آشنایی با فرودگاه جان اف کندی و خرید بلیط هواپیما نیویورک

فرودگاه بین المللی جان اف کندی، بزرگ ترین و پر رفت و آمدترین فرودگاه نیویورک محسوب میشه که تو منطقه ی  کویینز شهر قرار گرفته و حدود بیست کیلومتر با منهتن جنوبی فاصله داره. بیشتر از 90 شرکت هواپیمایی از سراسر دنیا در این فرودگاه توقف دارن، اگه شما هم با خرید بلیط هواپیما قصد سفر به ایالات متحده آمریکا رو دارین و پروازتون در این فرودگاه توقف داره، بهتره راجع به این فرودگاه بین المللی، ترمینال هاش و امکاناتی که در اختیارتون قرار میده اطلاعات داشته باشین. با رسپینا24 همراه باشین.

فرودگاه جان اف کندیآشنایی با فرودگاه بین المللی جان اف کندی نیویورک:

در سفرهای هوایی شناخت فرودگاه مقصد، موضوع مهمیه مخصوصا اگه شهری که مقصد سفرتونه بیشتر از یک فرودگاه داره. فاصله فرودگاه تا هتل موردنظرتون، هتل های اطراف فرودگاه، راه ها و مسیرهای ارتباطی که از فرودگاه به مرکز شهر وجود دارن می تونه تو انتخاب ایرلاین و شرکت هواپیمایی پروازتون تاثیر بزاره.

فرودگاه بین المللی جان اف کندی نیویورک

فرودگاه بین المللی جان اف کندی پنجمین فرودگاه پر رفت و آمد در ایالات متحده آمریکا هست که به 6 قاره جهان پرواز انجام میده. این فرودگاه در سال 1948 میلادی فعالیت خودش رو تحت عنوان فرودگاه بین المللی نیویورک شروع کرد و بعدها در سال 1963 به رسم یادبود رئیس جمهور آمریکا، به فرودگاه بین المللی جان اف کندی تغییر نام پیدا کرد.

فرودگاه بین المللی جان اف کندی

کدهای فرودگاه بین المللی جان اف کندی نیویورک:

کد یاتا: JFK

کد ایکائو: KJFK

اداره هوانوردی فدرال موقعیت یاب: JFK

فرودگاه بین المللی جان اف کندی نیویورک، مقر و قطب اصلی کدام ایرلاین هاست؟

فرودگاه جان اف کندی، به عنوان شلوغ ترین و پر رفت و آمد ترین فرودگاه نیویورک؛ میزبان پروازهای داخلی و خارجی زیادیه. در بین ایرلاین های مختلفی که از نقاط مختلف جهان به فرودگاه جان اف کندی نیویورک پرواز دارن؛ این فرودگاه بین المللی مقر و قطب اصلی برای ایرلاین های مسافربری : امریکن ایرلاینز و دیتا ایرلاینز و ایرلاین های باربری:  اطلس ایر، کالیتا ایر و پولار ایر کارگو محسوب میشه.

هواپیما امریکن ایرلاینز

ترمینال های فرودگاه بین المللی جان اف کندی نیویورک:

فرودگاه بین المللی جان اف کندی، 6 ترمینال و 4 باند فرود داره. 6 ترمینال این فرودگاه شامل ترمینال 1، ترمینال 2، ترمینال 4، ترمینال 5، ترمینال 7 و ترمینال 8 میشه و تمام این ترمینال ها فعال هستن و جدید ترین و پر رفت و آمد ترین ترمینال این فرودگاه ترمینال شماره ی 4 هست که پرواز های 50 ایرلاین به آمریکا و جهان رو پوشش میده و میشه گفت این ترمینال یکی از بزرگترین بخش های فرودگاه بین المللی جان اف کندی محسوب میشه.

فرودگاه نیویورک

با چه وسایل حمل و نقلی می تونیم از فرودگاه به مرکز شهر نیویورک بریم؟

برای جابجایی از فرودگاه به داخل شهر زیبای نیویورک می تونین از از خط سریع السیر ترن هوایی و یا قطار فرودگاه استفاده کنین. این ترن هوایی سریع السیر، فرودگاه بین المللی جان اف کندی رو به مرکز نیویورک و همینطور منطقه های مختلف شهر متصل کرده و قطار فرودگاه هم به خط راه آهن لانگ ایلند ، مترو و خطوط اتوبوس رانی نیویورک وصله و می تونین از این وسایل حمل و نقل عمومی برای رسیدن به مناطق مختلف استفاده کنین.

حمل و نقل از فرودگاه

هتل های نزدیک فرودگاه بین المللی جان اف کندی:

Comfort Inn & Suites

Comfort Inn & Suites

Crowne Plaza JFK Airport

Crowne Plaza JFK Airport

Radisson Hotel JFK Airport

Radisson Hotel JFK Airport

Day inn & suites

Day inn & suites

می تونین خرید بلیط هواپیما به نیویورک رو به صورت اینترنتی و آنلاین از سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا24 ، با ارزون ترین قیمت خریداری کنین.
برای رزرو هتل، مشاوره سفر و هر گونه اطلاعات راجع به ایرلاین و فرودگاه مقصدتون؛ می تونین از طریق شماره های زیر با همکاران ما در بخش پرواز خارجی تماس بگیرین.