• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • بلیط قطار میانه تهران

expand_more
{{ctrl.notification}}

بلیط قطار میانه تهران

ارزانترین نرخ قطار معمولا در روز های دوشنبه است

بلیط قطار میانه تهران

پنجشنبه

05/27

93 ت

جمعه

05/28

93 ت

شنبه

05/29

79 ت

یکشنبه

05/30

65 ت

دوشنبه

05/31

79 ت

سه شنبه

06/01

79 ت

چهارشنبه

06/02

65 ت

پنجشنبه

06/03

65 ت

جمعه

06/04

بررسی

شنبه

06/05

بررسی

یکشنبه

06/06

بررسی

دوشنبه

06/07

بررسی

سه شنبه

06/08

بررسی

چهارشنبه

06/09

بررسی

پنجشنبه

06/10

بررسی

جمعه

06/11

بررسی

شنبه

06/12

بررسی

یکشنبه

06/13

بررسی

دوشنبه

06/14

بررسی

سه شنبه

06/15

بررسی

چهارشنبه

06/16

بررسی

پنجشنبه

06/17

بررسی

جمعه

06/18

بررسی

شنبه

06/19

بررسی

یکشنبه

06/20

بررسی

دوشنبه

06/21

بررسی

سه شنبه

06/22

بررسی

چهارشنبه

06/23

بررسی

پنجشنبه

06/24

بررسی

جمعه

06/25

بررسی

بروز رسانی : 27 مرداد ساعت 06:50

info پیش رزرو قطار در صورت باز شدن لیست قطار ها

اولین حرکت قطار میانه تهران

شرکت ریلی
قطار
نوع کوپه
زمان حرکت
مبلغ

ریل ترابر سبا ریل ترابر سبا

4 ستاره اتوبوسي نگين

سالنی

پنجشنبه 1401/05/27

05:50

92,700 تومان

ریل ترابر سبا ریل ترابر سبا

4 ستاره اتوبوسي نگين

سالنی

جمعه 1401/05/28

05:50

92,700 تومان

ریل ترابر سبا ریل ترابر سبا

4 ستاره اتوبوسي نگين

سالنی

شنبه 1401/05/29

05:50

92,700 تومان

رجا رجا

3 ستاره 4تخته طوس

کوپه 4 نفره

یکشنبه 1401/05/30

02:48

115,900 تومان

رجا رجا

3 ستاره 4تخته طوس

کوپه 4 نفره

دوشنبه 1401/05/31

02:48

115,900 تومان

رجا رجا

3 ستاره 4تخته طوس

کوپه 4 نفره

سه شنبه 1401/06/01

02:48

115,900 تومان

رجا رجا

3 ستاره 4تخته طوس

کوپه 4 نفره

چهارشنبه 1401/06/02

02:48

115,900 تومان

اطلاعات حرکت قطار میانه تهران

تعداد سفر های روزانه:
7
انواع قطار های مسیر:
- کوپه 4 نفره - سالنی - کوپه 6 نفره
مدت زمان سفر:
6 ساعت
مسافت:
456 کیلومتر
زمان اولین حرکت از میانه تهران:
ساعت 02:48
آخرین حرکت از مبدا میانه :
ساعت 22:37
خلوت ترین روزها:
جمعه
شلوغ ترین روزها:
سه شنبه

کمترین قیمت بلیط قطار میانه تهران بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی

پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
بلیط قطار میانه تهران رجا
0 رجا جمعه

-

-

-

65,400

115,900

115,900

65,400

بلیط قطار میانه تهران ریل ترابر سبا
0 ریل ترابر سبا جمعه

92,700

92,700

79,300

79,300

79,300

79,300

79,300

بلیط قطار میانه تهران رعد
0 رعد جمعه

-

-

-

-

-

-

99,300

برنامه حرکت قطار میانه تهران

پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه

شرکت های ریلی در مسیر میانه تهران

رجا

رجا

ریل ترابر سبا

ریل ترابر سبا

رعد

رعد

به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 5
تعداد رای ها : 1

بلیط قطار میانه تهران را درگذشته مسافران به صورت حضوری برای خرید به دفتر آژانس ها مراجعه می کردند و حتی برای خرید بلیط هایی مانند که از مسیر های پرتردد به حساب می آید صف های طولانی تشکیل می شد و حتی برخی از افراد نمی توانستند بلیط قطار تهیه کنند. اما امروزه همه با دسترسی به اینترنت و بدون صرف وقت زیاد می توانند به صورت آنلاین برای خرید بلیط اقدام کنند، اما پیش از انجام خرید هر نوع بلیط نیاز است نکاتی را راجع به چگونگی انجام خرید و استرداد بلیط در نظر گرفته و همچنین اطلاعات کاملی را راجع به مقصد مورد نظر کسب کرد . برای کسب اطلاعات کامل در مورد نحوه ی خرید بلیط با رسپینا همراه باشید .

