{{ctrl.notification}}

اتوبوس تهران خرم آباد

ارزانترین نرخ اتوبوس معمولا در روزهای شنبه است

اتوبوس تهران خرم آباد

بروز رسانی : 10 آذر 16:16

اولین حرکت اتوبوس تهران خرم آباد-لرستان

نوع اتوبوس
روز حرکت
ساعت حرکت
مبلغ

وی آی پی

1401/09/10

17:30

156,000 تومان

وی آی پی

1401/09/10

17:30

156,000 تومان

وی آی پی

1401/09/10

18:15

156,000 تومان

وی آی پی

1401/09/10

18:30

156,000 تومان

وی آی پی

1401/09/10

19:00

156,000 تومان

اطلاعات حرکت اتوبوس تهران خرم آباد-لرستان

تعداد سفر های روزانه:
13
انواع اتوبوس های مسیر:
- وی ای پی - معمولی
مدت زمان سفر:
مسافت:
زمان اولین حرکت از تهران خرم آباد-لرستان:
ساعت 17:30
آخرین حرکت از مبدا تهران :
ساعت 23:50
خلوت ترین روزها:
شنبه
شلوغ ترین روزها:
پنجشنبه

ارزان ترین نرخ بلیط اتوبوس تهران خرم آباد-لرستان در هر روز

برنامه حرکت اتوبوس تهران خرم آباد-لرستان

پنجشنبه
جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه

میانگین نرخ بلیط اتوبوس تهران خرم آباد-لرستان در هر ماه

شرکت های اتوبوس رانی در مسیر تهران خرم آباد-لرستان

رویال سفر ایرانیان
رویال سفر ایرانیان
تعاونی 7 عدل
تعاونی 7 عدل
همسفر (همسفر چابکسواران پایانه جنوب)
همسفر (همسفر چابکسواران پایانه جنوب)
ایران پیما تعاونی 1 (شرکت تعاونى شماره يک ترمينال جنوب)
ایران پیما تعاونی 1 (شرکت تعاونى شماره يک ترمينال جنوب)
آريا سفر تعاونی 11 (شرکت تعاونى شماره 11ترمينال جنوب)
آريا سفر تعاونی 11 (شرکت تعاونى شماره 11ترمينال جنوب)
 ترابربی تا تعاونی 15 (شرکت تی بی تی- تعاونى شماره 15 پايانه جنوب)
ترابربی تا تعاونی 15 (شرکت تی بی تی- تعاونى شماره 15 پايانه جنوب)
گیتی پیما (شرکت بين المللى گيتى پيماايران پايانه جنوب)
گیتی پیما (شرکت بين المللى گيتى پيماايران پايانه جنوب)
همسفر (همسفر چابکسواران پایانه بیهقی)
همسفر (همسفر چابکسواران پایانه بیهقی)
تعاونی شماره هفت عدل پایانه جنوب
تعاونی شماره هفت عدل پایانه جنوب
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 5
تعداد رای ها : 16

بلیط اتوبوس تهران خرم آباد فرصتی بسیار مناسب برای دیدن استان سر سبز لرستان می باشد . یکی از ویژگی های بسیار جذابی که سفر با بلیط اتوبوس نسبت به سفر هوایی و خرید دارد این است که شما می توانید در طول سفر از طبیعت بکر و دیدنی این استان زیبا لذت ببرید . شاید همین مراتع بزرگ و آب و هوای دل انگیز است که عده ای را مجاب می کند با از این منطقه ی کشورمان بازدید کنند . در کل سفر با هر وسیله ای باشد ، روش ها و قوانینی برای کاشه هزینه های ان وجود دارد که عده ی کثیری از آن بی اطلاع می باشند . در این مقاله سعی می کنیم به این راه کار ها اشاره کنیم . با رسپینا همراه باشید

بلیط اتوبوس تهران خرم آباد رسپینا

چرا با اتوبوس از تهران به خرم آباد برویم ؟

این سفر دلایل زیادی می تواند داشته باشد . عمده دلیل ان بازدید از جاذبه های طبیعی بسیار زیبای خرم آباد می باشد . همچنین تردد بین این دو مرکز استان همیشه زیاد بوده و افراد زیادی برای کار و تحصیل بین شهر ها جا به جا می شوند . زمانی که تردد ها افزایش می یابد بهترین وسیله اتوبوس است . زیرا همیشه و هر روز در دسترس است و همچنین در ساعت های مختلف از تهران به خرم آباد اتوبوس وجود دارد و دیگر کسی نگران جا ماندن از یک اتوبوس خاص نخواهد بود . مهمترین دلیل این سفر را هم می توان به قیمت نسبت داد . زیرا مسافرت با اتوبوس به صرفه ترین و ارزان ترین نوع سفر می باشد و دیگر لازم نیست کسی که مجبور است همیشه در این مسیر جا به جا شود ، هزینه ی زیادی برای سفر های خود پرداخت کند.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس تهران خرم آباد رسپینا

