• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • بلیط قطار بندرعباس مشهد

expand_more
{{ctrl.notification}}

بلیط قطار بندرعباس مشهد

ارزانترین نرخ قطار معمولا در روز های شنبه است

بلیط قطار بندرعباس مشهد

پنجشنبه

05/27

بررسی

جمعه

05/28

450 ت

شنبه

05/29

332 ت

یکشنبه

05/30

450 ت

دوشنبه

05/31

بررسی

سه شنبه

06/01

بررسی

چهارشنبه

06/02

بررسی

پنجشنبه

06/03

بررسی

جمعه

06/04

بررسی

شنبه

06/05

بررسی

یکشنبه

06/06

بررسی

دوشنبه

06/07

بررسی

سه شنبه

06/08

بررسی

چهارشنبه

06/09

بررسی

پنجشنبه

06/10

بررسی

جمعه

06/11

بررسی

شنبه

06/12

بررسی

یکشنبه

06/13

بررسی

دوشنبه

06/14

بررسی

سه شنبه

06/15

بررسی

چهارشنبه

06/16

بررسی

پنجشنبه

06/17

بررسی

جمعه

06/18

بررسی

شنبه

06/19

بررسی

یکشنبه

06/20

بررسی

دوشنبه

06/21

بررسی

سه شنبه

06/22

بررسی

چهارشنبه

06/23

بررسی

پنجشنبه

06/24

بررسی

جمعه

06/25

بررسی

بروز رسانی : 27 مرداد ساعت 05:45

info پیش رزرو قطار در صورت باز شدن لیست قطار ها

اولین حرکت قطار بندرعباس مشهد

شرکت ریلی
قطار
نوع کوپه
زمان حرکت
مبلغ

بن ریل بن ریل

4 ستاره 4 تخته سروش

کوپه 4 نفره

پنجشنبه 1401/05/27

15:10

441,000 تومان

ریل سیر کوثر ریل سیر کوثر

4 ستاره 4 تخته غزال

کوپه 4 نفره

جمعه 1401/05/28

15:10

449,900 تومان

مهتاب مهتاب

3 ستاره 6 تخته پارسي

کوپه 6 نفره

شنبه 1401/05/29

15:10

332,100 تومان

ریل سیر کوثر ریل سیر کوثر

4 ستاره 4 تخته غزال

کوپه 4 نفره

یکشنبه 1401/05/30

15:10

449,900 تومان

بن ریل بن ریل

4 ستاره 4 تخته سروش

کوپه 4 نفره

دوشنبه 1401/05/31

15:10

441,000 تومان

ریل سیر کوثر ریل سیر کوثر

4 ستاره 4 تخته غزال

کوپه 4 نفره

سه شنبه 1401/06/01

15:10

449,900 تومان

اطلاعات حرکت قطار بندرعباس مشهد

تعداد سفر های روزانه:
1
انواع قطار های مسیر:
- کوپه 4 نفره - سالنی - کوپه 6 نفره
مدت زمان سفر:
22 ساعت
مسافت:
1399 کیلومتر
زمان اولین حرکت از بندرعباس مشهد:
ساعت 15:10
آخرین حرکت از مبدا بندرعباس :
ساعت 15:10
خلوت ترین روزها:
جمعه
شلوغ ترین روزها:
سه شنبه

کمترین قیمت بلیط قطار بندرعباس مشهد بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
بلیط قطار بندرعباس مشهد مهتاب
0 مهتاب جمعه

