بلیط قطار زنجان قزوین

ارزانترین نرخ: شنبه

07/07 پنجشنبه
--
07/08 جمعه
۳۸ ت
07/09 شنبه
--
07/10 یکشنبه
--
07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
۳۸ ت
07/13 چهارشنبه
--
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
۳۸ ت
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
۳۸ ت
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار زنجان قزوین

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
ریل ترابر سبا ریل ترابر سبا 4 ستاره اتوبوسي نگين سالنی
جمعه 1401/07/08 07:33
37,700 تومانء
ریل ترابر سبا ریل ترابر سبا 4 ستاره اتوبوسي نگين سالنی
سه شنبه 1401/07/12 07:33
37,700 تومانء

اطلاعات قطار زنجان به قزوین

سفرهای روزانه :
3عدد
انواع قطارها :
سالنی
مدت سفر :
2 ساعت
مسافت
181 کیلومتر
اولین حرکت از مبدأ زنجان :
ساعت 07:33
آخرین حرکت از مبدأ زنجان :
ساعت 17:13
شلوغ ترین روزها :
دوشنبه
خلوت ترین روزها :
یکشنبه

قیمت بلیط زنجان قزوین چقدر است؟

۴۰٬۲۰۰ تومانء
۲۶٬۸۰۰ تومانء
۱۳٬۴۰۰ تومانء
01 07
02 07
04 07
05 07
08 07
12 07
15 07
19 07

قیمت بلیط قطار زنجان قزوین بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی پنجشنبهجمعهشنبهیکشنبهدوشنبهسه شنبهچهارشنبه
بلیط قطار زنجان قزوین ریل ترابر سبا ریل ترابر سبا -377000---377000-
بلیط قطار زنجان قزوین رجا رجا -504000---504000-

میانگین قیمت بلیط قطار زنجان قزوین در هر ماه

۴۲٬۹۰۰ تومانء
۲۸٬۶۰۰ تومانء
۱۴٬۳۰۰ تومانء
بهمن1400
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار زنجان قزوین

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closetickclosecloseclosetickclose

بلیط قطار زنجان  قزوین به روش اینترنتی می توانید تهیه کنید. اگر  قصد سفری کم هزینه را داشته باشید بهترین روش  خرید بلیط قطار خواهد بود و ضمنا سفری ایمن را برای گردشگران در بر خواهد داشت.  قیمت بلیط قطار زنجان قزوین و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط از سایت رسپینا، از نکاتی هستند که می توانید در این مقاله مطالعه کنید.

چرا خرید بلیط قطار قزوین؟

 شهر قزوین از شهرهای قدیمی ایران است که در زمان صفویه پایتخت  بوده و دارای مکان ها و موزه های تاریخی بسیاری می باشد. شهری سر سبز و بسیار زیبا که از یک سو به رشت و از سوی دیگر به کوه های البرز ختم می شود. در طول قرن ها سلسله های گوناگون تاریخچه عظیم شان را در این شهر به یادگار گذاشتند و تاریخ هزاره های چهارم و پنجم پیش از میلاد حکایت از این دارد که انسان ها در این شهر مأمن داشته اند.  بر اساس  اطلاعاتی که جمع آوری شده است، بخشی از قلمروی این شهر در حکومت مادها سپری شده، اما ساختار این شهر نشان می دهد که در زمان حکومت ساسانیان و بیشتر در زمان شاپور ذوالاکتاف شکل گرفته است.

بلیط قطار زنجان  قزوین

کارهایی که در قزوین باید انجام بدهیم.

