خرید ارزان آنلاین بلیط موسکو در رسپینا24 و دیدن چندین جاذبه برتر مسکو

مسکو به عنوان یکی از پر جنب و جوش ترین پایتخت های اروپایی، ترکیبی قدرتمند از تاریخ و مدرنیت است، پر از سایت های مشهور جهان و جاذبه های آن است. پایتخت روسیه بیش از 800 سال باقی بوده است و به اندازه کافی برای ماهاه نگه داشتن بازدیدکنندگان در خود دارای جاذبه است. در اینجا لیستی از اولین چیزهایی است که در مسکو انجام می شود، از قدیمی ترین قلعه اروپا و کلیساهای بزرگ تا فضاهای سبز پر جنب و جوش و آسمانخراش ها. با خرید ارزان آنلاین بلیط موسکو در رسپینا24 بهترینهای موسکو را ببینید.

میدان سرخ

قلب پایتخت روسیه، میدان سرخ به طور مسلم جذاب ترین جاذبه مسکو است. میدان سنگ فرش با معماری زیبا احاطه شده است و جایی است که بیشتر تاریخچه شهر (و کشور) گسترش یافته است. یک مکان بازار که در آن معامله گران کالاهای خود را فروختند، اکنون یک مکان کلیدی در شهر محسوب می شود که توسط سایت های فراموش نشدنی نظیر کرملین، کلیسای جامع سنت بالی، مأموریت لنین و سایر جاذبه های جالب شناخته شده است. با خرید ارزان آنلاین بلیط موسکو در رسپینا24 بهترینهای موسکو را ببینید. 

خرید آنلاین ارزان بلیط اینترنتی از رسپینا24

کلیسای جامع سنت باسیل

تصویر نمایشی از پایتخت روسیه با گنبدهای رنگین کمان در کلیسای جامع سنت باسیل را جذب کنید. گنبد به شکل پیاز طراحی شده است تا ساختمان به شکل یک شعله در آتش سوزی ظاهر شود. کلیسای جامع در سال های 1500 توسط ایوان مخوف ساخته شد و  با توجه به افسانه ها، تزار تصور می کرد که آنقدر زیبا است که دستور داد که معمار کور شود تا هرگز مشابه این عمارت ساخته نشود. با خرید ارزان آنلاین بلیط موسکو در رسپینا24 بهترینهای موسکو را ببینید.

خرید آنلاین ارزان بلیط اینترنتی از رسپینا24

مسکو کرملین

بزرگترین کاخ سیاسی فعال در دنیا کرملین است، کرملین مسکو به تنهایی ارزش یک هفته گردش را جاذبه ارائه می دهد. هنگامی که شما پشت دیوارهای کرملین با 2235 متر طول قرار میگیرید، پنج میدان برای سرگرم شدن  و ساختمان های مختلف برای کشف وجود دارد، 20 برج برای یادگیری نام و بزرگترین زنگ رینگی چهان برای دین در این کاخ وجود دارد. با خرید ارزان آنلاین بلیط موسکو در رسپینا24 بهترینهای موسکو را ببینید.

خرید آنلاین ارزان بلیط اینترنتی از رسپینا24

موزه تاریخی

یک جاذبه به خودی خود، موزه ملی تاریخی است، که در یک ساختمان سبک نروسیاری قرار دارد، این ساختمان در سال 1872 توسط ایوان زابلین و الکسیا اووروف تاسیس شد. یک فروشگاه عمده اصلی پزشکی اکنون یک مجموعه قابل توجهی از میراث فرهنگی روسیه را شامل می شود که شامل اقلام قبایل پیش از تاریخ است که زمانی در قلمرو روسیه قرار گرفته بود، بزرگترین مجموعه سکه کشور، نسخه های خطی قرن ششم و آثار هنری که توسط سلسله رومانف جمع آوری شده اند در میان گنجینه های دیگر این موزه است. با خرید ارزان آنلاین بلیط موسکو در رسپینا24 بهترینهای موسکو را ببینید.

