مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : دوشنبه ها 02191012900
09/16 چهارشنبه
تکمیل ظرفیت
09/17 پنجشنبه
۵۹۵ ت
09/18 جمعه
۶۹۰ ت
09/19 شنبه
۸۱۳ ت
09/20 یکشنبه
۶۸۰ ت
09/21 دوشنبه
۷۰۹ ت
09/22 سه شنبه
۷۴۸ ت
09/23 چهارشنبه
۷۸۸ ت
09/24 پنجشنبه
۷۸۸ ت
09/25 جمعه
۸۰۸ ت
09/26 شنبه
۸۱۳ ت
09/27 یکشنبه
۸۱۳ ت
مرتب سازی بر اساس :
قیمت از کم به زیاد
مسیر بالعکس
06:00 arrow 07:00
تهران (THR) ـ ارومیه (OMH)
آتا هواپیمایی آتا - 5677
- اکونومی - چارتری
ظرفیت : 3 نفر
۵۹۴٬۵۰۰ تومانء arrow
18:10 arrow 19:30
تهران (THR) ـ ارومیه (OMH)
وارش هواپیمایی وارش - 5914
- اکونومی - سیستمی - HQ
ظرفیت : 4 نفر
۶۰۰٬۰۰۰ تومانء arrow
17:45 arrow 19:00
تهران (THR) ـ ارومیه (OMH)
آسمان هواپیمایی آسمان - 3854
- اکونومی - سیستمی - N
ظرفیت : 1 نفر
۶۵۴٬۷۰۰ تومانء arrow
17:45 arrow 19:00
تهران (THR) ـ ارومیه (OMH)
آسمان هواپیمایی آسمان - 3854
- اکونومی - سیستمی - Q
ظرفیت : 4 نفر
۶۸۵٬۵۰۰ تومانء arrow
09:30 arrow 10:50
تهران (THR) ـ ارومیه (OMH)
قشم ایر هواپیمایی قشم ایر - 1277
- اکونومی - سیستمی - V
ظرفیت : 5 نفر
۷۰۸٬۶۰۰ تومانء arrow

بلیط هواپیما تهران ارومیه یکی از پرمتقاضی ترین بلیط های پرواز از پایتخت به شمال غرب کشور می باشد. جهت راهنمایی بیش تر مسافران، در ادامه مطلب، نکات مهم و کاربردی از این مسیر پروازی و نحوه رزرو بلیط هواپیما آن بررسی شده که توصیه می کنیم حتما تا انتها مطالعه بفرمائید.

بلیط هواپیما تهران ارومیه رسپینا

خرید بلیط هواپیما تهران به ارومیه رسپینا

شرکت رسپینا، بزرگ ترین مرکز ارائه خدمات مسافرتی در شرق کشور می باشد که از سال 1389 با بیش از 100 کارشناس خبره فعالیت می کند. رزرو بلیط از رسپینا با مزایای زیر برای مسافران همراه خواهد بود:

تضمین ارزان ترین نرخ: بلیط های موجود در سامانه رسپینا، با پایین ترین نرخ و میانگین قیمت 5% ارزانتر نسبت به سایر وب سایت ها و مراکز خدمات مسافرتی ارائه شده است. برای اطمینان از این موضوع، اگر بلیط رزرو شده خود را جائی دیگر با قیمت پایین تر پیدا کردید، به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید تا پس از بررسی معادل 2 برابر اختلاف قیمت به شما عودت شود.

استرداد آنلاین بلیط: چنانچه برنامه سفر شما به هر دلیل تغییر کرد، می توانید بلیط های پرواز سیستمی خود را به صورت اینترنتی کنسل و هزینه آن را نیز به صورت آنلاین دریافت نمائید. البته دقت فرمائید که استرداد وجه با کسر جریمه ایرلاین همراه خواهد بود.

پشتیبانی 24 ساعته: کلیه خدمات ارائه شده از سوی سامانه رسپینا با پشتیبانی 24 ساعته از سوی کارشناسان خبره شرکت همراه است. لذا در صورت بروز هرگونه مشکل تا رسیدن به فرودگاه مقصد می توانید بدون نگرانی و در هر ساعت از شبانه روز با تلفن پشتیبانی رسپینا تماس حاصل فرمائید.

