• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • بلیط قطار تاکستان تهران

expand_more
{{ctrl.notification}}

بلیط قطار تاکستان تهران

ارزانترین نرخ قطار معمولا در روز های شنبه است

بلیط قطار تاکستان تهران

پنجشنبه

05/27

50 ت

جمعه

05/28

بررسی

شنبه

05/29

38 ت

یکشنبه

05/30

38 ت

دوشنبه

05/31

38 ت

سه شنبه

06/01

بررسی

چهارشنبه

06/02

بررسی

پنجشنبه

06/03

بررسی

جمعه

06/04

بررسی

شنبه

06/05

بررسی

یکشنبه

06/06

بررسی

دوشنبه

06/07

بررسی

سه شنبه

06/08

بررسی

چهارشنبه

06/09

بررسی

پنجشنبه

06/10

38 ت

جمعه

06/11

بررسی

شنبه

06/12

بررسی

یکشنبه

06/13

بررسی

دوشنبه

06/14

بررسی

سه شنبه

06/15

بررسی

چهارشنبه

06/16

بررسی

پنجشنبه

06/17

بررسی

جمعه

06/18

بررسی

شنبه

06/19

بررسی

یکشنبه

06/20

بررسی

دوشنبه

06/21

بررسی

سه شنبه

06/22

بررسی

چهارشنبه

06/23

بررسی

پنجشنبه

06/24

بررسی

جمعه

06/25

بررسی

بروز رسانی : 27 مرداد ساعت 05:47

info پیش رزرو قطار در صورت باز شدن لیست قطار ها

اولین حرکت قطار تاکستان تهران

شرکت ریلی
قطار
نوع کوپه
زمان حرکت
مبلغ

رجا رجا

پرديس

سالنی

پنجشنبه 1401/05/27

16:26

50,400 تومان

ریل ترابر سبا ریل ترابر سبا

4 ستاره اتوبوسي نگين

سالنی

شنبه 1401/05/29

09:08

37,700 تومان

ریل ترابر سبا ریل ترابر سبا

4 ستاره اتوبوسي نگين

سالنی

یکشنبه 1401/05/30

09:08

37,700 تومان

ریل ترابر سبا ریل ترابر سبا

4 ستاره اتوبوسي نگين

سالنی

دوشنبه 1401/05/31

09:08

37,700 تومان

اطلاعات حرکت قطار تاکستان تهران

تعداد سفر های روزانه:
3
انواع قطار های مسیر:
- سالنی
مدت زمان سفر:
2 ساعت
مسافت:
183 کیلومتر
زمان اولین حرکت از تاکستان تهران:
ساعت 09:08
آخرین حرکت از مبدا تاکستان :
ساعت 18:45
خلوت ترین روزها:
پنجشنبه
شلوغ ترین روزها:
سه شنبه

کمترین قیمت بلیط قطار تاکستان تهران بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
بلیط قطار تاکستان تهران ریل ترابر سبا
0 ریل ترابر سبا جمعه

-

-

37,700

37,700

37,700

-

-

بلیط قطار تاکستان تهران رجا
0 رجا جمعه

50,400

-

50,400

50,400

50,400

-

-

برنامه حرکت قطار تاکستان تهران

پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه

شرکت های ریلی در مسیر تاکستان تهران

ریل ترابر سبا

ریل ترابر سبا

رجا

رجا

به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 0
تعداد رای ها : 0

خرید بلیط قطار تاکستان تهران یاد آور سفری ارزان به پایتخت ایران است. سفر با قطار که در ایران قدمت آن به بیش از 90 سال می رسد یکی از پرمخاطب ترین گزینه ها برای سفر در کشور ما محسوب می شود. قبل از گسترش اینترنت و به وجود آمدن امکان خرید اینترنتی بلیط قطار، تهیه این بلیط ها مشکلات فراوانی اعم از مراجعه حضوری صرف وقت زیاد و یا ایستادن در صف های طویل خرید بلیط را به وجود می آورد که خوشبختانه امروزه با وجود سایت های مرجعی مانند رسپینا24 این این روند به ساده ترین شکل ممکن به صورت کاملا آنلاین قابل انجام است.

