{{ctrl.notification}}

بلیط قطار مشهد کرمان

ارزانترین نرخ قطار معمولا در روز های است

بلیط قطار مشهد کرمان

جمعه

01/11

بررسی

شنبه

01/12

بررسی

یکشنبه

01/13

بررسی

دوشنبه

01/14

بررسی

سه شنبه

01/15

بررسی

چهارشنبه

01/16

بررسی

پنجشنبه

01/17

326 ت

جمعه

01/18

بررسی

شنبه

01/19

بررسی

یکشنبه

01/20

بررسی

دوشنبه

01/21

بررسی

سه شنبه

01/22

بررسی

چهارشنبه

01/23

بررسی

پنجشنبه

01/24

بررسی

جمعه

01/25

326 ت

شنبه

01/26

بررسی

یکشنبه

01/27

بررسی

دوشنبه

01/28

بررسی

سه شنبه

01/29

بررسی

چهارشنبه

01/30

بررسی

پنجشنبه

01/31

بررسی

جمعه

02/01

بررسی

شنبه

02/02

بررسی

یکشنبه

02/03

بررسی

دوشنبه

02/04

بررسی

سه شنبه

02/05

بررسی

چهارشنبه

02/06

بررسی

پنجشنبه

02/07

بررسی

جمعه

02/08

بررسی

شنبه

02/09

بررسی

بروز رسانی : 11 فروردین ساعت 09:55

info پیش رزرو قطار در صورت باز شدن لیست قطار ها

اولین حرکت قطار مشهد کرمان

شرکت ریلی
قطار
نوع کوپه
زمان حرکت
مبلغ

اطلاعات حرکت قطار مشهد کرمان

تعداد سفر های روزانه:
3
انواع قطار های مسیر:
- کوپه 6 نفره - کوپه 4 نفره
مدت زمان سفر:
16 ساعت
مسافت:
913 کیلومتر
زمان اولین حرکت از مشهد کرمان:
ساعت 14:45
آخرین حرکت از مبدا مشهد :
ساعت 14:45
خلوت ترین روزها:
سه شنبه
شلوغ ترین روزها:
جمعه

کمترین قیمت بلیط قطار مشهد کرمان بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
بلیط قطار مشهد کرمان بن ریل
0 بن ریل شنبه

-

-

-

-

-

-

325,800

برنامه حرکت قطار مشهد کرمان

جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه

شرکت های ریلی در مسیر مشهد کرمان

بن ریل

بن ریل

به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 5
تعداد رای ها : 1

بلیط قطار مشهد کرمان برای تردد با قطارهای کویر حداقل سه روز در هفته در دسترس می باشد. با توجه به اهمیت بسیار زیاد مبدا و مقصد این سفر و همچنین بالا بودن نرخ پرواز ، تقاضا برای خرید این بلیط قطار آن بسیار زیاد می باشد. در نتیجه باید در زمان مناسب و با شیوه ای درست نسبت به خرید اقدام کنید. به همین منظور در ادامه به راهنمایی نکات مهم در تعین قیمت بلیط را ارائه خواهیم داد. با رسپینا همراه باشید.

بلیط قطار مشهد کرمان

چرا خرید بلیط قطار مشهد به کرمان؟

کرمان یکی از 5 شهر تاریخی ایران می باشد که در دل کویر مرکزی کشورمان قرار گرفته است. این شهر علیرغم رشد و توسعه زیادی که داشته است، هنوز بافت قدیمی و تاریخی زیبا و منحصر به فردی داشته و بازدید از آن می تواند بهانه ای برای این سفر به شمار رود.سفری که قطعا خاطره انگیز واگر با رزرو بلیط شهر کرمان همراه شود لذت بخش تر نیز می شود .

بهترین زمان برای خرید بلیط مشهد به کرمان

برای اینکه بتوانید زیباترین چهره کرمان را مشاهده کنید، بهتر است تعطیلات نوروز و ماه های ابتدایی بهار و پاییز را انتخاب کنید. تابستان های این منطقه بسیار گرم بوده و زمستان های نسبتا خنکی دارد.

حمل و نقل عمومی در کرمان

کرمان شهر بزرگیست، اما سیستم حمل و نقل آن تنها شامل تاکسی و اتوبوس می باشد و هنوز مترو در این شهر وجود ندارد. البته تاکسی های آنلاین نیز در چند سال اخیر در مناطق مختلف شهر در دسترس می باشند.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار مشهد کرمان

جهت خرید بلیط از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

جستجو قطار مشهد کرمان

در سایت رسپینا، منوی قطار را بزنید و در قسمت جست و وجوی ان نام مشهد و کرمان و سپس تاریخ مسافرت را مشخص نمایید. از میان قطار هایی که برای شما نمایش داده می شوند، با بررسی امکانات و قیمت هر کدام، یکی را انتخاب نمایید.