-

-

332,100

-

-

-

-

بلیط قطار بندرعباس مشهد ریل سیر کوثر
0 ریل سیر کوثر جمعه

-

449,900

-

449,900

-

-

-

برنامه حرکت قطار بندرعباس مشهد

پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه

شرکت های ریلی در مسیر بندرعباس مشهد

ریل سیر کوثر

ریل سیر کوثر

مهتاب

مهتاب

بن ریل

بن ریل

به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 4
تعداد رای ها : 4

بلیط قطار بندرعباس مشهد معمولا برای افرادی پیشنهاد می شود که بنا بر دلایلی نمی توانند به روش های دیگر سفر کنند.همچنین به دلیل فاصله ی زیاد بندر عباس تا مشهد قطار وسیله ای بسیار راحت برای مسافرت می باشد . در اینجا لازم است نکات ضروری را برای خرید بلیط قطار نیاز است توضیح دهیم که شامل مواردی هم چون قیمت بلیط، مزایا و محدودیت های رزرو قطار و همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد. برای کسب اطلاعات درباره این موارد با رسپینا همراه باشید .

قیمت بلیط قطار بندر عباس مشهد رسپینا

اطلاعات قطارهای مسیر بندرعباس به مشهد

توجه به نکات زیر قبل از رزرو بلیط، به شما در برنامه ریزی سفر کمک شایانی خواهد داشت:

ساعت حرکت بلیط قطار بندرعباس به مشهد امروز

به دلیل اهمیت بسیار زیادی که خط ریلی در مسیر بندرعباس به مشهد دارد، همواره قطار های زیادی در حال سرویس دهی در این مسیر می باشند. همین امر سبب شده تا جهت خرید بلیط قطار مشهد ، مسافران بتوانند ساعت های مختلفی را انتخاب کنند. اگر همین امروز قصد سفر به مشهد را دارید، از تقویم بالای صفحه ، تاریخ مورد نظر را انتخاب کنید تا لیستی از قطار ها با ساعت حرکت از ایستگاه بندرعباس برای شما نمایش داده شود.

ایستگاه های بین راهی

در مسیر ریلی بندر به مشهد که در حدود 21 ساعت مسافران خود را در قطار سپری می کنند، ایستگاه های متعددی وجود دارد که از اصلی ترین شهرهای این مسیر میتوان به: سیرجان، احمد اباد، طبس، تریت حیدریه و کاشمر اشاره نمود. این خط ریلی از جنوب ایران حرکت خود را آغاز می کند و پس از عبور از استان هایی چون شیراز و کرمان، به خراسان جنوبی و رضوی وارد می شود.

قطارهای پوشش دهنده مسیر

در حال حاضر، قطارهای 4 ستاره غزال در این مسیر فعالیت می کنند که در 3 کلاس عادی، ویژه و درجه یک تهویه دار بلیط آن قابل رزرو می باشد.

بهترین زمان برای سفر با قطار از بندرعباس به مشهد

خرید ارزان ترین بلیط قطار بندرعباس مشهد را از انواع سایت های گردشگری تهیه کنید. بهترین زمان سفر به مشهداوایل بهار که با تعطیلات نوروز همراه است و تا پایان فصل پاییز می باشد. شهر مشهد در این بازه ی زمانی از شرایط آب و هوایی عالی بر خوردار است. در این بازه زمانی رویدادهای مهم ورزشی و سیاسی و فرهنگی نیز انجام می شود. در مشهد شرایط آب و هوایی حاکم در فصل زمستان سرد و سوزناک و خشک است اما این فصل هم می تواند تا حدودی حضور گردشگران را با قیمت های هتلی ارزانتر و بلیط های کم هزینه تر همراه کند.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار بندرعباس به مشهد

جهت خرید بلیط این سفراز رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

جستجوی قطار بندرعباس مشهد

منوی قطار را انتخاب کنید و مبدا و مقصد مورد نظر را وارد نمایید. وقتی به صفحه ی بندر مشهد وارد شدید، نرخ بلیط ها تا یکماه آینده را می توانید مشاهده کنید و ارزانترین بازه ی زمانی را برایسفر انتخاب کنید. شکرت ریلی که می خواهید با قطارش سفر کنید را انتخاب کرده و وارد مرحله بعد شوید.

