مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : چهارشنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران به کرمان

questions قیمت بلیط هواپیما تهران کرمان چقدر است؟
arrow down icon

قیمت بلیط بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با استفاده از تقویم سایت رسپینا از کلیه ی بلیط های موجود طی 30 روز آینده و پایین ترین قیمت هر روز مطلع شوید.

questions میزان بار مجاز در پرواز تهران کرمان چقدر است؟
arrow down icon

میزان بار مجاز با توجه به کلاس نرخی در ایرلاین ها متفاوت می باشد. در اغلب بلیط های اکونومی بار مجاز 20 کیلوگرم و بلیط های بیزینس کلاس 30 کیلوگرم در نظر گرفته میشود و برای حمل بار بیشتر از این مقدار لازم است جریمه پرداخت گردد.

questions جریمه کنسلی (استرداد) بلیط هواپیمای تهران کرمان چقدر است ؟
arrow down icon

بستگی به ایرلاین برگزارکننده پرواز، ساعت باقی مانده تا پرواز و هم چنین نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) دارد؛ بطوریکه با نزدیک شدن به ساعت پرواز، میزان جریمه آن هم افرایش می یابد. هم چنین ممکن است در مواقعی بلیط های چارتر تهران کرمان قابل کنسل شدن نباشند و کل مبلغ به عنوان جریمه سوخت شود.

questions برای خرید بلیط هواپیما تهران به کرمان ارزان چه باید کرد؟
arrow down icon

سرویس خبرم کن رسپینا به شما کمک می کند تا به محض ارزان تر شدن قیمت بلیط ها به صورت رایگان از طریق پیامک مطلع شوید. کافیست پس از مراجعه به جدول بلیط های سایت، از سمت راست بر روی آیکون زنگوله خبرم کن کلیک نموده و درصد و بازه زمانی کاهش قیمت و شماره تلفن همراه خود وارد کنید.

questions چطور می توانم بلیط چارتر تهران کرمان بخرم؟
arrow down icon

کافیست وارد جدول بلیط های سایت رسپینا شده و از فیلترهای سمت راست صفحه و قسمت نوع پرواز، گزینه چارتر را انتخاب کنید. در اینصورت تنها بلیط های چارتر تهران به کرمان برای شما نمایش خواهد یافت.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط پرواز تهران کرمان را می توانید در ابتدای همین صفحه انتخاب کرده و با ورود اطلاعات مسافران، لینک آن را دریافت کنید. در وب سایت رسپینا، امکان خرید بلیط هواپیما تهران کرمان با نرخ دلخواه و همچنین با تضمین ارزانترین قیمت وجود دارد. در صورتی که برای خرید بلیط هواپیما به راهنمایی نیاز داشتید، کارشناسان رسپینا به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما هستند. با شماره 02191012900 تماس بگیرید تا راهنمایی کامل را برای خرید بلیط تهران کرمان را دریافت کنید.

بلیط هواپیما تهران کرمان

اطلاعات پرواز تهران کرمان

پرواز تهران کرمان تقریبا در تمامی روزهای هفته از مبدا فرودگاه مهرآباد انجام می شود. این پرواز توسط شرکت های هواپیمایی مختلف انجام می شود که عمده پروازها مربوط به ماهان و آتا است. اطلاعات پرواز تهران به کرمان مانند ساعت پرواز، زمان رسیدن به کرمان، مدت زمان پرواز و قیمت آن را می توانید در ابتدای همین صفحه مشاهده کنید. با استفاده از تقویم پرواز رسپینا و تنها با یک کلیک امکان مشاهده اطلاعات پرواز تهران کرمان، برای 30 روز آینده وجود دارد.

 • مسافت هوایی و مدت زمان پرواز: فاصله هوایی بین دو شهر تهران و کرمان حدود 799 کیلومتر بوده که مدت زمان پرواز آن حدود یک ساعت و نیم است. البته توجه داشته باشید که این زمان می تواند با توجه به شرایط جوی و نوع شرکت هواپیمایی تغییر کند.
 • روز و ساعات پرواز تهران به کرمان: به دلیل اهمیت این مسیر پروازی و تقاضای بالای مسافران، بلیط های این مسیر نیز برای تمامی روزهای هفته در دسترس است. با توجه به تغییرات برنامه کاری ایرلاین ها و فرودگاه، جزئیات دقیق تر در خصوص اطلاعات پرواز تهران کرمان امروز را می توانید در ابتدای صفحه مشاهده کنید.
 • فرودگاه مبدا: فرودگاه مهرآباد به عنوان پرتردد ترین فرودگاه در مسیر پروازهای داخلی به شمار می رود. این فرودگاه برای پروازها دارای 6 ترمینال می باشد که هر یک از آن ها مخصوص به پرواز و ایرلاین به خصوصی است. شماره ترمینال پرواز شما در قسمت اطلاعات بلیط درج می شود و همچنین می توانید با استفاده از تابلوی پرواز فرودگاه، ترمینال پرواز خود را پیدا کنید.

