلاین ها با توجه به کلاس پروازی و مدت زمان باقی مانده تا پرواز و همچنین نوع بلیط شرایط استرداد متفاوتی دارند. به همین خاطر نباید زمان را از دست داد چون هر چه به زمان پرواز نزدیک تر شویم، درصد جریمه آن افزایش پیدا می کند.

با خرید آنلاین بلیط هواپیما کرج به کیش از سایت های معتبر و شناخته شده مانند سایت خرید بلیط رسپینا که امکان استرداد آنلاین را فراهم نموده است، می توان بدون از دست دادن زمان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

علاوه بر مشکلاتی که ممکن است در حین خرید اینترنتی پرواز با آن برخورد داشته باشید، تغییر برنامه پرواز نیز چالش هایی را برایتان به همراه خواهد داشت. البته این مساله براحتی قابل حل است و کافیست بلیط را از سایت هایی تهیه کنید که امکان پشتیبانی 24 ساعته را برایتان فراهم کنند. تیم های پشتیبانی24 ساعته بلافاصله و بدون از دست دادن زمان هرگونه تغییر در برنامه پروازی را به مسافران اطلاع رسانی می کنند.

مساله مهمی که باید در خرید بلیط پرواز کرج کیش در نظر داشته باشید، انتخاب سایت هایی می باشد که تیم های واقعا پاسخگو داشته باشند و بتوانند برای هر مشکل بهترین راه حل را ارائه دهند.

خرید ارزان ترین بلیط پرواز کرج کیش

با توجه به اینکه خرید بلیط کرج به کیش و بالعکس به تازگی به راه اندازی شده اند، در نتیجه تعداد آنها محدود می باشد. بر اساس برنامه اعلام شده توسط فرودگاه پیام، تنها در روزهای سه شنبه یک پرواز از کرج به کیش و یک پرواز از کیش به کرج انجام میشود. در نتیجه قیمت ها در روز با هم تفاوت زیادی نخواهند داشت. اما می توان با در نظر گرفتن فاکتورهای مهم در قیمت بلیط کیش ارزان ترین گزینه را انتخاب و خریداری کرد.

ایرلاین و نوع هواپیمایی که برای پروازها ارائه می دهد و همچنین کلاس پروازی آنها از جمله مواردی می باشند که در گران یا ارزان بودن بلیط پرواز نقش داشته باشند. علاوه بر این، باید به زمان پرواز دقت زیادی داشته باشید تا بتوانید هزینه های سفر را به حداقل برسانید. توجه داشته باشید که در تمام مسیرهای پروازی داخلی و خارجی، با افزایش تقاضا برای خرید بلیط، نرخ ها به صوت صعودی رشد می کنند و در مقابل با کاهش تقاضا، نرخ ها کمتر خواهند شد.

با توجه به رابطه تقاضا بر قیمت بلیط هواپیما کرج کیش از رسپینا می توان به این نتیجه رسید که بهتر است روزهایی از سال که اغلب افراد کیش را برای سفر انتخاب می کنند را برای خرید بلیط انتخاب نکنیم. برای این منظور کافیست نرخ ها را در روزهای آینده با هم مقایسه نمایید تا بتوانید بلیط ارزان هواپیما را بخرید.

پرواز کرج شیراز

معرفی فرودگاه پیام کرج

فرودگاه بین المللی پیام که در استان البرز و شهرستان کرج واقع شده است، تا چند سال قبل تنها از نظر حمل و جا به جایی بار در مسیرهای داخلی و بین المللی کاربرد داشت، در چند سال اخیر پرواز های مسافربری را نیز ارائه می دهد. این فرودگاه که 35 کیلومتر با تهران فاصله دارد، فرصتی عالی را برای ساکنین استان البرز فراهم نموده است تا به جای مراجعه به فرودگاه مهرآباد، از پیام پرواز کنند. در حال حاضر از این فرودگاه در روزهای دوشنبه و چهارشنبه پروازهای مشهد کرج و بالعکس انجام میشود و از 16 مهر ماه 98 پروازهای کرج به کیش نیز در آن انجام خواهد شد.

نکات مهم در رزرو پرواز کرج کیش

برای داشتن سفر کاملا راحت و آسوده بهترین کار در نظر گرفتن تمام جوانب آن می باشد و نباید از رعایت شرایط و مقررات خرید بلیط غافل شد. به همین خاطر در ادامه به چند نکته مهم درباره خرید بلیط پرواز کرج به کیش اشاره خواهیم داشت که عبارتند از:

به ورود اطلاعات مسافر در خرید اینترنتی بلیط توجه داشته باشید چون امکان اصلاح اطلاعات بعد از تکمیل فرآیند خرید بلیط وجود ندارد. این مساله مخصوصا در خرید بلیط چارتر مهم تر می باشد، چون چارترکننده ها قوانین خاصی در این زمینه دارند و درصد جریمه های مختلفی را برای اصلاح اطلاعات دریافت خواهند کرد.

