چطوری شانسمون برای خرید تورهای لحظه آخری بیشتر میشه؟

همیشه نکات مهمی هستن، که باعث میشن بتونین ارزون تر از چیزی که تصور می کنین، سفر کنین. فقط کافیه با خوندن این مطلب، به توصیه هایی که بهتون میکنیم عمل کنین تا بتونید بلیط هواپیما ، بلیط قطار، بلیط چارتر ، رزرو هتل  و سفر خارجی ارزون و لذت بخش رو تجربه کنین.

مسافرت

این که، بدونین چطوری از کنار فرصت های عالی که،  خیلی وقت ها شرایط رو؛  واسه یه سفر ارزون مهیا میکنن، راحت عبور نکنین خیلی مهمه. تور های ارزون لحظه آخری، که خیلی از آژانس ها ی گردشگری برگزار می کنن، یکی از بهترین وقت هایی هست ، که باید سریع، وسایل سفرتون رو جمع کنین، و قبل از اینکه، این فرصت عالی رو از دست بدین و همه ی بلیط های تور فروخته بشن، خریدتون رو انجام بدین.

چطوری شانسمون برای خرید تورهای لحظه آخری بیشتر میشه؟

چون تو مساله ی خرید تور ها و بلیط های لحظه آخری، سرعتِ خرید خیلی مهمه، بهتون توصیه می کنیم،  بهترین و سریع ترین روش خرید، که خرید اینترنتی هست رو انتخاب کنین ، واز طریق سایت آژانس خریدتون رو انجام بدین. اگه هم به اینترنت دسترسی نداشتین می تونین از طریق خرید تلفنی تور ارزون و لحظه آخری دلخواهتون رو بخرین، که حداقل، خیلی از خرید حضوری سریع تر و راحت تره.

خرید بلیط

بلیط هواپیما لحظه آخری یا تور لحظه آخری؟

اگه اهل سفر با تور و سفرهای برنامه ریزی شده نیستین و دلتون می خواد همه چیز سفرتون رو خودتون برنامه ریزی کنین، می تونین یه سفر ارزون رو با خرید  بلیط هواپیما لحظه آخری، شروع کنین. بلیط های لحظه آخری، بلیط هایی هستن که، قبلا توسط آژانس گردشگری از ایرلان چارتر و اجاره شدن، و حالا دارن با یه قیمت ارزون فروخته میشن که صندلی های پرواز خالی نمونن. واسه اینکه این بلیط های لحظه آخری نصیب تون بشه، یه جورایی باید گوش به زنگ باشین، تا به محض اینکه آژانس اعلام کرد که بلیت ارزان و لحظه آخری می فروشه، زودتر از دیگران برای خرید بلیط هواپیما و یه سفر خارجی یا داخلی ارزون دست به کار بشین.

بلیط ارزان

چطوری زودتر از دیگران بلیط هواپیما ارزون پیدا کنیم؟

 این روزا هم، که اینترنت، دسترسی به سایت های آژانس های گردشگری و شبکه های اجتماعی آژانس ها رو خیلی راحت کرده، و به عنوان مثال، اگه بخواین بدونین سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا 24، چه زمان هایی تور های لحظه آخری و بلیط هواپیما لحظه آخری می فروشن و یا نرخ قیمت پرواز های خارجی و داخلی  در 15 روز آینده، به چه صورته؟! می تونین با عضو شدن در کانال های  تلگرام سایتهای معتبر، مثل کانال تلگرام رسپینا24، از همه ی این اطلاعات زودترین از دیگران، باخبر بشین، و این یعنی اینکه شانستون برای خرید بلیت خارجی ارزون هم بیشتر میشه.

بلیط هواپیما ارزون

کم کردن هزینه های سفر با توجه به بودجه مون؟

بحث کم کردنِ هزینه ی خرید بلیط هواپیما یه طرفه داستانِ سفر ارزونه، والبته میشه گفت یکی از بخش های بزرگ و مهم . یه بخش دیگه که بخش قابل توجهی از بودجه ی سفر رو به خودش اختصاص میده، هزینه ی اقامته. البته با وجود هتل های جور واجور با امکانات متفاوت، هزینه ی رزرو هتل خیلی انعطاف پذیر و متفاوته، و میشه با انتخاب هتل های کم ستاره، و ارزون تر که امکانات ساده ای دارن، یه حجم زیادی از بودجه های سفر رو کم کرد. می مونه هزینه ی خورد و خوراک، و گشت و گذار در شهر، که  واسه هر کدومشون راه کارهایی وجود داره. برای صرفه جویی تو هزینه های غذا، بهتون توصیه می کینم، تو منطقه های توریستی شهر غذا نخورین، به جاش می تونین در رستوران های سطح شهر که مردم محلی منطقه بهتون پیشنهاد میدن همون غذا هارو با قیمت ارزون تر و کیفیت بهتر بخورین. البته تست کردن غذاهای خیابونی کشورهای مختلف بخشی از آشنایی با فرهنگ مردم اون کشور محسوب میشه، و بهتون توصیه می کنیم از خوردن غذاهای خیابونی خوشمزه و ارزون، البته از دکه هایی که زیاد طرفدار دارن غافل نشین.

هزینه های سفرسفر

یکی از معتبرترین سایت های حوزه ی گردشگری، که خدمات رزرو اینترنتی بلیط هواپیما، به همه ی کشور ها رو پوشش میده سایت رسپینا24 هست، که علاوه بر اینکه، می تونین ازش بلیط خارجی ارزون بخرین، بهتون امکان رزرو اینترنتی هتل های خارجی و داخلی، و امکان استرداد آنلاین هم میده. و در ازای هر خرید اینترنتی از سایت، می تونین یک کارت شارژ موبایل هم هدیه بگیرین.

در ضمن می تونین برای مشاوره ی سفر، و یا خرید تور و بلیط هواپیما، رزرو هتل ، بلیط قطار، بلیط چارتراز طریق شماره های زیر با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرین.