بلیط قطار زنجان خرم دره

ارزانترین نرخ: سه شنبه

07/11 دوشنبه
--
07/12 سه شنبه
--
07/13 چهارشنبه
۲۸ ت
07/14 پنجشنبه
--
07/15 جمعه
--
07/16 شنبه
--
07/17 یکشنبه
--
07/18 دوشنبه
--
07/19 سه شنبه
--
07/20 چهارشنبه
--
07/21 پنجشنبه
--
07/22 جمعه
--
07/23 شنبه
--
07/24 یکشنبه
--
07/25 دوشنبه
--
07/26 سه شنبه
--
07/27 چهارشنبه
--
07/28 پنجشنبه
--
07/29 جمعه
--
07/30 شنبه
--
08/01 یکشنبه
--
08/02 دوشنبه
--
08/03 سه شنبه
--
08/04 چهارشنبه
--
08/05 پنجشنبه
--
08/06 جمعه
--
08/07 شنبه
--
08/08 یکشنبه
--
08/09 دوشنبه
--
08/10 سه شنبه
--
1 مسافر arrow-down
seat کوپه عادی arrow-down
GPS
از کجا؟
arrow-toggle
location
به کجا؟
calender
تاریخ رفت

خرید بلیط قطار زنجان خرم دره

شرکت ریلی قطار نوع کوپه زمان حرکت مبلغ
رجا رجا پرديس سالنی
چهارشنبه 1401/07/13 15:10
27,600 تومانء

اطلاعات قطار زنجان به خرم دره

سفرهای روزانه :
1عدد
انواع قطارها :
سالنی
مدت سفر :
مسافت
اولین حرکت از مبدأ زنجان :
ساعت 15:10
آخرین حرکت از مبدأ زنجان :
ساعت 15:10
شلوغ ترین روزها :
خلوت ترین روزها :

قیمت بلیط زنجان خرم دره چقدر است؟

۲۷٬۶۰۰ تومانء
۱۸٬۴۰۰ تومانء
۹٬۲۰۰ تومانء
02 07
04 07
08 07
13 07

قیمت بلیط قطار زنجان خرم دره بر اساس شرکت ریلی

شرکت ریلی دوشنبهسه شنبهچهارشنبهپنجشنبهجمعهشنبهیکشنبه
بلیط قطار زنجان خرم دره رجا رجا --276000----

میانگین قیمت بلیط قطار زنجان خرم دره در هر ماه

۲۷٬۶۰۰ تومانء
۱۸٬۴۰۰ تومانء
۹٬۲۰۰ تومانء
اسفند1400
فروردین1401
اردیبهشت1401
خرداد1401
تیر1401
مرداد1401
شهریور1401
مهر1401

برنامه حرکت قطار زنجان خرم دره

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
closeclosetickcloseclosecloseclose

بلیط قطار زنجان خرم دره بیشتر گردشگران  به دلیل فقدان سفر هوایی خرید اری می کنند . علاوه بر این استفاده از وسیله ی  سفری مانند قطار امنیت سفر را تامین می کند. مهمترین نکاتی که قبل از خرید اینترنتی بلیط قطار باید راجع به انها اطلاعاتی داشته باشید عبارتند از: قیمت بلیط قطار زنجان خرم دره و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها.

چرا خرید بلیط قطار خرم دره؟

خرم دره به شهر تیه های تاریخی هشت هزار ساله شهرت دارد و  این شهرستان در مسیر راه‌آهن و اتوبان قزوین - زنجان می‌باشد. وجه تسمیه خرم دره به موقعیت طبیعی و جغرافیایی آن بر می گردد.

بلیط قطار زنجان خرم دره

کارهایی که در خرم دره باید انجام بدهیم.