فروشگاه اصلی روسیه GUM

فروشگاه اصلی روسیه، داخلی خیره کننده از انواع بوتیک های با کیفیت بالا را در اختیار دارد. فروشگاه های افسانه ای که در سالهای 1890 و 1893 ساخته شده و تا سال های 1920 شناخته شده هستند، بیش از 200 بوتیک را به فروش می رسانند که از مارک های مختلفی از Dior لوکس تا Zara ارزان تر است. حتی اگر خرید در لیست کارهای شما نباشد، GUM همچنان ارزش بازدید دارد؛ سقف شیشه ای باز با میدان سرخ رو به رو می شود و انواع غذاهای سنتی و بین المللی را ارائه میدهد. با خرید ارزان آنلاین بلیط موسکو در رسپینا24 بهترینهای موسکو را ببینید. 

خرید آنلاین ارزان بلیط اینترنتی از رسپینا24

خیابان آرتاک

آرتاک یک خیابان تاریخی زیبا در مرکز شهر است که یکی از بهترین مکانهای گردشگری در مسکو است. آربا با تعداد زیادی از کافه ها و رستوران ها، خوانندگان موسیقی زنده و کاراکتر، و همچنین مغازه های سوغات و سالن های خالکوبی، آثار تاریخی و تئاتر، هر روز تعداد بازدیدکنندگان بیشتری را جذب می کند. با خرید ارزان آنلاین بلیط موسکو در رسپینا24 بهترینهای موسکو را ببینید.

خرید آنلاین ارزان بلیط اینترنتی از رسپینا24

گالری هنر

گالری بین سالهای 1900 تا 1905 ساخته شد. گالری تترایکوف به عنوان مجموعه خصوصی از برادران ترتیاکف که مجموعه داران قرن نوزدهم بودند، آغاز شد. گالری ویکتور ویسنسوف طراحی شده است که یکی از بزرگترین مجموعه های هنر روسیه در جهان باشد. در اینجا شما می توانید نمادهای از جمله Trinity روبول را ببینید و شاهکارهای پیش از انقلاب مانند نقاشی دختر با هلو اثر والنتین Serov، شیطان اثر Vrubel و Rooks اثر الکسی Savrasov را ببینید. با خرید ارزان آنلاین بلیط موسکو در رسپینا24 بهترینهای موسکو را ببینید.

موزه پوشکین

بزرگترین موزه هنر خارجی در مسکو شامل سه شعبه است که مجموعه ای از آثار باور نکردنی توسط استادان تمدن های باستانی ایتالیایی را در اختیار دارند. با خرید ارزان آنلاین بلیط موسکو در رسپینا24 بهترینهای موسکو را ببینید.

خرید بلیط هواپیما و رزرو اینترنتی و آنلاین هتل در موسکو از رسپینا24:

رسپینا 24 با برخورداری از مشاوران آگاه و با تجربه و مرجع کامل و جامع هتلها و خطوط هوایی در امر مسافرتهای داخلی قادر به تنظیم بهترین و سریعترین سفر برای شما می باشد. کافی است سری به سایت رسپینا24 بزنید و از بین ده ها خط هوایی به مقصد موسکو خط هوایی مورد نظر را انتخاب کنید و  یا از تورهای گردشگری موسکو استفاده کنید. کافیست وارد منوی پرواز خارجی در رسپینا24شوید و با ورود اطلاعات ، خرید بلیط هواپیما موسکو را انجام دهید. همچنین می توانید با ورود به منوی  رزرو هتل خارجی، در لیست هتل های موسکو جستجو کنید. با رسپینا24 به مقصد نزدیکترید.

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر، پاسخگوی سوالات شما در زمینه خرید بلیط هواپیما، خرید آنلاین تور و رزرو آنلاین هتل می باشند.