بلیط هواپیما تهران به کرمان

خرید بلیط هواپیما تهران کرمان

بلیط هواپیما تهران کرمان را می توانید در وب سایت رسپینا در کمتر از یک دقیقه رزرو کرده و لینک بلیط را از طریق پیامک دریافت کنید. در ابتدای این صفحه امکان خرید بلیط هواپیما از تهران به کرمان برای تاریخ امروز وجود دارد. برای رزرو بلیط پرواز تهران به کرمان تاریخ دیگر می توانید به روش زیر عمل کنید.

 1. با استفاده از تقویم پروازی تاریخ مورد نظر را وارد کرده و یا با انتخاب گزینه تغییر در کادر نارنجی رنگ، تاریخ دلخواه را وارد کرده و گزینه جستجو را انتخاب کنید.
 2. در صفحه بعد لیستی از آخرین پروازهای تهران کرمان به شما نشان داده می شود. می توانید پرواز دلخواه را با استفاده از فیلترهای موجود در صفحه مشاهده کنید.
 3. در مرحله بعدی و پس از انتخاب بلیط، باید اطلاعات مسافر را طبق کارت شناسایی وی و بدون اشتباه برای رزرو وارد کنید. توجه کنید که در صورت وجود اشتباه تایپی و مغایرت مشخصات بلیط با کارت شناسایی، کارت پرواز صادر نخواهد شد.
 4. در آخرین مرحله و پس از تایید اطلاعات مسافر جهت واریز وجه، به درگاه های بانکی هدایت خواهید شد.
 5. اگر رزرو شما موفقیت آمیز بوده باشد، پس از اتمام واریز وجه، لینک دانلود فایل بلیط برای شما نمایش داده شده و مشخصات آن نیز به شماره تلفن همراه و ایمیل وارد شده ارسال می گردد.

رزرو بلیط هواپیما تهران کرمان ماهان

فرودگاه کرمان به عنوان قطب اصلی هواپیمایی ماهان بوده که پروازهای متعددی از شهرهای مختلف و به ویژه تهران به این شهر دارد. ساعت پرواز تهران به کرمان امروز ماهان را می توانید در ابتدای صفحه و با استفاده از فیلتر نوع شرکت هواپیمایی، مشاهده کنید. پس از انتخاب گزینه هواپیمایی ماهان، تنها پروازهای این شرکت هواپیمایی به شما نشان داده می شود که می توانید بلیط آن را رزرو کنید.

رزرو بلیط تهران کرمان رفت و برگشت

رزرو بلیط هواپیما تهران کرمان به صورت رفت و برگشت برای مسافرانی که قصد دارند در هر دو مسیر به صورت هوایی سفر کنند، بهترین انتخاب خواهد بود؛ چراکه در این صورت تنها با یک پرداخت، بلیط برگشت را نیز رزرو کنید. جهت رزرو پرواز تهران کرمان رفت و برگشت، در کادر ابتدای صفحه، گزینه تغییر را انتخاب کرده و تاریخ رفت و برگشت را وارد کنید.

رزرو بلیط هواپیما تهران به کرمان رسپینا

وب سایت رسپینا با هدف رزرو سریع و آسان بلیط هواپیما و همچنین ارائه قیمت های پایین تر، خدمات مختلفی را ایجاد کرده است. در وب سایت رسپینا می توانید در کمتر از دو دقیقه، ارزانترین بلیط پرواز مسیر دلخواه را رزرو کرده و اطلاعات آن را از طریق پیامک یا ایمیل دریافت کنید. برخی از خدمات وب سایت رسپینا در ادامه بررسی شده است:
اطلاع رسانی تاخیرهای پرواز: رسپینا اولین و تنها شرکت خدمات مسافرتی در کشور است که حتی 1 دقیقه تاخیر پرواز را به مسافران خود اعلام می کند.

 • پشتیبانی 24 ساعته: از زمانی که شما وارد سایت می شوید، تا پس از رزرو بلیط و حتی تا زمان رسیدن به فرودگاه مقصد در صورتیکه با مساله ای مواجه شدید، تیم پشتیبانی رسپینا به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مسافران است.
 • تضمین ارزانترین قیمت: در وب سایت رسپینا می توانید بلیط تهران کرمان را با تضمین پایین ترین قیمت و 5% ارزانتر نسبت به سایر وب سایت ها و مراکز خدمات مسافرتی تهیه کنید. چنانچه بلیط رزرو شده خود را در سایتی دیگر با قیمت کم تر مشاهده کردید، کافیست به کارشناسان شرکت اطلاع دهید تا پس از بررسی معادل 2 برابر اختلاف قیمت به شما عودت شود.
 • اطلاع از کاهش قیمت بلیط هواپیما: در وب سایت رسپینا امکان اطلاع از کاهش قیمت بلیط هواپیما برای تمامی مسیرها وجود دارد. با فعالسازی سرویس خبرم کن در رسپینا، می توانید بلیط موردنظر را با قیمت دلخواه رزرو کنید.

