• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • بلیط قطار مشهد کرمانشاه

expand_more
{{ctrl.notification}}

بلیط قطار مشهد کرمانشاه

ارزانترین نرخ قطار معمولا در روز های یکشنبه است

بلیط قطار مشهد کرمانشاه

پنجشنبه

04/09

بررسی

جمعه

04/10

بررسی

شنبه

04/11

275 ت

یکشنبه

04/12

بررسی

دوشنبه

04/13

بررسی

سه شنبه

04/14

بررسی

چهارشنبه

04/15

بررسی

پنجشنبه

04/16

بررسی

جمعه

04/17

بررسی

شنبه

04/18

بررسی

یکشنبه

04/19

بررسی

دوشنبه

04/20

بررسی

سه شنبه

04/21

بررسی

چهارشنبه

04/22

بررسی

پنجشنبه

04/23

بررسی

جمعه

04/24

بررسی

شنبه

04/25

بررسی

یکشنبه

04/26

بررسی

دوشنبه

04/27

بررسی

سه شنبه

04/28

بررسی

چهارشنبه

04/29

بررسی

پنجشنبه

04/30

بررسی

جمعه

04/31

بررسی

شنبه

05/01

بررسی

یکشنبه

05/02

بررسی

دوشنبه

05/03

بررسی

سه شنبه

05/04

بررسی

چهارشنبه

05/05

بررسی

پنجشنبه

05/06

بررسی

جمعه

05/07

بررسی

بروز رسانی : 9 تیر ساعت 20:53

اولین حرکت قطار مشهد کرمانشاه

شرکت ریلی
قطار
نوع کوپه
زمان حرکت
مبلغ

رجا رجا

4ستاره4تخته اميد

کوپه 4 نفره

پنجشنبه 1401/04/09

11:10

406,500 تومان

رجا رجا

3ستاره6تخته پارسي

کوپه 6 نفره

شنبه 1401/04/11

11:10

275,300 تومان

رجا رجا

3ستاره6تخته پارسي

کوپه 6 نفره

دوشنبه 1401/04/13

11:10

275,300 تومان

رجا رجا

3ستاره6تخته پارسي

کوپه 6 نفره

چهارشنبه 1401/04/15

11:10

275,300 تومان

اطلاعات حرکت قطار مشهد کرمانشاه

تعداد سفر های روزانه:
2
انواع قطار های مسیر:
- کوپه 6 نفره - کوپه 4 نفره
مدت زمان سفر:
21 ساعت
مسافت:
1377 کیلومتر
زمان اولین حرکت از مشهد کرمانشاه:
ساعت 11:10
آخرین حرکت از مبدا مشهد :
ساعت 11:10
خلوت ترین روزها:
جمعه
شلوغ ترین روزها:
شنبه

کمترین قیمت بلیط قطار مشهد کرمانشاه بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
بلیط قطار مشهد کرمانشاه رجا
0 رجا جمعه

-

-

275,300

-

-

-

-

برنامه حرکت قطار مشهد کرمانشاه

پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه

شرکت های ریلی در مسیر مشهد کرمانشاه

رجا

رجا

به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 0
تعداد رای ها : 0

 بلیط قطار مشهد کرمانشاه مانند تمام مسیرهایی که مبدا آنها از مشهد می باشد، تقاضای زیادی دارد و با توجه به محدود بودن تعداد قطارهای موجود در این مسیر، باید دقت کافی در خرید داشته باشید. مهم ترین نکات در خرید بلیط و اکاناتی که در قطارهای این مسیر در اختیارتان قرار میگیرد را در ادامه معرفی خواهیم کرد. با سایت خرید بلیط قطار رسپینا همراه باشید.

بلیط قطار مشهد کرمانشاه رسپینا

چرا خرید بلیط قطار مشهد کرمانشاه

شهر کرمانشاه مرکز استان مرزی کرمانشاه درغرب ایران قرار دارد و یکی از قدیمی ترین و توریستی ترین شهر های ایران به حساب می آید این شهر با برخورداری از آب و هوای بسیار مطلوب و همچنین جاذبه های تاریخی فراوانی که در خود جای داده است همه روزه پذیرای انبوهی از مسافران و گردشگران داخلی وخارجی است.

خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد به کرمانشاه

با کمی جستجو در سایت های مختلف کاملا متوجه خواهید شد که برای خرید بلیط قطار مشهد به شهر کرمانشاه با تعداد محدودی قطار مواجه خواهید شد و در برخی از روزها قطار برای این سفر وجود ندارد. در نتیجه ظرفیت قطارهای موجود در این مسیر بسیار سریع تکمیل میشود و باید سرعت عمل زیادی برای آن داشت. با خرید اینترنتی می توانید بدون در نظر گرفتن زمان و مکان، در هر ساعت از شبانه روز، حتی تعطیل سال براحتی نسبت به خرید بلیط اقدام نموده و با خیال آسوده سفر خوبی را داشته باشید.

خرید بلیط ارزان قطار مشهد به کرمانشاه

توجه به هزینه های سفر برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی داشته و اغلب به دنبال کاهش آنها با خرید بلیط ارزان هستیم. برای خرید بلیط قطار مشهد کرمانشاه با قیمت مناسب و ارزان در مرحله اول باید خرید اینترنتی را انتخاب کنید و سپس نرخ ها را در قطارها و روزهای مختلف با هم مقایسه نمایید. سعی کنید در روزهایی که تقاضا برای خرید بلیط به مناسب های مختلف زیاد می باشد، بلیط نخرید و برنامه سفر را در صورت امکان تغییر دهید. علاوه براین، قیمت بلیط هر یک از قطارها با توجه به امکانات و شرایط موجود در آنها با هم تفاوت داشته و در نتیجه شرایط ایده آلی برای خرید بلیط ارزان با کمی مقایسه برایتان فراهم خواهد شد.

ایستگاه های مسیر قطار مشهد کرمانشاه

برای پیمودن این مسیر طولانی با قطار باید از شهر های مختلفی عبور کنید. این خط ریلی از شرق شما را به غرب ایران می برد به همین جهت است که ایستگاه های این مسیر شامل تعداد زیادی از شهر ها می شوند. اصلی ترین ایستگاه های قطار در مسیر مشهد به کرمانشاه در شهر های: نیبشابور، سمنان، تهران، قم، اراک و ملایر وجود دارد. شهر های دیگری نیز مانند نقاب، ورامین و فیروزان نیز در مسیر این قطار قرار دارند.

 قطار مشهد کرمانشاه

خرید بلیط قطار مشهد کرمانشاه؛ قطار پارسی

یکی از بهترین و پرطرفدارترین گزینه ها برای خرید بلیط مسیر قطار مشهد کرمانشاه، قطار پارسی جوپار می باشد که شرایط ایده آلی را برای مسافران در طول سفر فراهم میکند. قطار 6 تخته ی پارسی یکی از قطارهای شرکت حمل و نقل ریلی جوپار هست که از سال 1381 به ناوگان ریلی ایران اضافه شده است. شرکت جوپار با خرید 22 دستگاه واگن 6 تخته ی پارسی در سال 1381 شروع به فعالیت کرد و با به مرور زمان و با توسعه ی ناوگان ریلی خود با خرید 84 واگن دیگر، توانست به عنوان بزرگترین شرکت حمل و نقل در مسیر تهران به مشهد، تهران به کرمان، بندرعباس به تهران، تهران به زاهدان و کرمان به مشهد معرفی گردد. لازم به ذکر است که این شرکت ریلی با عقد قرارداد مبنی بر خرید 45 دستگاه واگن مسافربری دیگر، ظرفیت خود را تا حد زیادی افزایش خواهد داد.

هر یک از واگن های قطار پارسی دارای 10 کوپه می باشند و هر کوپه 6 نفر ظرفیت دارد و در تمام واگن ها امکانات خاصی به مسافران ارائه می گردد که در ادامه معرفی خواهند شد. از جمله امکاناتی که با خرید بلیط پارسی برای سفر مشهد به کرمانشاه می توان به موارد زیر اشاره نمود.