به شرایط استرداد بلیط در حین انتخاب آن دقت داشته باشید چون ایرلاین ها هر یک درصد جریمه های مختلفی را ارائه می دهند. علاوه براین، ممکن است بلیط چارتری که انتخاب کرده اید غیرقابل استرداد باشد.

خانم های باردار و افرادی که با بیماری های خاص مانند دیابت، بیماریهای قلبی و غیره مواجه می باشند، باید مجوزهای لازم را برای استفاده از پرواز همراه داشته باشند. طبق قوانین تعریف شده توسط ایرلاین ها خانم های باردار در ماه های ابتدایی و انتهایی امکان استفاده از پرواز را ندارند.

راهنمای سفر به کیش

خرید بلیط هواپیما کرج کیش رسپینا به دلایل و اهداف مختلفی انجام میشود و برخی برای تجارت و شرکت در نمایشگاه های بین المللی به این جزیره زیبا سفر می کنند و عده ای به هدف تفریح و خوشگذرانی! در هر صورت بهتر است با شناخت کافی قدم به این سفر گذاشت و اطلاعات کافی درباره مقصد سفر کسب کرد. در ادامه راهنمای سفر جامع و مختصری را برای سفر به کیش ارائه می دهیم:

جاذبه های گردشگری کیش

کیش برخلاف تصور بسیاری از افراد، جزیره ای با چهره ی لوکس و مدرن نیست، بلکه تاریخ و زندگی مدرن را با هم تلفیق کرده است و می توان ترکیب زیبا را در دیدنی های آن مشاهده کنید. از جمله جاذبه های گردشگری که نباید در سفر به کیش از دست داد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

شهر زیرزمینی کاریز: در کنار تمامی جاذبه هایی که کیش دارد، اماکن تاریخی ان نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است. کاریز مجموعه ای از قنات ها بوده که اکنون با نورپردازی و ایجاد رستوران هایی در داخل ان، جذابیتی بسیار مثال زدنی پیدا نموده است.

پارک آبی اوشن کیش: علاقه مندان به تفریحات آبی می توانند در این پارک انواع بازی های هیجان انگیز را تجربه نمایند. سرسره های بسیار طولانی و در فضایی ازاد می تواند هیجانی عجیب را به شما هدیه کند.

کشتی یونانی: لوکیشن مشترک بین تمامی توریست هایی که به کیش سفر می کنند این کشتی تاریخی می باشد. البته چند سالی بیشتر از عمر این کشتی عظیم نمانده است و اگر می خواهید شما هم تصویری به یادگار با آن داشته باشید باید هر چه سریعتر سفری به کیش را داشته باشید.

بلیط هواپیما کرج به کیش

خرید بلیط هواپیما کرج و کیش مراکز خرید کیش

خرید از بهترین بخش های سفر برای اغلب افراد به شمار میرود و در جزیره ای مانند کیش قطعا از بهترین انتخاب ها خواهد بود. تنوع بسیار بالا در مراکز خرید و ارائه اجناس با کیفیت از برندهای معروف دنیا می تواند فرصتی عالی برای خرید بهترین ها باشد. از معروف ترین و پرطرفدارترین مراکز خرید کیش می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مرکز خرید دامون

مرکز خرید سارینا

بازار مرجان

مرکز خرید مروارید

بازار مریم کیش

مرکز خرید پردیس

بازار زیتون

مرکز خرید پانیذ

بازار سنتی صفین

چطور بلیط هواپیما کرج کیش را بخریم؟

برای خرید بلیط پرواز کرج کیش همان طور که قبلا اشاره کردیم، باید سایت هایی را انتخاب کنید که علاوه بر فراهم کردن امکان خرید آسان بلیط، قابلیت استرداد آنلاین و پشتیبانی 24 ساعته را داشته باشد. برای این منظور کافیست با سایت خرید بلیط رسپینا همراه باشید تا با یک تیر چند نشان بزنید. برای خرید بلیط پرواز کرج کیش می توانید وارد منوی بلیط از کادر بالای این صفحه شوید و اطلاعات مورد نیاز را وارد و در نهایت از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که تمام قابلیت های موجود در سایت رسپینا در اپلیکیشن خرید بلیط اندروید و ios این مجموعه نیز در دسترس می باشد. در نتیجه این اپلیکیشن جامع می تواند انتخابی عالی برای رزرو قطار و اتاق در هتل به شمار رود. با رسپینا روی زمین نمی مانید.

کرج به کیش -

آیا به بلیط برگشت از کیش به کرج نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما کیش کرج