خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران 12 بهمن ماه رسپینا24

اگه اهل ورزش های زمستونی و برف بازی هستین، باید بدونین سفر به تهران در این فصل یکی از بهترین گزینه هاست. افراد زیادی هستن که تصور میکنن خرید بلیط هواپیما تهران، فقط برای کار و رفتن به دانشگاه انجام میشه، اما تهران جاذبه های تاریخی و تفریحی زیادی داره که بهانه ی خوبی برای سفر به این شهر هستن. پیست های متنوع اسکی تهران یکی از دلایل خرید بلیط هواپیما تهران در زمستون به شمار میاد. به همین خاطر در این مطلب قصد داریم برای به عنوان مثال، راه های خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران 12 بهمن رو بگیم. با رسپینا24 همراه باشین.

پیست اسکی شمشک تهران

پیست اسکی شمشک

پیست اسکی شمشک، دومین پیست بزرگ ایران بعد از پیست دیزین هست که یکی از بهترین گزینه ها برای ورزش های زمستونی در ایرانه. این پیست که در فاصله ی 57 کیلومتری تهران و در ارتفاعات شمیرانات قرار داره، در طول ماه های سرد سال، میزبان مسافران و ورزش کاران زیادیه و امکانات تفریحی و رفاهی مطلوبی داره. درسته که در پیست شمشک از سال 1327 امکان اسکی فراهم شد، اما فعالیت اسکی به صورت حرفه ای در سال 1337 و با نصب اولین تله کابین انجام شد.

پیست اسکی شمشک

پیست شمشک در طول سال های زیادی استانداردهای بین المللی اسکی رو نداشت، اما با استانداردسازی شیب و مجهز شدن آن، در سال 1375 بالاخره موفق شد عنوان پیست بین المللی اسکی رو بعد از دیزین به خودش اختصاص بده. تله سیژ، تله اسکی و تله اسکی چکشی از بهترین امکانات تفریحی پیست شمشک هستن که کلی طرفدار دارن. پیست اسکی شمشک شرایط خیلی خوبی رو برای اسکی بازانی فراهم میکنه که دوست دارن اسکی در شب رو تجربه کنن. مطمئنا این نوع اسکی هیجان بیشتری داره و میتونه انرژی بیشتری بهتون بده. برای اینکه بتونین اسکی در شب رو تجربه کنین، نورافکن های زرد رنگ در سطح پیست نصب شدن و مشکلی با تاریکی ندارین.

اگه قصد دارین با خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران 12 بهمن ماه به صورت گروهی و با دوستانتون چند روزی رو در پیست شمشک سپری کنین، می تونین رزرو هتل رو برای یکی از دو هتل پیست انجام بدین. 

پیست شمشک

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد به تهران 12 بهمن ماه

برای خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران راه های زیادی وجود داره. قبلا که اینترنت به اندازه ی امروز در دسترس نبود، مسافران مجبور بودن زمان زیادی رو در شلوغی و ترافیک سپری کنن تا به دفاتر مسافرتی برن و خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران بخرن. اما امروز دیگه این روش داره رو به فراموشی میره. میدونین چرا؟ چون خیابونای شلوغ  نه تنها کلی از زمانتون رو هدر میده، بلکه حسابی کلافه تون میکنن و اعصابتونو به هم میریزن. یه راه خیلی خوب برای خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران، خرید اینترنتی بلیط هواپیماست. کافیه با دستگاهی که به اینترنت دسترسی داره، وارد سایت رسپینا24 بشین و خیلی راحت خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران 12 بهمن ماه رو انجام بدین.

خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران

مراحل خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران 12 بهمن ماه از سایت رسپینا24

برای اینکه بتونین خیلی زود و بدون مشکل خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران 12 بهمن ماه رو انجام بدین، در این قسمت مراحل خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران 12 بهمن ماه رسپینا24 رو میگیم. بعد از اینکه وارد سایت رسپینا24 شدین از منوی پرواز داخلی، مشهد رو برای مبدا و تهران رو برای مقصد انتخاب کنین و از فیلد پایین تاریخ مورد نظرتون که 12 بهمن ماه هست رو انتخاب کنین و در نهایت جستجو رو بزنین. حالا وارد صفحه ای میشین که لیست کاملی از تمام پروازهای مشهد به تهران 12 بهمن ماه ایرلاین های مختلف با قیمتهای متنوع رو می تونین ببینین و هر کدوم رو که دوست داشتین انتخاب کنین. به همین راحتی خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران انجام میشه

بلیط هواپیما مشهد به تهران