مسیر بالعکس
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما شیراز لامرد را برای سه پرواز در ماه می توان خریداری نمود و مسیر مبدا و مقصد این سفر را به صورت هوایی طی کرد. با توجه به تعداد بسیار کم پروازها در این مسیر و فاصله 405 کیلومتری میان مبدا و مقصد آن، در نتیجه ممکن است ظرفیت پروازها خیلی زود تکمیل شود. در ادامه راه هایی را برای خرید سریع و آسان بلیط هواپیما قبل از تکمیل ظرفیت آن ارائه خواهیم داد. با ما در ادامه همراه باشید.

خرید بلیط هواپیما

چرا خرید بلیط هواپیما شیراز لامرد؟

لامرد شهری تاریخی و به جای مانده از دوره ساسانیان است که در جنوب استان فارس واقع شده است. طی کردن فاصله 405 کیلومتری میان شیراز و لامرد با سفرهای جاده ای کمی مشکل است و به همین خاطر سفرهای هوایی برای این منظور ارائه میشود. علاوه بر فاصله زیاد میان مبدا و مقصد این سفر، بازدید از سنگ نوشته های تاریخی و جاذبه های طبیعی از جمله دلایل برای سفر به لامرد به شمار می رود.

کارهایی که در لامرد باید انجام بدهیم

لامرد بخاطر داشتن درختان نخل و برکه های آب شیرین دارای طبیعت بسیار زیبایی می باشد و بازدید از آنها می تواند یکی از بهترین بخش های سفر به آن محسوب گردد. علاوه بر جاذبه های طبیعی، در این شهر سنگ نوشته های تاریخی از دوره ساسانیان وجود دارد که تاریخ دوستان را به سمت خود جذب می کند. از جمله جاهای دیدنی و تاریخی لامرد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مسجد رئیس علی خان، مسجد جامع فال، قلعه باغ چالد، حمام حاج زخان، کوه های چک چک، کوه مشک آویز، باغ خفرویه، چشمه های آب گرم سراب بهرام، سنگ نوشته های تاریخی سراب بهرام، پارک و منطقه محافظت شده کوه هورا، تنگ خور

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما شیراز لامرد

با توجه به هدف اصلی از سفر ماه و روزهای مختلفی را می توان برای سفر به لامرد انتخاب کرد. با توجه به اینکه شرایط آب و هوایی و همچنین هزینه های مادی دو مساله مهم در انتخاب زمان مناسب برای سفر به شمار میروند، در ادامه این دو فاکتور را برای سفر به لامرد بررسی می کنیم:

بهترین زمان سفر از نظر آب و هوای لامرد

لامرد آب و هوایی مشابه با شیراز دارد. به عبارت دیگر، تعطیلات نوروز و بهار در این منطقه آب و هوا بسیار عالی و معتدل بوده و با ورود به تابستان دمای هوا تا حد زیادی افزایش پیدا میکند. پاییز از شدت دما کاسته شده و شرایط ایده آلی برای سفر به این شهر فراهم می گردد و در نهایت زمستان های سرد و همراه با بارندگی را در آن تجربه خواهید کرد.

بهترین زمان برای سفر ارزان به لامرد

یکی از خلوت ترین بازه های زمانی لامرد، تابستان و زمستان می باشد که علت اصلی آن شرایط آب و هوایی منطقه است. در نتیجه در این بازه های زمانی می توان با هزینه کمتری به آن سفر کرد.

حمل و نقل عمومی در لامرد

سیستم حمل و نقل عمومی لامرد مانند سایر شهرهای کوچک کشورمان زیاد یشرفته نیست و تاکسی و اتوبوس در آن وجود دارد. با انتخاب هر یک از این دو گزینه می توان در سطح شهر تردد داشت و برای بازدید از جاذبه های دیدنی اطراف شهر باید از تاکسی های دربست استفاده کنید.

بلیط هواپیما شیراز لامرد

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز به لامرد

جهت خرید بلیط هواپیما از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان هواپیما شیراز لامرد

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان هواپیما لامرد ، استفاده از جدول ارزان ترین پروازهای شیراز به لامرد در ماه جاری می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین پرواز را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو پرواز، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب پرواز، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط هواپیما شیراز لامرد

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط هواپیما شیراز لامرد فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط هواپیما در هر مسیر، نرخ بلیط هواپیما نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی لامرد و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پرواز شیراز لامرد با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط هواپیما لامرد نیز با افزایش مواجه می گردد.

ایرلاین و کلاس پروازی

برند ایرلاین ها و نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما می باشد. علاوه براین، صندلی های هواپیما بر اساس نوع امکانات و شرایط موجود در هر یک کلاس بندی میشوند. این کلاس بندی که اغلب به صورت اکونومی (اقتصادی)، بیزینس (تجاری)، فرست (ویژه) می باشد، به شدت بر گران یا ارزان بودن بلیط اثر دارد. به طوریکه خرید بلیط هواپیما در کلاس اکونومی ارزان ترین قیمت را داشته و بیزینس و فرست در رتبه های بعدی قرار دارند.

نوع بلیط هواپیما (سیستمی یا چارتر)

با توجه به اینکه بلیط چارتر شیراز لامرد خریداری می کنید یا بلیط سیستمی، هزینه های متفاوتی را برای بلیط باید پرداخت نمایید. خرید بلیط هواپیما چارتر و بلیط سیستمی دارای محدودیت ها و مزایای خاصی هستند و بر همین اساس قیمت های آنها با هم تفاوت دارد. به طوریکه در برخی از مواقع خرید بلیط چارتر لامرد ارزانتر از سیستمی بوده و در بعضی از مواقع عکس آن ممکن می باشد.

رزرو هتل در لامرد

همان طور که قبلا اشاره کردیم، لامرد شهر کوچکیست و به همین خاطر تعداد هتل های آن بسیار اندک می باشد. در نتیجه لازم است حتما قبل از سفر نسبت به رزرو اینترنتی هتل در لامرد اقدام کنید تا با لیست تکمیل شده آنها مواجه نشوید. از جمله هتل های موجود در این شهر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

هتل قصر امیریه لامرد، هل آپارتمان حافظیه لامرد

رسپینا برای راحتی و آسایش بیشتر همراهانش امکان رزرو اینترنتی هتل را در کنار خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز لامرد فراهم نموده است.

خدمات خرید اینترنتی بلیط هواپیما در رسپینا

بلیط ارزان لامرد

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط رسپینا ، ارائه بلیط ارزان هواپیما و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش پروازهای تمام ایرلاین های داخلی و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط هواپیما ادر این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

خرید بلیط چارتر شیراز لامرد

پروازهای ارائه شده در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما رسپینا در دو نوع سیستمی و چارتر می باشد. در نتیجه می توان با کمترین هزینه، بهترین و ارزان ترین بلیط را خریداری نمود. همچنین می توان با جستجوی ساده و به صورت کاملا آنلاین، بلیط لحظه آخری شیراز لامرد را خریداری نمایید.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط هواپیما از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط هواپیما شیراز لامرد ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

فرودگاه لامرد

فرودگاه بین المللی لامرد با کد یاتا LFM از مهم ترین راه های ارتباطی در مسیرهای پروازی داخلی و خارجی جنوب استان فارس به شمار می رود. این فرودگاه در سال 2016 حدود 511 پرواز داخلی و خارجی ارائه داده است که نشان از اهمیت آن می باشد. با توجه به اینکه این فرودگاه در شمال شهر لامرد واقع شده و تنها 6 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد، در نتیجه دسترسی به آن آسان است.

پروازهای شیراز به لامرد که در این فرودگاه انجام میشوند عبارتند از:

پرواز شیراز لامرد ایران ایر، پرواز شیراز لامرد پویا

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای هوایی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس یا قطار سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما شیراز لامرد

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس شیراز لامرد

برای خرید بلیط اتوبوس شیراز لامرد کافیست وارد منوی بلیط اتوبوس از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام بلیط های اتوبوس و قطار که از سامانه رسپینا خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

جهت خرید بلیط اتوبوس شیراز لامرد کلیک کنید

با خرید بلیط هواپیما شیراز به لامرد از رسپینا روی زمین نمی مانید...

شیراز به لامرد -

آیا به بلیط برگشت از لامرد به شیراز نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما لامرد شیراز

از لامرد با پرواز به سفر خود ادامه دهید