مسیر بالعکس
ارزان ترین نرخ : پنجشنبه ها 02191012900
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
... ... ...
مسیر بالعکس
مرتب سازی :
زودترین پرواز
ظرفیت
قیمت
مرتب سازی :
...
...
در حال جستجوی پرواز انتخابی شما
متاسفانه برای مسیر مورد نظر شما در این تاریخ پروازی وجود ندارد. لطفا تاریخ یا فیلتر دیگری را جستجو نمائید
questIcon curve Left curve right

سوالات متداول بلیط هواپیما رشت به مشهد

questions قیمت بلیط هواپیما از رشت به مشهد رفت و برگشت چقدر است؟
arrow down icon

قیمت بلیط رشت مشهد رفت و برگشت بر اساس سیستمی یا چارتری بودن، بازه زمانی سفر، ایرلاین برگزارکننده پرواز و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با استفاده از تقویم پروازی سایت رسپینا می توانید از کلیه بلیط های موجود طی 30 روز آینده و پایین ترین قیمت هر روز مطلع شوید.

questions میزان بار مجاز در پرواز رشت مشهد چقدر است؟ هزینه اضافه بار چگونه محاسبه می شود؟
arrow down icon

میزان بار مجاز در پرواز رشت مشهد حدود 20 کیلوگرم برای کلاس اکونومی و 30 کیلوگرم برای کلاس بیزینس است. جریمه اضافه بار به ازای هر کیلوگرم برابر یک درصد بهای بلیط می باشد.

questions جریمه کنسلی (استرداد) بلیط هواپیمای رشت مشهد چقدر است؟
arrow down icon

جریمه کنسلی بلیط هواپیما با توجه به زمان کنسلی و قوانین شرکت های هواپیمایی متفاوت است. پس از کنسلی بلیط در وب سایت رسپینا و کسر جریمه از سوی شرکت هواپیمایی، مابقی هزینه بلیط پس از 48 الی 72 ساعت به حساب شما عودت خواهد شد.

questions پروازهای رشت به مشهد در چه روزهایی از هفته برگزار می شود؟
arrow down icon

پرواز رشت مشهد در تمامی روزهای هفته انجام می شود، اما تعداد پروازها در هر روز محدود است که به همین دلیل بلیط های رشت مشهد به سرعت رزرو می شوند. بنابراین باید بلیط خود را از چندین هفته قبل از سفر رزرو کنید.

 • support24 پشتیبانی 24 ساعته
  پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
 • bestPrice تضمین بهترین قیمت
  بهترین نرخ ها و کد های تخفیف را دریافت کنید
 • reserveOnline رزرو کاملا آنلاین
  رزرو آنی و بدون درد سر را، با رسپینا تجربه کنید
 • allLicense کلیه مجوزها
  دارای کلیه مجوزهای رسمی در حوزه گردشگری

بلیط هواپیما رشت مشهد را می توانید در وب سایت رسپینا در کمتر از یک دقیقه و با تضمین ارزانترین قیمت نسبت به سایر وب سایت ها رزرو کنید. با خرید بلیط رشت مشهد از رسپینا در صورتی که همان بلیط در سایت دیگر، قیمت کمتری داشت، می توانید با تماس با کارشناسان، دو برابر اختلاف قیمت را دریافت کنید. در کادرهای مشخص شده در ابتدای صفحه، می توانید بلیط هواپیما رشت مشهد را برای تاریخ امروز انتخاب کرده و با ورود اطلاعات مسافرین، لینک بلیط برای شما ارسال می شود.

