بهترین زمان هایی که می تونین بلیط چارتر ارزون قیمت بخرین

اگه شما هم طرفدار سفرهای ارزون ، با بلیط های چارترِ لحظه آخری هستین، این مطلب بهتون در، تشخیصِ بهترین زمان ها برای خرید بلیط چارتر کمک میکنه .

احتمالا تا الان، بارها و بارها کلمه ی بلیط چارتر به گوشتون خورده. بلیط های که بعضی وقت ها با قیمت شون شما رو غافلگیر می کنن. بلیط های چارتر، معمولا در زمان های پیک سفر با قیمت های بالا، به فروش میرسن اما بازم تفاوت چندانی با قیمت بلیط های سیستمی ندارن. ولی چون آژانس گردشگری صندلی های پرواز چارتر رو از قبل پیش خرید میکنه، میتونه با هرقیمتی که دوست داشته باشه، بلیط این صندلی هارو، به مسافر های این مسیرهای هوایی بفروشه.

 معمولا، مسیرهای پر رفت و آمد پرواز، مثل : تهران - مشهد، در تمام طول سال، توسط آژانس های گردشگری اجاره میشن. به همین دلیل می تونین تو این مسیرها، همیشه بلیط چارتر با قیمت مناسب پیدا کنین. البته وقتی که تعطیلات و مناسبت های مذهبی که سفر به مشهد زیاد میشه قیمت بلیط های چارتر برای پرواز به مشهد هم افزایش پیدا میکنن و گاهی وقت ها گرون تر از بلیط های سیستمی به فروش می رسن.

همینطور که فهمیدن، بلیط چارتر همیشه به معنای بلیط ارزون نیست. قیمت بلیط های چارتر در بازه های زمانی مختلف بسته به شرایط آژانس چارتر کننده، تغییر میکنه. برای مثال وقتی چارتر کننده یک پرواز به کیش رو چارتر میکنه، در ایام نوروز که بیشتر مسافرها این جزیره رو برای سفر انتخاب می کنن، قیمت بلیط هواپیما، زیاد میشه. ولی در طی زمان هایی که مردم از سفر های نوروزی برگشتن و آمار سفر به این جزیره کاهش پیدا میکنه، آژانس چارتر کننده، برای اینکه صندلی های هواپیما در پرواز های بعدی خالی نمونه و ضرر نکنن. قیمت بلیط چارتر هواپیما رو کاهش میده. این کاهش قیمت، هرچی که به روز پرواز، و ساعت پرواز نزدیک تر میشیم ، برای اینکه تمایل مسافرها برای سفر ، بیشتر بشه، بیشتر کاهش پیدا میکنه.

پروازهای چارتر، طی چند سال اخیر، درایجاد اطمینان و آرامش وسفرهای بی دغدغه برای مسافرها، نقش مهمی داشتن. مسافرها هم به دلیل اینکه بیشتر مواقع می تونستن بلیط های ارزون تری، نسبت به بلیط های سیستمی پیدا کنن، حسابی از این بلیط های چارتر استقبال کردن.

توجه داشته باشین که بلیط های چارتر از نظر خدمات پرواز، هیچ فرقی با بلیط های سیستمی ندارن. و فراموش نکنین که، شما با خرید بلیط چارتر دیگه نمی تونین تاریخ سفرتون رو عوض کنین و امکان کنسل کردن هم برای بلیط های چارتری وجود نداره.

رسپینا24، برای تمامی مسیرهای هوایی داخلی و خارجی، پروازهای روزانه تمامی ایرلاین ها (950 ایرلاین) ، قیمت‌های متفاوتی داره. فرقی نمی‌کنه بلیط چارتربخواین یا بلیط سیستمی ، دنبال خرید بلیط هواپیما برای ماه بعد باشین، یا برای چند ساعت بعد بلیط بخواین ! می‌تونین با چند کلیک ساده و بدون دردسر وارد سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا24 بشین، مبدا پرواز و مقصد سفرتون رو انتخاب کنین، وبا مقایسه، نرخ قیمت بلیط ها، مناسب ترین، بلیط هواپیما برای سفرتون رو، با چند کلیک انتخاب کنین. در ضمن میتونین برای رزرو محل اقامتتون در شهر یا کشور مقصد، از طریق سایت ما، با وارد شدن به بخش رزرو هتل،  و مشخص کردن مدت اقامت تون، با مقایسه قیمت هتل های مختلف، خیلی راحت ، رزرو هتل در داخل کشور و حتی کشور های خارجی رو از طریق سایت ما انجام بدین.

در صورتی که هر گونه سوال در رابطه با، خرید آنلاین بلیط چارتر، و یا اطلاعات تور های لحظه آخری ، خرید تلفنی بلیط هواپیما و هرگونه مشاوره سفر، از طریق شماره های زیر با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرین.