خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران 3 بهمن ماه رسپینا24

بعد از یه مدت کار و تحصیل، ممکنه براتون پیش اومده باشه که دلتون بخواد چند روزی رو به دور از تمام دغدغه های زندگی سپری کنین. یکی از بهترین کارها در این شرایط، شروع سفر به گوشه ای زیبا و آروم از دنیاست. یکی از بهترین جاهایی که میشه در داخل ایران برای سفر انتخاب کرد، تهرانه. در این مطلب کمی در مورد خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران 3 بهمن ماه و راه های  خرید بلیط ارزان صحبت می کنیم. پس با رسپینا24 همراه باشین

دریاچه چیتگر

در شمال غرب تهران، دریاچه ی شهدای خلیج فارس یا چیتگر با امکانات تفریحی و رفاهی بسیار عالی، به یکی از جاذبه های گردشگری تبدیل شده. جالبه بدونین که طرح ساخت دریاچه ی چیتگر فعلی، از زمان 1347 تدوین شد، اما در تمام این سال ها فرآیند ساخت به تعویق افتاد و در چند سال اخیر ساخته و به بهره برداری رسید. این رودخونه می تونه تا حد زیادی به کاهش آلودگی هوای تهران و افزایش رطوبت آن کمک کنه.

آب دریاچه ی چیتگر از بارش های فصلی و رودخانه ی کَن پر آب میشن و مساحتی حدود 355 هکتار داره و گنجایش اون 35 میلیون متر مکعب هست. علاوه بر افزایش رطوبت هوا و کاهش آلودگی، این دریاچه می تونه نقش بسیار مهمی در پر آب کردن سفره های زیر زمینی داشته باشه.

چیتگر فقط یک دریاچه نیست، بلکه یک مجموعه از امکانات تفریحی و رفاهیه که باعث شدن در طول سال به یکی از مهم ترین جاذبه های تهران تبدیل بشه. جزایر تفریحی، جزایر آموزشی، باشگاه های ورزشی آبی، شهربازی، اسکله ی قایقرانی در کنار محیطی زیبا و دلنشین، شرایط بسیار خوبی رو برای استراحت و تفریح مسافران و مردم تهران بوجود آوردن.

جاذبه های گردشگری تهران

منطقه ی بازی کودکان، زمین های پینت بال در محدوده ی پارک جنگلی، آبنمای بسیار زیبای موزیکال و مخصوص بازی کودکان و زمین های شنی برای بازی های ساحلی از جمله امکانات تفریحی و ورزشی هستن که در چیتگر می تونین استفاده کنین و حسابی لذت ببرین. خدمات عمومی این منطقه که در اختیارتون قرار میگیره شامل پارکینگ های مسقف، پارکینگ های دوچرخه، سکو و آلاچیق مخصوص نماز، اورژلنس کمک های اولیه، انتظامات و پارکبان، سیستم های حفاظتی میشن.

لازمه بدونین راه اندازی و ساخت این منطقه، علاوه بر فراهم کردن امکان تفریح و ورزش برای گردشگران و مردم تهران، از نظر اقتصاد و اشتغال زایی هم تاثیر بسیار خوبی داشته. با نگاه کردن به اطراف دریاچه کاملا متوجه میشین که رستوران و فروشگاه های اطراف اون تا چه حد رونق دارن.

راه های دسترسی به دریاچه ی چیتگر عبارتند از:

بزرگراه شهید همت، همت غرب، شهید خرازی، خروجی دریاچه ی چیتگر

بزرگراه آزادگان شمالی، خروجی شهید خرازی، خروجی دریاچه چیتگر

جاده ی کرج، خروجی ایران خودرو شمالی

دریاچه ی چیتگر تهران

چطور بلیط هواپیما مشهد به تهران 3 بهمن ماه  ارزون تر از همه جا بخرین؟

هزینه و قیمت بلیط هواپیما یکی از اصلی ترین دلایلیه که خیلی ها سفر با هواپیما رو کنار میزارن. اگه شما هم از اون دسته افراد هستین، باید بدونین که اشتباه میکنین! میدونین با خرید بلیط چارتر در زمان مناسب، می تونین لذت یه سفر ارزون رو تجربه کنین. کافیه کمی در سایت های مختلف؛ مثل رسپینا24، جستجو کنین و بلیط چارتر با قیمت مناسب برای خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران پیدا کنین. علاوه بر خرید بلیط چارتر رسپینا24 می تونین از تخفیفات ویژه استفاده کنین و بلیط هواپیما مشهد به تهران 3 بهمن رو ارزون تر از همه جا بخرین.

بلیط هواپیما مشهد به تهران

خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران 3 بهمن ماه از طریق اپلیکیشن رسپینا24 چه مزایایی داره؟

خرید راحت و آسون اولین مزیتی هست که با خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران 3 بهمن  ماه از طریق اپلیکیشن رسپینا24 نصیبتون میشه. با نصب این اپلیکیشن متوجه میشین که اصلا پیچیده نیست و تمام مراحل خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران خیلی واضحه. در کنار آسون بودن خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران 3 بهمن، امنیت و قابل اعتماد بودن سایت رو نباید نادیده بگیریم. پس برای خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران 3 بهمن ماه نصب اپلیکیشن رسپینا24 رو فراموش نکنین.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد به تهران