... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

خرید ارزان بلیط هواپیما شیراز شهرکرد به مسافران و گردشگران در سفر مقزون به صرفه و اقتصادی کمک می رساند. بسیاری از مسافران در هنگام سفر اطلاعاتی در مورد نحوه خرید ارزان بلیط هواپیما ندارند برخی از مسافرین نیز از زمان خرید بلیط و یا ویژگی های بلیط چارتر شهرکرد اطلاعات دقیق و درستی را ندارند.

بلیط هواپیما شهرکرد

کارهایی که باید در شهرکرد انجام دهید

دیدار از شهر کرد شما را به شهری در ارتفاعات می برد. شهر کرد در بام ایران و قلب طبیعت شمال زاگرس واقع است. همیشه قبل از اینکه خرید بلیط هواپیما را انجام دهید اطلاعاتی راجع مراکز و مکان های دیدنی که می توانید در شهر مقصد از ؟انها دیدن کنید بدست آورید، تا از تمام زیبایی های شهر نهایت لذت را ببرید. در اینجا قسمتی از این لیست برای شما گردشگر عزیز آورده ایم: مهم ترین دیدنی های شهر عبارتند از: مسجد جامع شهرکرد، بازار لحاف دوزان، سقاخانه‌ی ارباب‌میرزا، مسجد اتابکان، حمام خان، امام‌زادگان حلیمه و حکیمه خاتون، موزه باستان‌شناسی یا حمام پرهیزکار، بوستان ملت، بوستان لاله، پارک جنگلی تهلیجان و پارک آبی.

مراکز خرید شهرکرد

بهترین قسمت سفر دیدار از بازارها و مراکز تجاری است، بهتر از پیش از خرید بلیط هواپیما شیراز شهر کرد اطلاعاتی راجع مراکز خرید شهرکرد جمع آوری کنید، تا با توجه به موقعیت و دسترسی راحت تر به بازدید این بازار ها بروید. مهمترین مراکز خرید شهر کرد شامل : بازار قدیمی شهرکرد که با نام لحاف‌دوزان شناخته می شود، مرکز خرید ستاره،‌ مجتمع تجاری میلاد و مجتمع تجاری امام صادق که به مقصد گشت و گذار و خرید گزینه‌های مناسبی هستند.

حمل و نقل عمومی در شهرکرد

نحوه گشت و گذار درون شهر با استفاده از سیستم های حمل و نقل همگانیمی‌تواند تا حدی باعث کاهش هزینه های سفر می شود. از این رو باید راجع به سیستم حمل و نقل و شیوه کار آن در هنگام سفر به شهر مثصد اطلاعات کافی داشته باشید. در شهر کرد نیز می توانید از تاکسی، شبکه اتوبوسرانی، ون استفاده کنید.

بهترین زمان برای سفر به شهرکرد

شهر کرد در رشته کوههای زاگرس قراردارد و سفر به این شهر که در بام ایران است بسیار جذاب خواهی بود. شهرکرد در مرداد ماه و تابستان مقصد بسیار عالی برای سفر می باشد، اما زمستان‌های بسیار سردی دارد و معمولا مسافر کمتری در این فصل در شهرکرد دیده می شود. اگر قصد دارید در زمان سفر به شهرکرد از آب و هوای ملایم آن هم نهایت لذت را ببرید بهتر است سفر خود را برای بهار یا تابستان را برای سفرتان انتخاب کنید.

از آن جایی که عمده هزینه‌های سفر شما مربوط به بلیط یا رزرو اقامتگاه است با انتخاب زمانی مناسب می توانید بخش زیادی از هزینه های سفر خود را کاهش دهید. زمانی که تقاضا برای خرید بلیط هواپیما و یا رزرو‌هتل کاهش یابد هزینه کمتری برای آن ها مجبور به پرداخت خواهید بود. برای این کار بهتر است رفتار مسافران را تحت نظر قرار دهید و مطابق انان برخورد نکنید.

بلیط هواپیما شیراز شهرکرد

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز به شهرکرد

جهت خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز به شهرکرد از گام های زیر باید استفاده کنید:

گام اول : جست و جو بلیط هواپیما

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید. بهتر است از طریق جدول ارزان ترین پروازهای شیراز به شهرکرد در ماه جاری ، پرواز مد نظر خود را انتخاب کنید و به سراغ گام دوم بروید.

در غیر این صورت در جدول جستجوی پرواز به مبدا و مقصد خود را به همراه تاریخ وارد نمایید و بر روی دکمه جست و جو کلیک کنید.

گام دوم : ثبت اطلاعات

پس از انتخاب پرواز، نوبت به ثبت اطلاعات می‌رسد قبل از رزرو بلیط هواپیمای شهرکرد باید اطلاعات خود را به صورت کاملا صحیح و با دقت وارد نمایید و در نهایت با انتخاب گزینه " ثبت" به مرحله بعد خواهید رفت.

گام سوم : بررسی صحت مشخصات

در صفحه بعدی با بررسی صحت مشخصات وارد شده و کلیک بر گزینه " ادامه" به صفحه پرداخت آنلاین هدایت خواهید شد.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به شهرکرد

قیمت بلیط های هواپیما به چند معیار متفاوت بستگی دارد که می توانید با آگاهی از آن ها به سادگی بلیط ارزان هواپیما شیراز به شهرکرد را خریداری کنید. این معیارها شامل موارد زیر هستند:

1-ایرلاین

2- کلاس هواپیمایی

3- بلیط چارتری یا سیستمی

4- زمان سفر به شهرکرد

قیمت بلیط هواپیما شیراز شهرکرد رسپینا

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط هواپیما شیراز شهرکرد فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز شیراز شهرکرد محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما شیراز به شهرکرد عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط هواپیما در هر مسیر، نرخ بلیط هواپیما نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی شهرکرد و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پرواز شیراز شهرکرد با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط هواپیما شهرکرد نیز با افزایش مواجه می گردد.