خرید بلیط قطار قزوین از زنجان تاریخ چند هزار ساله قبل از میلاد این شهر را ورق می زند. این شهر دارای غذاهای سنتی و آداب و رسوم خاص مختص به مردمان خودش می باشد، که یکی از انها پنجاه‌به‌در است و به این صورت است که در پنجاهمین روز سال مردم به مصلایی می روند و به عبادت می پردازند و یکی از این عبادت ها نماز باران و طلب روزی از ایزد منان است و در این شهر آیین های دیگری از قبیل جشن گندم، جشن زیتون و جشن انگور نیز برگزار می شود. از معروفترین غذاهای این شهر نیز می توان به  قیمه نثار و دیماج یا دگماج اشاره کرد. قزوین در هزاره ی۷ قبل از میلاد مسیح ساکنان بسیاری داشته و از شهر بزرگ و پرجمعیت ایران محسوب می شده است. اکنون می خواهیم برخی از اماکن و جاذبه های گردشگری  این شهر را به تفضیل نام می بریم:

خیابان سپه، کاخ چهل ستون، حمام قجر، آب انبارهای قزوین، مسجد جامع قزوین، قلعه تاریخی الموت و دریاچه اوان.

بهترین زمان برای سفر به قزوین

خرید ارزان ترین بلیط قطار زنجان  قزوین از طریق سایت های گردشگری بسیار راحت برگزار می شود. آب و هوای قزوین معتدل متمایل به سرد و نسبتاً مرطوب است. بیشتر در بخش‌های شمالی و ارتفاعات جنوب غربی استان شاهد آب‌وهوای سرد کوهستانی هستیم، اما در دشت‌ها بیشتر آب‌وهوایی خشک تا نیمه خشک حکم فرما است. بهار بهترین فرصت برای دیدار از قزوین یعنی  زمانی که دشت‌ها و تپه‌ها سرسبز و باطراوت‌اند و هنوز گرما به سراغ‌شان نیامده است.

حمل و نقل عمومی در قزوین

 برای رفت و آمد در این شهر نیاز به وسیله نقلیه دارید. همانطور که می دانید قزوین از جمله شهر هایی است که می توانید از وسایل نقلیه ان استفاده کنید و در شهر گشت و گذار کنید. وسایل نقلیه عمومی همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار قزوین

جهت خرید بلیط قطار زنجان  قزوین از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار زنجان  قزوین

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار قزوین، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای زنجان  به قزوین در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

بلیط قطار زنجان  قزوین

قیمت بلیط قطار قزوین

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار زنجان  به قزوین عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

همانطور که می دانید تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط در خرید بلیط پرواز نیز اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی قزوین و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار قزوین با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار زنجان  قزوین فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در قزوین

اقامت و اسکان مهمترین گزینه ی سفر بعد از خرید بلیط قطار است. گردشگران زیادی به این شهر تاریخی سفر می کنند و تاریخ این شهر را زیر  و رو می کنند. از این رو رزرو هتل در این شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است و معمولا هتل و اقامتگاه در این شهر زیاد دیده می شود. خوشبختانه این امر از طریق رزرو آنلاین به وسیله سایت گردشگری رسپینا امکانپذیر خواهد بود. از پرطرفدارترین هتل های این شهر می توان به موارد زیر اشاره نمود: هتل بزرگ قزوین، هتل آلیانس قزوین.

جهت رزرو هتل قزوین کلیک کنید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا

بلیط ارزان قزوین

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا  ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار زنجان  از رسپینا می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار زنجان  قزوین ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

بلیط قطار زنجان  قزوین

ایستگاه راه آهن قزوین

ایستگاه راه آهن قزوین از مهمترین ایستگاه های اداره کل راه آهن شمال غرب بعد از ایستگاه راه آهن  زنجان می باشد که در دوره پهلوی اول افتتاح شد. از جمله سفرهای ریلی قزوین که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار قزوین زنجان ، قطار قزوین مشهد ، قطار قزوین زنجان ، قطار قزوین رشت، قطار قزوین میانه، قطار قزوین مهاباد.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

با خرید ارزان بلیط قطار زنجان  قزوین از رسپینا روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر زنجان قزوین

قطارهای بیشتر از زنجان

آیا به بلیط برگشت از زنجان به قزوین نیاز دارید ؟ بلیط قطار قزوین زنجان