بلیط قطار بندرعباس یزد

ارزانترین نرخ: شنبه

07/03 یکشنبه
۲۴۷ ت
07/04 دوشنبه
--
07/05 سه شنبه
--
07/06 چهارشنبه
--
07/07 پنجشنبه
--
07/08 جمعه
--
07/09 شنبه
--
07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
۱۳۶ ت
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
۱۳۶ ت
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
۱۳۶ ت
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
۱۳۶ ت
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار بندرعباس یزد

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
رجا رجا 4ستاره4تخته غزال کوپه 4 نفره
یکشنبه 1401/07/03 16:50
247,000 تومانء
رجا رجا 4ستاره4تخته غزال کوپه 4 نفره
سه شنبه 1401/07/05 16:50
247,000 تومانء
رجا رجا 4ستاره4تخته غزال کوپه 4 نفره
پنجشنبه 1401/07/07 16:50
247,000 تومانء

اطلاعات قطار بندرعباس به یزد

سفرهای روزانه :
2عدد
انواع قطارها :
کوپه 6 نفره,کوپه 4 نفره
مدت سفر :
11 ساعت
مسافت
659 کیلومتر
اولین حرکت از مبدأ بندرعباس :
ساعت 12:40
آخرین حرکت از مبدأ بندرعباس :
ساعت 16:50
شلوغ ترین روزها :
سه شنبه
خلوت ترین روزها :
پنجشنبه

قیمت بلیط بندرعباس یزد چقدر است؟

۲۴۷٬۰۰۰ تومانء
۱۶۴٬۶۶۷ تومانء
۸۲٬۳۳۴ تومانء
01 07
02 07
03 07
04 07
05 07
06 07
07 07
08 07
09 07
10 07
11 07
12 07
15 07
17 07
21 07

قیمت بلیط قطار بندرعباس یزد بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی یکشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعهشنبه
بلیط قطار بندرعباس یزد رجا رجا 2470000------

میانگین قیمت بلیط قطار بندرعباس یزد در هر ماه

۲۰۲٬۴۰۰ تومانء
۱۳۴٬۹۳۴ تومانء
۶۷٬۴۶۸ تومانء
بهمن1400
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار بندرعباس یزد

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
tickticktickticktickticktick

بلیط قطار بندرعباس یزد از جمله سفرهایی است که به دلیل برخی از مزایا و فوایدش بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد. این قبیل افراد معمولاهزینه کمتری را صرف می کنند و با قطار ایمن و کم هزینه سفر کنند.البته هستند کسانی که با در نظر گرفتن زمان سفر، هواپیما را انتخاب می کنند تا از اتلاف وقت جلوگیری کنند. در این مقاله ضروریات لازم جهت خرید بلیط را توضیح می دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط باید بدانید، قیمت بلیط بندرعباس یزد و مزایا و محدودیت های خرید بلیط، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

چرا خرید بلیط قطار بندرعباس یزد؟

شهر یزد که در تمام جهان به شهر بادگیرها مشهور می باشد و همیشه مملوی از گردشگر و توریست داخلی و خارجی است. در این شهر گنجینه های با ارزش و به یادگار مانده از تاریخ کشور ایران دیده می شود. دلیل حضور اغلب گردشگران در یزد وجود آثار تاریخی معروف و قدمت دار آن می باشد.همین امر سبب شده تعداد زیادی از مردم از اقصی نقاط ایران با تور به این شهر سفر کنند .

 بلیط قطار بندرعباس یزد

کارهایی که در یزد  باید انجام بدهیم

یزد شهر نوآوری های مبتکرانه و همچنین شاهکارهای باشکوه معماری است که شهرت جهانی دارد. هدف از خرید بلیط  یزد از بندرعباس با هر انگیزه ای صورت بگیرد، نیازمند اطلاعاتی راجع به شهر یزد می باشد. از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی یزد عبارتند از: آتشکده های زرتشتیان در یزد، بازار و حمام خان، عمارت بوستان ناجی، مقبره دوازده امام،  برج باروری قدیم شهر، برج خاموشان، نخل امیر چخماق، ساباط و بادگیر، مدرسه ضیاییه یا زندان اسکندر، آب انبار شش بادگیر یزد، باغ دولت آباد یزد، میدان امیر چخماق، مسجد جامع یزد، مسجد جامع یزدچک چک یزد، روستای فهرج یزد، کویر کاراکال، خانه آقازاده، کویر سیاه کوه، خانه صولت، خانه لاری ها، میدان امیر چخماق، باغ دولت آباد، آتشکده ورهرام، ساباط های یزد، بازار مسگرها، موزه آیینه و روشنایی یزد، برج خاموشان، آسیاب آبی اشکذر، بازار و حمام خان، روستای خرانق، مدرسه ضیاییه یا زندان اسکندر، مسجد جامع فهرج.

بهترین زمان برای سفر به یزد

خرید ارزان ترین بلیط قطار بندرعباس یزد از طریق سایت های گردشگری می توان انجام داد. سفر به یزد را در فصل بهار که مصادف با تعطیلات نوروز است بهترین سفر می باشد. در این بازه ی زمانی این شهر دارای زیبایی شگرفی می باشد و  فصل حضور گردشگران می باشد. خلوت ترین زمان برای یزد هم تابستان است که نرخ ها نیز ارزانتر هستند اما هوا بشدت گرم می باشد.