خرید بلیط قطار خرم دره از زنجان سفر به شهری با آب وهوای بسیار مطلوب است . دیدار از خرم دره که در میان ابهر و قزوین واقع شده و شهری در منطقه کوهستانی با طبیعت زیبای جنگلها و باغات میوه استان زنجان است چندان خالی از لطف هم نخواهد بود، این شهر به دلیل این ویژگی هایش به نگین سبز استان زنجان شهرت یافته است. خرم دره شهری در جنوب استان زنجان  با فرهنگ وتمدنی هشت هزار ساله ۹۰ تپه و اثر تاریخی می باشد. از این رو در اینجا اماکن و جاذبه های گردشگری این شهر را برای شما معرفی می کنیم:

تپه خالصه،تپه داستاران، تپه آرانج، قیزلر قلعه سی، آینه لر داشی، محوطه گوره چال، محوطه آخارباخار، درمان تپه سی و تپه نصیر آباد، باغهای وسیع میوه بویژه محمود آباد ، جاده بین مزارع داسداران ، کوچه باغهای قدیمی ، جنگلهای شاه باغی ، ارتفاعات همجوار الوند ، پلاس و ویستان ، دریاچه کوچک سدهای خلیفه لو و شویر و غار بهمن حجت کاشانی، آرامگاه مولانا قطب الدین احمد ابهری، آرامگاه پیر احمد زهر نوش، تپه داسداران، تپه محمود آباد و تپه شید قاله لر ،حمام بزرگ قدیمی، عمارت شاهی شاهلوخ، حمام کهن یان یان، آبشار انجلیین.

بهترین زمان برای سفر به خرم دره

با توجه به اینکه خرم دره در منطقه ی ک.هستانی واقع است خرید ارزان ترین بلیط قطار زنجان خرم دره را به بهترین فصل یعنی تابستان موکول کنید، اما باغ های زیبا در شهر خرم دره  چهار فصل ایران را نقاشی می کند و گردشگران می توانند در تمامی فصول سال سفر به این شهر را تجربه کنند. فصل های  برتر برای سفر به نگین سبز زنجان  بهار و تابستان است. بای گفت که  زمستان های بسیار سرد و برفی این شهر نیز زیبایی خودش را دارد اما میزان بارندگی در فصل بهار و زمستان آن بسیار بیشتر است.

حمل و نقل عمومی در خرم دره

خرم دره در استان زنجان قرار دارد و رفت و آمد به این شهر نیاز به وسیله نقلیه مناسب دارد و بدون سیستم حمل و نقل عمومی رفت و آمد در این شهر آسان نخواهد بود. در خرم دره می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار خرم دره

جهت خرید بلیط قطار زنجان خرم دره از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار زنجان خرم دره

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار خرم دره، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای زنجان به خرم دره در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

بلیط قطار زنجان خرم دره

قیمت بلیط قطار خرم دره

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار زنجان به خرم دره عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی خرم دره و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار خرم دره با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار زنجان خرم دره فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در خرم دره

رزرو هتل یا اقامتگاه در طول سفرمورد مهمی است و معمولا بعد از خرید بلیط قطار مهم ترین مورد برای سفر می باشد. رزرو آنلاین یکی از بهترین خدمات برای گردشگران است که سایت گردشگری رسپینا 24 مقدمات آن را فراهم آورده است. هتل های مشهور این شهر به موارد زیر می توان اشاره نمود: هتل غزل خرم دره، مسافرخانه مهرداد.

جهت رزرو هتل خرم دره کلیک کنید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا24

بلیط ارزان خرم دره

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا24 ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار زنجان از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار زنجان خرم دره ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

بلیط قطار زنجان خرم دره

ایستگاه راه آهن خرم دره

خرم دره یکی از فعال ترین ایستگاه های را آهن ایران را دارد که موقعیت آن در شمال شرقی کشور می باشد و روزانه چند قطار مسافربری چندین نوبت صبح و عصر در مسیر خط آهن زنجان خرمدره فعالیت می کنند. از جمله سفرهای ریلی خرم دره که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار خرم دره  زنجان، قطار خرم دره زنجان ، قطار خرم دره قزوین.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا24 یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

با خرید ارزان بلیط قطار زنجان خرم دره از رسپینا24 روی زمین نمی مانید...

شرکت های ریلی در مسیر زنجان خرم دره

قطارهای بیشتر از زنجان

آیا به بلیط برگشت از زنجان به خرم دره نیاز دارید ؟ بلیط قطار خرم دره زنجان