{{ctrl.notification}}

بلیط اتوبوس ارومیه تهران

ارزانترین نرخ اتوبوس معمولا در روزهای پنجشنبه است

بلیط اتوبوس ارومیه تهران

بروز رسانی : 10 فروردین 03:00

اولین حرکت اتوبوس ارومیه تهران

نوع اتوبوس
روز حرکت
ساعت حرکت
مبلغ

وی آی پی

1402/01/11

09:45

270,000 تومان

وی آی پی

1402/01/11

11:00

270,000 تومان

وی آی پی

1402/01/11

18:30

270,000 تومان

وی آی پی

1402/01/11

19:15

270,000 تومان

وی آی پی

1402/01/11

20:00

270,000 تومان

اطلاعات حرکت اتوبوس ارومیه تهران

تعداد سفر های روزانه:
22
انواع اتوبوس های مسیر:
- وی ای پی - معمولی
مدت زمان سفر:
مسافت:
زمان اولین حرکت از ارومیه تهران:
ساعت 09:45
آخرین حرکت از مبدا ارومیه :
ساعت 23:59
خلوت ترین روزها:
یکشنبه
شلوغ ترین روزها:
جمعه

ارزان ترین نرخ بلیط اتوبوس ارومیه تهران در هر روز

برنامه حرکت اتوبوس ارومیه تهران

جمعه
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه

میانگین نرخ بلیط اتوبوس ارومیه تهران در هر ماه

شرکت های اتوبوس رانی در مسیر ارومیه تهران

تعاونی 7 عدل
تعاونی 7 عدل
تعاونی 4 میهن نور
تعاونی 4 میهن نور
سیروسفر ایران
سیروسفر ایران
تک سفر ایرانیان (عطائی)
تک سفر ایرانیان (عطائی)
رویال سفر ایرانیان
رویال سفر ایرانیان
تعاونی 15 ترابر بی تا
تعاونی 15 ترابر بی تا
ایران پیما تعاونی 1 (موسسه ايران پيما اروميه تعاونى 1)
ایران پیما تعاونی 1 (موسسه ايران پيما اروميه تعاونى 1)
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 5
تعداد رای ها : 1

بلیط اتوبوس ارومیه تهران از مرکز استان آذربایجان غربی یعنی شهر نقل های خوشمزه به پایتخت کشورمان سفر خواهید کرد. با توجه به تقاضای زیاد برای سفرهای جاده ای در این مسیر و تنوع در اتوبوس های آن، در ادامه به موارد مهم در خرید بلیط اتوبوس با قیمت ارزان از اتوبوس های vip و معمولی اشاره خواهیم داشت.

خرید بلیط اتوبوس ارومیه تهران

چرا خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ارومیه تهران

خرید بلیط ارومیه تهران به صورت اینترنتی دارای ویژگی های مثبتی است که آنها را از نظر می گذرانیم.

خرید بلیط اتوبوس ارومیه به تهران

بهترین قیمت ها را از سایت رسپینا بخواهید. گرچه که هزینه بلیط برای شما به نوع اتوبوس و زمان حرکت بستگی دارد اما با این حال می توان با مقایسه قیمت ها در ساعات مختلف بهترین و مناسب ترین گزینه ها را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که مقایسه قیمت ها یکی از بهترین راهکارها برای خرید با قیمت ارزان نیز می باشد که تنها با خرید اینترنتی این امکان فراهم است.

استرداد آنلاین بلیط ارومیه به تهران اتوبوس

سامانه استرداد آنلاین یکی از پرطرفدارترین بخش های سایت رسپینا است که به شما کمک می کند در صورتی که مجبور به تغییر برنامه سفر شدید، به منظور کاهش خسارت های مالی بلیط ارومیه تهران اتوبوس را کنسل نمایید. این امکان در سایر خدمات رسپینا نیز وجود دارد.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه ممکن است در حین خرید اینترنتی بلیط با خطاهایی از قبیل قطعی اینترنت مواجه شوید، امکان پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته برای تمام خدمات در نظر گرفته شده است. لذا نه تنها بلیط سفر بلکه اگر سایر خدمات را نیز در کنار خرید بلیط انجام داده باشید، می توانید نسبت به کنسلی آن اقدام نمایید.

جاذبه پارک آب و آتش

بهترین زمان برای سفر با اتوبوس از ارومیه به تهران

تهران پایتخت ایران است و شاید بتوان آنرا در زمره شهرهایی ذکر کرد که ممکن است هیچگاه خلوت نباشند. فقط در بازه 15 روزه تعطیلات نوروز تهران به شکل چشمگیری خلوت به نظر می آید. اما از لحاظ آب و هوایی می توان به اوایل بهار و اواخر تابستان را بهترین زمان برای سفر از ارومیه به تهران با اتوبوس معرفی کرد.

