{{ctrl.notification}}

بلیط قطار مشهد یزد

ارزانترین نرخ قطار معمولا در روز های است

بلیط قطار مشهد یزد

جمعه

01/11

بررسی

شنبه

01/12

بررسی

یکشنبه

01/13

بررسی

دوشنبه

01/14

بررسی

سه شنبه

01/15

بررسی

چهارشنبه

01/16

بررسی

پنجشنبه

01/17

334 ت

جمعه

01/18

بررسی

شنبه

01/19

بررسی

یکشنبه

01/20

بررسی

دوشنبه

01/21

بررسی

سه شنبه

01/22

367 ت

چهارشنبه

01/23

بررسی

پنجشنبه

01/24

بررسی

جمعه

01/25

بررسی

شنبه

01/26

بررسی

یکشنبه

01/27

بررسی

دوشنبه

01/28

بررسی

سه شنبه

01/29

334 ت

چهارشنبه

01/30

بررسی

پنجشنبه

01/31

بررسی

جمعه

02/01

بررسی

شنبه

02/02

بررسی

یکشنبه

02/03

بررسی

دوشنبه

02/04

بررسی

سه شنبه

02/05

بررسی

چهارشنبه

02/06

بررسی

پنجشنبه

02/07

بررسی

جمعه

02/08

بررسی

شنبه

02/09

بررسی

بروز رسانی : 11 فروردین ساعت 05:09

info پیش رزرو قطار در صورت باز شدن لیست قطار ها

اولین حرکت قطار مشهد یزد

شرکت ریلی
قطار
نوع کوپه
زمان حرکت
مبلغ

اطلاعات حرکت قطار مشهد یزد

تعداد سفر های روزانه:
1
انواع قطار های مسیر:
- کوپه 4 نفره
مدت زمان سفر:
14 ساعت
مسافت:
916 کیلومتر
زمان اولین حرکت از مشهد یزد:
ساعت 18:40
آخرین حرکت از مبدا مشهد :
ساعت 18:40
خلوت ترین روزها:
پنجشنبه
شلوغ ترین روزها:
یکشنبه

کمترین قیمت بلیط قطار مشهد یزد بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
بلیط قطار مشهد یزد رجا
0 رجا شنبه

-

-

-

-

-

-

334,500

برنامه حرکت قطار مشهد یزد

جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه

شرکت های ریلی در مسیر مشهد یزد

رجا

رجا

به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 3
تعداد رای ها : 1

بلیط قطار مشهد یزد در چند سال اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است، در نتیجه لازم است تا نکاتی را برای این سفر و نحوه ی خرید بلیط مدنظر داشته باشید.البته در این مسیر می توانید سفر با هواپیما نیز تردد کنید ولی همواره به دلیل قیمت مناسب قطار، گزینه پردرخواست خرید بلیط رسپینا بوده است. برای خرید بلیط قطار باید دقت داشته باشید که در این مسیر هر روز قطار وجود ندارد و به همین خاطر ظرفیت قطارها به سرعت تکمیل می گردد به همین خاطر چند نکته را برای داشتن سفر ارزان و راحت معرفی خواهیم کرد.

بلیط قطار مشهد یزد

خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد به یزد

همان طور که اشاره کردیم، برای خرید بلیط مشهد یزد هر روز قطار وجود ندارد و به همین خاطر ظرفیت آنها به سرعت تکمیل شده و باید سرعت عمل بالایی در خرید داشت. بدون شک نمی توان انتظار داشت که تا باز شدن آژانس های مسافرتی معطل شد و با مراجعه حضوری نسبت به خرید بلیط اقدام کرد. با خرید اینترنتی بلیط می توان در هر لحظه و هر مکان و زمان و بدون از دست دادن زمان، خرید بلیط را انجام داد و با خیال آسوده سفر را شروع کرد.

البته برای خرید اینترنتی بلیط به شهر یزد نیز دو راه پیش رو خواهید داشت؛ خرید از طریق سایت و خرید با اپلیکیشن های تلفن همراه. افراد حرفه ای در این شرایط خرید با اپلیکیشن را ترجیح می دهند.

فاصله زمانی مشهد تا یزد با قطار

در سفر با با قطار از مشهد به یزد شما در حدود 14 ساعت در مسیر خواهید بود. البته برای اینکه به طور دقیق از زمان سفر خود مطلع شوید، می توانید بعد از انتخاب روز مورد نظر برای مسافرت از سایت رسپینا، ساعت حرکت از شهر مشهد و ساعت ورود قطار به ایستگاه یزد را مشاهده نمایید. محسابه این زمان نیز به شما امار دقیق زمان سفر را خواهد داد.

ایستگاه های قطار مشهد به یزد

در مسیر مشهد به یزد توقف های اصلی این قطار در چند شهر ترانزیتی خواهد بود. به دلیل اهمیت بسیار زیاد این خط ریلی از نظر تجاری در شهر هایی چون تربت حیدریه، طبس و بافق که از نظر جاده ای نیز بسیار با اهمیت هستند، ایستگاه قطار وجود دارد.

قیمت بلیط قطار مشهد یزد

تفاوتی ندارد که قصد سفر به کدام شهر یا کشور را داشته باشید، در هر صورت توجه به هزینه ها یکی از مهم ترین کارهایی می باشد که باید در نظر داشته باشید. به همین خاطر لازم است فاکتورهای موثر در تعیین قیمت اتوبوس و قطار و غیره را بدانید و بر همین اساس انتخاب بهتری داشته باشید. به عنوان مثال در تعیین قیمت بلیطفاکتورهایی از قبیل موارد زیر به شدت تاثیر گذار هستند:

روز خرید بلیط یزد

در برخی از روزهای سال تقاضا برای خرید بلیط مشهد یزد بسیار زیاد می باشد؛ به عنوان مثال در تعطیلات نوروز که آب و هوای یزد بسیار عالی می باشد و همچنین بعد از مناسبت های مذهبی مانند ولادت و شهادت امام رضا ع که اغلب بلیط برگشت را خریداری میکنند. در این روزها قیمت بلیط به شدت افزایش پیدا میکند.

نوع قطارهای مشهد به یزد

همیشه بخاطر داشته باشید که تعداد ستاره های قطار و نوع امکانات و شرایط موجود در آنها همگی بر قیمت بلیط تاثیر می گذارند. قطارهای کوپه ای 4 تخته نسبت به شش تخته ها قیمت بیشتری داشته و همچنین قطارهای اتوبوسی ارزان تر از کوپه های هستند. با کمی مقایسه نرخ ها در روزها و ساعات مختلف میتوانید این فاکتورها را بررسی کنید و در نهایت ارزان ترین بلیط مسیرمشهد یزد را خریداری کنید.

خرید ارزان بلیط قطار مشهد یزد

با توجه به تعداد محدود قطارهای موجود در مسیر مشهد به یزد، بهترین راه برای خرید بلیط ارزان مقایسه ی نرخ ها در ساعات مختلف می باشد. اگر می توانید کمی برنامه سفر را تغییر دهید، با جستجوی نرخ ها در چند روز آینده و انتخاب بهترین گزینه می توان شانس را در داشتن سفر ارزان افزایش داد.

بهترین زمان سفر به یزد

در انتخاب بهترین زمان خرید بلیط قطار مشهد یزد دو حالت را باید در نظر بگیرید: به دنبال سفر ارزان هستید یا شرایط آب و هوایی و ایده آل مقصد برایتان اهمیت زیادی دارد؟

اگر در گروه اول قرار دارید، باید بدانید که شرایط آب و هوایی گرم تابستان باعث میشود تا تقاضا برای خرید بلیط یزد کمتر باشد، در نتیجه نرخ ها تا حد زیادی کاهش پیدا میکند.

