خرید آسان اینترنتی بلیط چارتر هواپیما از سایت رسپینا24

سفرهای هوایی همیشه جذابیت پرواز بر روی ابرها را برای مسافران، خاص می کنند؛ اما در این میان چیزی که این جذابیت را بیشتر می کند، سفری ارزان و راحت است که با خرید اینترنتی بلیط چارترهواپیما، میسر می شود. اگر می خواهید تجربه ی پروازی لذت بخش را با خرید بلیط چارتر تجربه کنید، این مطلب به شما کمک می کند. خواندن آن را از دست ندهید.

FLIGHT

همیشه وقتی حرف از جذابیت شهرها بخصوص در شب می شود، رفتن به بلندترین نقطه ی شهر که به بام شهر معروف است، منظره ی زیبایی از چراغانی شهر را به شما نشان می دهد؛ هر نور نشان دهنده ی زنده بودن شهر و زیبایی وصف ناشدنی ای در مقابل آسمان پر ستاره دارد. حال فرض کنید چنین منظره ای را با وسعت بیشتر، بر فراز بلندترین نقطه ی آسمان، از پنجره های کوچک هواپیما نظاره گر باشید، چقدر جذاب و خاطرانگیز است؛ اما گران بودن بلیط هواپیما مانع از کسب چنین تجربه ای برای همگان شده است. خوشبختانه امروزه در بازار فروش اینترنتی بلیط هواپیما، بلیط های ارزان تری از برخی هواپیماها به چشم می خورد و شما می توانید پروازی آرام را با خرید بلیط ارزان چارتر تجربه کنید.

FLIGHT

سفری ارزان با بلیط چارتر

وقتی که برای خرید بلیط هواپیما وارد سایت های فروش بلیط می شوید، در نهایت آنچه در لیست بلیط ها نظرتان را جلب می کند بلیط های چارتری است. تقریبا چندین برابر بلیط های سیستمی، بلیط چارتری از ایرلاین های مختلف را می بینید که این نشان دهنده ی استقبال زیاد مسافران از بلیط های چارتری است؛ اما اینکه صحبت از ارزان بودن این بلیط ها شد، باید بیشتر در مورد آن بدانید.

TOUR

چارتر ارزان تر است یا سیستمی

در مورد قیمت ارزان بلیط هواپیما لازم است بدانید که ارزان بودن بلیط رابطه ی مستقیمی با کاهش تقاضا برای خرید بلیط دارد. در این رابطه باید نکاتی برای خرید بلیط ارزان هواپیما را رعایت کنید که می تواند به شما در خرید ارزان بلیط هواپیما کمک کند؛ اما اگر در مواقع مختلف قیمت انواع بلیط ها را چک کنید، سوالات مختلفی برایتان پیش می آید که برخی از آنها اشاره می کنیم با خواندن آنها می توانید جواب سوالات خودتان را پیدا کنید.

BOUIBG

چرا بلیط چارتر ارزان تر از بلیط سیستمی است؟

اگر بعد از بررسی بلیط ها، قیمت بلیط های چارتر را ارزان تر از بلیط های سیستمی دیدید؛ گمان نکنید که این بلیط ها بخاطر خدمات کمتر، ارزان تر هستند؛ بلکه شرایط و زمان پرواز هواپیما باعث شده که شما بتوانید به بلیط های ارزان تر دسترسی داشته باشید.

BOUING

علت ارزان شدن بلیط چارتر چیست؟

شما در بلیط های چارتر به دلیل اینکه مستقیماً از خود آژانس های هواپیمایی خریداری می شوند و سود و ضرر آن به خود آژانس برمی گردد، تغییر قیمت زیادی را خواهید دید. در مواقعی که ممکن است آژانس به دلیل رزرو نشدن بعضی صندلی ها، خسارت ببیند، بلیط هواپیماها ارزان تر می شوند تا مسافر بتواند آنها را خریداری کند و آژانس خسارت کمتری ببیند.

چرا بلیط چارتر گران تر از سیستمی شده است؟

آژانس ها در مواقعی که تقاضا برای سفر بالا است تعدادی از صندلی های هواپیما را در مسیرهای پر تردد، چارتر می کنند و می توانند آنها را با قیمت بالاتری در این ایام بفروشند. زمانی که بلیط های سیستمی برای برخی مسیرهای پرتدد تمام شده باشد، بعضی از مسافران مجبورند بلیط چارتر بخرند؛ بنابراین بلیط های چارتر حتی گران تر هم فروخته می شوند.

نتیجه گیری

- زمانی بلیط چارتر ارزان پیدا خواهید کرد که تقاضا برای خرید بلیط هواپیما پایین باشد

- احتمال ارزان شدن بلیط چارتر یک هواپیما در لحظه های آخر بیشتر است و شما می توانید از پروازهای لحظه آخری استفاده کنید.

- در ایام تعطیلات و پیک سفر، قیمت بلیط چارتر و سیستمی تفاوت چندانی ندارد و حتی گران تر هم می شود.

خرید اینترنتی بلیط چارتر

مسلماً مزیت هایی که خرید اینترنتی بلیط هواپیما برای شما دارد، باعث می شود که بدون محدودیت زمان و مکان و در راحت ترین شرایط، بلیط های  چارتر هواپیما را با هم مقایسه کنید و در نهایت مناسب ترین خرید را داشته باشید. مطمئناً این روش خرید، حس رضایت مندی از خرید بلیط هواپیمای دلخواهتان را به شما هدیه می کند.

BUY

نحوه ی خرید بلیط چارتر

رسپینا 24 یکی از معتبرترین سامانه های خرید اینترنتی بلیط هواپیما است که از طریق آن می توانید به تمام پرواز های چارتری و سیستمی مقصد مورد نظرتان دست پیداکنید. فقط باید مراحل کوتاهی را انجام بدهید؛ ابتدا از طریق بخش بالای همین صفحه یا با کلیک روی رسپینا 24، وارد سایت می شوید و در بخش بلیط هواپیما، مبدأ، مقصد و تاریخ حرکت را وارد می کنید تا لیست کلیه ی پروازهای سیستمی و چارتری برایتان ارائه شود. در سامانه خرید بلیط هواپیما رسپینا24 در راحت ترین شرایط می توانید ایرلاین ها و قیمت بلیط های چارتری را مقایسه کنید و مناسب ترین بلیط خود را خریداری کنید. جهت اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید.