• بلیط هواپیما

  • بلیط قطار

  • بلیط اتوبوس

  • رزرو هتل

  • رزرو آنلاین تور

  • بیمه مسافرتی

  • پیگیری

  • وبلاگ

  • بلیط هواپیما رشت تهران

expand_more
{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما رشت تهران

ارزانترین نرخ پرواز رشت تهران معمولا در روز های جمعه است

بلیط هواپیما رشت تهران

شنبه

05/22

بررسی

یکشنبه

05/23

بررسی

دوشنبه

05/24

بررسی

سه شنبه

05/25

بررسی

چهارشنبه

05/26

694 ت

پنجشنبه

05/27

687 ت

جمعه

05/28

بررسی

شنبه

05/29

673 ت

یکشنبه

05/30

694 ت

دوشنبه

05/31

بررسی

سه شنبه

06/01

بررسی

چهارشنبه

06/02

694 ت

پنجشنبه

06/03

بررسی

جمعه

06/04

694 ت

شنبه

06/05

696 ت

یکشنبه

06/06

694 ت

دوشنبه

06/07

بررسی

سه شنبه

06/08

بررسی

چهارشنبه

06/09

694 ت

پنجشنبه

06/10

بررسی

جمعه

06/11

694 ت

شنبه

06/12

696 ت

یکشنبه

06/13

694 ت

دوشنبه

06/14

بررسی

سه شنبه

06/15

بررسی

چهارشنبه

06/16

694 ت

پنجشنبه

06/17

بررسی

جمعه

06/18

694 ت

شنبه

06/19

بررسی

یکشنبه

06/20

بررسی

بروز رسانی :

تضمین بهترین قیمت

رسپینایی عزیز ! برای اینکه مطمئن باشید بهترین نرخ پرواز را رسپینا به شما نمایش میدهد کافی است بعد از خرید پرواز مورد نظر ، اگر همین بلیط را با نرخ کمتری پیدا کردید ، به کارشناسان رسپینا اطلاع دهید پس از بررسی موضوع ، رسپینا معادل دو برابر اختلاف قیمت را به شما پس خواهد داد.

پرواز رشت تهران

اطلاعات مهم پرواز در این مسیر
فرودگاه مبدا :
فرودگاه رشت
فرودگاه مقصد :
فرودگاه مهر اباد
مدت زمان سفر :
-
مسافت :
-

نرخ پرواز رشت تهران

میانگین نرخ پرواز درماه های گذشته

بلیط هواپیما رشت تهران امروز

نرخ بلیط امروز در روزهای گذشته چقدر بوده است ؟

اولین پرواز رشت تهران

شماره پرواز
نام ایرلاین
زمان پرواز
نرخ پرواز

2324

شنبه 1401/05/22

670,000 تومان

845

آسمان

شنبه 1401/05/22

700,000 تومان

3332

ایران ایر

یکشنبه 1401/05/23

700,000 تومان

3332

ایران ایر

چهارشنبه 1401/05/26

700,000 تومان

4421

پارس ایر

پنجشنبه 1401/05/27

690,000 تومان

درمسیر رشت به تهران چه ایرلاینهایی پرواز دارند ؟

نرخ بلیط پرواز رشت تهران براساس ایرلاین

شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
رشت تهران شنبه

670,000

-

-

-

-

690,000

-

آسمان
رشت تهران آسمان شنبه

700,000

-

-

-

-

-

-

ایران ایر
رشت تهران ایران ایر شنبه

-

700,000

-

-

700,000

-

700,000

پارس ایر
رشت تهران پارس ایر شنبه

-

-

-

-

-

690,000

-

چرا رسپینا ؟

خرید آسان و کنسلی بی دردسر

خرید آسان و کنسلی بی دردسر

به راحتی بلیط بخرید و بدون نگرانی کنسل کنید
از خرید خود لذت ببرید

از خرید خود لذت ببرید

بهترین نرخ ها و کد های تخفیف رات دریافت کنید
سفر لذت بخش را تجریه کنید

سفر لذت بخش را تجریه کنید

پشتیبانی رسپینا در تمام طول سفر همراه شماست
به ما امتیاز دهید
میانگین رای های داده شده : 5
تعداد رای ها : 11

