بلیط لحظه آخری هواپیما را اگر بتوانید برای سفر خود پیدا کنید ، مانند این است که غول چراغ جادو یکی از آرزو های شما را برآورده کرده است؛ یکی از بهترین و مهمترین تکنیک های ارازن سفر کردن، این است  که بدانیم چه زمان هایی برای سفر به چه شهرهایی از نظر قیمت برای ما مناسب تر خواهد بود! اگر به شما بگویند که می توانید بلیط هواپیما خود را با نصف قیمت خریداری کنید ، چه حسی خواهید داشت ؟ رسیدن به این مهم تنها کمی صبر و البته حواس جمع می خواهد . ما در این مطلب می خواهیم برای شما روش هایی برای اطلاع یافتن از قیمت و چگونگی رزرو این بلیط ها را بیان کنیم تا در زمان سفر هایتان از ارزانت ترین بلیط ها برخوردار شوید. با رسپینا همراه باشید .

بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری چیست ؟

هنگامی که که شرکت های عمده فروش و مجری مستقیم تور و آژانس های چارتر کننده پرواز، موفق به تکمیل ظرفیت های پروازی خود نمی شوند، ناچار هستند برای جلوگیری از زیان، صندلی های خالی را به هر قیمتی که شده پر نمایند، در نتیجه بالاجبار در آخرین لحظات، قیمت ها را به شدت پایین می آورند و پرواز های خود را با نازل ترین قیمت به فروش می رسانند. حال مسافران می توانند با قیمتی بسیار پایین تر از حد معمول بلیط لحظه آخری را خریداری کنند.

قیمت بلیط لحظه آخری

قیمت این بلیط ها به عوامل متعددی بستگی دارد مهم ترین عاملی که باعث ارزان شدن این بلیط ها می شود کمبود مسافر در مسیر مورد نظر است زمانیکه چارتر کننده در لحظات آخر منتهی به پرواز با کاهش فروش بلیط مواجه می شود برای جلوگیری از ضرر بلیط ها را تحت عنوان بلیط ارزان قیمت لحظه آخری با قیمتی کمتر عرضه می کند. نوع کلاس پرواز هم عامل موثر دوم است به صورتی که اگر ماسافر کلاس پروازی اکونومی را رزرو کرده باشد هزینه ی کمتری در مقایسه با کلاس پروازی بیزینس کلاس می پردازد.

رزرو به صورت اینترنتی

برای صرفه جویی کردن در زمان و هزینه ، بهترین راه کار این است که خرید های خود را از دنیای اینترنت و به صورت آنلاین انجام دهید. سایت های مانند رسپینا که این خدمات را ارائه می دهند،  علاوه بر خرید ارزان بلیط ، به شما این امکان را می دهد که بتوانید قبل از خرید با مقایسه کردن قیمت بلیط ایرلاین های مختلف،  مطمئن بشوید که دارین ارزان ترین بلیط  را  برای سفر خود خریداری می کنید . خوشبختانه رقابتی که در فضای اینترنت بین سایت ها ی ارائه دهنده ی این سرویس ها  وجود دارد باعث شده است که، سایت های گردشگری با پایین آوردن نرخ قیمت خرید آنلاین بلیط هایشان فرصت های خوبی به مسافرها بدهند تا با هزینه ی کمتری نسبت به خرید حضوری، بلیط سفر های هوایی را خریداری کنند .

قیمت بلیط لحظه اخری

زمان مناسب برای  سفر ارزان

فصل های توریستی یا به عبارتی زمان هایی که مسافران استقبال بیشتری برای سفر به یک شهر را دارند ، گران ترین زمان از نظر هزینه ها در آن محل خواهد بود . پس انتخاب زمان سفرتان بسیار می تواند روی هزینه ها و بودجه سفر شما تاثیر گذار باشد! بهترین زمان ها برای سفرهای کم هزینه، اواخر فصل های توریستی می باشد که  با خرید بلیط لحظه آخری خارجی و داخلی می توانید بلیط هایی به صرفه تر را خریداری نمایید . در چنین مواقعی علاوه بر اینکه می توانید با خرید بلیط ارزان تری به مقصد مورد نظر خود سفر کنید،  همچنین در دیگر هزینه ها هم  می توانید مقدار زیادی صرفه جویی کنید.

چگونه بلیط لحظه اخری بخریم؟

خرید بلیط لحظه آخری چارتر شاید بسیار دلچسب باشد ولی اگر اندکی غفلت کنید ممکن است هر بار فرصت چنین خرید جذابی را از دست بدهید. برای اینکه بتوانید این نوع بلیط ها را شکار کنید باید همواره حواستان باشد. در ادامه به شما سه راه کار مهم در هنگامی که قصد خرید بلیط در دقایق آخر مانده به شروع حرکت را دارید، بیان خواهیم کرد.

جست و جو در سایت ها

طبیعاتا یکی از اصلی ترین کارهایی که برای رزرو این بلیط ها می توانید انجام دهید، جست وجو در سایت های ارائه دهنده ی خدمات پرواز می باشد. البته شاید در طول مسیر جست و جوی خود به قیمت های متفاوتی دست پیدا کنید، ولی همواره به نکات مهمی چون اعتبار سایت ، نوع کلاس پروازی در نظر گرفته برای پرواز ، ایرلاین ارائه دهنده بلیط در هنگام انتخاب بلیط مورد نظرتان توجه کنید. رسپینا از قدیمی ترین سایت های ارائه دهنده ی خدمات مسافرتی بوده ، و از اولین سامانه های است که بلیط های پرواز را به صورت انلاین به فروش رسانده است. برای خرید های لحظه اخری شما، رسپینا مطمعنّا یکی از جذاب ترین گزینه ها خواهد بود.

