مسیر بالعکس
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
در حال جستجوی قطار های مسیر انتخابی شما
اطلاع از پیش فروش بلیط قطار
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رسپینا شما را از برنامه زمان بندی پیش فروش بلیط قطارهای رجا از طریق پیامک با خبر کند
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط قطار شاهرود جاجرم در روزهای هفته برای دو قطار با نام های صبا و پارسی در دسترس است با توجه با فقدان سفرهای هوایی در این مسیر، خرید بلیط قطار می تواند بهترین گزینه باشد. در ادامه راهنمای خرید بلیط قطار جاجرم، عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار شاهرود جاجرم و هر آنچه که باید درباره این سفر بدانید را ارائه خواهیم داد. با رسپینا همراه باشید.

بلیط قطار شاهرود جاجرم - رسپینا 24

چرا خرید بلیط قطار شاهرود جاجرم؟

با خرید بلیط قطار شاهرود جاجرم و سفر به جاجرم در جنوب استان خراسان شمالی واقع شده است و از شرق به استان خراسان رضوی و از شمال شرق به بجنورد ختم می شود. بناهای تاریخی به جای مانده بیانگر قدمت این شهر به 4 الی 5 هزار سال قبل می رسد. یکی از تفریحات سفر معمولا بازدید از مکان های تاریخی و طبیعی هزر شهری می باشد. از این رو با خرید بلیط قطار شاهرود جاجرم به دیدار دیدنی های جاجرم می رویم.

مسجد جامع جاجرم، تپه تاریخی پهلوان، تپه حیدران، کوه سالوک، دشت جاجرم، دشت شوقان و رودخانه فصلی دربند و کال شور

بهترین زمان برای سفر به جاجرم و خرید بلیط قطار شاهرود جاجرم

شهر جاجرم در میان کوه های متعدد و دارای آب و هوای معتدل و خشک می باشد.با خرید بلیط قطار شاهرود جاجرمبه دیدار فصل بهار این شهر با آب و هوایی معتدل بروید، در تابستان هوا گرم است، فصل پاییز این شهرستان تقریبا خنک و زمستان های آن بسیار سرد هستند. از این رو بهترین زمان برای سفر به جاجرم بهار و شهریور و ماه های ابتدایی پاییز می باشد.

خرید بلیط قطار شاهرود جاجرم و حمل و نقل عمومی در جاجرم

برای تردد در این شهر کوچک می توانید از تاکسی و اتوبوس استفاده کنید و از مکان های دیدنی در گوشه و کنار این شهر بازدید کنید. مساحت این شهرستان تقریبا حدود 3654 کیلومتر می باشد.

بلیط قطار شاهرود جاجرم - رسپینا 24

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار شاهرود جاجرم

جهت خرید بلیط قطار شاهرود جاجرم از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار شاهرود جاجرم

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان بلیط قطار شاهرود جاجرم، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای شاهرود به جاجرم در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط قطار شاهرود جاجرم

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار شاهرود جاجرم عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار شاهرود جاجرم نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی جاجرم و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار جاجرم با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار شاهرود صبا بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

قطارهای مسیر شاهرود جاجرم

در مسیر شاهرود به جاجرم قطارهای متعددی تردد دارند که عبارتند از:

قطار شاهرود جاجرم صبا

قطار شاهرود جاجرم پارسی

بلیط قطار شاهرود جاجرم - رسپینا 24

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا

بلیط ارزان جاجرم

یکی از مهم ترین خدمات سایت علاوه بر خرید بلیط هواپیما خرید بلیط قطار رسپینا، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد. برای رزرو بلیط اتوبوس می توانید از طریق همین سایت نیز اقدام کنید.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار جاجرم از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار شاهرود جاجرم ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

با خرید ارزان بلیط قطار شاهرود جاجرم از رسپینا روی زمین نمی مانید...