اطلاعات را وارد کنید

در این بخش چند فیلد مختلف را باید به قدت پر کنید. توجه داشته باشید اگر در هنگام وارد کردن مشخصات فردی خود دچار اشتباه شوید، در هنگام سوار شدن به قطار با مشکل رو به رو خواهید شد.

دریافت بلیط

پس از ثبت اطلاعات به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد. از طریق کارت های بانکی می توانید وجه مربوط به بلیط را پرداخت کنید تا بعد از آن امکان دریافت بلیط مشهد کرمان برای شما فراهم شود.

راهنمای رزرو تلفنی بلیط

از دیگر روش های تهیه بلیط از رسپینا خرید بلیط به صورت تلفنی است. برای این روش کافی است تا با شماره های شرکت در پایین صفحه تماس حاصل فرمائید و پس از ارتباط برقرار کردن با کارشناسان بخش پشتیبانی شرکت و انتخاب بلیط؛ شماره حساب شرکت رسپینا برای شما ارسال می شود تا وجه بلیط را واریز نمائید. بعد از واریز وجه و ارائه اطلاعات واریز لینک دانلود بلیط برای شما پیامک می شود و یا در پیام رسان های مختلف ارسال می گردد.

ساعت حرکت قطار مشهد کرمان

برای مطلع شدن از زمان حرکت قطار های مسیر مشهد کرمان بعد از انتخاب روز سفرتان، می توانید با مشاهده لیست کامل قطار های این مسیر و اطلاع پیدا کردن از ساعت خروج از ایستگاه شهر مشهد و ورود به شهر کرمان، با توجه به بهترین تایم برای سفر، قطار مورد نظر را رزرو نمایید.

ایستگاه های قطار مشهد کرمان

شما در مسیر ریلی مشهد کرمان با قطار از شهر های مختلفی عبور خواهید نمود و این قطار در ایستگاه هایی چون کاشمر، تربت حیدریه،طبس، بهاباد، مبارکه، زرند توقف خواهد داشت.

ایستگاه های مسیر قطار مشهد کرمان

نرخ بلیط مشهد کرمان چطور محسابه می شود؟

شاید اگر با نحوه ی تعیین نرخ بلیط ها بیشتر آشنا باشید، بتوانید در هنگام خرید های خود با اگاهی بیشتر هزینه های خود را مدیریت کنید.به همین منظور در ادامه دو فاکتور مهم و تاثیر گذار بر قیمت گذاری را معرفی خواهیم کرد. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط مشهد به کرمان عبارتند از:

زمان سفر مهم است

شاید نرخ بلیط های قطار مانند پرواز دارای نوسانات زیادی نباشد و سایت های فروش آنلاین روکشی خاصی برای بلیط ها نداشته باشند ولی رجا در نزدیکی عید، معمولا قیمت مسیر های مختلف را کمی افزایش می دهد. ولی این اتفاق در اوایل زمستان که حجم مسافرت ها کمتر می باشد به ندرت دیده می شود.

نوع قطار

در مسیر سفر از مشهد به کرمان قطار های مختلفی ارائه ی سرویس می دهند. هر کدام از این شرکت بنا بر کیفیت و نوع خدماتی که به شما عرضه کنند، نرخی متفاوتی برای بلیط ها در نظر می گیرند، به طوریکه قیمت بلیط قطار نور بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای اتوبوسی گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان به شمار می روند.

اقامت در کرمان

از آنجا که کرمان از توریستی ترین نقاط کشورمان می باشد، در نتیجه هتل های آن خیلی زود تکمیل ظرفیت می شوند. به همین خاطر است که قبل از سفر باید بتوانید نسبت به اقامت اقدام نمایید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد کرمان در رسپینا

خرید بلیط از رسپینا شامل مزایای ویژه ای خواهد بود که در ادامه به آن پرداخته ایم:

بلیط ارزان کرمان

رسپینا برای شما شرایطی را فراهم آورده است که می توانید در صفحه ی بلیط مشهد کرمان لیستی کامل از قیمت ها را تا یک ماه بعد مشاهده کنید . همین امر موجب این می شود که بتوانید بلیط این مسیر را به ارزان ترین شکل ممکن خریداری کنید .