رزرو بلیط هواپیما تهران ارومیه

رزرو بلیط از رسپینا به 2 صورت اینترنتی و تلفنی امکان پذیر می باشد که راهنمای هر یک به صورت زیر است:

رزرو اینترنتی بلیط تهران ارومیه

برای این منظور می بایست ابتدا وارد وب سایت رسمی رسپینا به نشانی respina24.ir شده و مراحل زیر را به ترتیب دنبال نمائید:

1- جست و جو و انتخاب پرواز: از صفحه اصلی سایت و تب پروازهای داخلی، تهران را در قسمت مبدا، ارومیه را در قسمت مقصد و تاریخ مدنظر خود را انتخاب نمائید. با کلیک بر روی دکمه جست و جو، به جدول کلیه پروازهای این مسیر هدایت خواهید شد.

2- ثبت اطلاعات مسافر: پس از انتخاب بلیط هواپیما تهران به ارومیه موردنظر، می بایست اطلاعات مسافر را به صورت دقیق و بر اساس مندرجات شناسنامه ای وی وارد نموده و بعد از بررسی مجدد، تایید نمائید.

3- پرداخت: در آخرین مرحله، جهت واریز هزینه بلیط به درگاه های بانکی هدایت خواهید شد. پس از پرداخت، لینک دانلود بلیط برای شما فعال خواهد شد.

علاوه بر وب سایت رسمی شرکت، اپلیکیشن موبایل رسپینا نیز برای خرید بلیط و خدمات سفر، در خدمت شما خواهد بود. لذا شما قادر خواهید بود به آسانی و از طریق گوشی تلفن همراه به کلیه بلیط های پرواز مسیر دلخواه خود دسترسی داشته باشید.

رزرو بلیط هواپیما تهران ارومیه آتا

با استفاده از فیلترهای سمت راست صفحه جدول بلیط ها، می توانید دسترسی خود را به پرواز موردنظر آسان تر کنید. انتخاب ایرلاین نیز یکی از همین فیلتر ها است که پس از انتخاب شرکت هواپیمایی دلخواه، تنها همان بلیط ها را به شما نمایش می دهد. لذا اگر تمایل به رزرو بلیط این ایرلاین را دارید، کافیست تیک مربوط به آن را فعال کنید.

رزرو بلیط هواپیمایی تهران ارومیه با هتل

اگر پیش از سفر به ارومیه تمایل داشتید محل اقامت خود را نیز به همراه خرید بلیط رزرو کنید، کافیست از بالای همین صفحه، بر روی گزینه " رزرو اقامت هتل همراه پرواز" کلیک کنید تا در پروسه رزرو، بعد از انتخاب بلیط، به جدول هتل های مقصد به همراه نرخ و جزئیات هر یک هدایت شوید.

رزرو بلیط هواپیما تهران ارومیه ارزان

اگر به هر دلیلی اینترنت در دسترس شما نبود تا رزرو خود را به صورت انلاین ثبت کنید می توانید با پشتیبانان پرواز های داخلی رسپینا تماس حاصل فرمائید تا شما را برای خرید تلفنی بلیط راهنمایی کنید همچنین شما می توانید از بلیط ارزان هواپیما با پایین ترین نرخ طی 30 روز اینده مطلع شوید و به صرفه ترین بلیط را در زمان دلخواه خود خریداری کنید.

پرواز تهران ارومیه

بلیط چارتر تهران ارومیه

بسیاری از مسافران، از تفاوت های مهم این 2 نوع بلیط آگاه نیستند و گاهی مجبور به پرداخت خسارت یا هزینه بیشتر می شوند. لذا توصیه می کنیم قبل از رزرو بلیط، حتما به موارد زیر دقت داشته باشید:

قیمت بلیط تهران ارومیه سیستمی برای کودکان (2 تا 12 سال) بین 50 تا 85 درصد بلیط بزرگسال محاسبه می شود. در صورتی که در چارترها، نرخ کودک وجود ندارد و قیمت هر یک بصورت یکسان محاسبه می شود.

در صورت کنسلی بلیط پرواز تهران ارومیه سیستمی، با اعمال میزان جریمه کم تر نسبت به چارترها، وجه بلیط قابل بازگشت خواهد بود. هم چنین در مواقعی نیز به دلیل شرایط اعمال شده از سوی آژانس چارتر کننده، ممکن است بلیط قابل کنسل شدن نباشد.