برای گروه دوم که شرایط آب و هوایی یزد را ملاک تعیین زمان سفر در نظر میگیرند، بهار و پاییز می تواند بهترین زمان خرید بلیط مشهد یزد باشد. تماشای جاذبه های بی نظیر یزد در آب و هوای خنک و عالی میتواند لذت سفر را صد چندان کند.

قطار غزال

یکی از بهترین و پرطرفدارترین قطارهای موجود برایسفر از مشهد به یزد با قطار، قطار غزال می باشد. البته این قطار دو حالت ساده و ویژه دارد که در نوع ویژه ی آن پذیرایی انجام میشود. مهمان داران قطار بنیاد همواره در تلاش اند تا مسافران در طول مسیر احساس راحتی کنند. در قطار های غزال مهمانداران خدمات شایسته ای را با گشاده رویی به مسافران ارائه می دهند. خدماتی نظیر پذیرایی با چای،آب معدنی، بسته های پذیرایی و در صورت خرید غذای همراه بلیط، پذیرایی با صبحانه، نهار و شام از جمله مهمان نوازی های پرسنل قطارغزال بنیاد است.

این قطار علاوه بر امکانات مشترک قطارهای غزال که قبلاً ذکر شد به موارد زیر مجهز می باشد:

* مانیتور

*قابلیت پخش موسیقی در قطارهای کوپه‌ای

* هدفون

* روزنامه

* کتاب

* ویلچر

* ماکروفر جهت گرم کردن غذا

* سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در هر واگن

قطار مشهد به یزد

نکات مهم در خرید بلیط قطار مشهد یزد

یکی از مهم ترین مواردی که برای خرید بلیط باید به آن دقت داشت، امکان استرداد آنلاین آن تنها تا 90 دقیقه قبل از حرکت می باشد. بعد از این مدت تنها با مراجعه ی حضوری به آژانس ها و دفاتر فروش بلیط امکان پذیر می باشد.

در حین خرید بلیط به صحت اطلاعات وارد شده توجه داشته باشید. متاسفانه در اکثر مواقع این مساله جدی گرفته نمی شود و مسافر مجبور به پرداخت جریمه خواهد شد.

به میزان بار مجاز با خرید بلیط دقت داشته باشید. هر یک از قطارها میزان بار مشخصی را به عنوان بار مجاز معرفی می کنند و بیشتر از این مقدار را باید به بخش بار تحویل دهید.

سرویس خبرم کن

شاید هر سایت فروش محصولی اگر یک سرویس این چنینی داشته باشد دیگر لازم نبود ساعت ها بدنبال بهترین قیمت برای یک جنس در انواع سامانه ها باشیم . خبرم کن این گونه عمل می کند که زمان فعال سازی آن روی هر مسیری می توانید میزانی که می خواهید قیمت بلیط کاهش یابد را مشخص نمایید تا زمانی که به حد مد نظرتان رسید به شما اطلاع رسانی شود .

با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

بلیط قطار مشهد به یزد رسپینا

خرید بلیط مشهد یزد با اپلیکیشن رسپینا

با توجه به اینکه دسترسی به اینترنت از طریق تلفن همراه بسیار راحت شده است، در نتیجه اکثر کارهای روزمره از طریق اپلیکیشن های انجام میشود. به همین خاطر رسپینا در دو نسخه اندروید و ios اپلیکیشن خود را ارائه داده است. با اپلیکیشن رسپینا می توانید در هر مکان و زمان و در کمترین زمان نسبت به خرید اینترنتی بلیط و سایر مسیرهای داخلی و خارجی اقدام کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار مشهد یزد

جهت خرید بلیط مشهد یزد از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

جستجو قطار مشهد یزد

برای یافتن ارزانترین قطار این مسیر وارد صفحه ی مشهد یزد از منوی قطار سایت رسپینا شوید و با بررسی روز های ماه، ارزانترین نرخ بلیط را بیابید. حال در روز مورد نظر برای سفرتان از میان شرکت های ریلی متفاوت یک قطار را انتخاب کنید و وارد مرحله ی بعدی شوید.

