• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • بلیط قطار زنجان مراغه

expand_more
{{ctrl.notification}}

بلیط قطار زنجان مراغه

ارزانترین نرخ قطار معمولا در روز های شنبه است

بلیط قطار زنجان مراغه

دوشنبه

05/17

بررسی

سه شنبه

05/18

بررسی

چهارشنبه

05/19

بررسی

پنجشنبه

05/20

بررسی

جمعه

05/21

بررسی

شنبه

05/22

بررسی

یکشنبه

05/23

بررسی

دوشنبه

05/24

بررسی

سه شنبه

05/25

بررسی

چهارشنبه

05/26

بررسی

پنجشنبه

05/27

بررسی

جمعه

05/28

بررسی

شنبه

05/29

بررسی

یکشنبه

05/30

بررسی

دوشنبه

05/31

بررسی

سه شنبه

06/01

بررسی

چهارشنبه

06/02

بررسی

پنجشنبه

06/03

بررسی

جمعه

06/04

بررسی

شنبه

06/05

بررسی

یکشنبه

06/06

بررسی

دوشنبه

06/07

بررسی

سه شنبه

06/08

بررسی

چهارشنبه

06/09

بررسی

پنجشنبه

06/10

بررسی

جمعه

06/11

بررسی

شنبه

06/12

بررسی

یکشنبه

06/13

بررسی

دوشنبه

06/14

بررسی

سه شنبه

06/15

بررسی

بروز رسانی : 17 مرداد ساعت 03:52

info پیش رزرو قطار در صورت باز شدن لیست قطار ها

اولین حرکت قطار زنجان مراغه

شرکت ریلی
قطار
نوع کوپه
زمان حرکت
مبلغ

اطلاعات حرکت قطار زنجان مراغه

تعداد سفر های روزانه:
0
انواع قطار های مسیر:
مدت زمان سفر:
6 ساعت
مسافت:
261 کیلومتر
زمان اولین حرکت از زنجان مراغه:
ساعت
آخرین حرکت از مبدا زنجان :
ساعت
خلوت ترین روزها:
شلوغ ترین روزها:

برنامه حرکت قطار زنجان مراغه

دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه

شرکت های ریلی در مسیر زنجان مراغه

به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 0
تعداد رای ها : 0

بلیط قطار زنجان مراغه آغاز سفری کم هزینه و ایمن است و علاوه بر این دو مزیت مهم که در خرید بلیط قطار نهفته است لذت سفر در دل کوه و دشت، سفری پر خاطره را برای گردشگران بر جای می گذارد. سفرهای ریلی بیشتر توسط افرادی خریداری می شود که می خواهند کمتر هزینه کنند. قیمت بلیط قطار زنجان مراغه و مزایا و محدودیت های خرید بلیط قطار، همین طور شیوه های استرداد بلیط ها در این مقاله قرار دارد.

چرا خرید بلیط قطار مراغه؟

یکی از شهرهای استان اذربایجان غربی که به پایتخت نجوم ایران مشهور است شهر مراغه می باشد و در رسته ی ده شهر تاریخی ایران قرار دارد. این از جمله شهرهای بزرگ آذربایجان شرقی است. مراغه در کنار رودخانه صوفی چای و در مشرق دریاچه ارومیه و بر دامنه جنوبی کوه سهند قرار گرفته‌ و اوج پیشرفت آن در قرن 13 بوده است. مراغه به نام رصد خانه نیز مشهور است چراکه نام دانشمندان ایرانی ازجمله ابو ریحان بیرونی و خواجه نصیر الدین طوسی را در ذهن ها زنده می کند.

بلیط قطار زنجان مراغه

کارهایی که در مراغه باید انجام بدهیم.

هدف از خرید بلیط قطار مراغه از زنجان سفر به شهر مشهور صابون و اولین سازنده اسلحه می باشد. این شهر به لحاظ وسعت بعد از ارومیه قرار دارد و در گذشته پایتخت ایلخانان بوده و بیش از ۳۰۰ اثر ثبت شده ملی در مراغه به ثبت رسیده که معبد مهر و آثار زیر از جمله دیدنی های آن است: گنبد سرخ، گنبد کبود، گنبد غفاریه، . چشمه شورسو یا آب شور، کوه سهند و رود صوفی چای، ساری‌سو، چشمه گشایش.

بهترین زمان برای سفر به مراغه

خرید ارزان ترین بلیط قطار زنجان مراغه که یکی از راههای سفر ایمن به شهر تاریخچه ایران می باشد در بهتری فصل ها بهار و تابستان لذت بخش خواهد بود. آب و هوای مراغه در این فصول تقریبا معتدل سرد و نسبتاً مرطوب می باشد و زمستان و پاییز ان بسیار سرد است.

