خرید اینترنتی بلیط هواپیما کربلا و زیارت امام حسین در کمترین زمان

« هیچ فرشته ی مقرب و پیامبر فرستاده‌ای نیست مگر از خدا می‌خواهد که بگذارد امام حسین را زیارت کند؛ پس مرتب دسته‌ای از روان‌های پیامبران و فرشتگان فرومی‌آیند و دسته‌ای فرامی‌روند.

هر شب هفتادهزار فرشته از آسمان فرود آمده پس از طواف خانه ی خدا و زیارت حرم محمد و علی، به زیارت حرم حسین می‌روند و پیش از برآمدن خورشید به آسمان فرامی‌روند. »  کامل الزیارات، باب ۳۹، ص ۱۱۴، حدیث ۴ و 5

شهرهای زیارتی، از دیر باز در بین ایرانیان، از محبوبت ویژه ای برخوردار بوده است. باتوجه به اینکه در گذشته، وسایط نقلیه به شکل امروزی و به وفور موجود نبود. اما عاشقان اهل بیت، حتی با پای پیاده، در سرما و گرما، سختی راه سفر به حرم اهل بیت را برخود هموار کرده و عاشقانه برای زیارت ائمه در جای جای ایران عزیز و نیز کشور عراق، از شهر و دیار خود، به شهرهای زیارتی حرکت می کرند. بزرگترین و محبوب ترین مقاصد زیارتی در ایران، حرم سلطان سریر ارتزاق، علی ابن موسی الرضا (ع) بوده و هست و در عراق نیز، شهر کربلا و حرم باصفای امام حسین و حضرت عباس و بین الحرمین شریف، مورد توجه ویژه ی مسافران عراق بوده و هست. 

از این رو، در بین پروازهای داخلی، مشهد مقدس، بالاترین پروازهارا بخود اختصاص داده است. اما در کشور عراق، وضع کمی متفاوت است. پروازهای ورودی به عراق، به قصد زیارت عتبات عالیات، از دو شهر مهم آن، یعنی بغداد که پایتخت عراق است و دیگری نجف که یکی از مهمترین پایگاه های شیعیان است، انجام می شود. حرم حسین بن علی در میانه کربلا، شهری در هشتاد کیلومتری نجف و صد کیلومتری بغداد است.

 بلیط هواپیما کربلا - رسپنا 24

در این بین، اما پروازهای ورودی به نجف، طرفداران بیشتری دارد. بدلیل نزدیکی آن به کربلا. بنابراین عاشقان اهل بیت و دلسوختگان ثارالله، ابتدا وارد شهر نجف شده و چند روزی را به زیارت بارگاه نورانی حضرت علی ابن ابیطالب (ع) می پردازند و دل خود را سبک می کنند و با انرژی مضاعف، برای زیارت کربلای معلی، نجف را به مقصد کربلا، ترک می گویند.

حرم حسینی که یکی از شاهکارهای معماری دوره آل بویه است، در قلب شهر کربلا واقع و دارای ده در ورودی به داخل صحن شامل: دو در قسمت  جنوبی (درب القبله و درب الرحمه) سه در قسمت غربی (درب زینبیه و درب راس الحسین و درب السلطانیه) دو در قسمت شمالی (درب السدره و درب الاسلام) سه در قسمت شرق صحن (درب الکرامه و درب الشهدا و درب قاضی‌الحاجات) می‌باشد. همچنین دارای ۶۵ حجره‌است که در مقابل هر یک از حجره‌ها یک ایوان قرار دارد. یک مسجد بزرگ هم در قسمت شرقی صحن بین درب قاضی‌الحاجات و درب الشهدا و درب الکرامه و در قسمت جنوب صحن تکیه یا خانقاه بکتاشیه احداث شده‌است.

پروازهای مختلفی، روزانه بصورت منظم از شهرهای مختلف کشورمان به مقصد بغداد و نجف انجام می شود و عاشقان عتبات عالیات را به آنجا جابجا می کنند.

رسپینا 24، با فراهم آوری لیست تمامی پروازهای قابل انجام از شهرهای مختلف کشرمان به مقصد کشور عراق، آماده فروش بلیط آنلاین سفر به عراق می باشد.

کافیست عضو سایت www.respina24.com شده و وارد صفحه خرید بلیط خارجی شوید.  با انتخاب مبدأ و مقصد، روز و ساعت پرواز، می توانید به تمامکی پروازهای قابل انجام در رئز موردنظر خود، دسترسی یابید.

با رسپینا 24، روی زمین نمی مانید.بلیط قطار، بلیط چارتر، بلیط هواپیما ، خرید آنلاین تور در رسپینا24

بلیط هواپیما کربلا ,  خرید بلیط هواپیما کربلا , خرید اینترنتی  بلیط هواپیما کربلا , خرید آنلاین بلیط هواپیما کربلا