مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : شنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right
 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما رشت عسلویه که در اغلب مواقع برای سفرهای کاری خریداری میشود، به تعداد بسیار محدود در هفته در دسترس می باشد. علیرغم نیروهای کار بسیار زیادی که در عسلویه مشغول به کار می باشند، پروازهای رشت عسلویه تنها یک مرتبه در هفته انجام می شود. در ادامه به روش های کاربردی برای خرید بلیط هواپیما اشاره خواهیم کرد. با رسپینا همراه باشید.

خرید بلیط هواپیما عسلویه

چرا خرید بلیط هواپیما رشت عسلویه؟

شهر بندری عسلویه از مهم ترین مناطق از نظر منابع عظیم گازی می باشد که در استان بوشهر قرار گرفته است. رشد بسیار زیاد شرکت ها و پالایشگاه ها در این منطقه و همچنین شرایط آب و هوایی بسیار گرم آن باعث شده است تا بومیان این منطقفه کمتر در آن زندگی کنند. در حال حاضر این شهر بیشتر به محلی برای زندگی نیروهای غیربومی پالایشگاه ها و شرکت های وابسته تبدیل شده است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما رشت عسلویه

شرایط آب و هوایی عسلویه علاوه بر قرار گرفتن در جنوب ایران، تحت تاثیر آلاینده های موجود در هوا نیز بوده و به همین خاطر است در برخی از روزهای سال به شدت گرم باشد. اوایل بهار، پاییز و زمستان روزهای نسبتا گرمی را در این شهر شاهد خواهید بود و با قدم گذاشتن در تابستان نه تنها دما افزایش پیدا می کند، بلکه میزان رطوبت نیز تا حد زیادی با افزایش مواجه می گردد. در نتیجه بهتر است در این بازه زمانی نسبت به خرید بلیط هواپیما عسلویه اقدام نکنید.

حمل و نقل عمومی در عسلویه

به منظور تردد در بخش های مختلف شهر بندری عسلویه می توان از تاکسی استفاده نمود. لازم است بدانید که عسلویه شهر کوچکی بوده و جمعیت آن بسیار کم است و به همین خاطر است که حمل و نقل عمومی در آن با رشد زیادی مواجه نشده است.

 بلیط چارتر رشت عسلویه

راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما رشت به عسلویه

جهت تهیه بلیط از رسپینا کافیست مراحل زیر را طی کنید:

گام اول: جستجو بلیط ارزان هواپیما رشت عسلویه

اگر در انتخاب زمان سفر انعطاف پذیر هستید، بهترین روش برای خرید بلیط ارزان هواپیما عسلویه، استفاده از جدول ارزان ترین پروازهای رشت به عسلویه در ماه جاری می باشد. با این امکان می توان ارزان ترین پرواز را انتخاب و وارد گام بعد شوید. در غیر این صورت، لازم است در جدول جستجو پرواز، مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

گام دوم: ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب پرواز، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید

گام سوم: بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید بلیط هواپیما رشت عسلویه با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل خواهد شد.

قیمت بلیط هواپیما رشت عسلویه

در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط هواپیما رشت عسلویه فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار می باشند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز محسوب میشود. عوامل مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما عبارتند از:

تاریخ و بازه زمانی خرید بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا برای خرید بلیط هواپیما در هر مسیر، نرخ بلیط هواپیما نیز متغییر خواهد بود. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی عسلویهو همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پرواز رشت عسلویه با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. در این بازه های زمانی قیمت بلیط هواپیما عسلویه نیز با افزایش مواجه می گردد.

ایرلاین و کلاس پروازی

برند ایرلاین ها و نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما می باشد. علاوه براین، صندلی های هواپیما بر اساس نوع امکانات و شرایط موجود در هر یک کلاس بندی میشوند. این کلاس بندی که اغلب به صورت اکونومی (اقتصادی)، بیزینس (تجاری)، فرست (ویژه) می باشد، به شدت بر گران یا ارزان بودن بلیط اثر دارد. به طوریکه خرید بلیط هواپیما در کلاس اکونومی ارزان ترین قیمت را داشته و بیزینس و فرست در رتبه های بعدی قرار دارند.