* پذیرایی میان وعده رایگان

* فروش تنقلات

* فروش غذا در رستوران/کوپه/سالن

* سیستم تهویه مطبوع هوا

* توزیع نشریات در ایام غیر تعطیل

* سرویس خواب

* ویلچر

* سیستم صوتی در کوپه یا سالن

* توالت فرنگی

* یک بطری رایگان آب برای هر مسافر

* جعبه کمک های اولیه

* شیشه های دوجداره و بدنه ی دو لایه ای واگن ها

* پریز برق 220 ولت

قطار مشهد به کرمانشاه

خرید بلیط قطار مشهد کرمانشاه رسپینا

رسپینا به عنوان تنها عامل مجاز در فروش اینترنتی بلیط شرق کشور، با پوشش تمامی مسیرهای ریلی کشور یکی از بهترین گزینه ها برای خرید بلیط قطار از مشهد به کرمانشاه محسوب میشود. کافیست برای خرید بلیط وارد سایت رسپینا شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل و در نهایت روی دکمه جستجو کلیک کنید. از لیست پیشنهادی می توانید بهترین گزینه را انتخاب و خریداری کنید. با خرید بلیط از رسپینا می توانید استرداد آنلاین انجام داده و از تیم پشتیبانی24 ساعته بهره مند گردید.

سفر با پرواز مشهد کرمانشاه

رسپینا تمامی پروازهای داخلی منتهی به کرمانشاه را پوشش داده و می توانید با قیمت های واقعی بلیط را برای مسیر مورد نظر خریداری کنید. برای خرید اینترنتی لازم است وارد منوی خرید هواپیما از کادر بالای صفحه شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید. این اطلاعات شامل مبدا، مقصد و تاریخ سفر می باشد. با کلیک بر روی دکمه جستجو لیست کاملی از تمام پروازهای موجود در این مسیر را مشاهده خواهید کرد. 

جهت خرید بلیط هواپیما مشهد کرمانشاه کنید.

خرید اینترنتی اتوبوس از مشهد به کرمانشاه

برای خرید بلیط کافیست وارد منوی اتوبوس از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام بلیط هایی که از سامانه رسپینا خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

جهت  خرید بلیط اتوبوس مشهد کرمانشاه کلیک کنید.

آیا به بلیط برگشت از کرمانشاه به مشهد نیاز دارید ؟

جستجو بلیط قطار

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

بهترین زمان برای سفر ارزان به کرمانشاه چه زمانیست؟ expand_more

اگر قصد یک سفر مقرون به صرفه به کرمانشاه را دارید باید زمانی را برای سفر به آنجا انتخاب کنید که این شهر از نظر تعداد گردشگر به حداقل خود رسیده باشد. خلوت ترین فصل کرمانشاه زمستان است، زیرا که در اکثر روزهای این این فصل هوا برفی و سرد است.

آیا می توان در قطار کوپ ای را به صورت دربست رزرو کرد؟ expand_more

بله، مسافران میتوانند در صورت وجود کوپه ی خالی، آن کوپه را به صورت دربست رزرو کنند

آیا قیمت بلیط قطار برای کودکان متفاوت است؟ expand_more

هزینه ی بلیط قطار برای کودکان بین 2 تا 12 سال به صورت نیم بها محاسبه می گردد. برای نوزادان زیر 2 سال، تنها 10 درصد قیمت کل بلیط به عنوان بیمه ی عوارض باید پرداخت گردد.

درصورت خرید بلیط برای نوزادان میتوان از صندلی های قطار برای آنها استفاده کرد؟ expand_more

در صورت خرید بلیط قطار برای نوزادان، نمی توان از صندلی های قطار برای نوزاد استفاده نمود. مسافرانی که قصد دارند از صندلی های قطار برای نوزاد استفاده کنند، باید بلیط قطار نیم بها تهیه نمایند.

شرایط استرداد بلیط قطار به چگونه است؟ expand_more

استرداد بلیط تنها تا 90 دقیقه قبل از حرکت قطار انجام می شود. بعد از اتمام این مدت، تنها با مراجعه ی حضوری به مراکز فروش بلیط قطار و ارائه ی کارت شناسایی و بلیط چاپ شده امکان استرداد وجود خواهد داشت. بعد از حرکت قطار امکان استرداد بلیط وجود نخواهد داشت. بعد از تکمیل فرآیند استرداد و دریافت پیامک، جریمه ی کنسلی طبق درخواست مسافر به حساب بانکی که بلیط خریداری شده است برگشت داده خواهد شد. بلیط استرداد شده مجدد قابل خریداری نمی باشد