خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران 4 بهمن ماه رسپینا24

یکی از مهم ترین نکاتی که باید برای خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران دقت کنین، انتخاب سایت رسمی و معتبره. لازمه بدونین، انتخاب سایت خرید بلیط هواپیما به اندازه ی انتخاب روش خرید و نوع بلیط هواپیما اهمیت داره و باید بهش توجه کنین. در ادامه ی این مطلب یکی از بهترین راه ها برای خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران 4 بهمن ماه رو براتون میگیم. پس با رسپینا24 همراه باشین.

جاذبه های گردشگری تهران

کاخ نیاوران

شاید روزی که فتحعلی شاه قاجار، برای تفریح در مناطق ییلاقی تهران دستور ساخت باغ کوچکی در نیزارهای اطراف روستای گُرده به رو داد، به این فکر نمیکرد که زمینه ی ایجاد یکی از مهم ترین جاذبه های تهران رو فراهم میکنه. مجموعه کاخ نیاوران که در باغی به مساحت 9000 متر مربع در شمال شرقی تهران قرار داره، متعلق به دوره ی قاجار و پهلوی هستن. بعد از ساخت این باغ توسط فتحعلی شاه قاجار، در گذر زمان و روی کار اومدن شاهان مختلف، به این مجموعه اضافه شد. کاخ صاحبقرانیه در دوره ی ناصرالدین شاه و بعد از ساخت بنای کاخ کوچکی که به دستور محمد شاه قاجار ساخته شد، به مجموعه ی کاخ نیاوران اضافه شد.

با گشت و گذار در این مجموعه، شاهد کاخ های صاحبقرانیه، کوشک احمدشاهی، کاخ اختصاصی نیاوران، مدرسه ی اختصاصی پهلوی و گلخانه های بی نظیر هستین. در حال حاضر گردشگران داخلی و خارجی می تونن از موزه ی جهان نما، کوشک احمدشاهی و کاخ صاحبقرانیه بازدید کنن.

کاخ نیاوران

عمارت کوشک احمدشاهی

همون طور که از اسم این عمارت پیداست، عمارت کوشک احمدشاهی برای استراحت احمدشاه قاجار، با مساحت 800 متر و در دو طبقه ساخته شد. نمای بیرونی این بنا با آجرهای نخودی رنگ و منقوش در کنار حوض کاشی کاری شده ی آبی رنگ، در مجموعه ی نیاوران جلوه بسیار زیبایی داره. عمارت احمدشاهی بعد از مرمت بنا و عوض شدن پرده و مبلمان و وسایل داخلی آن، به عنوان محل کار و سکونت رضا شاه پهلوی انتخاب شد. وسایل تزئیننی و عتیقه، وسایل نقره کاری شده، عاج، تابلوهای نقاشی و نشان و مدال هایی که از طرف کشورهای مختلف هدیه داده شده اند، در عمارت احمدشاهی وجود داره و می تونین در طول سفرتون به تهران بازدید کنین.

کاخ صاحبقرانیه

یکی از بناهایی که در مجموعه ی کاخ نیاوران از دوره ی ناصرالدین شاه به یادگار مونده، کاخ صاحبقرانیه هست. این کاخ که در دو طبقه ساخته شده، شامل بخش های شاه نشین، کرسی خانه، حمام و حدود 50 ساختمون برای زنان ناصرالدین شاه هست. تمام پنجره های این کاخ شیشه های رنگی دارن و به شکل ارسی طراحی شدن.  باغ موزه ی کتیبه ها، خودروهای اختصاصی نیاوران، موزه ی جهان نما، کتابخانه ی سلطنتی کاخ نیاوران از جمله جاهایی هستن که دلیل خوبی برای خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران هستن و می تونن سفر به تهران رو براتون به یادموندنی کنن.

کاخ صاحبقرانیه تهران

خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران 4 بهمن ماه از سایت های رسمی

اگه تا بحال تجربه ی خرید اینترنتی بلیط هواپیما رو داشته باشین، میدونین که تمام اطلاعات کارت اعتباری بانکی تون رو برای تکمیل فرآیند خرید بلیط هواپیما در اختیار سایت قرار میدین. حالا تصور کنین سایتی که ازش خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران 4 بهمن ماه انجام میدین، قابل اعتماد و امن نباشه و از اطلاعات محرمانه تون سوء استفاده بشه. مطمئنا هیشکی دوست نداره همچنین اتفاقی واسش بیوفته. پس قبل از خرید بلیط هواپیما، به انتخاب سایت رسمی دقت کنین.

خرید بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران از سایت رسمی رسپینا24

در بین سایت های رسمی خرید بلیط هواپیما، رسپینا24 بخاطر قابلیت اعتماد و امنیت بالا، یکی از بهترین گزینه هاست. شما با خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران 4 بهمن ماه رسپینا24 دیگه نگران سوء استفاده از اطلاعات محرمانه ی حساب های بانکی تون نیستین.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد به تهران

استرداد بلیط هواپیما مشهد تهران در سایت رسپینا24

ممکنه خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران 4 بهمن ماه رو انجام داده باشین و به هر دلیلی از سفرتون منصرف شدین، در این شرایط اگه بلیط هواپیما رو از سایت رسپینا24 خریده باشین، امکان استرداد بلیط براتون روی سایت قرار داده شده و خیلی راحت می تونین استرداد بلیط تون رو انجام بدین.

خرید بلیط هواپیما مشهد تهران