اگر بخواهیم برای مزیت خرید از دنیای وب سخن بگوییم بهترین راه کار ، زدن یک مثال ساده خواهد بود . شما در گذشته برای اینکه یک شارژ برای تلفن همراه خود بگیرید چه پروسه ی پیچیده ای را طی می کردید . ابتدا خروج از خانه ، رقتن به سمت نزدیک ترین سوپرمارکت ، گرفتن شارژ 2000 تومنی با مبلغ 2200 ، برگشت به خانه ، خراش دادن قسمت نقره ای رنگ کارت شارژ و در اخر وارد کردن کد شارژ داخل گوشی که دو یا سه بار اول با خطا مواجه می شدید . حال در خانه نشسته اید داخل سایت یا اپلیکیشنی می شوید و در دو دقیقه گوشی خود را مستقیم شارژ می کنید بدون اینکه هزینه ی اضافی را پرداخت کنید . حال سوالی که پیش می آید این است که آیا خرید اتوبوس در حالت حضوری و اینترنتی نیز به همین صورت تفاوت چشم گیری خواهد داشت .

عدم اتلاف وقت: زمانی که می خواهید بلیط تهران خرم آباد را ارزان را به صورت حضوری خریداری کنید باید یا به پایانه ی مسافربری بروید یا یگ دفتر فروش بلیط پیدا کنید . اتلاف حداقل 2 ساعت از زمان شما در ترافیک و مسیر رفت تا دفاتر مربوط چیزی نیست که به سادگی بتوان از ان گذشت کرد . مخصوصا این که همین کار را می توانید در خانه و با استفاده از سامانه ی انلاین خرید بلیط رسپینا در کمتر از ده دقیقه انجام دهید .

تخفیف خرید اینترنتی: در این بخش بهترین مثال ، این است که خود شما این تخفیفات را عینا ببینید . چه این بلیط و چه هر مسیری که قبلا بلیطش را به صورت حضوری خریداری کرده اید را می توانید هم اکنون از سایت رسپینا جست و جو کرده و قیمت آن را مشاهده کنید . خواهید دید که قیمت خرید اینترنتی بدون هیچ مالیات و ارزش افزوده ای از قیمت بلیط در حالت حضوری ارزان تر خواهد بود .

جلوگیری از اپیدمی بیماری: کرونا به ما تلنگری زد تا بدانیم چقدر مهم است که بتوانیم هر چه سریعتر به سمت دنیای دیجیتال حرکت کنیم . تنها کاری که می بایست انجام دهیم ، آشنایی با ابزار های دنیای وب می باشد . زمانی که بیماری کرونا در مرحله ی همه گیری قرار گرفت ، بهترین کار این بود که از خانه بیرون نرویم و حدالمقدور کار های خود را آنلاین انجام بدهیم. زمانی که شما سفری مهم در پیش دارید ولی می خواهید تا روز مسافرت بسیار کم در بیرون از خانه تردد کنید ، راه کار ان خرید بلیط سفر به صورت اینترتی است تا دیگر مجبور نباشید به دفاتر و آژانس های فروش مراجعه کنید .

خرید ارزان بلیط اتوبوس تهران خرم آباد

هر مشکلی یک راه حل دارد و هر راه حلی برای رسیدن به جواب ، زمانی کافی را می طلبد . بدون صبر نمی توانید سفر ارزان را تجربه کنید . باید کمی در زمان سفر منعطف باشید و البته کمی بیشتر از قبل برای رسیدن به بلیط مورد نظر خود جست و جو کنید . در ادامه به بررسی 2 روش مهم برای صرفه جویی در هزینه هیا سفر خواهیم پرداخت .

بلیط لحظه آخری پرواز

اگر می خواهید با خرید بلیط هواپیما تهران خرم آباد سفر کنید می بایست حتما این نکته را در نظر بگیرید که قیمت بلیط پرواز معمولا زیاد است و خرید ارزان ان نیازمند رعایت نکاتی است . اول باید یک سامانه ی جامع که اکثر ایرلاین ها را پوشش می دهد داشته باشید . در این مرحله رسپینا بهترین گزینه می باشد . حال باید در میان پرواز های این مسیر به دنبال بلیط لحظه آخری بگردید . این نوع بلیط به دلایل مختلف توسط چارتر کننده معمولا با قیمت ارزان تر از قیمت اصلی به فروش می رسد و می توانید خریدی ارزان را تجربه نمایید .

فصل سفر: انعطاف زمانی در این قسمت واقعا لازم است . طبیعتا همه دوست دارند در فصل های تابستان که دانش آموزان تعطیل هستند با موقع اعیاد به سفر بروند . در این زمان ها به دلیل افزایش درخواست سفر ، قیمت ها نیز با افزایش رو به رو می شوند . همین افزایش قیمت سبب می شود که دیگر امکان سفر ارزان وجود نداشته باشد . حال اگر کمی تغییر در برنامه ی سفر خود ایجاد کنید خواهید توانست هم برای اقامت و هم برای بلیط خود هزینه ی کمتری پرداخت نمایید .

