ارزان ترین نرخ : جمعه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...

در حال جستجوی بلیط اتوبوس تهران به بجستان

questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط اتوبوس تهران بجستان

questions مسافت تهران تا بجستان چقدر است؟
arrow down icon

برای پیمودن مسافت تهران تا بجستان با اتوبوس شما 3 مسیر پیش رو دارید: مسیر اول 877 کیلومتر، مسیر دوم 1124 کیلومتر و مسیر سوم که 1056 کیلومتر می باشد و برای پیمودن این مسیرها به ترتیب 10، 12:30 و 13 ساعت زمان لازم است.

questions برای کودکان و اطفال زیر ۲ سال هم باید بلیط خریداری شود؟
arrow down icon

بله، هر کسی که روی صندلی می نشیند و صندلی اختصاصی برای او در نظر گرفته میشود باید بلیط برایش تهیه شود. البته در مواقعی که کودک زیر ۲ سال در آغوش مادرش باشد نیازی به تهیه بلیط برای او نیست.

questions از کجا می‌توانیم محل سوار شدن به اتوبوس‌ها را بیابیم؟
arrow down icon

موقع خرید بلیط بعد از وارد کردن مبدا و مقصد لیست سرویس‌های موجود برای این مسیر قابل مشاهده هست، اسم محلی که شما باید انجا سوار اتوبوس بشوید نیز در مقابل پایانه مبدا نوشته شده. است. اطلاعات پایانه و سکویی هم که باید از انجا سوار اتوبوس بشوید در برگه اطلاعات بلیطی که از شرکت مسافربری دریافت می کنید مشخص میشود

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط اتوبوس تهران بجستان سفر به دیاری سرسبز و تاریخی با مردمانی نیک سرشت و خون گرم را برایتان به ارمغان می آورد. مسجد جامع بجستان، پل یونسی، رباط زین آباد، رباط فخر آباد، مسجد مرندیز، مسجد مزار، کاروانسرای قاسم آباد و... از جاذبه های گردشگری بجستان می باشد که با خرید بلیط اتوبوس این مسیر می توانید از آن ها بازدید نمایید.

بلیط اتوبوس تهران بجستان

اطلاعات ضروری قبل از تهیه بلیط اتوبوس تهران بجستان

 • برای پیمودن مسافت تهران تا بجستان با اتوبوس شما 3 مسیر پیش رو دارید: مسیر اول 877 کیلومتر، مسیر دوم 1124 کیلومتر و مسیر سوم که 1056 کیلومتر می باشد و برای پیمودن این مسیرها به ترتیب 10، 12:30 و 13 ساعت زمان لازم است.
 • بجستان به دلیل قرار گیری در دل کویر از آب و هوایی گرم و خشک برخوردار است؛ بنابراین اگر قصد سفر به این شهر را دارید فصل بهار و پاییز بهترین زمان برای سفر به بجستان می باشد.

خرید بلیط اتوبوس تهران بجستان از رسپینا

شما می توانید به راحتی بلیط اتوبوس تهران بجستان خود را از سایت رسمی رسپینا رزرو کنید تا علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته آنلاین، از تخفیفات ویژه و امکان استرداد اینترنتی نیز در صورت لزوم بهره مند شوید.