بلیط قطار بندرعباس اصفهان

ارزانترین نرخ: شنبه

07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
۲۷۱ ت
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
۲۷۱ ت
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
۲۷۱ ت
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
۲۷۱ ت
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
۲۷۱ ت
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
08/08 یکشنبه
--
08/09 دوشنبه
--
08/10 سه شنبه
--
08/11 چهارشنبه
--
08/12 پنجشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار بندرعباس اصفهان

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
رجا رجا 3ستاره4تخته البرز کوپه 4 نفره
پنجشنبه 1401/07/14 14:00
270,300 تومانء
رجا رجا 3ستاره4تخته البرز کوپه 4 نفره
دوشنبه 1401/07/18 14:00
270,300 تومانء

اطلاعات قطار بندرعباس به اصفهان

سفرهای روزانه :
1عدد
انواع قطارها :
سالنی,کوپه 4 نفره
مدت سفر :
15 ساعت
مسافت
969 کیلومتر
اولین حرکت از مبدأ بندرعباس :
ساعت 11:00
آخرین حرکت از مبدأ بندرعباس :
ساعت 11:00
شلوغ ترین روزها :
سه شنبه
خلوت ترین روزها :
پنجشنبه

قیمت بلیط بندرعباس اصفهان چقدر است؟

۲۷۰٬۳۰۰ تومانء
۱۸۰٬۲۰۰ تومانء
۹۰٬۱۰۰ تومانء
02 07
04 07
06 07
08 07
10 07
12 07
14 07
16 07
18 07
20 07
22 07
30 07

قیمت بلیط قطار بندرعباس اصفهان بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

میانگین قیمت بلیط قطار بندرعباس اصفهان در هر ماه

۲۷۰٬۳۰۰ تومانء
۱۸۰٬۲۰۰ تومانء
۹۰٬۱۰۰ تومانء
بهمن1400
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار بندرعباس اصفهان

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closetickclosetickclosetickclose

بلیط قطار بندرعباس اصفهان گزینه مناسبی برای گردشگرانی است که از سفر با هواپیما هراس دارند. معمولا سفرهای ریلی توسط این سری از افراد بیشتر خریداری می شود. دراینجا لازم است نکات ضروری را برای خرید بلیط قطار نیاز است توضیح دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط باید بدانید، قیمت بلیط و مزایا و محدودیت های خرید و همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد. لذا دعوت می کنیم با ما در ادامه همراه باشید.

بلیط قطار بندرعباس به اصفهان

چرا خرید بلیط قطار بندرعباس اصفهان؟

اصفهان به عنوان از شهر های بزرگ و زیبای ایران و پایتخت فرهنگی جهان اسلام می باشد، وجود آثار تاریخی، سازمان های مهم، دانشگاه های معتبر و گنجینه های با ارزش تاریخی در این شهر باعث شده است تا افراد زیادی به دیدار از این شهر بروند. این شهر از بعد تاریخی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

ساعت حرکت قطار بندرعباس به اصفهان

به دلیل تردد بسیار زیاد مسافران در این خط ریلی، معمولا هر رزوه شرکت های ریلی به صورت متداوم، سرویس دهی خود را در این مسیر انجام می دهند. برای اطلاع از ساعت دقیق حرکت قطار های اصفهان از بندرعباس می توانید بعد از گزینش یک روز خاص در طول ماه از سایت رسپینا، ساعت حرکت از بندر و زمان رسیدن به اصفهان را برای تمام قطار ها مشاهده کنید.

حمل و نقل عمومی در اصفهان

شهر اصفهان از دسته شهرهای شلوغ ایران است که بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در آن دشوار خواهد شد. وسایل نقلیه در اصفهان می توانید از آنها استفاده کنید تاکسی، اتوبوس و مترو می باشد. استفاده از تاکسی نسبت به سایر وسایل نقلیه هزینه ی بیشتری دارد و گران ترین خواهد بود اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس و مترو استفاده کنید. برای پرداخت هزینه اتوبوس و مترو اصفهان می توانید از کارت های الکترونیکی که کاربرد پرداخت هزینه ها را دارد، بهره مند شوید.

ایستگاههای قطار بندرعباس به اصفهان

یکی از مسیر های ریلی بسیار مهم در کشور بین دو شهر بندرعباس و اصفهان واقع شده است. چه از نظر تفریحی و چه از نظر تجاری، این دو شهر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند. در این مسیر شهرهایی مانند: سیرجان - خاتون آباد - احمد آباد - بافق - یزد - میبد – سیستان دارای ایستگاه هستند.

قطار بندرعباس اصفهان

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار بندرعباس به اصفهان

جهت خرید بلیط این سفر از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو قطار بندرعباس اصفهان

برای اینکه خرید خود را آغاز کنید، در منوی قطار سایت رسپینا، نام بندر عباس و اصفهان را وارد کنید و درصورت نیاز به هتل ، گزینه ی آن در پایین فیلد جست و جو را پر کنید. حال تاریخ مورد نظرتان برای سفر را انتخاب کنید تا لیستی از انواع قطار های این مسیر برای شما نمایش داده شوند. از میان قطار های مختلف، مناسب ترین گزینه را انتخاب نموده و وارد مرحله ی بعد شوید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

گذشتن از گام اول شما را وارد بخش اطلاعات می کند. در این بخش تمامی فیلد هایی که از شما خواسته شده را به دقت و بدون هیچ گونه غلطی پر می کنید و در صورت تایید تمامی اطلاعات، ثبت را بزنید.