قیمت بلیط اتوبوس ارومیه تهران چقدر است؟

قیمت بلیط برای اتوبوس هر مسیر متفاوت است و فاکتور های تاثیرگذار بر آن نتایج مختلفی بر آن می گذارند. بلیط اتوبوس vip ارومیه تهران به دلیل ارائه خدمات بهتر از قیمت بالاتری برخوردارند و در رتبه های بعدی اتوبوس های ولوو و اسکانیا قرار دارند. کیفیت اتوبوس و امکانات آن در تعیین قیمت آن نقش عمده ای دارند.

چطور رزرو اینترنتی بلیط ارومیه تهران اتوبوس را انجام دهیم؟

رزرو این بلیط از رسپینا چند مرحله دارد که به مرور آنها می پردازیم

  • ابتدا وارد صفحه اصلی سایت شوید و به بخش اتوبوس ها بروید. در صفحه اتوبوس، مبدا و مقصد خود را انتخاب کنید و و سپس در گام بعدی تاریخ سفرتان را معین کنید.
  • حال اتوبوس هایی که در تاریخ مد نظر شما از ارومیه به مقصد تهران حرکت می کنند نمایش داده می شود و شما باید از بین آنها یکی را انتخاب کنید.
  • پس از انتخاب اتوبوس باید مشخصات خود را تکمیل کرده و صندلی خود در اتوبوس را تعیین کنید. حالا در قدم نهایی باید اطلاعات وارد شده خود را تایید کنید.
  • نهایتا باید هزینه بلیط را پرداخت کنید تا کد 12 رقمی بلیط اتوبوس ارومیه به تهران در اختیار شما قرار بگیرد.

سفر با اتوبوس از ارومیه تهران چقدر طول می کشد؟

سفر با اتوبوس بین این دو شهر هم از قیمت خوبی برخوردار است و هم می توانید از مناظر سرسبز بین راه لذت ببرید. فاصله دو شهر ارومیه و تهران در حدود 950 کیلومتر است که طی آن با ارومیه تهران اتوبوس 10 ساعت به طول خواهد انجامید. لوازم مناسب این سفر را به همراه داشته باشید تا به مشکلی بر نخورید.

نکات مهم در خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ارومیه به تبریز

  1. در خرید بلیط به جنسیت مسافر صندلی مجاور دقت داشته باشید.       
  2. برای استرداد انلاین بلیط خود تا 2 ساعت قبل از ساعت حرکت فرصت دارید.  
  3. بعد از خرید اینترنتی بلیط از سایت رسپینا، یک کد 12 رقمی به شماره تلفن همراه یا ایمیل شما ارسال خواهد گشت که به معنای تکمیل فرآیند خرید شما است.
  4. با ارائه این کد 12 رقمی و اطلاعات مسافر به دفتر شرکت های اتوبوسرانی، بلیط خود را دریافت می کنید. حداقل 30 دقیقه قبل از ساعت حرکت اتوبوس باید در پایانه حضور داشته باشید. 
  5. برای کودک زیر 2 سال خود اگر بنا باشد از صندلی استفاده کند باید بلیط تهیه کنید.
  6. هر مسافر می تواند 20 کیلوگرم بار همراه داشته باشد

ترمینال ارومیه به تهران

پایانه مسافربری شهید کاملی شهر ارومیه تحت مالکیت شهرداری ارومیه می باشد. این ترمینال در بلوار هفت تیر (روبه روی هتل قصر) قرار دارد و با مساحت حدود هفت هکتار در حال ارائه سرویس به مسافران گرامی است. شماره تلفن ترمینال ارومیه به تهران 04432358318 است.

معرفی ترمینال اتوبوسرانی تهران

شهر تهران دارای چهار ترمینال در قسمت های مختلف شهر است. هر کدام از این ترمینال ها سفرهای چهارگوشه کشور را پشتیبانی می کنند، مثلا وقتی مبدا سفر ما ارومیه است و با اتوبوس ارومیه به تهران می رسیم، از سمت غرب به تهران بزرگ وارد می شویم و در نتیجه مقصد ما ترمینال غرب تهران واقع در ضلع شمالی میدان آزادی خواهد بود.

بلیط اتوبوس ارومیه تهران

ساعت حرکت اتوبوس ارومیه به تهران

می خواهید قبل از شروع کلاس، به دانشگاه برسید؟ زمان فاکتور مهمی برای بسیاری از افراد در سفر است پس در زمان انتخاب اتوبوس ارومیه تهران، به ساعت حرکت آن توجه ویژه داشته باشید. پس ساعت حرکت اتوبوس را خود شما تعیین می کنید.