بلیط قطار میانه تهران

چرا خرید بلیط قطار میانه تهران ؟

تهران بزرگ ترین شهر ایران است و به عنوان پایتخت کشور همه روزه میزبان مسافرانی است که از سراسر کشور با دلایل مختلفی مانند کار، تحصیل، تفریح، خرید و .. به این شهر بزرگ سفر میکنند. تهران باداشتن نزدیک به 9 میلیون جمعیت کانون اقتصاد کشور و بزرگ ترین شهر ایران نیز هست وجود بزرگ ترین مراکز آموزشی و ادارات مرکزی مختلف و همچنین بزرگ ترین مراکز خرید مزید بر علت شده است که مسافران زیادی با خرید تور خود را به تهران برسانند.

اطلاعات بلیط قطار میانه تهران

مبدا: ایستگاه راه آهن میانه، البته لازم به ذکر است که ایستگاه میانه خود ایستگاهی بین راهی است و مبدا این سفر از ایستگاه راه آهن شهر تبریز می باشد.

مقصد: ایستگاه راه آهن تهران.

مسافت زمینی و مدت زمان سفر: مسافت زمینی میان این دو شهر حدودا 496 کیلومتر می باشد که با قطار در حدودا 7 ساعت طی می شود.

ایستگاه های بین راهی: میانه، زنجان، خرم دره، تاکستان، قزوین، کرج، تهران.

قطار های پوشش دهنده: از شرکت های ریلی ارائه دهنده این بلیط می توان به شرکت ریلی رجا، رعد و ریل ترابر سبا اشاره کرد که قطار های آن به شرح زیر است:

شرکت ریلی رجا: 6 تخته زاگرس، 4 تخته طوس، 4 تخته سبز رجا

شرکت ریل ترابرسبا: اتوبوسی نگین

نکات مهم در خرید بلیط

لازم است قبل از خرید بلیط به نکات مهمی که تاثیر بسزای در کیفیت و قیمت بلیط در سفر با قطار می گذارند توجه داشته باشید تا با رعایت این نکات سفری ارزان و بی دغدغه ای را تجربه کنید این موارد عبارت اند از:

قیمت بلیط

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار میانه تهران عبارتند از:

تاریخ و بازه ی زمانی خرید

همانطور که می دانید تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط در هر مسیر، نرخ بلیط نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی تهران و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط این مسیر با تقاضای بسیار زیادی مواجه می شود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی دارای امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری می شود. به طوریکه قطار هایی با امکانات بیشتر گران تر و قطار های 6 تخته با امکانات معمولی مقرون به صرفه تر هستند. برای خرید بلیط قطار میانه تهران شما می توانید تجربه ی سفر با قطار اتوبوسي نگين شرکت سبا که یکی از قطار های 4 ستاره ی سالنی 4 نفره این شرکت است را داشته باشید . همچنین قطار 3 ستاره کوپهای 4 نفره ی خليج فارس رجا و قطار 2 ستاره 6 تخته سهند از دیگر انتخاب هایی است که میتوانید برای برای سفر ریلی به تهران داشته باشید.

استرداد بلیط

بعد از خرید بلیط ممکن است به دلایل مختلف از سفر منصرف شوید. در این شرایط می توانید بلیط خود را کنسل و یا استرداد کنید و بعد از کسر مبلغی به عنوان جریمه استرداد، مابقی به حسابتان برگشت داده می شود. اما استرداد بلیط طبق قوانین موجود به این صورت امکان پذیر می باشد که اگر مسافر تا ساعت 12 روز قبل از حرکت، تصمیم به استرداد بلیط بگیرد 90 در صد بهای بلیط به ایشان باز گردانده خواهد شد و اگر از ساعت 12 تا 3 ساعت قبل از حرکت اقدام به استرداد بلیط خود کند 70 درصد و از 3 ساعت مانده به حرکت تا لحظه ی حرکت 50 درصد از بهای بلیط به او بازگردادنده خواهد شد لازم به ذکر است که بعد از حرکت قطار استرداد بلیط امکان پذیر نمی باشد.

بلیط ارزان میانه تهران

خدمات خرید اینترنتی خرید بلیط از رسپینا

شرکت رسپینا به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات خرید انلاین سفر در کشور خدمات متنوع و فراوانی را در اختیار مسافران خود قرار میدهد. برخی از مزیت های خرید بلیط قطار میانه تهران از رسپینا به شرح زیر است:

خرید ارزان بلیط

دو گزینه برای خرید ارزان از سایت رسپینا پیش پای شما قرار دارد. ابتدا اینکه در صفحه ی هر مسیر امکان مشاهده قیمت ها تا سی روز اینده قابل مشاهده بوده و شما می توانید ارزا نترین بلیط را انتخاب نمایید. همچنین شما می توانید با استفاده از سرویس خبرم کن، از کاهش نرخ بلیط ها در لحظه مطلع شوید و ارزان ترین خرید را داشته باشید.