گام سوم: پرداخت هزینه 

شما در اخرین مرحله می بایست هزینه ی مورد نظر برای بلیط بندر اصفهان را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید. در صورت عدم وجود اشکال در پروسه ی پرداخت شما، بلیط این مسیر برای شما نمایش داده خواهد شد.

قیمت بلیط قطار بندرعباس به اصفهان

زمانی که می خواهیم در مورد قیمت بلیط ها صحبت کنیم همواره دو فاکتور اصلی بیشترین نقش را خواهند داشت. با توجه به این دو عامل که در ادامه برای شما بیان می کنیم، خواهید توانست بلیط های مورد نظرتان را متناسب با نیازتان خریدای نمایید.

زمان مسافرت مهم است

شما نمی توانید در عید سفر کنید و انتظار خرید بلیط ارزان را داشته باشید. هر بازه ی زمانی از سال به اقتضای شرایطی که دارد، تاثیر مستقیم روی قیمت بلیط ها و حتی هتل ها در اصفهان می گذارد. مثلا در زمانی که مردم رغبت چندانی برای سفر ندارند، می توانید با کمترین هزینه  ممکن بلیط بندر اصفهان را خریداری کنید.

نوع قطار

در میان شرکت های ریلی همواره رقابت تنگاتنگی وجود دارد . هر کدام با ارئه امکانات رفاهی بهتر سعی می کنند مشتریان بیشتری را جذب کنند و همین اختلاف امکانات در یک قطار ، تفاوت قیمت بلیط ها را ایجاد می کند. به طوریکه قیمت بلیط قطار فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

اقامت در اصفهان

از آنجایی که اصفهان یکی از مهم ترین شهرهای ایران است، در تمام طول سال گردشگران داخلی و خارجی بسیاری را به خود می بیند دارای هتل ها و اقامتگاه های بسیاری می باشد. تنوع هتل های این شهر، باعث شده تا گردشگران بر حسب علاقه شان انتخاب هتل را انجام دهند. برای رزرومحل اسکان در اصفهان می توانید از هتل هایی که در اینجا به شما معرفی می شود استفاده کنید و خوشبختانه این امر از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا  امکانپذیر خواهد بود. از پرطرفدارترین هتل های این شهر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

هتل پارسیان کوثر اصفهان ، هتل عباسی اصفهان ، هتل عطار اصفهان.

جهت هتل های اصفهان کلیک کنید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار بندرعباس اصفهان در رسپینا

بلیط ارزان اصفهان

یکی از مهم ترین خدمات رسپینا ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط  در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین 

یکی از بهترین خدمات پس از فروشی که در سامانه ی آنلاین رسپینا می توانید از ان بهره مند شوید ، امکان کنسل کردن خرید هایتان می باشد . نکته ی مهم در این زمینه ، انلاین بودن این خدمت می باشد که اگر ناگهان مسافرت لغو شود بتوانید در همان لحظه اقدام به کنسل کردن بلیط خود کنید .

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به مشکلاتی که همیشه در سامانه های خرید اینترنتی وجود دارد ، وجود تیم پاسخگویی به مشکلات از مهم ترین خدمات پس از فروش می باشد . تیم پشتیبانی رسپینا نیز با بهره گیری از کارشناسان حرفه ای در هر ساعتی از شبانه روز آماده ی خدمت رسانی و پاسخ به سوالات شما هستند .

کنسلی بلیط قطار اصفهان بندرعباس

ایستگاه راه آهن اصفهان

در اینجا لازم می دانیم که را آهن شهر نقش جهان را به شما معرفی کنیم: اصفهان به عنوان دومین شهر پرجمعیت ایران که تاریخی ماندگار و جذاب دارد دارای قدیمی ترین ایستگاه راه آهن می باشد، که این ایستگاه قطار قبل از انقلاب به بهره‌برداری رسیده است و هم اکنون به عنوان فعالترین ایستگاه راه آهن می باشد.  این ایستگاه در سال ۱۳۴۷ افتتاح شد و با طی کردن زمانی ۳۰ دقیقه ای از راه آهن می توانید به مرکز شهر برسید. در این ایستگاه تاکسی و اتوبوس نیز فعالیت دارند و تردد را می توانید از طریق آن ها انجام دهید. از جمله سفرهای ریلی بندرعباس اصفهان که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد:

بلیط قطار بندرعباس اصفهان فدک، قطار بندرعباس اصفهان زندگی، قطار بندرعباس اصفهان نور، قطار اصفهان یزد، قطار اصفهان مشهد.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

سفر از بندرعباس به اصفهان با هواپیما

رسپینا4 تمامی پروازهای داخلی منتهی به اصفهان را پوشش داده و می توانید با قیمت های واقعی بلیط را برای مسیر مورد نظر خریداری کنید. برای خرید اینترنتی بلیط لازم است وارد منوی خرید بلیط پروازاز کادر بالای صفحه شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید. این اطلاعات شامل مبدا، مقصد و تاریخ سفر می باشد. با کلیک بر روی دکمه جستجو لیست کاملی از تمام پروازهای موجود در این مسیر را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب هر یک از گزینه های ارائه شده می توانید خرید بلیط سفر هوایی به  اصفهان را انجام دهید.

سفر از بندرعباس به اصفهان با اتوبوس

در ابتدا وارد منوی اتویوس از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام بلیط هایی که از سامانه رسپینا خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

با  رسپینا روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر بندرعباس اصفهان

قطارهای بیشتر از بندرعباس

آیا به بلیط برگشت از بندرعباس به اصفهان نیاز دارید ؟ بلیط قطار اصفهان بندرعباس