ارزان ترین نرخ : جمعه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...

در حال جستجوی بلیط اتوبوس بندرعباس به پارسیان

questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط اتوبوس بندرعباس پارسیان

questions مسافت بندرعباس تا پارسیان چقدر است؟
arrow down icon

برای پیمودن مسیر بندرعباس تا پارسیان 3 مسیر وجود دارد: مسیر اول 393 کیلومتر، مسیر دوم 414 کیلومتر و مسیر سوم که 439 کیلومتر می باشد و برای پیمودن این مسیرها با اتوبوس بین 5 تا 6 ساعت زمان لازم است.

questions آیا می توان حیوانات خانگی نظیر سگ و گربه را با اتوبوس حمل کرد؟
arrow down icon

این موضوع تا حد زیادی به سیاست های داخلی شرکت های مسافربری مربوط است بنابراین بهتر است قبل از اقدام به خرید از شرکت مسافربری مربوطه سئوال بپرسید.

questions آیا برای کودکان زیر 2 سال نیاز به تهیه بلیط اتوبوس می باشد؟
arrow down icon

خیر؛ اگر کودک صندلی جداگانه ای اختیار نکند نیاز به پرداخت هزینه نیست. در صورتی که بخواهید برای کودک خود صندلی جدا داشته باشید باید بلیط اتوبوس تهیه کنید.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط اتوبوس بندر عباس پارسیان سفر به سواحل ماسه ای درخشان در استان هرمزگان را برایتان به ارمغان می آورد. با سفر به این شهر شما با اعجاز طبیعت آشنا خواهید شد؛ پارسیان دریا، کوه و دشت را در کنار هم دارد. در ابتدا این شهر با نام " گاو بندی" شناخته می شده اما از ابتدای سال 1386 به "پارسیان" تغییر نام داد. در ادامه برای تهیه بلیط اتوبوس این مسیر با رسپینا همراه شوید.

بلیط اتوبوس بندر عباس پارسیان

اطلاعات مورد نیاز قبل از رزرو بلیط اتوبوس بندرعباس پارسیان

 • برای پیمودن مسیر بندرعباس تا پارسیان 3 مسیر وجود دارد: مسیر اول 393 کیلومتر، مسیر دوم 414 کیلومتر و مسیر سوم که 439 کیلومتر می باشد و برای پیمودن این مسیرها با اتوبوس بین 5 تا 6 ساعت زمان لازم است.
 • شهرستان پارسیان به نسبت دیگر مناطق هرمزگان آب و هوای معتدل تری دارد. پوشش گیاهی سرسبز با گیاهان کهور و نخل در هوای شرجی و گرم هرمزگان، این منطقه را برای سفر مساعد تر می کند. با این وجود همچنان بهترین زمان برای سفر به این شهر اواسط پاییز تا اواخر زمستان است.

خرید بلیط اتوبوس بندرعباس پارسیان از رسپینا

اگر قصد تهیه بلیط اتوبوس بندرعباس پارسیان را دارید می توانید به راحتی با خرید بلیط از سایت رسپینا به این شهر بکر و دیدنی سفر کنید. لازم به ذکر است با خرید از سایت رسپینا از پشتیبانی 24 ساعته و تخفیفات ویژه نیز بهره مند می شوید.