مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : شنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...

در حال جستجوی بلیط اتوبوس تهران به دورود

questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط اتوبوس تهران دورود

questions مسافت تهران تا دورود چقدر است؟
arrow down icon

برای پیمودم مسافت تهران تا دورود با اتوبوس 3 مسیر پیشنهاد می شود: مسیر اول 408 کیلومتر، مسیر دوم 413 کیلومتر و مسیر سوم که 508 کیلومتر می باشد و برای پیمودن این مسافت به زمانی حدود 5 تا 6 ساعت نیاز است.

questions برای کودکان و اطفال زیر ۲ سال هم باید بلیط خریداری شود؟
arrow down icon

بله، هر کسی که روی صندلی می نشیند و صندلی اختصاصی برای او در نظر گرفته میشود باید بلیط برایش تهیه شود. البته در مواقعی که کودک زیر ۲ سال در آغوش مادرش باشد نیازی به تهیه بلیط برای او نیست.

questions از کجا می‌توانیم محل سوار شدن به اتوبوس‌ها را بیابیم؟
arrow down icon

موقع خرید بلیط بعد از وارد کردن مبدا و مقصد لیست سرویس‌های موجود برای این مسیر قابل مشاهده هست، اسم محلی که شما باید انجا سوار اتوبوس بشوید نیز در مقابل پایانه مبدا نوشته شده. است. اطلاعات پایانه و سکویی هم که باید از انجا سوار اتوبوس بشوید در برگه اطلاعات بلیطی که از شرکت مسافربری دریافت می کنید مشخص میشود

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط اتوبوس تهران دورود سفری به یکی از زیباترین شهرهای استان لرستان با جاذبه های طبیعی چشم نواز از جمله آبشار شوی، تفرجگاه باباهور، رود سزار، آبشار دره اسپر، دشت لاله های واژگون رزستان، کوه پریز، آبشار وقت ساعت، کوه قارون، دریاچه گهر، آبشار بیشه و... را برای شما فراهم می آورد؛ به همین خاطر شهر دورود به پایتخت طبیعی ایران شهرت دارد. برای تهیه بلیط اتوبوس به این مقصد دیدنی در ادامه با رسپینا همراه شوید.

بلیط اتوبوس تهران دورود

اطلاعات لازم قبل از تهیه بلیط اتوبوس تهران دورود

 • برای پیمودم مسافت تهران تا دورود با اتوبوس 3 مسیر پیشنهاد می شود: مسیر اول 408 کیلومتر، مسیر دوم 413 کیلومتر و مسیر سوم که 508 کیلومتر می باشد و برای پیمودن این مسافت به زمانی حدود 5 تا 6 ساعت نیاز است.
 • دورود دارای آب و هوای معتدل کوهستانی می باشد و بیشترین بارش را در بین شهرهای استان لرستان دارد. بنابراین بهترین زمان برای سفر به دورود بهار و اوایل تابستان می باشد.

خرید بلیط اتوبوس تهران دورود از رسپینا

شما می توانید به راحتی بلیط اتوبوس تهران دورود خود را از رسپینا به صورت اینترنتی تهیه کنید تا علاوه بر پشتیبانی 24ساعته، از تخفیفات ویژه و امکان استرداد آنلاین در صورت لزوم نیز بهره مند شوید.

آیا به بلیط برگشت از دورود به تهران نیاز دارید ؟

بلیط اتوبوس دورود تهران