حمل و نقل عمومی در مراغه

پایتخت هولاکوخان که امروزه به نام مراغه تاریخچه ای عظیمی را دارد، برای پذیرایی از گردشگران مجهز به سیستم حمل و نقل عمومی می باشد. در مراغه می توانید از وسایل نقلیه همچون: تاکسی، اتوبوس استفاده کنید. تاکسی ها معمولا نرخی بالاتر نسبت به سایر وسایل نقلیه دارند، اما برای صرف هزینه کمتر می توانید از اتوبوس استفاده کنید.

راهنمای خرید ارزان بلیط قطار مراغه

جهت خرید بلیط قطار زنجان مراغه از رسپینا24 کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان قطار زنجان مراغه

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان قطار مراغه، استفاده از جدول ارزان ترین قطارهای زنجان به مراغه در ماه آینده می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین قطار را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو ، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب قطار، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

بلیط قطار زنجان مراغه

قیمت بلیط قطار مراغه

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط قطار فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان قطار محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط قطار زنجان به مراغه عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط قطار در هر مسیر، نرخ بلیط قطار نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی مراغه و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط قطار مراغه با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط قطار نیز با افزایش مواجه می گردد.

نوع قطار

قطارهای موجود در ناوگان ریلی ایرانی داران امکانات و شرایط متفاوتی می باشند و بر همین اساس بلیط های آنها نرخ گذاری میشود. به طوریکه قیمت بلیط قطار زنجان مراغه فدک بخاطر امکانات بسیار عالی از بیشترین قیمت برخوردار بوده و قطارهای 6 تخته گزینه های مناسبی برای خرید بلیط ارزان قطار به شمار می روند.

رزرو هتل در مراغه

خرید بلیط قطار مراغه نیمی از ماجرای سفر را تشکیل می دهد و نیمی دیگر از این داستان درمورد اقامت و اسکان می باشد. رزرو هتل قبل از شروع هر سفری مهمترین عامل سفر است. معمولا هتل و اقامتگاه در این شهر زیاد دیده می شود. این مقوله را سایت گردشگری رسپینا 24 تسهیل کرده و بصورت اینترنتی می توانید علاوه بر خرید بلیط قطار رزرو هتل را انجان دهید. از پرطرفدارترین هتل های این شهر می توان به موارد زیر اشاره نمود: هتل بزرگ مراغه، هتل آلیانس مراغه.

جهت رزرو هتل مراغه کلیک کنید.

خدمات خرید اینترنتی بلیط قطار در رسپینا24

بلیط ارزان مراغه

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط قطار رسپینا24 ، ارائه بلیط ارزان قطار و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش مسیرهای ریلی تمام قطارها و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط قطار در این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

استرداد آنلاین بلیط قطار

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط قطار زنجان از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط قطار زنجان مراغه ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

بلیط قطار زنجان مراغه

ایستگاه راه آهن مراغه

راه اهن مراغه بیش از 60 ساله قدمت دارد و اولین بار در 14 مهر 1335 شروع به فعالیت کرد. این خط آهن علاوه بر قطارهای باری و حمل سوخت مجهز به قطارهایی با ظرفیت مسافری 32 واگن می باشد. از جمله سفرهای ریلی مراغه که در این ایستگاه انجام می شود شامل موارد زیر می باشد: قطار مراغه زنجان، قطار مراغه مشهد ، قطار مراغه زنجان ، قطار مراغه خرم دره.

علیرغم مزایای بسیار زیادی که سفرهای ریلی به همراه دارند، ممکن است به دلایل مختلف بخواهید با خرید بلیط اتوبوس یا هواپیما سفر خود را شروع کنید. با توجه به اینکه رسپینا24 یکی از با سابقه ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات گردشگری به شمار می رود، تمام آنچه برای شروع سفر لازم است را به صورت کاملا آنلاین ارائه داده است.

خرید بلیط هواپیما زنجان مراغه

رسپینا24 تمامی پروازهای داخلی منتهی به زنجان را پوشش داده و می توانید با قیمت های واقعی بلیط را برای مسیر مورد نظر خریداری کنید. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما زنجان مراغه لازم است وارد منوی خرید بلیط هواپیما از کادر بالای صفحه شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید. این اطلاعات شامل مبدا، مقصد و تاریخ سفر می باشد. با کلیک بر روی دکمه جستجو لیست کاملی از تمام پروازهای موجود در این مسیر را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب هر یک از گزینه های ارائه شده می توانید خرید بلیط هواپیما زنجان مراغه را انجام دهید.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس زنجان مراغه

برای خرید بلیط اتوبوس زنجان مراغه کافیست وارد منوی بلیط اتوبوس از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام بلیط های اتوبوس و هواپیما که از سامانه رسپینا24 خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

با خرید ارزان بلیط قطار زنجان مراغه از رسپینا24 روی زمین نمی مانید...

آیا به بلیط برگشت از مراغه به زنجان نیاز دارید ؟

جستجو بلیط قطار

نیاز به راهنمایی دارید؟