بلیط لحظه آخری تهران ارومیه

این بلیط ها زیر مجموعه ای از چارتر هستند که در آخرین ساعات قبل از پرواز به دلیل عدم تکمیل ظرفیت هواپیما با تخفیفات استثنایی از سوی چارترکننده ارائه می گردد. لذا اگر به دنبال کاهش هزینه های سفر می باشید، انتخاب بلیط تهران ارومیه نوع لحظه آخری بهترین گزینه خواهد بود. سرویس خبرم کن رسپینا به شما کمک می کند تا به محض تغییر قیمت پرواز تهران به ارومیه چارتری، شما نیز از طریق پیامک مطلع خواهید شد. کافیست زمانی که به صفحه لیست پروازها هدایت شدید، از سمت راست صفحه بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک کنید. در پنجره باز شده جزئیات خواسته شده به همراه شماره موبایل خود را وارد کنید تا به محض تغییر نرخ بلیط، از طریق سرویس پیامک مطلع گردید.

رزرو پرواز تهران به ارومیه

حالا که قصد دارید بلیط هواپیما تهران به ارومیه را خریداری کنید، به اطلاعات پرواز جامع و دقیقی از سفر هوایی خود نیاز خواهید داشت. این اطلاعات به شرح زیر است:

زمان و ساعت پرواز تهران ارومیه

با توجه به اهمیت این مسیر پروازی، معمولا بلیط های پرواز آن نیز طی تمامی روزهای هفته از سوی ایرلاین ها ارائه می گردد. با توجه به تغییرات کاری ایرلاین ها، برای اطلاع دقیق تر از ساعت و اطلاعات پرواز تهران ارومیه امروز تا 30 روز آینده توصیه می کنیم به جدول بلیط های سایت مراجعه نمائید.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز:

مسافت هوایی ما بین این دو شهر حدودا 601 کیلومتر است که با هواپیما در مدت زمان تقریبی 1 ساعت پیموده می شود.

ایرلاین های فعال در مسیر:

شرکت های آتا، فلای پرشیا، ایران ایر، آسمان و قشم ایر از جمله برگزارکنندگان این پرواز می باشند.

کلاس های پروازی:

بستگی به ایرلاین برگزارکننده پرواز دارد. اما به طور کلی بلیط های این مسیر در 2 نوع اکونومی و بیزینس کلاس ارائه می گردد.

فرودگاه مبدا

فرودگاه مهرآباد، یکی از بزرگ ترین فرودگاه های ایران (دومین فرودگاه بعد از فرودگاه امام) می باشد که مسئولیت پوشش دهی کلیه پروازهای پایتخت را بر عهده دارد. این فرودگاه دارای 6 ترمینال می باشد که پروازهای هر ایرلاین در ترمینال های به خصوصی صورت گیرد. لذا بر اساس اینکه پرواز تهران ارومیه شما متعلق به کدام شرکت هواپیمایی باشد، ترمینال شما نیز متفاوت خواهد بود. برای پیداکردن ترمینال مربوط به پرواز می بایست به بلیط خود مراجعه نمائید. هم چنین می توانید برای اطلاعات بیش تر در این خصوص با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

مرکز تلفن فرودگاه بین المللی مهرآباد: 61021

مرکز اطلاعات پرواز فرودگاه: 199

فرودگاه مقصد

فرودگاه بین ‌المللی شهید باکری ارومیه یکی از مهم ترین فرودگاه ها در شمال غرب کشور است که سالانه بالغ بر 2 میلیون مسافر را از طریق خطوط هوایی جا به جا می کند. در حال حاضر 7 ایرلاین در این فرودگاه به بیش از 8 مقصد پروازی در کشور فعالیت می کنند.

بلیط هواپیما تهران به ارومیه

قیمت بلیط هواپیما تهران ارومیه

نرخ بلیط های پرواز طی سال هرگز روند ثابتی ندارد و تحت تاثیر عواملی است که در ادامه بررسی نموده ایم. هم چنین در صورتی که تمایل دارید از بروز ترین قیمت های مصوب سیستمی و پایین ترین نرخ بلیط های نوع چارتر مطلع شوید، می توانید به جدول پروازهای سایت رسپینا مراجعه نمائید.

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، قیمت بلیط تهران ارومیه نیز متغیر خواهد بود. در برخی از ایام مثل تعطیلات نوروز که رزرو پرواز تهران ارومیه با تقاضای بسیار زیادی مواجه می شود، نرخ بلیط ها نیز با تغییرات چشمگیر مواجه خواهند بود.

برند ایرلاین

برند ایرلاین ها و نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط می باشد. لذا پس از مراجعه به جدول بلیط های سایت مشاهده خواهید کرد که در یک روز و یک بازه ساعتی مشخص، قیمت بلیط پرواز ایران ایر تهران ارومیه با ایرلاین دیگری مثل آسمان متفاوت خواهد بود.