نوع بلیط هواپیما (سیستمی یا چارتر)

با توجه به اینکه بلیط چارتر رشت عسلویه خریداری می کنید یا بلیط سیستمی، هزینه های متفاوتی را برای بلیط باید پرداخت نمایید. خرید بلیط هواپیما چارتر و بلیط سیستمی دارای محدودیت ها و مزایای خاصی هستند و بر همین اساس قیمت های آنها با هم تفاوت دارد. به طوریکه در برخی از مواقع خرید بلیط چارتر عسلویه ارزانتر از سیستمی بوده و در بعضی از مواقع عکس آن ممکن می باشد.

رزرو هتل در عسلویه

انجام سفرهای کوتاه مدت به عسلویه نیاز به برنامه ریزی دارد و باید بتوانید قبل از سفر با رزرو آنلاین هتل، محل مناسبی را برای اقامت خود انتخاب نمایید. هتل ریم رام تنها هتل موجود در این شهر می باشد که می توانید به صورت آنلاین آن را رزرو کنید.

رسپینا24 برای راحتی و آسایش بیشتر همراهانش امکان رزرو اینترنتی هتل را در کنار خرید بلیط ارزان هواپیما رشت عسلویه فراهم نموده است.

جهت رزرو هتل عسلویه کلیک کنید

خدمات خرید اینترنتی بلیط هواپیما در رسپینا

بلیط ارزان عسلویه

یکی از مهم ترین خدمات سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا24، ارائه بلیط ارزان هواپیما و مطابق با نرخ های مصوب می باشد. فراهم کردن امکان مشاهده ارزان ترین نرخ ها در چند روز آینده، پوشش پروازهای تمام ایرلاین های داخلی و مقایسه آسان و جستجوی سریع از جمله مواردی می باشند که باعث شده اند تا خرید ارزان بلیط هواپیما ادر این سامانه براحتی امکان پذیر باشد.

خرید بلیط چارتر رشت عسلویه

پروازهای ارائه شده در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما رسپینا24 در دو نوع سیستمی و چارتر می باشد. در نتیجه می توان با کمترین هزینه، بهترین و ارزان ترین بلیط را خریداری نمود. همچنین می توان با جستجوی ساده و به صورت کاملا آنلاین، بلیط لحظه آخری رشت عسلویه را خریداری نمایید.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در خرید آنلاین بلیط هواپیما از رسپینا24 می توان به فراهم شدن امکان استرداد آنلاین بلیط اشاره نمود. تمام بلیط های خریداری شده از طریق این سامانه کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و بدون از دست دادن زمان می توان بلیط را کنسل نمود.

پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط هواپیما رشت عسلویه ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

فرودگاه عسلویه

فرودگاه عسلویه (فرودگاه خلیج فارس) با کد یاتا PGU از مهم ترین فرودگاه های منطقه برای جا به جایی متخصصین و نیروهای کار داخلی و خارجی به منطقه به شمار می رود. این فرودگاه از سال 1384 در دسترس بوده در حال حاضر روزانه حدود نوزده هزار مسافر را جا به جا نموده و و در تنها ترمینال آن امکاناتی از قبیل اینترنت، گمرک، بانک و فوریت های پزشکی ارائه می شود.

از جمله پروازهای رشت عسلویه که در این فرودگاه انجام میشود می توان به پرواز رشت عسلویه کاسپین اشاره نمود.

با خرید بلیط هواپیما رشت به عسلویه از رسپینا24 روی زمین نمی مانید...

رشت به عسلویه -

آیا به بلیط برگشت از عسلویه به رشت نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما عسلویه رشت