بلیط هواپیما رشت تهران علی رغم در دسترس بودن مسیر های ریلی و جاده ای فعال میان این دو شهر، یکی از بهترین روش ها برای شروع سفر می باشد. کلیه مسافران عزیز می توانند با رزرو بلیط از وب سایت رسپینا به عنوان یکی از بزرگ ترین سامانه های رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیما در کشور، از خدمات پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان خبره پرواز داخلی این شرکت مانند اطلاع از تاخیر پروازهای رسپینا سریع مسافران بهره مند شوند. هم چنین در این مقاله کلیه سوالات رایج مسافران و نکات مهم قبل از سفر را بررسی کرده ایم که توصیه می کنیم حتما تا انتها مطالعه بفرمائید.

بلیط هواپیما رشت تهران

چرا خرید بلیط هواپیما رشت تهران؟

فاصله میان دو شهر رشت و تهران حدودا 328 کیلومتر است که پیمودن این مسیر با اتوبوس، خودرو یا قطار کم تر از 6 ساعت زمان می برد. اما با این وجود انتخاب بلیط هواپیما رشت به تهران به دلیل راحتی و آسایش بیش تر و کم بودن مدت زمان پیمودن مسیر، بهترین انتخاب برای مسافران سالمند، کم توان، ناتوان، افرادی که کودک خردسال به همراه دارند و نیز مسافرانی که به راحتی و آسایش سفر اهمیت می دهند می باشد.

اطلاعات پرواز تهران رشت

قبل از رزرو بلیط، مهم ترین موردی که می بایست از آن مطلع گردید، اطلاعات پرواز است. این اطلاعات شامل جزئیاتی از قبیل مسافت هوایی، مدت زمان پرواز، نوع ایرلاین و سایر اطلاعاتی از این دست می باشد که اطلاع از آن ها سفر را دقیق تر و حساب شده تر خواهد کرد. بخشی از این اطلاعات در بالای این صفحه به همراه نمودار ذکر شده و بخشی نیز به شرح زیر است.

زمان و ساعات پرواز رشت به تهران

بلیط رشت به تهران در هفته روزهای مشخصی ندارد اما معمولا بیش از 4 روز در هفته ارائه می گردد. برای اطلاعات بیش تر در این خصوص توصیه می کنیم به جدول ساعت پرواز رشت تهران امروز سایت مراجعه فرمائید.

مسافت و مدت زمان پرواز تهران رشت

مسافت هوایی میان این دو شهر حدودا 241 کیلومتر است که در مدت زمان کم تر از یک ساعت با هواپیما پیموده می شود. البته متذکر می شویم که مدت زمان پرواز می تواند با توجه به شرایط جوی و نوع ناوگان هوایی متفاوت باشد.

ایرلاین های ارائه دهنده بلیط هواپیما رشت تهران

آتا، آسمان، پویا و ایران ایر از جمله شرکت های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط رشت به تهران می باشند.

میزان بار مجاز در پرواز

میزان بار مجاز مسافران یکی از مواردی است که بر اساس ایرلاین و کلاس پروازی متغیر بوده و لازم است پس از رزرو بلیط هواپیما آن را بررسی کنید. اما به طور معمول میزان بار مجاز برای بلیط های بیزینس کلاس، 30 کیلوگرم و برای بلیط های اکونومی کلاس، 20 کیلوگرم می باشد.

پرواز رشت به تهران

قیمت بلیط هواپیما رشت تهران

به طورکلی بلیط های پرواز نرخ ثابتی ندارند و در بازه های زمانی متفاوت با توجه به شرایط تعیین می شود. اما در این رابطه چند عامل وجود دارد که آشنایی از آن ها می تواند در کنترل هزینه های سفر اثر گذار باشد. مهم ترین موارد در تعیین قیمت بلیط هواپیما رشت به تهران عبارت اند از:

نوع شرکت هواپیمایی

به طور کلی هر ایرلاین با توجه به خدماتی که در طی سفر برای مسافر در نظر گرفته است و هم چنین ناوگان هوایی خود، قیمت پرواز را مشخص می نماید. برای مثال، نرخ بلیط پرواز رشت به تهران ایران ایر با بلیط ایرلاین آسمان متفاوت خواهد بود.

کلاس هواپیمایی

کلاس هواپیمایی به امکانات صندلی های آن اشاره دارد. در حال حاضر، برای پروازهای داخلی دو نوع کلاس اکونومی و بیزینس در دسترس است که در آن، صندلی های اکونومی کلاس از امکانات و هزینه کم تری نسبت به صندلی های بیزینس کلاس برخوردارند.

بازه زمانی

با توجه به اینکه در هر بازه زمانی میزان تقاضا برای سفر در هر مسیر متفاوت می باشد. با افزایش ترافیک سفر و تقاضای بلیط، قیمت بلیط هواپیما رشت تهران نیز روند صعودی به خود می گیرد.

نوع بلیط

بلیط هواپیما رشت تهران می تواند سیستمی یا چارتر باشد. تفاوت هر یک از این بلیط ها در محدودیت ها و خدمات آن ها می باشد. بلیط های نوع سیستمی معمولا دارای قیمت مصوب و چارتری دارای قیمت های لحظه ای می باشد. البته معمولا طی اغلب اوقات سال بلیط های نوع چارتر از سیستمی ارزان تر می باشند.

تفاوت های مهم بلیط هواپیما رشت به تهران چارتر با سیستمی

همان طور که پیش تر عنوان شد، نوع بلیط (سیستمی یا چارتری) بر قیمت آن تاثیر مستقیمی دارد. هر کدام از انواع بلیط ویژگی ها، مزایا، معایب و محدودیت های خاص خود را دارند که بهتر است قبل از رزرو حتما نسبت به آن مطلع باشید.

از نظر قیمت

از آنجائی که تعیین قیمت بلیط های سیستمی بر عهده ایرلاین می باشد لذا معمولا با قیمت های بالاتری نسبت به بلیط های چارتر عرضه می گردند. البته در مواقعی که تقاضای سفر افزایش می یابد، ممکن است بلیط هواپیما رشت تهران چارتر با اختلاف چشمگیری از بلیط های سیستمی گران تر می شود.

قیمت بلیط برای نوزادان و کودکان

برای مسافرانی که کودک و نوزاد به همراه دارند، انتخاب بلیط رشت به تهران سیستمی بهتر از چارتر است؛ چراکه هزینه بلیط های سیستمی برای کودکان کم تر از بزرگسالان محاسبه می گردد. (بستگی به نوع ایرلاین دارد اما معمولا برای افراد زیر 2 سال رایگان و برای افراد 2 تا 12 سال نیم بها است). اما هزینه بلیط های نوع چارتر برای هر نوع رنج سنی (نوزاد، کودک و بزرگسال) یکسان محاسبه می گردد.

کنسلی و عودت وجه

دقت داشته باشید که در صورت کنسلی بلیط پرواز تهران رشت چارتر، مطابق قوانین شرکت های چارترکننده وجه آن قابل استرداد نخواهد بود. اما بلیط های سیستمی با اعمال تعرفه جریمه ایرلاین قابل کنسل شدن و بازگشت می باشد.

بلیط هواپیما رشت به تهران چارتر

معرفی فرودگاه مبدا و مقصد

حالا که قصد خرید بلیط هواپیما رشت تهران را دارید، توصیه می کنیم قبل از سفر کمی در مورد جزئیات پایانه مسافربری هوایی سفر خود نیز اطلاعات داشته باشید. در ادامه با فرودگاه رشت و تهران بیش تر آشنا خواهید شد.