بلیط هواپیما رشت مشهد رسپینا

قیمت بلیط هواپیما رشت به مشهد

قیمت بلیط هواپیما رشت مشهد، با توجه به عوامل مختلف می توانید تغییر کند. قیمت مصوب اعلام شده برای بلیط هواپیما رشت مشهد، برابر 1.382.800 تومان است. اما این قیمت ممکن است در برخی روزها با قیمت بالاتر و حتی پایین تر نیز به فروش برسد. وب سایت رسپینا، بلیط هواپیما رشت مشهد را با تضمین ارزانترین قیمت نسب به سایر وب سایت ها ارائه می دهد که این نوع بلیط ها با گزینه تضمین نرخ در قسمت اطلاعات بلیط مشخص شده اند.
بطور کلی عوامل متعددی در قیمت بلیط رشت به مشهد موثر است که مهم ترین آن ها در ادامه ذکر شده است:

 • بازه زمانی سفر: با افزایش تقاضا و ترافیک سفر به مشهد، قیمت بلیط ها نیز با افزایش چشمگیری همراه می شوند. با توجه به اینکه تعداد پروازهای رشت به مشهد، محدود است، افزایش تقاضا در برخی ایام، باعث افزایش قیمت بلیط رشت مشهد می شود.
 • نوع بلیط: سیستمی یا چارتری بودن نیز بر قیمت بلیط هواپیما رشت به مشهد موثر است. پروازهای سیستمی قیمت مصوب و مشخصی دارند که کمتر دچار نوسان قیمت می شوند. اما پروازهای چارتری، بسته به میزان تقاضا، قیمت آن ممکن است تغییر کند.

قیمت بلیط هواپیما از رشت به مشهد رفت و برگشت

قیمت بلیط هواپیما رشت مشهد رفت و برگشت با رزرو جداگانه بلیط ها تفاوتی ندارد و تنها با رزرو رفت و برگشت، می توانید با یک پرداخت، بلیط مسیر برگشت را نیز تهیه کنید. همچنین با خرید بلیط برگشت، می توانید قبل از افزایش احتمالی بلیط، آن را با قیمت کمتر رزرو کنید. برای خرید بلیط هواپیما رشت مشهد رفت و برگشت، می توانید در کادر نارنجی ابتدای صفحه، روی گزینه تغییر کلیک کرده و تاریخ برگشت را وارد نمایید.

اطلاعات پرواز رشت به مشهد

پرواز رشت مشهد جزو پروازهای داخلی بوده که تنها در برخی از روزهای هفته و توسط دو شرکت هواپیمایی آتا و ایران ایرتور انجام می شود. اطلاعات پرواز فرودگاه رشت به مشهد را می توانید در وب سایت فرودگاه رشت، و یا اطلاعات دقیق تر مانند ساعت پرواز رشت به مشهد امروز را در قسمت اطلاعات بلیط ها در ابتدای صفحه مشاهده کنید.

از رشت تا مشهد با هواپیما چند ساعت است؟

فاصله هوایی رشت مشهد حدود 1232 کیلومتر بوده که مدت زمان پرواز رشت به مشهد حدود یک ساعت و 30 الی یک ساعت و 40 دقیقه است. مدت زمان پرواز رشت مشهد به شرایط جوی و نوع شرکت هواپیمایی بستگی دارد. پروازهای ایران ایرتور در این مسیر حدود یک ساعت و نیم است.

پروازهای رشت به مشهد چه روزهایی است؟

از آنجائی که این مسیر هوایی نسبتا پرتردد می باشد؛ لذا در تمامی روزهای هفته می توان پروازهای آن را رزرو کرد. البته تعداد پروازها در هر روز محدود بوده و به همین دلیل ممکن است پروازها برای یک ماه پیش رو رزرو شده باشند. به همین دلیل توصیه می کنیم از چند هفته قبل از سفر، بلیط خود را رزرو کنید.

فرودگاه مبدا پرواز رشت مشهد

فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت، میزبان پروازهای ورودی و خروجی از رشت بوده که در جاده رشت به انزلی و 3 کیلومتری رشت قرار دارد. در حال حاضر، 3 ترمینال در این فرودگاه میزبانی پروازها را انجام می دهند که پرواز رشت به مشهد از طریق ترمینال پروازهای داخلی انجام می گردد. پس از خرید بلیط رشت مشهد باید حدود دو ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید.

