نکات مهمی که در خرید بلیط های لحظه آخری باید رعایت کنید

هنگامیکه که شرکت های عمده فروش و مجری مستقیم تور و آژانس های چارتر کننده پرواز، موفق به تکمیل ظرفیت های پروازی خود نمی شوند، ناچارند برای جلوگیری از زیان، صندلی های خالی را به هر قیمتی که شده پر نمایند، در نتیجه بالاجبار در آخرین لحظات، قیمت ها را به شدت پایین می آورند و خدمات تور خود را با نازل ترین قیمت تحت عنوان “تور لحظه آخری” به فروش می رسانند. حال تمامی مسافرانی که به انگیزه خرید بلیط هواپیما ، بلیط چارتر ، بلیط قطار ، رزرو آنلاین هتل ارزان قیمت اقدام  می کنند، به دلیل اینکه تمامی هماهنگی های خدمات تور در آخرین لحظات و با عجله صورت پذیرفته، در دریافت خدمات مسافرتی خود با مشکل مواجه می شوند.

 

رزرو پرواز، امروزه دیگر کار سختی نیست. می توان با کمترین زحمتی، حتی در خانه، برای خرید بلیت اقدام کرد.

خصوصاً بلیط های لحظه آخری که قیمت های وسوسه کننده ای هم دارند و می توانید از ایرلاین های مختلف، اقدام به خرید بلیط، برای مقاصد و ساعت های مدنظرتان کنید. بلیط های چارتری، طرفداران فراوانی دارد. بلیط های چارتری را می توان حتی در خانه، بوسیله یک تلفن همراه یا کامپیوتر که اتصال به اینترنت دارد، تهیه و رزرو کرد. در صورتی که پیش از بوجود آمدن بلیط های لحظه آخری، رزرو پرواز ها، فقط از طریق سیستمی و با مراجعه به آژانس ها و یا دفاتر فروش ایرلاین ها انجام می شد که اولاً این فرآیند، وقت گیر بود و ثانیاً هزینه های بالایی را طلب می کرد و سوماً قدرت انتخاب زیادی به مشتریان ارائه نمی داد.

 

دبی

برای بلیت های لحظه آخری، تفاوتی ندارد که بلیط کدام مقصد را بخواهید یا اینکه حتی چند مقصد پیاپی، برای سفرهای کاری خود داشته باشید. کافیست بدانید که به کجا میروید و زمان سفرتان در چه تاریخی انجام خواهد شد؟

هنگامیکه که شرکت های عمده فروش و مجری مستقیم تور و آژانس های چارتر کننده پرواز، موفق به تکمیل ظرفیت های پروازی خود نمی شوند، ناچارند برای جلوگیری از زیان، صندلی های خالی را به هر قیمتی که شده پر نمایند، در نتیجه بالاجبار در آخرین لحظات، قیمت ها را به شدت پایین می آورند و خدمات تور خود را با نازل ترین قیمت تحت عنوان “تور لحظه آخری” به فروش می رسانند. حال تمامی مسافرانی که به انگیزه خرید سفر ارزان قیمت اقدام به رزرو این تورهای می کنند، به دلیل اینکه تمامی هماهنگی های خدمات تور در آخرین لحظات و با عجله صورت پذیرفته، در دریافت  خدمات مسافرتی خود با مشکل مواجه می شوند.

این درحالی است که مفهوم لحظه آخری (last second) در کشورهای توسعه یافته فقط در مورد بلیط و پرواز کاربرد دارد و دامنه آن به بحث تور و دیگر  خدمات مسافرتی کشیده نمی شود؛ همچنین مسئولیت اجرا، اطلاع رسانی و تبلیغات آن بیشتر ایرلاین ها می باشند تا آژانس های مسافرتی. همچنین در کشورهای خارجی هر چه به زمان سفر نزدیک تر می شوید، بلیط هواپیما گران تر شده و در صورتی که از مدت ها قبل رزرو انجام داده باشید، قیمت  هایی پایین تر، خدمات را دریافت خواهید کرد.

برای رزرو بلیط های لحظه آخری، لطفاً موارد ذیل را مدنظر داشته باشید:

  • برای سفر خود از مدت ها قبل برنامه ریزی کنید و رزرو پرواز، تور و هتل خود را به لحظه های آخر موکول نکنید.
  • به دلیل حجم بالای تقاضا، معمولاً معتبرترین ایرلاین ها، بهترین ساعات پروازی و مناسب ترین روزها برای سفر از ۲ ماه قبل پر می شوند، در نتیجه زودتر به رزرو تور خود اقدام کنید.
  • شما فقط سالی یک بار تعطیلات نوروزی دارید، در نتیجه برای خرید تور نوروز تنها به فاکتور قیمت توجه نکنید و فقط به دلیل چند هزار تومان ارزانتر بودن، اقدام به خرید تور از یک آژانس غیر معتبر ننمایید.
  • مسیرهای مسافرتی را انتخاب کنید که در ابتدای فروردین آب و هوای مناسبی داشته باشد، بعضی از کشورهای توریستی هنوز در این فصل می باشند. از بهترین مقاصد گردشگری برای تعطیلات نوروزی می توان به ترکیه، دبی، مالزی، سنگاپور، تایلند، هند و چین اشاره کرد. همچنین در صورتیکه قصد تجربه یک سفر لوکس دارید، می توانید مسیرهای آفریقای جنوبی و برزیل را برای تعطیلات نوروزی خود انتخاب کنید.
  • در صورت تصمیم خرید آنلاین تور از سایت هایی که خدمات خرید آنلاین بلیط هواپیما، هتل و تور مسافرتی دارند، حتما اعتبار سایت را با  معیارهایی نظیر داشتن نماد اعتماد الکترونیکی بررسی کنید.
  • ترجیحاً خرید اینترنتی تور نوروزی خود را از وبسایت هایی انجام دهید که مربوط به معتبر ترین شرکت های مسافرتی در ایران می باشند، نه  وبسایت هایی که صرفاً حضور آنلاین دارند و زیرمجموعه هیچ شرکت خدمات مسافرتی نیستند.
  • از آژانس های معتبر که سابقه زیادی در ارائه خدمات طراز اول مسافرتی دارند، مشاوره بگیرید. شما می توانید به دلیل ارائه خدمات با کیفیت تر در این آژانس ها با اطمینان خاطر بیشتری اقدام به رزرو و خرید تور نمایید.

فقط کافیست که به یکی از سایت های ارائه دهنده خدمات گردشگری، مراجعه کنید و نسبت به خرید بلیط مورد نظر خود اقدام  نمایید.

رسپینا 24 آمادگی خود را برای ارئه تمامی خدمات مسافرتی، اعلام می دارد.

فقط کافیست وارد سایت www.respina24.com  وارد شده و بعد از عضویت در سایت، نسبت به خرید بلیط هواپیما موردنظر خود اقدام نمایید. رسپینا 24، با ارائه بهترین آفرهای خود و نیز ارائه قیمت های بلیط های لحظه آخری ایرلاین های مختلف، بهترین انتخاب ها را در اختیار شما مشتریان گرانقدر قرار می دهد.

رسپینا 24، بهترین سایت در زمینه ارائه خدمات گردشگری است.

با رسپینا 24، روی زمین نمی مانید. بلیط هواپیما ، بلیط چارتر رسپینا24 ، بلیط قطار ، رزرو هتل