حمل و نقل عمومی در یزد

و بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد دشوار نخواهد بود، به دلیل اینکه فاصله مکان های تاریخی از یکدیگر کم است و به راحتی می توانید به آنها سر بزنید. در یزد می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس و مترو استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار بندرعباس به یزد

جهت خرید بلیط قطار بندرعباس یزد از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

1: جستجو قطار بندرعباس یزد

برای اینکه به ارزانترین بلیط این مسیر دسترسی داشته باشید می بایست وارد صفحه ی این قطار شوید تا نرخ ارزان بلیط ها در طول ماه را مشاهده کنید. حال می بایست از میان قطار های مختلفی که در این مسیر سرویس دهی دارند یکی را برای سفرتان رزرو نمایید.

2: ثبت مشخصات

کلیه اطلاعات مورد نیازی که با * در صفحه ی اطلاعات، مشخص شده است را به درستی و بدون هیچگونه مغایرتی وارد نمایید.

3: بررسی صحت اطلاعات

تمامی اطلاعاتی که وارد نموده اید را بررسی کنید و در صورت صحت تمامی مشخصات، به صفحه ی پرداخت هدایت می شوید. هزینه ی بلیط را به صورت آنلاین پرداخت کنید تا امکان دریافت ان برای شما میسر شود.

قطار بندرعباس به یزد

قیمت بلیط قطار بندرعباس یزد

در تعیین نرخ بلیط ها فاکتور های فراوانی نقش دارند و با شناخت این عوامل می توانید در هزینه های سفر خود صرفه جویی مناسبی انجام دهید. در ادامه به بررسی عوامل موثر بر قیمت بلیط این مسیر خواهیم پرداخت:

تاریخ سفر

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط نرخ آن نیز دچار تغییراتی می شود. در بازه های زمانی که تقاضا برای سفر زیاد می شود مانند عید نوروز و مناسبت های مذهبی هاص مانند محرم بلیط بندر به یزد  با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط نیز با رشد مواجه می شود. البته در این بازه های زمانی قیمت بلیط پرو و سایر خدمات گردشگری نیز با تغییر مواجه میشوند.

نوع قطار

کیفیت و تنوع قطار های خطوط ریلی کشور بسیار زیاد است و همین تفاوت ها باعث ایجاد اختلاف قیمت در بلیط ها می شود. به طوریکه قیمت بلیط قطارفدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای سالنی و 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان به شمار می روند.

اقامت در یزد

بعد از خرید بلیط، رزرو اقامتگاه می تواند از مهمترین گزینه های سفر است. با توجه به این که یزد شهربادگیرها می باشد، گردشگران زیادی را در دل خود دارد و همیشه پر از توریست و گردشگر است از این رو انتخاب هتل در این شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است و معمولا هتل و اقامتگاه در این شهر زیاد دیده می شود. خوشبختانه این امر از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا  امکانپذیر خواهد بود. 

جهت رزرو هتل در یزد  کلیک کنید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط  در رسپینا

بلیط ارزان یزد

شما می توانید با مراجعه به صفحه ی قطار بندرعباس یزد در داخل سایت رسپینا، قیمت بلیط های این مسیر تا یک ماه آینده مشاهده کنید. این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید ارزان ترین بلیط مسیر مورد نظر را یافته و اقدام به خرید آن نمایید.

استرداد آنلاین بلیط 

یکی از ویژگی های مثبت سامانه ی رسپینا امکان استرداد به صورت آنلاین می باشد. شما با استقاده از این قابلیت می توانید هر زمانی که از خرید خود منصرف شدید، با مطالعه قوانین استرداد در سریع ترین زمان ممکن اقدام به استرداد آنلاین نمایید.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار بندرعباس یزد ممکن است با مشکلاتی از قبیل عدم برگشت هزینه ی بلیط استرداد شده مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

بلیط ارزان قطار بندرعباس یزد

ایستگاه راه آهن یزد

احداث ایستگاه راه آهن یزد  در سال 1350 استارت خورد و بدلیل قرار گرفتن در منطقه معدنی کشور و نقش آن در جابه جایی و انتقال مواد معدنی اهمیت استراتژیکی دارد. 

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

خرید بلیط سفر هوایی بندرعباس یزد

رسپینا تمامی پروازهای داخلی منتهی به بندرعباس را پوشش داده و می توانید با قیمت های واقعی بلیط را برای مسیر مورد نظر خریداری کنید. برای خرید اینترنتی بلیط لازم است وارد منوی خرید بلیط پرواز از کادر بالای صفحه شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید. این اطلاعات شامل مبدا، مقصد و تاریخ سفر می باشد. با کلیک بر روی دکمه جستجو لیست کاملی از تمام پروازهای موجود در این مسیر را مشاهده خواهید کرد. 

جهت خرید بلیط هواپیما بندرعباس یزد کنید.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس بندرعباس یزد

برای خرید بلیط  بندرعباس یزد کافیست وارد منوی مربوط به  اتوبوس از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام بلیط های اتوبوس و هواپیما که از سامانه رسپینا خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

جهت  خرید بلیط اتوبوس بندرعباس یزد کلیک کنید.

با  رسپینا روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر بندرعباس یزد

قطارهای بیشتر از بندرعباس

آیا به بلیط برگشت از بندرعباس به یزد نیاز دارید ؟ بلیط قطار یزد بندرعباس