اطلاعات مسافر را ثبت کنید

وارد صفحه ی مشخصات که شدید، اطلاعات مورد نظرتان از قبیل کد ملیو شماره همراه را به درستی وارد کنید. در وارد کردن اطلاعات حتما توجه داشته باشید که اشتباهی در آن وجود نداشته باشد چون پس از ثبت، دیگر امکان ویرایش وجود نخواهد داشت.

دریافت بلیط قطار مشهد یزد

پس از عبور از مرحله ی ثبت اطلاعات، هزینه ی بلیط را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید تا بتوانید بلیط مشهد یزد را مشاهده و چاپ نمایید. اطلاعات مربوط به بلیط به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

راهنمای سفر به یزد

هر یک از شهرهای کشورمان بخاطر داشتن ویژگی خاص دارای شهرت زیادی می باشد؛ خطه شمال ایران بخاطر داشتن جنگل های سرسبز و آب و هوای بی نظیر و جنوب بخاطر جزایر آرام و دل انگیز. بخش مرکزی کشورمان با وجود داشتن شهرهایی مانند یزد که جاذبه های تاریخی بی نظیرش در تمام دنیا شهرت دارند، کاملا شناخته شده هستند. در ادامه راهنمای سفر به یزد را ارائه خواهیم داد تا از زیبایی های این شهر لذت بیشتری ببرید

بازارهای یزد

نمیشود به شهری مانند یزد سفر کرد و دقایقی را در بازارها و مراکز خرید آن سپری نکرد. قدم زدن در بازارهای این شهر نه تنها فرصتی عالی برای خرید سوغات و صنایع دستی یزد را فراهم میکند، بلکه مرور معماری و هنر ایرانی نیز برایتان میسر میشود. از معروف ترین بازارهای سنتی و مراکز خرید لوکس یزد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بازار قیصریه، بازار دروازه مهریز، بازار زرگری، بازار حاجی قنبر، مرکز خرید الماس، مرکز خرید ستاره، پاساژ کویتی ها، مجتمع و مرکز خرید ستاره

اقامت در یزد

با توجه به مدت زمان حضورتان در شهر یزد، باید بتوانید با رزرو یک هتل محل مناسبی را برای اقامت چند روزه انتخاب کنید. خوشبختانه تنوع در رزرو هتل های یزد بسیار زیاد بوده و تبدیل کردن خانه های تاریخی به هتل باعث لذت بیشتر حضور در این شهر شده اند.

آیا به بلیط برگشت از یزد به مشهد نیاز دارید ؟

بلیط قطار یزد مشهد

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول بلیط قطار مشهد یزد

هزینه صدور بلیت برای کودکان چقدر است ؟ expand_more

برای افراد 2تا 12 سال با 50درصد تخفیف محاسبه میشود

دربست کردن کوپه هنگام خرید اینترنتی چگونه است؟ expand_more

باید موقع خرید آنلاین بلیط قطار، گزینه کوپه دربست را انتخاب کنید و تعداد مسافران و بزرگسال و کودک بودن آن‌ها را مشخص کنید.هنگام دربست کردن کوپه، هزینه صندلی‌های خالی با کسر هزینه خدمات ایستگاهی و پذیرایی به صورت خودکار برای شما محاسبه می‌شود و شما فقط بهای صندلی را می‌پردازید.

ایا پرنده هم میشود داخل کوپه برد؟ expand_more

از جمله وسایلی که مسافر می تواند در حمل بار در قطار همراه خود در کوپه داشته باشد، وسایلی نظیر کیف دستی و ساک های کوچک که محتوی لوازم شخصی می شود، صندلی چرخ بیمار، کالسکه بچه، قفس کوچک پرندگانی که جثه کوچکی دارند. توجه داشته باشید قفس ابعادش بیشتر از ۴۰ سانتی متر نباشد.

ایا نام مسافر یا تاریخ سفربعد از رزرو نهایی قابل ویرایش است؟ expand_more

خیر بلیت حتما باید استرداد شود و دوباره رزرو گردد