بلیط قطار شاهرود سمنان

ارزانترین نرخ: دوشنبه

07/02 شنبه
۴۳ ت
07/03 یکشنبه
--
07/04 دوشنبه
۴۳ ت
07/05 سه شنبه
--
07/06 چهارشنبه
--
07/07 پنجشنبه
--
07/08 جمعه
--
07/09 شنبه
--
07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار شاهرود سمنان

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
رجا رجا 4 ستاره اتوبوسي صبا سالنی
شنبه 1401/07/02 14:06
42,700 تومانء
رجا رجا 4 ستاره اتوبوسي صبا سالنی
دوشنبه 1401/07/04 14:06
42,700 تومانء

اطلاعات قطار شاهرود به سمنان

سفرهای روزانه :
2عدد
انواع قطارها :
سالنی
مدت سفر :
2 ساعت
مسافت
181 کیلومتر
اولین حرکت از مبدأ شاهرود :
ساعت 14:06
آخرین حرکت از مبدأ شاهرود :
ساعت 19:24
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط شاهرود سمنان چقدر است؟

۴۲٬۷۰۰ تومانء
۲۸٬۴۶۷ تومانء
۱۴٬۲۳۴ تومانء
02 07
04 07
06 07

قیمت بلیط قطار شاهرود سمنان بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی شنبهیکشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعه
بلیط قطار شاهرود سمنان رجا رجا 427000-427000----

میانگین قیمت بلیط قطار شاهرود سمنان در هر ماه

۴۲٬۷۰۰ تومانء
۲۸٬۴۶۷ تومانء
۱۴٬۲۳۴ تومانء
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401

برنامه حرکت قطار شاهرود سمنان

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
tickclosetickclosetickcloseclose

بلیط قطار شاهرود سمنان معمولا توسط افرادی  خریداری می شود که به سفرهای ریلی از لحاظ امنیتی مطمئن تر هستند. در این مقاله نکات ضروری که جهت خرید بلیط قطار نیاز است توضیح می دهیم. از نکات مهمی که قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار باید بدانید، قیمت بلیط قطار شاهرود سمنان و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها می باشد.

چرا خرید بلیط قطار سمنان؟

 شهر سمنان سرزمین کویر، کوهستان و جنگل است و از تنوع اقلیمی و آب و هوایی بسیار عالی برخوردار است. برخی بر اساس اطلاعات قدیم بر این باورند  که سمنان در اصل «سکنان»که مربوط  به طوایف سَکَه‌ها می‌باشد نامیده می شده است. هم اکنون که سمنان نام دارد  الف و نون آنکه نشانه نسبت و مکان در واژه‌های گیلان است حذف شده است. این شهر همین طور دارای جاذبه های تاریخی و طبیعی بسیاری برای بازدید و گشت و گذار است. دلیل حضور اغلب گردشگران در سمنان وجود نزدیکی ان به استان گلستان وشهر های شمالی می باشد.

کارهایی که در سمنان باید انجام بدهیم

ای شهر دارای مشاهیر و بزرگان بسیاری همچون شهرزاد صدقی، سید رضا کرمی ، پرفسور علی صفدری و محمدعلی بنی اسدی و مشاهیر بسیاری می باشد.

با توجه به اینکه استان سمنان در دامنه های جنوبی رشته کوه های البرز و در بخش های شمالی دشت کویر  قرار دارد، خرید بلیط قطار سمنان شما را به جاده های زیبای این استان می برد و لذت سفر را دو چندان می کند. از اینرو نیازمند اطلاعاتی راجع به شهر سمنان می باشید.  مکان های دیدنی سمنان عبارتند از: جنگل ابر، ییلاقات شهمیرزاد، چشمه علی دامغان، پارک ملی کویر، شهر بسطام و مقبره بایزید بسطامی، مسجد جامع سمنان، معدن نمک گرمسار،

بهترین زمان برای سفر به سمنان

خرید ارزان ترین بلیط قطار شاهرود سمنان از طریق سایت رسپینا 24 به راحتی قابل خرید است. سمنان اقلیمی گرم و خشک دارد  و در تابستان زیاد مناسب سفر نیست، اما در برخی مناطق ییلاقی آن مانند شهمیرزاد،  فصل تابستان گردشگران بسیلری دیه می شود ، بهترین فصل سفر به این استان بهار است. ضمنا باید بگوییم که برای سفر در فصل  زمستان حتما از لباس های گرم استفاده کنید چراکه  هوایی بسیار سرد و سوزناک دارد.

حمل و نقل عمومی در سمنان

در شهر سمنان سیستم حمل و نقل عمومی برای تسهیل در رفت و آمد دیده می شود. در سمنان می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس های عمومی استفاده کنید، اما تاکسی ها  می توانند وسایط نقلیه جابجایی با امنیت که معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند باشند.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار سمنان

جهت خرید بلیط قطار شاهرود سمنان از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار شاهرود سمنان

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار سمنان، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای شاهرود به سمنان در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط قطار سمنان

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار شاهرود به سمنان عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی سمنان و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار سمنان با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار شاهرود سمنان فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در سمنان

رزرو هتل بعد از خرید بلیط قطار می تواند از موثرترین موارد سفر باشد و با رزرو از پیش تعیین شده هتل ها بدون دغدغه می توانید سفر کنید. در سال های اخیر با توجه به اینکه خدمات سفری آنلاین باب شده اند مشکلات این مهم برطرف شده است و خوشبختانه این امر از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا 24 امکانپذیر خواهد بود. از پرطرفدارترین هتل های این شهر می توان به موارد زیر اشاره نمود: اقامتگاه گل شهمیرزاد سمنان، هتل دربند سمنان، هتل سنگسر سمنان، مهمانسرای جهانگردی سمنان، هتل گوت که مال سمنان.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا24

بلیط ارزان سمنان

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا24 ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار شاهرود از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار شاهرود سمنان ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

ایستگاه راه آهن سمنان

ایستگاه راه آهن سمنان در مسیر منطقه راه‌آهن شمال‌شرق ایران و در ضلع جنوبی میدان باهنر واقع در جنوب شهر سمنان احداث گردیده و شامل قطارهای عادی، تندرو و باربری می باشد. از جمله سفرهای ریلی سمنان که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار سمنان  شاهرود، قطار سمنان مشهد ، قطار سمنان شاهرد ، قطار سمنان نیشابور، قطار سمنان تربت حیدریه.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس شاهرود سمنان

برای خرید بلیط اتوبوس شاهرود سمنان کافیست وارد منوی بلیط اتوبوس از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام بلیط های اتوبوس و هواپیما که از سامانه رسپینا24 خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

با خرید ارزان بلیط قطار شاهرود سمنان از رسپینا24 روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر شاهرود سمنان

قطارهای بیشتر از شاهرود

آیا به بلیط برگشت از شاهرود به سمنان نیاز دارید ؟ بلیط قطار سمنان شاهرود