مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : چهارشنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...

در حال جستجوی بلیط اتوبوس تهران به سیرجان

questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط اتوبوس تهران سیرجان

questions مسافت تهران تا سیرجان چقدر است؟
arrow down icon

برای پیمودن مسافت تهران تا سیرجان شما 2 مسیر پیش رو دارید: مسیر اول که 969 کیلومتر می باشد و برای پیمودن آن با اتوبوس 10 ساعت زمان نیاز است و مسیر دوم که 1145 کیلومتر می باشد و برای پیمودن این مسافت 13 ساعت و 30 دقیقه زمان نیاز می باشد.

questions آیا قیمت بلیط اتوبوس تهران سیرجان برای کودکان و افراد بزرگسال متفاوت است ؟
arrow down icon

قیمت بلیط اتوبوس برای کودکان و افراد بزرگسال هیچ تفاوتی ندارد. اما طبق قانون راهداری اگر بچه‌ای زیر ۲ سال و در بغل مادر باشد لزومی به تهیه بلیط نیست ولی برای کودکان بالای 2 سال شما ملزم به رزرو صندلی هستید.

questions قوانین بیمه مسافرتی برای کودکان چگونه محاسبه می شود؟
arrow down icon

در مورد بیمه‌ی مسافرتی اگر برای کودک صندلی رزرو نشده و در کنار مادرش باشد، بیمه هم مادر و هم کودک را تحت پوشش قرار خواهد داد. اما اگر برای کودک نیز صندلی رزرو شود و بلیط خریداری کنید کودک به شکل جداگانه تحت پوشش بیمه مسافرتی قرار می‌گیرد.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط اتوبوس تهران سیرجان سفر به شهری در استان کرمان را برایتان به ارمغان می آورد. سیرجان به دلیل قدمت کهنی که دارد مجموعه ای از معماری دوران های مختلف را در خود جای داده است. از جاذبه های دیدنی این شهر می توان به قلعه سنگ، منیر سنگی، یخدان های دوقلو، عمارت تاریخی سعیدی، باغ سنگی و مجموعه ای از کاروانسراها، قلعه ها و خانه های قدیمی اشاره کرد که همگی در کنار هم سبب شده اند سیرجان به شهری تاریخی و دیدنی تبدیل شود. اگر شما هم کنجکاو شده اید از این شهر کهن دیدن کنید برای رزرو بلیط اتوبوس خود در ادامه با رسپینا همراه شوید.

بلیط اتوبوس تهران سیرجان

اطلاعات مورد نیاز قبل از تهیه بلیط اتوبوس تهران سیرجان

 • برای پیمودن مسافت تهران تا سیرجان شما 2 مسیر پیش رو دارید: مسیر اول که 969 کیلومتر می باشد و برای پیمودن آن با اتوبوس 10 ساعت زمان نیاز است و مسیر دوم که 1145 کیلومتر می باشد و برای پیمودن این مسافت 13 ساعت و 30 دقیقه زمان نیاز می باشد.
 • سیرجان آب و هوای نیمه بیابانی دارد. در تابستان گرم و خشک، در زمستان سرد و در بهار هوا معتدل همراه با بارش باران می باشد.

خرید بلیط اتوبوس تهران سیرجان از رسپینا

شما می توایند به راحتی بلیط اتوبوس تهران سیرجان خود را از سایت رسپینا رزرو کنید تا علاوه بر امکان مقایسه بین خدمات اتوبوس ها، از پشتیبانی 24 ساعته و امکان استرداد آنلاین نیز بهره مند شوید.

نمایش بیشتر arrow-down

آیا به بلیط برگشت از سیرجان به تهران نیاز دارید ؟

بلیط اتوبوس سیرجان تهران