استرداد آنلاین بلیط ارومیه به تهران اتوبوس

بعد از خرید بلیط اتوبوس ارومیه تهران در پنل کاربری شما امکان استرداد آنلاین آن قرار داده می شود. شما تا 2 ساعت قبل از حرکت اتوبوس می توانید اقدام به استرداد بلیط خود بکنید. فقط توجه داشته باشید که حتما قوانین مربوط به کنسلیه اتوبوس را بخوانید و بعد از ان اقدام به استرداد بلیط نمایید. زیرا گاهی اوقات از تایم استرداد می گذرد و شما بعد از آن خسارت بیشتری را متحمل خواهید شد.

خرید بلیط اتوبوس ارومیه تهران از رسپینا

با توجه به توضیحات مفصل و خوبی که داده شد، امیدواریم به ابهامات و پرسش های شما در زمینه بلیط اتوبوس ارومیه به تبریز پاسخ داده باشیم. اما در صورتی که تمایل دارید با خدمات رسپینا آشنا شوید به صفحه اصلی سایت بروید و قسمت های مختلف سایت را بررسی کنید تا با خدمات متنوع رسپینا آشنا شوید. همچنین در نظر داشته باشید که تیم پشتیبان رسپینا به شکل 24 ساعته با تیمی تشکیل شده از افراد مجرب و متعهد، پاسخ گوی سوالات و ابهامات شما می باشند. پس سوالات و ابهامات خود را با تلفن 05131402 با ما در میان بگذارید و مطمین باشید که در اسرع وقت پاسخ پرسش های خود را خواهید یافت. چمدان سفرتان را بسته اید؟

با رسپینا روی زمین نمی مانید...

آیا به بلیط برگشت از تهران به ارومیه نیاز دارید ؟

بلیط اتوبوس تهران ارومیه

از تهران با اتوبوس به سفر خود ادامه دهید

بلیط اتوبوس تهران مشهد
بلیط اتوبوس تهران کرمانشاه
بلیط اتوبوس تهران تبریز
بلیط اتوبوس تهران چابهار
بلیط اتوبوس تهران اردبیل
بلیط اتوبوس تهران تنکابن
بلیط اتوبوس تهران رامسر
بلیط اتوبوس تهران اهواز
بلیط اتوبوس تهران رشت
بلیط اتوبوس تهران استانبول
بلیط اتوبوس تهران ایلام
بلیط اتوبوس تهران اصفهان
بلیط اتوبوس تهران کرمان
بلیط اتوبوس تهران همدان
بلیط اتوبوس تهران شیراز
بلیط اتوبوس تهران مراغه
بلیط اتوبوس تهران قم
بلیط اتوبوس تهران خوی
بلیط اتوبوس تهران یزد
بلیط اتوبوس تهران بهبهان

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول ارومیه تهران

هر مسافر، چند کیلو بار می تواند همراه خودش داشته باشد؟ expand_more

طبق قوانین سازمان راهداری، وزن بار مجاز برای هر مسافر حدود ۲۰ کیلوگرم است. البته در سفرهای خارجی حمل بار تا سقف ۳۰ کیلوگرم هم می‌توناند در نظر گرفته می شود. اما برای بیش‌تر از ۲۰ کیلوگرم بار باید هزینه‌ای به شرکت مسافربری بابت اضافه بار پرداخت نمایید

اگر بلیط را بخریم ولی سوار اتوبوس نشویم می توانیم هزینه ی ان را پس بگیریم؟ expand_more

باید با تعاونی ذکرشده در بلیت تماس بگیرید و اعلام کنید که نمی خواهید سوار اتوبوس شوید. هزینه استرداد بلیط‌هایی که از ساعت حرکتشان گذشته طبق قوانین با کسر ۵۰ درصد حساب می شود.

قوانین بیمه مسافرتی برای کودکان چگونه است ؟ expand_more

در مورد بیمه‌ی مسافرتی نیز اگه برای کودک صندلی رزرو نشده و در کنار مادرش می باشد، بیمه هم مادر و هم کودک رو تحت پوشش قرار خواهد داد. اما اگه برای کودک نیز صندلی رزرو بشود و بلیط خریداری کنید کودک به شکل جداگانه تحت پوشش بیمه مسافرتی قرار می‌گیرد.

آیا اطلاعاتی مثل مسیر، نام مسافر، جنسیت و ... رو در بلیط خریداری شده می توان تغییر داد؟ expand_more

در سیستم‌های خرید آنلاین بلیط امکان ویرایش اطلاعات یا تعویض بلیط وجود ندارد ، بنابراین برای تعویض بلیط یا ویرایش اطلاعات باید اول بلیطی که خریده بودید را کنسل کنید و بعد دوباره بلیط مورد نظرتان رو از سایت خریداری کنید.