خرید آسان بلیط اتوبوس تهران خرم آباد از رسپینا

خرید بلیط این مسیر را می توانید با استفاده از نقشه ی راه زیر به سرانجام برسانید .

ابتدا منوی اتوبوس از بالای سایت رسپینا را باید انتخاب کنید و سپس در صفحه ی بعد از کادری که در سمت راست صفحه نمایش داده شده است ، تهران و خرم آباد و تاریخ مسافرت خود را انتخاب کنید . حال لیستی از اتوبوس هایی که در تاریخ مد نظر شما وجود دارند ، برایتان نمایش داده می شوند و می بایست یکی را انتخاب کنید . در مرحله ی بعد ، صندلی خود را مشخص نموده و اطلاعاتی از قبیل شماره تلفن و ایمیل و کد ملی را وارد می کنید . حال نوبت به پرداخت هزینه ی بلیط رسیده و بعد از این که این امر محقق گشت می توانید بلیط را مشاهده کنید و کد 12 رقمی نیز برای شما ارسال خواهد شد .

رزرو اینترنتی بلیط اتوبوس تهران خرم آباد رسپینا

اقامتگاه های خرم آباد

در سفری که می خواهید به خرم آباد اشته باشید می بایست حتما بعد از خرید بلیط این مسیر به فکر رزرو اقامتگاه باشید . از آن جایی که این شهر از جاذبه های بسیار زیاد و زیبای طبیعی برخوردار است ، همواره توریست های بسیار زیادی را به سمت خود می کشاند و همین امر سبب رونق صنایع مختلف در این شهر شده است . البته در انتخاب اقامتگاه نیز باید با توجه به بودجه ی مد نظرتان دقت کنید و بهترین روش این است که آن ها را از نظر قیمت و امکانات مقایسه کرده و سپس اقدام به رزرو اقامتگاه کنید .

پشتیبانی 24 ساعته

اگر در هر کدام از مراحل خریدتان دچار مشکلی ناخواسته شدید یا پس از استرداد ، وجه مورد نظر به حسابتان برگشت نخورد ، می توانید با کارشناسان پشتیبانی ما که به صورت شبانه روزی اماده ی پاسخ گویی به شما هستند تماس بگیرید . با رسپینا روی زمین نمی مانید ...

آیا به بلیط برگشت از خرم آباد-لرستان به تهران نیاز دارید ؟

بلیط اتوبوس خرم آباد-لرستان تهران

از خرم آباد-لرستان با اتوبوس به سفر خود ادامه دهید

بلیط اتوبوس خرم آباد-لرستان اصفهان
بلیط اتوبوس خرم آباد-لرستان کرج
بلیط اتوبوس خرم آباد-لرستان قم
بلیط اتوبوس خرم آباد-لرستان عسلویه
بلیط اتوبوس خرم آباد-لرستان اهواز
بلیط اتوبوس خرم آباد-لرستان شیراز
بلیط اتوبوس خرم آباد-لرستان ارومیه
بلیط اتوبوس خرم آباد-لرستان شهریار
بلیط اتوبوس خرم آباد-لرستان یزد
بلیط اتوبوس خرم آباد-لرستان چغادک
بلیط اتوبوس خرم آباد-لرستان بندرگناوه
بلیط اتوبوس خرم آباد-لرستان ساری
بلیط اتوبوس خرم آباد-لرستان همدان

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول بلیط اتوبوس تهران خرم آباد-لرستان

میزان بار مجاز در اتوبوس چقدر است؟ expand_more

با توجه به محدودیت های موجود در اتوبوس در نتیجه مسافران نمی توانند به اندازه سفرهای ریلی بار همراه داشته باشند. در حالت کلی هر یک از مسافران می توانند یک چمدان و کیف دستی همراه داشته باشند. البته برای حمل بار بیشتر لازم است با شرکت اتوبوس رانی مورد نظر تماس بگیرید تا از میزان بار مجاز اطمینان حاصی نمایید.

تا چه زمانی امکان استرداد بلیط وجود دارد ؟ expand_more

مسافر بعد از خرید بلیط، تنها تا 2 ساعت قبل از حرکت اتوبوس فرصت دارد تا نسبت به ابطال و استرداد بلیط خود اقدام نماید.

تا چه زمانی فرصت داریم بلیط اتوبوس تهران خرم آباد را دریافت کنیم؟ expand_more

مسافر حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت باید به دفتر شرکت مسافربری در پایانه ی مبدا مراجعه نموده و با ارائه ی شماره ی بلیط، نسبت به تایید بلیط خود اقدام نماید.