کلاس پروازی

صندلی های هواپیما بر اساس نوع امکانات و شرایط موجود، در 3 دسته مختلف کلاس بندی می شوند. این کلاس بندی که اغلب به صورت اکونومی (اقتصادی)، بیزینس (تجاری)، فرست (ویژه) می باشد، به شدت بر گران یا ارزان بودن بلیط اثر دارد. به طوری که خرید بلیط در کلاس اکونومی ارزان ترین قیمت را داشته و بیزینس و فرست در رتبه های بعدی قرار دارند.

نوع بلیط (سیستمی یا چارتر)

با توجه به اینکه بلیط پرواز را سیستمی خریداری می کنید یا چارتر، هزینه های متفاوتی را نیز میبایست پرداخت نمایید. هر کدام از پروازهای سیستمی یا چارتر دارای محدودیت ها و مزایای خاصی هستند و بر همین اساس قیمت های آن ها نیز متفاوت است. به طوری که در برخی از مواقع بلیط هواپیما از تهران به ارومیه چارتری ارزانتر از سیستمی بوده و در بعضی از مواقع نیز بالعکس می شود.

خرید آنلاین بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، رزرو هتل و تور

از اینکه تا اینجای مقاله همراه ما بودید و شرکت رسپینا را برای خرید خدمات سفر خود انتخاب نمودید، سپاسگزاریم. همه همکاران ما در خانواده بزرگ رسپینا در تلاش اند تا بهترین و کامل ترین امکانات و خدمات سفر، به راحتی هر چه تمام در دسترس شما مسافران عزیز باشد. با همه مواردی که در این مطلب از جزئیات بلیط تهران ارومیه برشمردیم، چنانچه برای رزرو نیاز به راهنمایی بیش تر از سوی کارشناسان رسپینا را دارید، می توانید از طریق سایت درخواست خود را اعلام نمائید. کافیست زمانی که وارد سامانه می شوید، از قسمت درخواست راهنمایی سمت راست صفحه، شماره تماس و متن درخواست یا سوال خود را وارد نمائید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند. با رسپینا، روی زمین نمی مانید ...

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران ارومیه

قیمت بلیط هواپیما تهران ارومیه چقدر است؟

قیمت بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از تقویم سایت رسپینا از کلیه ی بلیط های موجود طی 30 روز آینده و پایین ترین قیمت هر روز مطلع شوید.

میزان بار مجاز در پرواز تهران ارومیه چقدر است؟

میزان بار مجاز با توجه به کلاس نرخی در ایرلاین ها متفاوت می باشد. در اغلب بلیط های اکونومی بار مجاز 20 کیلوگرم و بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم در نظر گرفته میشود و برای حمل بار بیشتر از این مقدار لازم است جریمه پرداخت گردد.

جریمه کنسلی (استرداد) بلیط هواپیمای تهران ارومیه چقدر است ؟

بستگی به ایرلاین برگزارکننده پرواز، ساعت باقی مانده تا پرواز و هم چنین نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) دارد؛ بطوریکه با نزدیک شدن به ساعت پرواز، میزان جریمه آن هم افرایش می یابد. هم چنین ممکن است در مواقعی بلیط های چارتر تهران ارومیه قابل کنسل شدن نباشند و کل مبلغ به عنوان جریمه سوخت شود.

برای خرید بلیط هواپیما تهران به ارومیه ارزان چه باید کرد؟

سرویس خبرم کن رسپینا به شما کمک می کند تا به محض ارزان تر شدن قیمت بلیط ها به صورت رایگان از طریق پیامک مطلع شوید. کافیست پس از مراجعه به جدول بلیط های سایت، از سمت راست بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک نموده و درصد و بازه زمانی کاهش قیمت و شماره تلفن همراه خود وارد کنید.

چطور می توانم بلیط چارتر تهران ارومیه بخرم؟

کافیست وارد جدول بلیط های سایت رسپینا شده و از فیلترهای سمت راست صفحه و قسمت نوع پرواز، گزینه چارتر را انتخاب کنید. در اینصورت تنها بلیط های چارتر تهران به ارومیه برای شما نمایش خواهد یافت.

پروازهای بیشتر از تهران

آیا به بلیط برگشت از ارومیه به تهران نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما ارومیه تهران

از ارومیه با پرواز به سفر خود ادامه دهید