استرداد آنلاین بلیط

تا کنون ممکن است بلیط های زیادی را کنسل کرده باشین. معمولا کنسلی ها با مراجعه به دفترهای فروش بلیط انجام می شود ولی رسپینا برای سهولت کار شما، امکان استرداد به صورت انلاین را فراهم آورده است. شما قادر خواهید بود با مراجعه به پنل کاربری خود در سایت این امر را محقق سازید.

پشتیبانی 24 ساعته

رسپینا همواره در جهت جلب رضایت مشتریان خود گام برداشته و قرار دادن یک تیم حرفه ای جهت پشتیبانی 24 ساعته نیز این مورد را تایید می نماید. شما در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با کارشناسان پشتیبانی رسپینا تماس گرفته و پاسخ تمامی سوالاتتان را دریافت کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار میانه تهران

جهت خرید از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو ارزانترین بلیط

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید ارزان بلیط ، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای میانه به تهران در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

اقامت در تهران

بعد از خرید بلیط سفر خود باید به فکر رزرو هتل در تهران باشید . از خدمات آنلاین دیگری که در کنار خرید بلیط می توانید از ان در سایت رسپینا برخوردار شوید ، رزرو محلی برای اسکان در تهران است . تهران دارای طیف وسیعی از هتل می باشد که تمام سلیقه ها را راضی نگه می دارد . تنها کافی است برای دیدن تمامی این هتل ها به سامانه رسپینا مراجعه کرده از قسمت هتل های تهران به تمام ان ها دسترسی داشته باشید . هم اکنون برای رزرو اقامتگاه می توانید اقدام نمایید .

قطار میانه تهران

خرید ارزان بلیط با اپلیکیشن رسپینا

یکی از راه های بسیار عالی و راحت در خرید بلیط ، خرید با اپلیکشن رسپینا می باشد. اپلیکیشن رسپینا که در دو نسخه ی اندروید و ios طراحی شده، تخفیف های ویژه ای را ارائه می دهد و فرصتی عالیست تا بتوانید خرید بلیط پرواز ، قطار و اتوبوس و همچنین خرید بلیط چارتر ارزان و خرید تور را با قیمت مناسب و ارزان به راحت ترین شکل ممکن انجام داده و از سفر خود لذت ببرید.

با رسپینا روی زمین نمی مانید..

بازدید از جاذبه های گردشگری تهران

قطار میانه تهران ما را به یکی از مهم‌ترین شهرهای خاور میانه می برد. این شهر همچنین با داشتن جاذبه های تاریخی و گردشگری فراوان مقصد بسیاری از گردشگران و جهان گردان نیز هست که ما در این جا به چندی از جاذبه های گردشگری تهران اشاره خواهیم کرد:

مکان های دیدنی تهران عبارتند از: برج میلاد، برج ازادی، کاخ گلستان، موزه ی آبگینه و سفالینه، پل طبیعت، شمس العماره، موزه سینما، کاخ نیاوران، باغ موزه هنر ایرانی، باغ پرندگان، عمارت مسعودیه، موزه جواهرات ملی، باغ گیاه شناسی، بازار تهران، موزه دکتر حسابی

آیا به بلیط برگشت از تهران به میانه نیاز دارید ؟

جستجو بلیط قطار

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول بلیط قطار میانه تهران

آیا مسافرانی که قطار را به عنوان وسیله ی نقلیه ی سفر خود انتخاب کرده اند در طول مسیر بیمه خواهند بود؟ expand_more

مسافران از لحظه ی سوار شدن تا خارج شدن از قطار بیمه می باشند. بیمه ی حوادث شامل هزینه ی خدمات درمانی و پزشکی، نقص عضو، فوت بخاطر آتش سوزی، انفجار و غیره می باشد.

شرایط حمل باربرای سفر با قطار چیست؟ expand_more

توجه داشته باشید که آنچه با خودتان به داخل قطار می برید می بایست مزاحم دیگر افراد نشود. از همین رو نباید از ابعاد ۷۵ سانتی متر و وزن ۳۰ کیلو گرم تجاوز کند، مسافر می ‌تواند همراه بار مجاز یک بسته ‌ی کوچک خوراکی یا میوه و سبزی همراه داشته باشد.

آیا امکان ویرایش و تغییر اطلاعات بعد از اتمام فرایند خرید برای مسافران وجود دارد؟ expand_more

بعد از تکمیل فرآیند خرید بلیط ، امکان ویرایش و تغییر اطلاعات وجود ندارد. مسافران باید در ورود اطلاعات دقت داشته باشند.

برای کودک پسر تا چندسال میتوان در کوپه خواهران رزرو کرد؟ expand_more

براي افراد ذكور بالاي 6 سال ،‌در كوپه خواهران بليت صادر نمي شود و درصورت استفاده، بليت استرداد مي گردد