فرودگاه مقصد پرواز رشت مشهد

فرودگاه هاشمی نژاد مشهد، سومین فرودگاه پرتردد در ایران بوده که ترمینال پروازهای داخلی آن میزبان پرواز رشت به مشهد است. پس از رسیدن به فرودگاه مشهد می توانید با استفاده از مترو، اتوبوس و یا تاکسی و ون، به مرکز شهر بروید. تاکسی های فرودگاه از درب ورودی سالن های فرودگاه، آماده جا به جایی مسافران می باشند.
اولین ایستگاه خط 1 مترو مشهد، فرودگاه هاشمی نژاد مشهد بوده که ایستگاه آن در نزدیکی ترمینال پروازهای داخای قرار دارد. چنانچه قصد دارید از فرودگاه به حرم بروید، پس از سوار شدن به مترو باید در ایستگاه بسیج پیاده شده و با استفاده از تاکسی و یا خط یک بی آر تی به حرم بروید. همچنین بیشتر هتل های خوب مشهد در بلوار امام رضا قرار دارد که از طریق ایستگاه بسیج می توانید به راحتی به هتل دلخواه بروید.

پرواز رشت به مشهد

بلیط هواپیما رشت مشهد رسپینا

رسپینا با ایجاد وب سایت یکپارچه، امکان خرید آسان و سریع بلیط هواپیما رشت مشهد را طبق آخرین لیست پروازها ممکن ساخته است. در وب سایت رسپینا می توانید با استفاده از فیلترهای متعدد، بلیط دلخواه را طبق شرکت هواپیمایی، نوع کلاس پروازی و زمان پرواز انتخاب کنید. علاوه بر این با خرید بلیط هواپیما رشت مشهد می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید.
استرداد آنلاین: در صورتی که به هر دلیل تمایل داشتید بلیط رشت مشهد را کنسل کنید، می توانید با تماس با کارشناسان رسپینا و یا به صورت آنلاین و از طریق ارسال پیام در حساب کاربری، نسبت به کنسلی بلیط اقدام کنید. پس از کسر جریمه کنسلی توسط ایرلاین، باقی مانده هزینه بلیط پس از 48 الی 72 ساعت به حساب شما عودت خواهد شد.
امکان رزرو همزمان اقامت هتل: در صورت تمایل می توانید تنها با یک کلیک، علاوه بر بلیط هواپیما رشت مشهد، هتل دلخواه را نیز رزرو کنید. کافیست هنگام ورود اطلاعات مبدا و مقصد، گزینه رزرو هتل همراه پرواز را نیز انتخاب کنید.
تضمین ارزانترین قیمت بلیط: وب سایت رسپینا، بلیط هواپیما رشت مشهد را با تضمین ارزانترین قیمت ارائه می دهد. بنابراین با خیالی آسوده از اینکه ارزانترین بلیط را رزرو کرده اید، می توانید به مشهد بروید.
پشتیبانی 24 ساعته: در صورتی که در هر مرحله از خرید بلیط رشت مشهد و یا هنگام سفر و مراجعه به فرودگاه با مساله ای روبه رو شدید، تیم کارشناسی رسپینا، به صورت 24 ساعته همراه شماست. همچنین در صورتی که پرواز شما با تاخیر روبه رو شود، کارشناسان رسپینا، میزان تاخیر را قبل از پرواز به شما اطلاع می دهد.

بلیط هواپیما رشت به مشهد

خرید بلیط هواپیما رشت به مشهد

در وب سایت رسپینا می توانید بلیط هواپیما رشت مشهد را در کمتر از دو دقیقه رزرو کنید. برای خرید بلیط پرواز رشت به مشهد در تاریخ امروز می توانید یکی از بلیط ها در ابتدای صفحه را انتخاب کرده و وارد صفحه بعد شوید. در صورتی که بلیط هواپیما رشت به مشهد را برای تاریخ دیگری نیاز دارید، می توانید با استفاده از تقویم پروازی، تاریخ دلخواه را انتخاب کنید. پس از انتخاب پرواز، وارد صفحه اطلاعات مسافرین می شوید که باید اطلاعات کامل تمامی مسافران به همراه شماره تماس و ایمیل را وارد کرده و به منظور پرداخت هزینه، گزینه تایید را انتخاب کنید و پس از پرداخت هزینه، لینک بلیط برای شما ارسال خواهد شد.
پس از دریافت بلیط هواپیما مشهد رشت، اطلاعات بلیط، از جمله مشخصات مسافرین و اطلاعات تماس، و ساعت حرکت را بررسی کنید و در صورت اشتباه بودن به کارشناسان پشتیبانی رسپینا اطلاع دهید. به منظور بررسی صحت بلیط رزرو شده می توانید در صفحه پیگیری بلیط هواپیما رسپینا، با ورود کد ملی و کد PNR، اطلاعات بلیط را مشاهده کنید.