ایرلاین و کلاس پروازی

برند ایرلاین ها و نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما می باشد. علاوه براین، صندلی های هواپیما بر اساس نوع امکانات و شرایط موجود در هر یک کلاس بندی میشوند. این کلاس بندی که اغلب به صورت اکونومی (اقتصادی)، بیزینس (تجاری)، فرست (ویژه) می باشد، به شدت بر گران یا ارزان بودن بلیط اثر دارد. به طوریکه خرید بلیط هواپیما در کلاس اکونومی ارزان ترین قیمت را داشته و بیزینس و فرست در رتبه های بعدی قرار دارند.

نوع بلیط هواپیما (سیستمی یا چارتر)

با توجه به اینکه بلیط چارتر شیراز شهرکرد خریداری می کنید یا بلیط سیستمی، هزینه های متفاوتی را برای بلیط باید پرداخت نمایید. خرید بلیط هواپیما چارتر شیراز شهرکرد و بلیط سیستمی دارای محدودیت ها و مزایای خاصی هستند و بر همین اساس قیمت های آنها با هم تفاوت دارد. به طوریکه در برخی از مواقع خرید بلیط چارتر شهرکرد ارزان از سیستمی بوده و در بعضی از مواقع عکس آن ممکن می باشد.

رزرو هتل در شهرکرد

در هر سفری یکی از مراتب سفر رزرو هتل و اقامتگاه می باشد. امروزه این روند بسیار آسان صورت می گیرد، چرا که رزرو هتل از طریق سایت ها بسیار راحت انجام می شود. شما می توانید با هر هزینه ای برای خود اقامتگاه مناسبی را رزرو کنید، اما تنها چیزی که اهمیت دارد آن است که هزینه خود را کنترل نمایید. رزرو اینترنتی هتل به شما این امکان را می دهد که بهترین هتل ها را در کمترین قیمت ها تهیه نمایید. رسپینا ۲۴ جهت آسایش بیشتر شما در کنار رزرو بلیط پرواز شهرکرد، امکان رزرو هتل نیز برای شما فراهم کرده است. هتل های شهر کرد عبارتند از: هتل پارسیان آزادی، هتل جهانگردی، هتل دیبا، هتل دامون

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما شهرکرد

خدمات خرید اینترنتی بلیط هواپیما در رسپینا 24

بلیط ارزان شهرکرد

یکی از مهم ترین خدمات رسپینا 24 ، ارائه ارزان ترین قیمت های بلیط هواپیما است تا دیگر نیازی به نگرانی درباره هزینه های سفر خود نداشته باشید. با استفاده از فیلترهای جست و جوی پرواز می توانید اقدام به خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز به شهرکرد نمایید.

بلیط چارتر شهرکرد

رسپینا 24 با ارائه خدمات مختلف در حوزه گردشگری ، دایره انتخاب را برای مسافران بزرگ تر کرده است. امکان خرید بلیط های چارتر شیراز شهرکرد یکی دیگر از خدمات رسپینا 24 است تا با کمترین هزینه از تمامی خدمات پرواز بهره مند شوید.

بلیط لحظه آخری شهرکرد

بلیط لحظه آخری در حقیقت نوعی از بلیط های چارتری است که به زمان پرواز بسیار نزدیک شده است و چارتر کننده سعی دارد با کاهش قیمت صندلی های هواپیما را به مسافران اجاره دهد. البته زمان دقیقی برای خرید آن وجود ندارد، اما در نظر داشته باشید که همیشه در لحظات آخر بلیط های چارتری ارزان تر نیستند.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط هواپیما شهرکرد از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط هواپیما شهرکرد ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

امکان انتخاب فرودگاه

در رسپینا 24 امکان انتخاب فرودگاه مقصد برای شما وجود دارد. اگر فرودگاه مقصد برای شما اهمیت دارد می توانید در هنگام جستجو فرودگاه مدنظر خود را انتخاب نمایید.

فرودگاه بین المللی شهر کرد

با وجود اینکه شهرکرد دارای فرودگاه بین المللی است اما این فرودگاه رفت و آمد پروازهای خارجی را ساپورت نمی کند و تنها پروازهای داخلی از طریق این فرودگاه جابجا می شود. فرودگاه بین المللی شهر کرد تنها فرودگاهی است که در بام و ارتفاع قرار دارد. پروازهایی که در این فرودگاه ساپورت می شود شامل: پرواز شهر کرد تهران ماهان ، پرواز شهر کرد شیراز ماهان می باشد.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای هوایی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا24 یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس شیراز شهرکرد

یکی دیگر از راههای سفر به شهرکرد خرید بلیط اتوبوس شیراز شهرکرد می باشد که کافیست وارد منوی بلیط اتوبوس از کادر بالای صفحه در سایت شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام بلیط های اتوبوس که از سامانه رسپینا24 خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

با خرید بلیط هواپیما شیراز شهرکرد از رسپینا، روی زمین نمی مانید.

شیراز به شهر کرد -

از شهر کرد با پرواز به سفر خود ادامه دهید