بلیط قطار شاهرود نیشابور

ارزانترین نرخ: جمعه

07/03 یکشنبه
--
07/04 دوشنبه
--
07/05 سه شنبه
--
07/06 چهارشنبه
--
07/07 پنجشنبه
۶۸ ت
07/08 جمعه
۶۸ ت
07/09 شنبه
--
07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار شاهرود نیشابور

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
رجا رجا 4 ستاره اتوبوسي صبا سالنی
پنجشنبه 1401/07/07 13:44
67,200 تومانء
رجا رجا 4ستاره اتوبوسي صبا سالنی
جمعه 1401/07/08 05:17
67,200 تومانء
رجا رجا 4ستاره اتوبوسي صبا سالنی
شنبه 1401/07/09 05:17
67,200 تومانء

اطلاعات قطار شاهرود به نیشابور

سفرهای روزانه :
2عدد
انواع قطارها :
سالنی
مدت سفر :
4 ساعت
مسافت
367 کیلومتر
اولین حرکت از مبدأ شاهرود :
ساعت 05:17
آخرین حرکت از مبدأ شاهرود :
ساعت 13:44
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط شاهرود نیشابور چقدر است؟

۶۷٬۲۰۰ تومانء
۴۴٬۸۰۰ تومانء
۲۲٬۴۰۰ تومانء
01 07
02 07
03 07
04 07
07 07
08 07
09 07
11 07

قیمت بلیط قطار شاهرود نیشابور بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی یکشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعهشنبه
بلیط قطار شاهرود نیشابور رجا رجا ----672000672000-

میانگین قیمت بلیط قطار شاهرود نیشابور در هر ماه

۶۷٬۲۰۰ تومانء
۴۴٬۸۰۰ تومانء
۲۲٬۴۰۰ تومانء
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار شاهرود نیشابور

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
ticktickcloseclosetickticktick

بلیط قطار شاهرود نیشابور برای افرادی  که نیازمند سفری مقرون به صرفه هستند بهترین گزینه می باشد و در این مسیر قطارهای متعددی رفت و آمد دارند. از جمله آنها قطار پردیس، سبز، امید و اتوبوسی صبا هستند که بیشتر برای طی کردن مسیر بین این دو شهر می توان انتخاب نمود. در ادامه به شما راهنمایی  میکنیم که چه طور خرید بلیط قطار نیشابور را انجام دهید و عوامل مهمی که  در تعیین قیمت بلیط قطار شاهرود نیشابور نیاز داردید برای تان شرح می دهیم. با رسپینا همراه باشید.

چرا خرید بلیط قطار شاهرود نیشابور؟

نیشابور از شهر پرجمعیت و تاریخی خراسان رضوی می باشد این شهر با آب و هوای عالی از مناطق  پرگردشگر تلقی می شود و بناهای تاریخی  شناخته شده ای را در میان گردشگران دارد. نیشابور به شهر فیروزه شهرت دارد و با وجود معادن بسیار فیروزه باعث شهرت جهانی شده است و در حال حاضر بهترین و مرغوب ترین فیروزه دنیا از معادن این شهر استخراج می شود.

کارهایی که در نیشابور باید انجام بدهیم

سفر به نیشابورسفر به شهری زیبا و بازدید از مناطق ییلاقی و خوش آب و هوای آن است. دیداراز بناهای تاریخی و ارزشمند این شهر و همینطور بازدید از آرامگاههای مشاهیر علم و ادب از اهداف سفر به این شهر می باشد. از این رو بازدید از بناهای تاریخی، فرهنگی و مناطق ییلاقی از بخش های مهم سفر با خرید بلیط قطار شاهرود نیشابور به شمار می رود. بهترین دیدنی های نیشابور عبارتند از:

آرامگاه حکیم عمر خیام، آرامگاه عطار، آرامگاه کمال الملک، مسجد چوبی، کاروانسرای شاه عباسی، شادیاخ، مناطق ییلاقی از قبیل بوژان، خرو، باغرود

بهترین زمان برای خرید بلیط قطار شاهرود به نیشابور

نیشابور در دامنه رشته کوه های بینالود قرار دارد و این خود باعث شده که  شهری با آب و هوای معتدل باشد. برای لذت بردن از زیبایی های این  شهربهتر است بهار، تابستان و اوایل پاییز را انتخاب کنید. البته سرمای زمستان آن براحتی قابل تحمل بوده و می توان از طبیعت زیبای سفیدپوش آن بازدید کنید.

حمل و نقل عمومی در نیشابور

با توجه به کوچک بودن شهر نیشابور، برای تردد در مناطق مختلف این شهر می توان از تاکسی و اتوبوس و همچنین تاکسی های آنلاین استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار شاهرود نیشابور

جهت خرید بلیط قطار شاهرود نیشابور از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار شاهرود نیشابور

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار نیشابور، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای شاهرود به نیشابور در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط قطار شاهرود نیشابور

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار شاهرود به نیشابور عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

همانطور که می دانید تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط در خرید بلیط پرواز نیز اهمیت ویژه ای دارد.  با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی نیشابور و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار نیشابور با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار شاهرود نیشابور پردیس بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

قطارهای مسیر شاهرود نیشابور

در مسیر شاهرود به نیشابور قطارهای متعددی تردد دارند که عبارتند از:

قطار شاهرود نیشابور پردیس

قطار شاهرود نیشابور صبا

قطار شاهرود نیشابور امید

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا

بلیط ارزان قطار نیشابور

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار نیشابور از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار شاهرود نیشابور ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

رزرو هتل در نیشابور

برای داشتن سفر بدون دغدغه و سردرگمی بهتر است قبل از عزیمت به هر نقطه از دنیا، نسبت به رزرو آنلاین هتل اقدام کنید تا در کمترین زمان بهترین هتل ها را انتخاب و با قیمت مناسب رزرو کنید. از جمله گزینه های مناسب برای رزرو آنلاین هتل در نیشابور می توان به هتل 4 ستاره امیران اشاره نمود.

با خرید ارزان بلیط قطار شاهرود نیشابور از رسپینا روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر شاهرود نیشابور

قطارهای بیشتر از شاهرود

آیا به بلیط برگشت از شاهرود به نیشابور نیاز دارید ؟ بلیط قطار نیشابور شاهرود