بلیط قطار میانه تاکستان

ارزانترین نرخ: شنبه

07/02 شنبه
--
07/03 یکشنبه
--
07/04 دوشنبه
--
07/05 سه شنبه
--
07/06 چهارشنبه
۵۶ ت
07/07 پنجشنبه
--
07/08 جمعه
--
07/09 شنبه
--
07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار میانه تاکستان

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
ریل ترابر سبا ریل ترابر سبا 4 ستاره اتوبوسي نگين سالنی
چهارشنبه 1401/07/06 05:50
55,600 تومانء

اطلاعات قطار میانه به تاکستان

سفرهای روزانه :
2عدد
انواع قطارها :
سالنی
مدت سفر :
مسافت
اولین حرکت از مبدأ میانه :
ساعت 05:50
آخرین حرکت از مبدأ میانه :
ساعت 15:30
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط میانه تاکستان چقدر است؟

۵۵٬۶۰۰ تومانء
۳۷٬۰۶۷ تومانء
۱۸٬۵۳۴ تومانء
06 07

قیمت بلیط قطار میانه تاکستان بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی شنبهیکشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعه
بلیط قطار میانه تاکستان ریل ترابر سبا ریل ترابر سبا ----556000--

میانگین قیمت بلیط قطار میانه تاکستان در هر ماه

۵۵٬۶۰۰ تومانء
۳۷٬۰۶۷ تومانء
۱۸٬۵۳۴ تومانء
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401

برنامه حرکت قطار میانه تاکستان

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closeclosecloseclosetickcloseclose

بلیط قطار میانه تاکستان برای آن دسته از افراد مناسب است که سفر زمینی یا سفر با اتومبیل شخصی در جاده را به دلیل پایین بودن امنیتش انتخاب نمی کنند و از خرید بلیط هواپیما استفاده می کنند، از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار باید بدانید، قیمت بلیط قطار میانه تاکستان و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

بلیط قطار میانه تاکستان - رسپینا 24

چرا خرید بلیط قطار میانه تاکستان؟

خرید بلیط قطار میانه تاکستان که یکی از شهرها در شمال غربی استان قزوین می باشد امن ترین روش برای سفر است. در زمان قدیم نام این شهر سیاده یا سیادهن بوده هم اکنون از مناطق پر جمعیت تات نشین در ایران محسوب می شود. شهرستان تاکستان ازجمله شهرهایی است که تاریخی بوده بیش از 300 اثر تاریخی این شهرستان به چشم می خورد. این شهر زادگاه بهترین میوه تابستانی یعنی انگور می باشد و تاکستان به انگور آن شهرت یافته بطوریکه این میوه به کشور های دیگرصادر می شود.

کارهایی که در تاکستان با خرید بلیط قطار میانه تاکستان باید انجام بدهیم.

با خرید بلیط قطار میانه تاکستان خوشه های انگور در ذهن می نشینند، سفر به شهر انگور و ورق زدن تاریخچه این شهر لذت بیکران دارد. فاصله شهر تاکستان تا مرکز استان قزوین 35 کیلومتر می باشدو  از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را به شما معرفی می کنیم:

مکان های دیدنی تاکستان عبارتند از: قلعهٔ پیر بخش مرکزی تاکستان،  قلعهٔ دختر در روستای آبکلو میل، کاخ شاهی، گرمابهٔ بوستانک، حمام و مسجد شاه عباسی، گرمابه مهدی‌آباد، گرمابه حسین‌آباد، گرمابه شنستق، امام زاده‌های: کمال، زرلان، عبدالله، فضل‌الله، خندو، هفت صندوق، ولی، صالح، سلیمان، تپه‌های اک و بسیاری از چشمه های آب گرم مانند چشمه‌ آبگرم‌ آوج‌ و باغ های زیبای انگور که دیدن آنها لذت بخش است.

بهترین زمان برای سفر به تاکستان با خرید بلیط قطار میانه تاکستان

خرید ارزان ترین بلیط قطار میانه تاکستان باعث می شود تا به شهر تاریخی در استان قزوین سفر کنیم. شهری با آب و هوای گرم و خشک که دمای هوا در شب پایین است و در طول روز گرم می شود. فصل مناسب سفر به این شهر بیشتر بهار و تابستان می باشد.

 خرید بلیط قطار میانه تاکستان و حمل و نقل عمومی در تاکستان

خرید بلیط قطار میانه تاکستان و سفر به این شهر که  در باختر استان قزوين است  از طریق قطار امکانپذیر است و اما برای رفت و آمد در سطح شهر آن حتما به  سیستم حمل و نقل عمومی نیاز دارد. در تاکستان می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

ایستگاه راه آهن تاکستان

راه آهن تاکستان درامتداد راه آهن میانه  احداث شده و از جمله سفرهای ریلی تاکستان که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار تاکستان  میانه، قطار تاکستان مشهد ، قطار تاکستان بم ، قطار تاکستان تاکستان.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا24 یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

بلیط قطار میانه تاکستان - رسپینا 24

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار میانه تاکستان

جهت خرید بلیط قطار میانه تاکستان از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار میانه تاکستان

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید ارزان بلیط قطار میانه تاکستان، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای میانه تاکستان در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

بلیط قطار میانه تاکستان - رسپینا 24

قیمت بلیط قطار میانه تاکستان

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار میانه تاکستان عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

همانطور که می دانید تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط در خرید بلیط هواپیما نیز اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی تاکستان و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار تاکستان با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

ناوگان ریلی ایرانی دارای امکانات و شرایط متفاوتی در نوع قطارها می باشند و  بلیط های آنها نرخ گذاری بر اساس این تفاوت ها  رزرو می شود. به عنوان مثال قیمت بلیط قطار میانه تاکستان فدک بخاطر امکانات بسیار عالی بیشترین قیمت را دارد و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در تاکستان

بعد از خرید بلیط قطار میانه تاکستان اقامت و اسکان نیز مهمترین فاکتور برای سفری راحت می باشد. معمولا در هر شهری هتل و اقامتگاه برای اسکان و اقامت وجود دارد این امر از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا 24 امکانپذیر است. از هتل های مشهور تاکستان به موارد زیر می توان اشاره نمود: هتل جهانگردی تاکستان، هتل بغدادی تاکستان، هتل خورشید تاکستان.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا

بلیط ارزان تاکستان

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا24 ، ارائه ارزان بلیط قطار میانه تاکستان و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار میانه تاکستان در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار میانه تاکستان از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار میانه تاکستان ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند. استفاده از" اپلیکیشن رسپینا "نیز دارای شرایط و امکانات زیر می باشد.

با خرید ارزان بلیط قطار میانه تاکستان از رسپینا روی زمین نمی مانید..

شرکت های ریلی در مسیر میانه تاکستان

قطارهای بیشتر از میانه

آیا به بلیط برگشت از میانه به تاکستان نیاز دارید ؟ بلیط قطار تاکستان میانه

از تاکستان با قطار به سفر خود ادامه دهید