ارزان

شبکه های اجتماعی، سریع ترین روش برای رزرو پرواز لحظه آخری چارتری

امروزه دیگر کمتر کسی پیدا می شود که در پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی عضویت نداشته باشد. ممکن است خبر هایی که قرار است چند ساعت دیگر روی خبرگذاری ها قرار بگیرید، خیلی زود تر آن ها را در شبکه های اجتماعی چون اینستاگرام مشاهده کنید. همین موضوع را می توانید بسط بدهید به خرید بلیط لحظه اخری، که برای سفرتان می خواهید تهیه کنید.

شما در کمترین زمان ممکن می توانید از پیج های آژانس های بزرگ هواپیمایی از وجود یا عدم وجود بلیط های لحظه آخری هواپیما برای مقاصد مختلف اگاه شوید. شما با دنبال کردن صفحه رسمی رسپینا در اینستاگرام، تلگرام، و سایر شبکه های مجازی، می توانید به کانال ها و پیج های این آژانس بزرگ هواپیمایی دسترسی پیدا کرده و در لحظه از تمامی خبر های مربوط به خدمات مسافرتی پرواز مطلع گردید.

همیشه آماده ی سفر باشید!!!

لازمه ی داشتن یک سفر ارزان، همواره اماده بودن برای انجام ان است. شما نمی توانید در تعطیلات قصد سفر کنید و دنبال بلیط ارزان در آخرین لحظات نیز باشد. بهترین روش برای محقق شدن این امر این است که یک بازه ی یک یا دو ماهه را برای سفر خود در نظر بگیرید و هر روز برای یافتن بلیط های ارزان مقصد مورد نظرتان وقت بگذارید. پس از یافتن آن، سریعا کوله بار سفر را بسته و عازم شوید. انعطاف پذیری در سفر، همیشه در کاهش هزینه ها به شما کمک خواهد کرد.

لحظه آخری هواپیما

نکات مهم در مورد رزرو بلیط لحظه آخری

* معمولا پرواز لحظه آخری غیر قابل استرداد می باشد. دلیل این مورد هم این است که فاصله ی زمانی خرید این بلیط ها تا زمان پرواز به قدری کوتاه است که عملا استرداد آن ممکن نیست. اما در بعضی از موارد تامین کننده ی بلیط به عنوان واسطه بر طبق قوانین چارتر کننده می تواند بلیط را استرداد کرده و بعد از دریافت مبلغ کل هزینه از چارتر کننده بخشی از هزینه ی بلیط را به مسافر عودت کند.

* بلیط هوپیما لحظه آخری چارتری فقط با سهمیه بلیط آژانس مسافرتی چارتر کننده اولیه امکان جابجایی داشته و پرداخت خسارت های احتمالی بر عهده ی مسافر می باشد.

* در صورت خرید بلیط اگر از پرواز جا بمانید هیچ هزینه ای به شما عودت نمی گردد و به منزله ی خسارت کامل خواهد بود.

* درصورتی که نام خود را به اشتباه وارد کرده باشید تغییر این مورد توسط خود مسافر در همکاری با تامیین کننده انجام می پذیرد و پرداخت خسارت تغییر نام که بر اساس قوانینی ایر لاین است بر عدهی مسافر می باشد.

* اگر چارتر کننده ی شما به هردلیلی اقدام به تغییر ساعت پرواز و یا ایرلاین کند، تامین کننده فقط مسئولیت اطلاع رسانی خواهد داشت و مسئولیت دیگری را عهده دار نخواهد بود.

رسپینا

سایر خدماتی که می توانید لحظه آخری خریداری کنید

شاید اینکه بتوانید تمام خدمات یک سفر با به صورت لحظه آخری خریداری کنید بسیار جذاب و در عین حال کمی غیر ممکن باشد. شما در سایتی مانند رسپینا می توانید انواع تور ها را نیز در کنار بلیط سفرهای هوایی به صورت لحظه آخری داشته باشید. اگر بتوانید تور مورد نظرتان را نیز به همین گونه خریداری کنید خواهید توانست علاوه بر هزینه ی های پرواز، هتل را نیز با قیمتی بسیار مناسب رزرو کنید و این امر سبب می شود تا هزینه های سفرتان به شدت کاهش یابد. پس در ایامی که قصدتان از سفر تفریح و گشت و گذار است ابتدا به دنبال تور هایی که در اخرین لحظات به فروش می رسند باشید.

خرید بلیط لحظه آخری هواپیما

بلیط لحظه اخری هواپیما از رسپینا

سایت رسمی رسپینا ، به عنوان یک مرجع رسمی ارائه دهنده خدمات گردشگری، چه در زمینه ی گردشگری خارجی و چه گردشگری داخلی، امکان خرید آنلاین بلیط لحظه آخری ارزان را در اختیار شما قرار می دهد. کافی است در قسمت بالای همین صفحه مبدا و مقصد و تاریخ حرکت خود را وارد کنید تا سیستم لیست پروازهای را در اختیار شما قرار بدهد و از بین آن ها  بهترین گزینه رو انتخاب کنید .

با رسپینا روی زمین نمی مانید ...