بلیط لحظه آخری تهران به کرمان

بلیط های لحظه آخری نوعی بلیط چارتر بوده که با رسیدن به ساعت پرواز، قیمت آن ممکن است کاهش یا افزایش یابد. در برخی از روزها که تقاضا برای سفر کمتر است، قیمت این بلیط ها کاهش یافته اما در برخی از روزها که میزان مسافرت ها بیشتر است، قیمت آن نیز افزایش می یابد. به همین دلیل با خرید بلیط لحظه آخری در برخی از روزها، می توان با هزینه کمتری بلیط مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت رسپینا امکانی برای مسافران فراهم کرده که می توانید بلیط لحظه آخری تهران به کرمان را به صورت خودکار رزرو کنید.
در وب سایت رسپینا می توانید با استفاده از سرویس چند بخرم، بلیط هواپیما تهران کرمان لحظه آخری را با نرخ دلخواه و در ساعت و تاریخ مشخص رزرو کنید. به منظور فعالسازی این سرویس باید بلیط خود را انتخاب کرده و در صفحه اطلاعات مسافرین، گزینه چند بخرم را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه، باید زمان و تاریخ پرواز، میزان کاهش قیمت بلیط به همراه شماره خود را وارد کنید. پس از فعالسازی در صورت کاهش قیمت بلیط تا نرخ دلخواه، رسپینا بلیط را به صورت خودکار برای شما رزرو خواهد کرد.

قیمت بلیط هواپیما تهران کرمان

طبق نرخ مصوب اعلام شده از سوی سازمان هواپیمایی کشور، قیمت بلیط هواپیما تهران به کرمان برابر 1321000 تومان است. اما این قیمت مربوط به بلیط سیستمی تهران کرمان بوده و بلیط های چارتر، قیمت متفاوتی دارند. به همین دلیل، هنگام خرید بلیط هواپیما تهران کرمان، قیمت های متفاوتی را مشاهده می کنید. به طور کلی بلیط پرواز قیمت ثابتی ندارد و در بازه های زمانی مختلف با توجه به شرایط تغییر می کند؛ اما هنگام خرید توجه به برخی از فاکتورهای تعیین کننده قیمت، می تواند تا حد زیادی در کنترل هزینه های سفر به مسافر کمک نماید. این موارد عبارتند از:

 • کلاس پروازی تهران کرمان: برای پروازهای داخلی دو نوع کلاس اکونومی و بیزینس موجود می باشد. کلاس هواپیمایی با توجه به محل قرارگیری، نوع صندلی و خدمات سفر مشخص می شود. لذا بلیط صندلی های بیزینس کلاس از اکونومی گران تر می باشد.
 • تاریخ و بازه زمانی رزرو بلیط: به طور کلی میزان تقاضا برای سفر به کرمان در فصل های مختلف سال، با یکدیگر متفاوت است. در زمان های اوج سفر مانند پاییز و زمستان، به دلیل تقاضا برای خرید بلیط هواپیما تهران کرمان، قیمت بلیط پرواز تهران کرمان نیز افزایش می یابد و در فصل تابستان و اواخر بهار، قیمت بلیط ها ارزانتر است.
 • نوع بلیط: بلیط پرواز تهران کرمان همانند انواع مسیرهای پرتردد دیگر، شامل بلیط چارتر و سیستمی بوده که با توجه به زمان سفر، قیمت هر یک ممکن است متفاوت باشد. بلیط چارتر تهران کرمان نوسان قیمت بالاتری داشته و در برخی روزها با دو برابر قیمت به فروش می رسد.

راهنمای سفر به کرمان

شهر کرمان، به عنوان یکی از شهرهای کویری ایران بوده که با وجود شرایط آب و هوایی خشک، باغ های تاریخی متعددی دارد. فرودگاه آیت الله رفسنجانی کرمان، میزبان پروازهای متعدد به ویژه از تهران بوده که در بلوار جمهوری و پس از میدان پرواز قرار دارد. پس از رسیدن به این فرودگاه بهترین روش برای رسیدن به مرکز شهر، استفاده از تاکسی است. برخی از بهترین جاهای دیدنی کرمان شامل موارد زیر است:

 • باغ شاهزاده ماهان: 34 کیلومتری کرمان – جاده کهنو- امیرآباد
 • بازار کرمان: بلوار امام خمینی 8
 • آتشکده زرتشتیان کرمان: میدان مشتاق – بلوار شهدا
 • مجموعه تاریخی ابراهیم خان: میدان گنجعلی خان
 • بازار سردار کرمان: مجموعه بازار گنجعلی خان
 • باغ موزه هرندی: بلوار شریعتی – شریعتی 21
 • باغ فتح آباد: روستای چهارده معصوم – 15 کیلومتری کرمان
تهران به کرمان -

آیا به بلیط برگشت از کرمان به تهران نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما کرمان تهران