فرودگاه رشت

فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت، مسئولیت میزبانی پروازهای ورودی سومین شهر گردشگر پذیر ایران را بر عهده دارد. در حال حاضر، 3 ترمینال در این فرودگاه میزبانی پروازها را انجام می دهند که پرواز تهران رشت از طریق ترمینال پروازهای داخلی آن انجام می گردد.

فرودگاه تهران

فرودگاه مهرآباد نیز یکی از مهم ترین و پرترددترین فرودگاه های کشور است که مسئولیت برگزاری پروازهای داخلی شهر تهران را بر عهده دارد. در حال حاضر 6 ترمینال فعال در این فرودگاه مستقر می باشد که بسته به اینکه بلیط رشت به تهران متعلق به کدام ایرلاین باشد، ترمینال پرواز نیز متفاوت خواهد بود.

مزایای رزرو بلیط هواپیما رشت تهران رسپینا

خرید اینترنتی بلیط پرواز در کنار راحتی که دارد، امکانات و خدمات متنوعی را نیز در اختیار مسافران قرار خواهد داد. شرکت رسپینا به عنوان بزرگ ترین آژانس مسافرتی شرق کشور، خدمات متعدد گردشگری از قبیل امکان تهیه بلیط سفر هوایی به صورت کاملا آنلاین را برای مسافران فراهم آورده است که با مزایای زیر همراه است:

خدمات اختصاصی رسپینا برای رزرو پرواز تهران رشت

اطلاع رسانی از تاخیرات احتمالی پرواز به تمامی مسافران
اطلاع از بلیط های لحظه آخری با "سرویس خبرم کن"
رزرو خودکار بلیط توسط سامانه "چند بخرم"
امکان رزرو همزمان سایر خدمات گردشگری از قبیل اقامت هتل و تور گردشگری
امکان برقراری تماس رایگان با کارشناسان متخصص پرواز داخلی
دریافت مشاوره اختصاصی با استفاده از بخش"نیاز به راهنمایی"
امکان استرداد آنلاین بلیط در صورت کنسلی
پشتیبانی 24 ساعته از سوی تیم کارشناسان پرواز داخلی شرکت

راهنمای رزرو بلیط رشت به تهران از رسپینا

برای این منظور کافیست مراحل زیر را به ترتیب از وب سایت رسمی رسپینا به نشانی respina24.ir طی نمائید.

1- جستجو پرواز

از صفحه اصلی سایت و تب پروازهای داخلی، رشت را در قسمت مبدا، تهران را در قسمت مقصد و تاریخ مدنظر خود را انتخاب نمائید. با کلیک بر روی دکمه جست و جو، به جدول کلیه پروازهای این مسیر هدایت خواهید شد.

2- ثبت اطلاعات مسافر

پس از انتخاب بلیط هواپیما رشت تهران موردنظر، لازم است اطلاعات مسافر را بدون اشتباه تایپی و مطابق با اطلاعات درج شده بر روی کارت شناسایی وی وارد نمایید. سپس روی دکمه "ثبت" کنید.

3- بررسی صحت اطلاعات

در این مرحله اگر صحت اطلاعات وارد شده را تایید می کنید، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. بعد از پرداخت هزینه خرید با هر یک از کارت های عضو شتاب، فرآیند خرید بلیط تکمیل و لینک دانلود آن فعال خواهد شد.

نحوه رزرو بلیط پرواز رشت تهران رفت و برگشت

چنانچه تمایل دارید بلیط خود را به صورت رفت و برگشت رزرو و یک بار فاکتور را پرداخت نمائید می توانید در ابتدای جستجو، از کادر بالای صفحه گزینه رفت و برگشت را انتخاب و سایر مراحل رزرو را طبق راهنمای ارائه شده طی کنید. سپس به لیست کامل پروازها و قیمت بلیط رشت تهران رفت و برگشت هدایت خواهید شد.

اطلاع از بلیط هواپیما رشت تهران لحظه آخری با سرویس خبرم کن

بلیط لحظه آخری در حقیقت همان چارتر می باشد که در آخرین ساعات باقی مانده تا زمان پرواز با تخفیف از سوی شرکت چارترکننده ارائه می گردد. شرکت رسپینا با استفاده از 2 سرویس محبوب خبرم کن و چند بخرم این امکان را برای مسافران عزیز فراهم آورده است تا به محض تغییر بلیط پرواز رشت به تهران چارتر از طریق پیامک مطلع و در صورت موجودی داشتن حساب کاربری به صورت خودکار بلیط رزرو گردد.

فعال سازی سرویس خبرم کن

بعد از مشاهده لیست پروازها، از سمت راست صفحه بر روی آیکون زنگوله (مربوط به سرویس خبرم کن) کلیک نموده و جزئیات خواسته شده را وارد نمائید تا به محض تغییر قیمت، پیامک به شما ارسال گردد. هم چنین در صورت داشتن موجودی حساب و کسر مبلغ بلیط طی مواردمدنظر شما، سامانه به صورت خودکار نسبت به رزرو بلیط اقدام خواهد کرد.

خدمات تماس رایگان با تیم پشتیبانی پرواز رسپینا

شما می توانید با مراجعه به وب سایت رسپینا، به صورت اینترنتی از تماس رایگان با پشتیبانان شرکت بهره مند شوید. از قسمت پایین صفحه و زیر هر کدام از سرویس های رسپینا، گزینه تماس رایگان با پشتیبان درج شده است. فقط دقت کنید که قبل از برقراری تماس حتما میکروفن گوشی یا سیستم شما فعال باشد.

بلیط رشت به تهران

امکان رزرو همزمان اقامت هتل

شما می توانید در صورت تمایل نسبت به رزرو همزمان اقامت هتل در شهر مقصد نیز اقدام فرموده و یک بار فاکتور پرداخت کنید. کافیست قبل از وارد کردن اطلاعات مبدا، مقصد و تاریخ سفر، گزینه "رزرو همزمان هتل به همراه پرواز" را فعال کنید تا پس از انتخاب بلیط موردنظر به اقامتگاه های شهر مقصد با زیرجزئیات و قیمت هر یک هدایت شوید.

بلیط هواپیما رشت تهران رسپینا

از اینکه تا اینجای مقاله همراه بودید و شرکت رسپینا را برای خرید بلیط رشت تهران انتخاب نمودید، سپاسگزاریم. در پایان و برای امنیت خاطر شما این نکته را مجدد یادآور می شویم که از هر کجای دنیا که خدمات مسافرتی شرکت رسپینا را رزرو می فرمائید، از پشتیبانی 24 ساعته تیم کارشناسان متخصص رسپینا بهره مند خواهید بود. هم چنین چنانچه با مطالب عنوان شده نیاز به راهنمایی بیش تر دارید، می توانید شماره تماس و سوال خود را در قسمت درخواست راهنمایی (گوشه سمت راست سایت) مطرح فرمائید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود. با رسپینا، روی زمین نمی مانید ...

نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

آیا امکان انتقال بلیط رشت تهران برای استفاده دیگران وجود دارد؟ expand_more

در صورت مغایرت نام مسافر در بلیط با اطلاعات کارت شناسایی، امکان انتقال به غیر و پذیرش مسافر وجود نخواهد داشت.

آیا قیمت بلیط های چارتری برای کودکان و نوزادان ارزانتر است؟ expand_more

خیر. هزینه بلیط های نوع چارتر برای هر نوع رنج سنی (نوزاد، کودک و بزرگسال) یکسان محاسبه می گردد.

در صورت خرید بلیط سیستمی چه مدارکی باید به کانتر تحویل داده شود؟ expand_more

مسافر در زمان مراجعه به فرودگاه، برای پروازهای سیستمی، باید شماره ی بلیط به همراه مدارک شناسایی معتبر را به کانتر هواپیمایی ارائه دهد.