بلیط قطار تاکستان تهران - رسپینا24

خرید بلیط قطار تاکستان تهران و بازدید از جاذبه های گردشگری این شهر

با خرید بلیط قطار تاکستان تهران شما به دومین کلانشهر خاور میانه و بیست و چهارمین شهر بزرگ دنیا سفر میکنید. تهران قدمت تاریخی زیادی دارد اما شکوه آن بعد از به قدرت رسیدن قاجاریان و انتخاب این شهر به عنوان پایتخت ایران متجلی شد. این شهر دارای جاذبه های گردشگری فراوانیست که در این مطلب به آنها اشاره خواهیم کرد.

مکان های دیدنی تهران عبارتند از: برج میلاد، برج ازادی، کاخ گلستان، موزه ی آبگینه و سفالینه، پل طبیعت، شمس العماره، موزه سینما، کاخ نیاوران، باغ موزه هنر ایرانی، باغ پرندگان، عمارت مسعودیه، موزه جواهرات ملی، باغ گیاه شناسی، بازار تهران، موزه دکتر حسابی

نکات مهم در خرید بلیط قطار تاکستان تهران

قبل از خرید بلیط قطار تاکستان تهران باید بدانید که چند عامل تاثیر فراوانی بر رو قیمت بلیط و کیفیت سفرتان دارد . که با در نظر گرفتن آنها و رعایت چند نکته شما می توانید سفر ارزان تر و با کیفیت تری را تجربه کنید . این موارد به شرح زیر هستند:

قیمت بلیط قطار تاکستان تهران

برای خرید ارزان بلیط قطار تاکستان تهران لازم است چند نکته مورد توجه قرار گیرد تا با رعایت این نکات در نهایت بتوانید این بلیط را با بهترین قیمت خریداری نماییید. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار تاکستان تهران عبارتند از:

تاریخ و بازه ی زمانی خرید بلیط قطار تاکستان تهران

بازه زمانی یکی از عواملی است که تاثیر بسزایی بر قیمت خرید بلیط قطار و همچنین خرید بلیط اتوبوس و هواپیما دارد . باید توجه داشت که در زمانهایی مانند ایام تعطیلات به خصوص نوروز یا ایام برگزاری رویداد های مهم فرهنگی، ورزشی و ... در طبس، تقاضا برای خرید بلیط بیشتر شده و در نتیجه نرخ بلیط قطار نیز در این ایام افزایش خوهد داشت. پیشنهاد میکنیم در صورت امکان سفر خود را به زمان های که تقاضا برای خرید بلیط قطار تاکستان تهران کمتر است موکول کرده تا بتوانید بلیطی با قیمت ارزان تر خریداری کنید.

نوع قطار

امکانات و درجه قطار ها عامل دیگر تفاوت قیمت بین آنهاست مثلا قطارهایی با امکانات بیشتر مانند قطار های درجه یک کوپ ای چهار نفره گران تر از قطار های 6 تخته با درجه های پایین تر و یا قطار های سالنی هستند . بنابر این پیشنهاد می شود با مقایسه کامل امکانات قطار بهترین گزینه از نظر قیمت و کیفیت را انتخاب کنید.

استرداد بلیط قطار تاکستان تهران

بهتربن راه برای جلوگیری از ضرر بیشتر در مواقعی که سفرتان به طبس را کنسل میکنید استفاده از استرداد بلیط قطار تاکستان تهران است. شما می توانید با استفاده از این امکان پس از لغو سفر خود بخشی از هزینه ی بلیط را بازگردانید اما استرداد بلیط طبق قوانین و مقررات تایین شده حالت های مختلفی دارد به این ترتیب که در صورت استرداد بلیط تا ساعت 12 روز قبل از حرکت 90 درصد هزینه ی بلیط از ساعات 12 روز قبل تا 3 ساعت قبل از حرکت 70 درصد هزینه ی بلیط و از 3 ساعت قبل از حرکت تا لحظه ی حرکت 50 درصد از بهای بلیط به مسافر بازگردادنده خواهد شد. توجه داشته باشد که بعد از حرکت قطار استرداد بلیط امکان پذیر نمی باشد.

خدمات خرید اینترنتی خرید بلیط قطار تاکستان تهران از رسپینا24

با خرید بلیط قطار تاکستان تهران از رسپینا24 از خدمات متنوعی برخوردار شوید. رسپینا24 که یکی از معتبر ترین سایت ها در خصوص خرید بلیط، رزرو هتل و خرید تور است خدمات بسیاری را برای سهولت در خرید این موارد به مسافران خود ارائه میدهد. برخی از مزیت های خرید بلیط قطار تاکستان تهران از رسپینا24 به شرح زیر است:

خرید ارزان بلیط قطار

رسپینا24 با ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب، امکان مقایسه بین نرخ ها و قطار های موجود را نیز فراهم کرده است تا مسافران با جستجو سریع میان این نرخ ها و قطار ها بهترین بلیط قطار تاکستان تهران از نظر قیمت و کیفیت را به راحتی و با ارزان ترین قیمت انتخاب کرده و سفری لذت بخش را تجربه کنند.

استرداد آنلاین بلیط قطار

استرداد بلیط قطار تاکستان تهران به صورت کاملا اینترنتی از دیگر خدمات ارزنده ی رسپینا24 است که سختی انجام این فرایند را به ساده ترین شکل ممکن تبدیل کرده است. شما مسافران عزیز می توانید برای تمام بلیط ها خریداری شده و همچنین هتل های رزرو شده خود از سایت رسپینا24 بدون صرف وقت و به راحتی اقدام به استرداد آنلاین کرده و طبق قوانین موجود درصدی از هزینه ی خرید خود را بازگردانید.

پشتیبانی 24 ساعته

درصورت بروز هرگونه مشکل اعم از قطعی اینترنت یا جریان برق در هنگام خرید و یا بروز مشکل در استرداد آن کارشناسان رسپینا24 به صورت 24 ساعته در هر روز از هفته حتی ایام تعطیل آماده ی پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات پیش آمده شما در خصوص خرید اینترنتی بلیط قطار تاکستان تهران هستند.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار تاکستان تهران

در سایت رسپینا24 تنها با با چند کلیلک ساده می توانید اقدام به خرید بلیط قطار تاکستان تهران کنید:

گام اول: جستجو ارزانترین بلیط قطار تاکستان تهران

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید ارزان بلیط قطار تاکستان تهران ، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای زاهدان به طبس در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط قطار تاکستان تهران تکمیل خواهد شد.

خرید ارزان بلیط قطار تاکستان تهران با اپلیکیشن رسپینا24

مسافران عزیزی که قصد خرید بلیط قطار تاکستان تهران از رسپینا24 را دارند علاوه بر خرید از سایت میتوانند با استفاده از اپلیکیشن رسپینا24 تمامی خدمات ارائه شده در سایت مانند خرید بلیط ها، رزرو هتل، خرید تور و فرایند استرداد را به صورت موبایلی و کاملا آنلاین انجام دهند

با خرید ارزان بلیط قطار تاکستان تهران از رسپینا24 روی زمین نمی مانید..

بلیط قطار تاکستان تهران، خرید بلیط قطار تاکستان تهران، خرید ارزان بلیط قطار تاکستان تهران، قیمت بلیط قطار تاکستان تهران

لینک های بیشتر از تاکستان

بلیط قطار تاکستان زنجان

آیا به بلیط برگشت از تهران به تاکستان نیاز دارید ؟

جستجو بلیط قطار

نیاز به راهنمایی دارید؟