ثبت اطلاعات مسافر

در این بخش باید دقت کنید هیچ یک از فیلد های مربوط به اطلاعات شخصی خود را به اشتباه وارد نکنید، زیرا پس از ثبت اطلاعات دیگر قادر به ویرایش آن نخواهید بود و اگر بلیط را خریداری کنید باید آن را استرداد دهید.

بررسی صحت اطلاعات و دریافت بلیط

در صورت اینکه تمامی مشخصات را بررسی کردید و غلطی در آن نیافتید، وارد صفحه ی پرداخت آنلاین بلیط می شوید. پس از پرداخت وجه مورد نظر، بلیط برای شما نمایش داده خواهد شد.

قطار بندرعباس مشهد ایستگاه ها

قیمت بلیط سفر با قطار

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار بندرعباس به مشهد عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا در هر مسیر، نرخ بلیط نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی مشهد و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار مشهد با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطارفدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار بندرعباس مشهد در رسپینا

وب سایت رسمی رسپینا، به عنوان مرکز خدمات مسافرتی شرق کشور و هم چنین عاملیت مجاز کلیه شرکت های ریلی، با احترام به حقوق مسافر، مزایای زیر را ارائه می دهد:

بلیط ارزان مشهد

یکی از مهم ترین خدمات رسپینا ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین

پس از خرید بلیط از رسپینا می توانید در صورت بوجود امدن مشکلاتی برایتان اقدام به استرداد از پنل کاربری خود کنید . از قسمت قوانین سایت نیز می توانید تمام چیزی که مربوط به استرداد بلیط هست را مطالعه نمایید.

پشتیبانی 24 ساعته

از مهمترین خدماتی که هر سامانه ای می تواند به مشتریان خود ارائه بدهد امکان پشتیبانی می باشد . پشتیبانی 24 ساعته این کمک را به شما می کند که در طول شبانه روز هر موقع که به مشکلی برخوردید یا برایتان در هر قسمت از سایت سوالی پیش بیاید می توانید با کارشناسان رسپینا بگیرید تا جواب های خود را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

ایستگاه راه آهن مشهد

ایستگاه راه آهن مشهد دربخشی شمال شهر قرار گرفته و دو کیلومتری حرم امام رضا است. این ایستگاه راه مشتمل بردو بخش متفاوت است: ایستگاهی برای ورود و خروج مسافران و بخشی برای حمل و نقل و ب تخلیه بار و عملیات های باربری. در این ایستگاه بالغ بر ۱۲ میلیون نفر مسافر از شهر های مختلف جابجا می شود. از جمله سفرهای ریلی بندرعباس مشهد که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد:

قطار بندرعباس مشهد فدک، قطار بندرعباس مشهد زندگی، قطار بندرعباس مشهد نور، قطار مشهد یزد، قطار مشهد مشهد.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید برای سفر با اتوبوس یا هواپیما مسافرت کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

رعایت نکات بهداشتی در سفر با قطار از بندرعباس به مشهد

با توجه به شیوع ویروس کرونا، رعایت نکات بهداشتی در سفر به امری بسیار ضروری مبدل شده است . پس از توقف چند ماهه شرکت های ریلی و هتل ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به انجام فعالیت خود برگشتند. ایرلاین ها با ارائه دستکش و ماسک به مسافران همچنین رعایت فاصله گذاری اجتماعی انجام فرایند تب سنجی و ضد عفونی کردن کابین و هتل ها با ضد عفونی کامل اتاق ها به ارائه خدمات به مسافران می پردازند. با این وجود رعایت برخی نکات در هنگام سفر توسط مسافر الزامیست که به آن اشاره می کنیم:

برای حضور در راه آهن مواد ضد عفونی کننده، ماسک و دستکش اضافی به همراه داشته باشید.

فاصله گذاری اجتماعی را در از راه آهن رعایت کنید.

