ارزان ترین نرخ : چهارشنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...

در حال جستجوی بلیط اتوبوس مشهد به کاشان

questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط اتوبوس مشهد کاشان

questions مسافت مشهد تا کاشان چقدر است؟
arrow down icon

برای پیمودن مسافت کاشان تا مشهد شما 3 مسیر پیش رو دارید: مسیر اول 1043 کیلومتر، مسیر دوم 1192 کیلومتر و مسیر سوم که 1185 کیلومتر می باشد و برای پیمودن این مسافت ها به ترتیب 10:45، 13 و 13:15 ساعت زمان نیاز است.

questions قوانین بیمه مسافرتی برای کودکان چگونه است ؟
arrow down icon

در مورد بیمه‌ی مسافرتی اگر برای کودک صندلی رزرو نشده و در کنار مادرش باشد، بیمه هم مادر و هم کودک را تحت پوشش قرار خواهد داد. اما اگر برای کودک نیز صندلی رزرو شود و بلیط خریداری کنید کودک به شکل جداگانه تحت پوشش بیمه مسافرتی قرار می‌گیرد.

questions آیا قیمت بلیط اتوبوس برای کودکان و افراد بزرگسال متفاوت است ؟
arrow down icon

قیمت بلیط اتوبوس برای کودکان و افراد بزرگسال هیچ تفاوتی ندارد. اما طبق قانون راهداری اگر بچه‌ای زیر ۲ سال و در کنار مادرش باشد لزومی به تهیه بلیط نیست ولی برای کودکان بالای 2 سال شما ملزم به رزرو صندلی هستید.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط اتوبوس مشهد کاشان سفر به یکی از شهرهای سنتی استان اصفهان را برایتان به ارمغان می آورد. زیبایی چشم نواز و حس سرزندگی وصف نشدنی از جمله مواردی است که گردشگران و مسافران زیادی را به سمت این شهر جذب می کند. از جاذبه های گردشگری این شهر که با خرید بلیط اتوبوس می توانید از آن ها دیدن کنید می توان به: تپه های سیلک، بازار تاریخی کاشان، قلعه جلالی، خانه بروجردی ها، خانه طباطبایی ها، مسجد آقا بزرگ، آبشار نیاسر و... اشاره کرد.

بلیط اتوبوس مشهد کاشان

اطلاعات مورد نیاز پیش از رزرو بلیط اتوبوس مشهد کاشان

 • برای پیمودن مسافت کاشان تا مشهد شما 3 مسیر پیش رو دارید: مسیر اول 1043 کیلومتر، مسیر دوم 1192 کیلومتر و مسیر سوم که 1185 کیلومتر می باشد و برای پیمودن این مسافت ها به ترتیب 10:45، 13 و 13:15 ساعت زمان نیاز است.
 • کاشان به دلیل مجاورت با کویر مرکزی ایران در میان شهرهایی با آب و هوای گرم و بیابانی قرار گرفته است. بنابراین بهترین زمان برای سفر به کاشان اواخر پاییز تا اواسط زمستان می باشد.

خرید بلیط اتوبوس مشهد کاشان از رسپینا

شما می توانید به راحتی بلیط اتوبوس مشهد کاشان خود را از سایت رسپینا رزرو کنید تا علاوه بر امکان مقایسه کامل اتوبوس ها، از پشتیبانی آنلاین 24 ساعته و امکان استرداد آنلاین نیز بهره مند شوید.