بلیط هواپیما رشت به مشهد چارتر

بلیط هواپیما رشت مشهد عمدتا به صورت سیستمی و بر اساس نرخ مصوب به فروش می رسد. اما در برخی ایام ممکن است به دلیل تقاضای بالا برای خرید بلیط هواپیما، شرکت های چارتر کننده را خرید صندلی های هواپیما، بلیط ها را چارتر کنند. در این صورت ممکن است قیمت بلیط ها افزایش یابد و در صورت عدم استقبال مسافران، کاهش یابد.
در رسپینا می توانید با استفاده از فیلترهای موجود در جدول بلیط های سایت با یک کلیک، تنها بلیط های چارتر را مشاهده و رزرو کنید. برای این منظور کافیست از قسمت "نوع بلیط" گزینه "چارتر" را انتخاب کنید. البته با توجه به برخی ضوابط و مقررات این بلیط ها، برای جلوگیری از ضرر و زیان های احتمالی، حتما موارد زیر را مدنظر داشته باشید:
مقررات کنسلی بلیط چارتر رشت مشهد به گونه ای است که جریمه آن ها نسبت به سیستمی بیشتر و حتی در مواقعی نیز غیرقابل کنسل شدن باشند.
بلیط هوایی رشت مشهد چارتر برای تمامی گروه های سنی با یک نرخ محاسبه می شود. در حالی که در بلیط رشت مشهد سیستمی، نرخ بلیط کودک (2 تا 12 سال) معادل 50 تا 85 درصد بلیط بزرگسال محاسبه می شود.
در صورتی که از پرواز جا بمانید، چنانچه بلیط شما سیستمی باشد می توانید درخواست کنسلی نوشو (no show) دهید تا بخشی از مبلغ با کسر جریمه به حساب مستردد گردد. در صورتی که جا ماندن از پرواز چارتر سبب ابطال بلیط و سوخت شدن کل مبلغ آن خواهد شد.

بلیط لحظه آخری رشت به مشهد

بلیط لحظه آخری رشت مشهد، نوعی بلیط چارتر بوده که با نزدیک شدن به ساعات پرواز، قیمت آن کاهش می یابد. البته همیشه اینگونه نیست و در برخی مواقع که تقاضا برای خرید بیشتر است، قیمت این نوع بلیط ها بیشتر است. با این وجود در برخی روزها، بلیط هایی که در ساعات نزدیک به پرواز، کنسل می شوند، با قیمت کمتر به فروش می رسند. برای خرید این بلیط ها باید در روزهای مختلف منتظر بمانید و سایت را رصد کنید تا بلیط لحظه آخری ارزان رزرو کنید. اما رسپینا این کار را برای شما راحت ساخته است.
در وب سایت رسپینا با استفاده از سرویس چند بخرم می توانید بلیط هواپیما رشت مشهد را با نرخ دلخواه رزرو کنید. برای استفاده از این سرویس باید بلیط دلخواه را انتخاب کرده و پس از تکمیل اطلاعات مسافرین، در انتهای صفحه، گزینه چند بخرم را انتخاب نمایید. اطلاعاتی که باید در این قسمت وارد کنید شامل نرخ دلخواه بلیط و همچنین تاریخ و ساعت پرواز است. پس از تکمیل و تایید اطلاعات، در صورتی که قیمت بلیط تا زمان مشخص شده کاهش یابد، رسپینا به صورت خودکار بلیط را برای شما رزرو کرده و اطلاعات آن را برای شما ارسال می کند.

رشت به مشهد -

آیا به بلیط برگشت از مشهد به رشت نیاز دارید ؟

بلیط هواپیما مشهد رشت