مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : پنجشنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما شیراز عسلویه با توجه به عدم وجود قطار در این مسیر، بسیار حائز اهمیت می باشد. بندر عسلویه به دلیل موقعیتی که دارد در بیشتر فصل های سال میزبان مسافرانی است که برای انجام امور کاری خود، به این شهر سفر می کنند. در این مسیر، به دلیل عدم وجود راه ریلی، سفر با هواپیما بهترین گزینه می باشد؛ چرا که تا حد زیادی، سبب صرفه جویی در زمان می گردد. در ادامه بهترین ترفندها برای رزرو بلیط هواپیما و راه هایی برای کاهش قیمت پرواز را معرفی خواهیم کرد. با سایت رسپینا همراه باشید.

بلیط هواپیما شیراز عسلویه

چرا خرید بلیط هواپیما شیراز عسلویه؟

عسلویه یکی از مهم ترین شهرهای بندری در استان بوشهر به شمار می رود. وجود میدان گازی پارس جنوبی و موقعیت به خصوص این بندر، سبب گشته است تا بخش زیادی از جمعیت این شهر را غیر بومیان شاغل تشکیل دهند. در این راستا وجود تکنسین ها، مهندسان و نیروهای کار غیر بومی در این منطقه، باعث شده است تا تردد هوایی در فرودگاه عسلویه بسیار زیاد باشد. این بندر، علی رغم موقعیت به خصوص نفتی، جاذبه های طبیعی و تاریخی بیشماری نیز دارد. اما به طور کلی، اکثر سفرها در این مسیر کاری می باشد. برای سفر از شیراز به عسلویه، می توانید از اتوبوس و هواپیما استفاده کنید، اما در این بین، سفر با هواپیما به دلیل صرفه جویی در زمان، بهترین انتخاب است.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به عسلویه

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط عوامل متعددی اثرگذار اند. اطلاع از فاکتورهای موثر در تعیین قیمت، مهم ترین گام برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان هواپیما، محسوب می شود. برخی از مهم ترین عوامل در نرخ گذاری قیمت پرواز، عبارت اند از:

بازه زمانی خرید پرواز شیراز عسلویه

زمان سفر یکی از مهم ترین فاکتورها برای تعیین قیمت بلیط هواپیما شیراز عسلویه می باشد، با توجه به اینکه در بازه های زمانی مختلف میزان تقاضا برای سفر متغییر است، نرخ بلیط پرواز نیز با تغییر رو به رو خواهد بود. ایام خاص و زمان تعیطلات رسمی، از جمله زمان هایی هستند که هزینه های بلیط با افزایش مواجه می گردد. چرا که میزان سفر ها در این بازه ها به اوج خود می رسد. بنا براین، اگر به دنبال این هستید که بلیط خود را ارزان خریداری کنید، روزهای ابتدایی هفته و ایام بدون مناسب بهترین انتخاب می باشد.

برند ایرلاین و کلاس پروازی

ایرلاین و نوع کلاس پروازی از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما به شمار می روند. به طور کلی، هر ایرلاین با توجه به خدماتی که در طی سفر به مسافر ارائه می دهد، پرواز را نرخ گذاری می کند. همچنین نوع کلاس پروازی در ایران شامل دو نوع بیزینس و اکونومی می باشد، پروازهای بیزینس کلاس هزینه بالاتری نسبت به اکونومی دارند. در هنگام رزرو بلیط به این مسئله دقت داشته باشید، زیرا برند ایرلاین و کلاس پروازی تا حد زیادی در افزایش یا کاهش هزینه پرواز، اثر گذار اند.

نوع بلیط هواپیما شیراز عسلویه (سیستمی یا چارتر)

به طور کلی برای خرید بلیط هواپیما عسلویه دو نوع سیستمی و چارتر در دسترس می باشد. بلیط های سیستمی دارای قیمت مصوب و چارتر دارای قیمت لحظه ای می باشند. بنابراین با توجه به اینکه چه نوع بلیطی خریداری می کنید، هزینه متفاوتی را باید پرداخت کنید. هر بلیط دارای محدودیت ها و مزایای خاصی می باشد و بر همین اساس قیمت گذاری، می شود. اغلب پروازهای چارتر قیمت کم تری نسبت به نوع سیستمی دارند، اما گاهی اوقات عکس این موضوع نیز اتفاق می افتد.

پرواز شیراز عسلویه

اطلاعات پرواز شیراز به عسلویه

داشتن اطلاعات کافی از پرواز، کمک می کند تا مسافر برنامه ریزی دقیق تری برای زمان رسیدن به مقصد داشته باشد. در این بخش از مطلب، تمامی موارد مهم برای بلیط هواپیما شیراز به عسلویه را مورد بررسی قرار داده ایم. لازم به ذکر است، اگر در این رابطه نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید، می توانید با اطلاعات فرودگاه تماس حاصل فرمائید.

مدت زمان پرواز شیراز به عسلویه

شهر شیراز تا بندر عسلویه در حدود 230 کیلومتر فاصله دارد، هواپیما این مسافت را در مدت زمان تقریبی 45 دقیقه طی می کند. مدت زمان پرواز می تواند با توجه به نوع هواپیما و یا شرایط جوی متغییر باشد؛ اما به طور کل در این مسیر شما بیشتر از 1 ساعت را در هواپیما نخواهید بود.

ایرلاین های فعال در مسیر

با توجه به کم بودن مسافت بین دو مسیر و میزان پایین تقاضا برای خرید بلیط هواپیما شیراز عسلویه، ایرلاین های محدودی پروازهای این مسیر را پوشش دهی می کنند. کیش ایر و آسمان دو هواپیمایی فعال در این مسیر می باشند.

روز و ساعت های پرواز شیراز عسلویه

در حال حاضر پرواز در مسیر شیراز به عسلویه، تنها یک روز در هفته( یکشنبه ها) انجام می پذیرد. ساعت پرواز با توجه به نوع ایرلاین متفاوت است. اغلب پروازهای مربوط به هواپیمایی آسمان در ساعت 14:15 و پروازهای مربوط به کیش ایر در ساعت 11:45 انجام می شود.

فرودگاه عسلویه

فرودگاه عسلویه (فرودگاه خلیج فارس) با کد یاتا PGU از مهم ترین فرودگاه های منطقه برای جا به جایی متخصصین و نیروهای کار داخلی و خارجی به منطقه به شمار می رود. این فرودگاه از سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر روزانه حدود نوزده هزار مسافر را جا به جا می نماید. در ترمینال این فرودگاه امکاناتی از قبیل اینترنت، گمرک، بانک و فوریت های پزشکی در دسترس مسافران، قرار دارد.

پرواز شیراز به عسلویه

خدمات خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز عسلویه رسپینا

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و اینترنتی شدن خدمات، اکثر افراد ترجیح می دهند تا امور خود را به صورت آنلاین انجام دهند. با فراهم شدن امکان خرید اینترنتی بلیط سفر، دیگر کم تر کسی را می توان یافت که برای انجام چنین اموری، حضورا به دفاتر خدمات گردشگری مراجعه کند. علاوه بر سهولت انجام کار و صرفه جویی در زمان، خدماتی که با خرید اینترنتی بلیط در اختیار مسافر قرار می گیرد، دلیل محبوبیت این مسئله می باشد. مهم ترین مزایا و خدمات رزرو اینترنتی بلیط، عبارت است از:

رزرو بلیط ارزان شیراز عسلویه

یکی از مهم ترین خدمات رزرو اینترنتی بلیط، خرید ارزان ترین پرواز با نرخ مصوب می باشد. فراهم بودن امکان مشاهده پروازها در ماه جاری این امکان را در اختیار مسافر، قرار می دهد تا از لیست پروازهای موجود، ارزان ترین گزینه را انتخاب نماید. البته در برخی از وب سایت ها، پس از تعیین مبداء و مقصد ارزان ترین بلیط موجود در چند روز آینده به مسافر، نمایش و پیشنهاد داده می شود.

رزرو بلیط شیراز عسلویه چارتر

اغلب پروازهای ارائه شده در سامانه های خرید اینترنتی بلیط در دو نوع سیستمی و چارتر قابل رزرو می باشد. بلیط های نوع چارتری به دلیل قیمت پایین تر، نسبت به نوع سیستمی همیشه در بین مسافران از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد، نوع بلیط در هنگام رزرو مشخص شده است. توجه داشته باشید، زمان فروش بلیط هواپیما شیراز عسلویه چارتر مشخص نمی باشد و زمان ارائه آن وابسته به شرکت هواپیمایی پوشش دهنده مسیر می باشد.

استرداد آنلاین پرواز شیراز عسلویه

یکی از دیگر خدمات ارائه شده در خرید اینترنتی پرواز، امکان استرداد آنلاین می باشد. با امکان کنسلی اینترنتی بلیط، مسافر می تواند بدون از دست دادن زمان پرواز مورد نظر خود را استرداد و بخشی از هزینه پرداختی را عودت نمائید.