بعد از خروج از راه آهن در صورت استفاده از تاکسی حتما بعد از سوار شدن و پس از پیاده شدن دست های خود را ضد عفونی کنید.
حتی المقدور از پرداخت نقدی برای تاکسی پرهیز کرده و از پرداخت اینترنتی استفاده نمایید

امکانات قطار غزال بندرعباس مشهد

رزرومحل اسکان در مشهد

شلوغی شهر مقدس مشهد به دلیل معنویت این شهر است و در طول ایام سال گردشگران بسیار زیادی را به خود می بیند و دارای هتل ها و اقامتگاه های بسیاری است، که بیشتر آنها در جوار بارگاه مطهر و نزدیک به حرم احداث شده اند. تنوع هتل های این شهر، باعث شده تا گردشگران بر حسب علاقه شان رزرو یک هتل را انجام دهند. برای رزرو مکان اقامتی در مشهد می توانید از هتل هایی که در اینجا به شما معرفی می شود استفاده کنید و خوشبختانه این امر از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا امکانپذیر خواهد بود. از پرطرفدارترین هتل های این شهر می توان به موارد زیر اشاره نمود: هتل الماس 2 ، هتل مجلل درویشی ، هتل قصر طلایی ، هتل پردیسان ، هتل هما 1 ، هتل هما 2 ، هتل پارس، هتل سحاب، هتل آریانا

حمل و نقل عمومی در مشهد

شهر مشهد از دسته شهرهای شلوغ می باشد، که بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در آن آسان نخواهد بود. در مشهد می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس و مترو استفاده کنید. استفاده از تاکسی نسبت به سایر وسایل نقلیه گرانتر خواهد بود اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس و مترو استفاده کنید. برای پرداخت هزینه اتوبوس و مترو مشهد می توانید از کارت های الکترونیکی به نام من کارت استفاده کنید.

سفر از بندرعباس به مشهد با هواپیما

رسپینا تمامی پروازهای داخلی منتهی به بندرعباس را پوشش داده و می توانید با قیمت های واقعی بلیط را برای مسیر مورد نظر خریداری کنید. برای خرید اینترنتی بلیط لازم است وارد منوی خرید بلیط هواپیما از کادر بالای صفحه شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید. این اطلاعات شامل مبدا، مقصد و تاریخ سفر می باشد. با کلیک بر روی دکمه جستجو لیست کاملی از تمام پروازهای موجود در این مسیر را مشاهده خواهید کرد.

سفر از بندرعباس به مشهد با اتوبوس

برای خرید بلیط تنها کافیست وارد منوی اتوبوس از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام بلیط هایی که از سامانه رسپینا خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

آیا به بلیط برگشت از مشهد به بندرعباس نیاز دارید ؟

جستجو بلیط قطار

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول بلیط قطار بندرعباس مشهد

هزینه بلیط کودکان برای این سفر چقدر می باشد؟ expand_more

برای کودکان بین 2 تا 12 سال نیم بها و برای زیر 2 ساله ها 10 درصد هزینه بلیط دریافت می شود

تا چه زمانی امکان استرداد بلیط وجود دارد؟ expand_more

استرداد بلیط تنها تا 90 دقیقه قبل از حرکت قطار انجام می شود. بعد از اتمام این مدت، تنها با مراجعه ی حضوری به مراکز فروش بلیط قطار و ارائه ی کارت شناسایی و بلیط چاپ شده امکان استرداد وجود خواهد داشت.

قوانین سفر به تنهایی در قطار شامل چه بازه سنی می باشد ؟ expand_more

افراد زیر 17 سال نمی توانند به تنهایی با قطار سفر کنند و باید حتما بزرگتر همراه ان ها باشد

ایا در طول سفر وعده غذایی وجود دارد؟ expand_more

درصورتیکه هنگام خرید بلیط برروی شرایط تهیه بلیط،وعده غذایی ذکرشده باشد میتوانید از دریافت ان در طول مسیر بهره مند شوید در غیر اینصورت در بسیاری از قطارها امکان خرید غذا به صورت جداگانه در طی مسیر وجود دارد