سرویس خبرم کن

یکی از جذاب ترین قسمت های سامانه ی رسپینا استفاده از سرویس خبرم کن می باشد . شما روی مسیر مورد نظر خود ، خبرم کن را فعال می کنید تا در صورت ارزان شدن بلیط در کسری از زمان به شما اطلاع رسانی شود .

استرداد آنلاین

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار مشهد کرمان از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. بلیط هایی که شما از طریق رسپینا خریداری می نمایید را می توانید از قسمت کاربری خود در سایت کنسل کنید . نکته ی مهم در این زمینه این است که حتما قبل از استرداد قوانین آن را مطالعه و سپس اقدام به این مهم کنید.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار مشهد کرمان ممکن است با مشکلاتی از قبیل ابهام در مورد نوع استرداد بلیط یا اشکال در پرداخت وجه مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

رزرو کوپه دربست به صورت انلاین

اگر قصد سفر با خانواده را دارید و مایل هستید کوپه خود را به صورت دربست رزرو کنید؛ رسپینا این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به صورت انلاین کوپه دربست خود را انتخاب نمائید. برای این منظور کافی است تا از بالای همین صفحه و پیش از رزرو و خرید بلیط گزینه " کوپه دربست" را انتخاب نمائید.

رزرو کوپه ویژه بانوان

از دیگر مزیت های خرید اینترنتی بلیط از رسپینا می توان به رزرو کوپه مخصوص بانوان اشاره کرد اگر شما خانم هستید و قرار است تنهایی این مسیر را طی کنید کافی است از بالای همین صفحه در بخش (نوع مسافر) گزینه "مخصوص بانوان" را انتخاب نمائید تا کوپه ویژه بانوان برایتان رزرو شود.

ایستگاه راه آهن کرمان

ایستگاه راه آهن کرمان فعالیت خود را از سال 1356 آغاز نمود و در حال حاضر شامل 17 ایستگاه می باشد. این ایستگاه در دی ماه 1398 به ایستگاه شهید سلیمانی تغییر نام پیدا کرد.

از جمله سفرهای ریلی مشهد کرمان که در این ایستگاه انجام میشود می توان به قطار مشهد کرمان کویر اشاره نمود.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

آدرس ایستگاه راه آهن کرمان

سفر از مشهد به کرمان با هواپیما

رسپینا تمامی پروازهای داخلی منتهی به کرمان را پوشش داده و می توانید با قیمت های واقعی بلیط را برای مسیر مورد نظر خریداری کنید. برای خرید اینترنتی بلیط لازم است وارد منوی خرید بلیط پرواز از کادر بالای صفحه شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید. این اطلاعات شامل مبدا، مقصد و تاریخ سفر می باشد. با کلیک بر روی دکمه جستجو لیست کاملی از تمام پروازهای موجود در این مسیر را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب هر یک از گزینه های ارائه شده می توانید خرید بلیط را انجام دهید.

سفر از مشهد به کرمان با اتوبوس

ابتدا وارد منوی اتوبوس از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام بلیط هایی که از سامانه رسپینا خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

با رسپینا روی زمین نمی مانید...

آیا به بلیط برگشت از کرمان به مشهد نیاز دارید ؟

بلیط قطار کرمان مشهد

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول بلیط قطار مشهد کرمان

خرید بلیط برای کودک 2تا 12 سال چگونه است؟ expand_more

خرید بلیط برای کودک تنها وجود ندارد . کودک حتما باید همراه با یک بزرگسال باشد

شرایط حمل باربرای سفر با قطار مشهد کرمان چیست؟ expand_more

توجه داشته باشید که آنچه با خودتان به داخل قطار می برید می بایست مزاحم دیگر افراد نشود. از همین رو نباید از ابعاد ۷۵ سانتی متر و وزن ۳۰ کیلو گرم تجاوز کند، مسافر می ‌تواند همراه بار مجاز یک بسته ‌ی کوچک خوراکی یا میوه و سبزی همراه داشته باشد.

اگرحرکت قطار لغو شود تا چه زمانی میتوان خسارت بلیط مشهد کرمان را دریافت کرد؟ expand_more

لغو برنامه حركت قطار ، وجه كامل بليت، تا يك‌ماه پس از تاريخ حركت در كليه‌ي مراكز فروش به مسافر پرداخت مي‌شود يا مي‌تواند با اولويت، بليت براي قطارهاي بعدي تهيه شود

برای کودک پسر تا چندسال میتوان در کوپه خواهران رزرو کرد؟ expand_more

براي افراد ذكور بالاي 6 سال ،‌در كوپه خواهران بليت صادر نمي شود و درصورت استفاده، بليت استرداد مي گردد