پشتیبانی 24 ساعته

در خرید اینترنتی بلیط سفر از آنجائی که ممکن است، هنگام انجام مراحل رزرو، نیاز به راهنمائی داشته باشید، خدمتی تحت عنوان پشتیبانی 24 ساعته برای پاسخگویی به سوالات شما در نظر گرفته شده است. در بخش پشتیبانی سایت های خدمات گردشگری، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت تمام وقت و بدون تعطیلیف همواره آماده پاسخگویی به شما مسافران عزیز هستند.

راهنمای خرید بلیط هواپیما شیراز عسلویه

اگر قصد سفر از شیراز به عسلویه را دارید و بدین منظور می خواهید، بلیط سفر خود را اینترنتی تهیه کنید، کافیست تا مراحل زیر را برای انجام این فرآیند طی کنید. توجه داشته باشید که مراحل رزرو در اکثر سایت های فروش بلیط سفر به صورت یکسان می باشد.

گام اول: جستجو و انتخاب پرواز

برای شروع رزرو اینترنتی بلیط، باید پس از ورود به بخش پروازهای داخلی، مسیر و زمان مورد نظر را مشخص کنید. سپس بر روی دکمه جستجو کلیک نمائید تا لیست پروازهای موجود در مسیر به نمایش گذاشته شود. در این گام می توانید با استفاده از جدول پروازها، تمام گزینه ها برای مسیر شیراز به عسلویه را مشاهده کنید و از بین آن ها مناسب ترین پرواز را انتخاب نمائید.

گام دوم: ثبت مشخصات مسافر

پس از اینکه پرواز مورد نظر خود را انتخاب نمودید، باید اطلاعات مسافر را برای رزرو بلیط هواپیما شیراز عسلویه وارد نمائید. توجه داشته باشید، در خرید اینترنتی پرواز، این مرحله بسیار مهم است؛ چرا که در صورت وجود اشتباه در مشخصات بلیط رزرو شده برای ویرایش اطلاعات، باید پرواز را استرداد کنید و مجددا اقدام به رزرو نمائید. پس از وارد کردن اطلاعات بر روی دکمه "ثبت" کلیک کنید تا به مرحله بعد هدایت شوید.

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات و پرداخت

با توجه به اهمیت بالا مشخصات بلیط، در این مرحله بار دیگر می توانید، اطلاعات وارد شده را بررسی نمائید تا در صورت وجود اشتباه آن را ویرایش کنید. در صورتی که مشخصات مورد تائیدتان می باشد، صفحه را ثبت کنید تا به درگاه بانکی منتقل شوید. در نهایت با پرداخت موفق هزینه، فرآیند خرید تکمیل می شود و بلیط به نام مسافر صادر می گردد.

بلیط پرواز شیراز به عسلویه

بهترین زمان برای خرید بلیط پرواز شیراز عسلویه

سفرهای کاری وابستگی زیادی به شرایط آب و هوایی ندارند و در تمام طول سال انجام می شوند؛ اما برای آن گروه از افراد که تحمل هوای گرم، سخت می باشد، تابستان به هیچ عنوان زمان مناسبی برای سفر به عسلویه نمی باشد. زیرا دمای هوا در این فصل تا بیش از 60 درجه سانتی گراد می رسد که با وجود آلاینده های موجود تحمل شرایط بسیار سخت می باشد. در مقابل اوایل بهار، همچنین پاییز و زمستان با کاهش دما در عسلویه مواجه خواهید بود و شرایط مناسبی برای حضور در این منطقه فراهم می گردد.

حمل و نقل عمومی در عسلویه

عسلویه شهر کوچکی می باشد و شرایط آب و هوایی ویژه و آلودگی هوا و همچنین هزینه های بالای زندگی در آن باعث شده است تا اغلب ساکنین آن به سایر شهرهای اطراف مهاجرت کنند. به همین خاطر بیشتر نیروهای کار غیربومی در آن حضور دارند و در نتیجه سیستم حمل و نقل عمومی در این شهر با رشد زیادی مواجه نشده است. تاکسی تنها وسیله نقلیه برای تردد در سطح شهر عسلویه به شمار می رود.

رزرو بلیط هواپیما شیراز عسلویه رسپینا

در این قسمت همه آنچه که برای رزرو بلیط شیراز عسلویه، مورد نیاز مسافران بود را مورد بررسی قرار دادیم، با استفاده از این راهنما، می توانید به راحتی برای رزرو بلیط شیراز عسلویه در رسپینا اقدام نمائید. تیمی از مجرب ترین کارشناسان در رسپینا همواره آماده پاسخگویی به مشکلات و سوالات شما هستند؛ چنانچه در این رابطه نیاز به کسب اطلاعات بیشتری داشتید، با ما در ارتباط باشید. با رسپینا روی زمین نمی مانید.

شیراز به عسلویه -

آیا به بلیط برگشت از عسلویه به شیراز نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما عسلویه شیراز